Як зробити ляльку із пластику

��� ������� ����� �� ��������
% Саморобні ляльки знаходять все більшу популярність. Такі ляльки робляться не для ігор маленьких дівчаток, а для колекцій дорослих тітоньок. І ці дорослі дами захоплені виготовленням своїх ляльок нітрохи не менше, ніж маленькі дівчинки.%
% Статті за темою «Як зробити ляльку із пластику» %
Як зробити ляльку із пластику
% Інтимна пластика: поговоримо про інтимні проблеми й способи їх вирішення %
Як зробити ляльку із пластику
% Контурна пластика носогубних складок %
Як зробити ляльку із пластику
% Контурна пластика: за і проти %
Як зробити ляльку із пластику
% Пластика носа: за і проти %

З чого тільки не роблять ляльки. Їх шиють і в'яжуть, клеять з пап'є-маше і вистругують з дерева (як тут не згадати тата Карло!). Одним із способів виготовлення ляльок стало виготовлення ляльок із пластику, тобто полімерної глини.

Полімерна глина

Полімерна глина - це пластик, який лепіться як пластилін, але твердне при високій температурі, випалюванні. У домашніх умовах для випалу використовується звичайна духовка.

У Росії відомі кілька іноземних фірм з виробництва полімерної глини - це фірма EBERHARD FABER під назвою Fimo і Американська компанія Polyform Products Co., яка виробляє глину Sculpey. Полімерна глина може бути м'якою і жорсткою.

Процес виготовлення ляльки

Виготовлення ляльки починається з ліплення голови. Для цього спочатку роблять основу з фольги, мнучи її в щільну кульку потрібних пропорцій, зміцнюють на ньому очі ляльки. Потім розминають пластик і накладають його на голову, очистивши очі і виліпив ніс, рот, вуха за допомогою стеків різної конфігурації.

Слідом за головою зазвичай виліплюють кисті рук і ступні ніг. Кисті рук роблять на каркасі з дрібних зволікань, щоб позначити пальці. А ступні ніг виготовляють, також як і голову, на основі з фольги. Всі дрібні деталі обліплюють тонким шаром полімерної глини. Важливу роль у виготовленні ляльки грає її розпис до випалу. Її виробляють пензликом з тінями, обробляючи всі складки на голові та інших деталях ляльки.

Потім все приготовані таким чином частини ляльки обпалюють в духовій шафі відповідно до інструкції на упаковці. Краще обпалювати відразу і голову, і руки, і ноги. Тоді вони виходять однакового відтінку.
% Тулуб ляльки

Зазвичай всі ляльки робляться з м'яким набивним тулубом на каркасі з мідного дроту, щоб можна було з легкістю міняти положення тіла ляльки, її пози. На підставі каркаса необхідно жорстко зміцнити дроту для голови рук і ніг, щоб потім можна було їх легко приєднати до тулуба. Для набивання тулуба зазвичай застосовують синтепон. Його нарізають смужками і туго намотують на каркас із дроту. Трикотажний чохол зшивають прямо поверх намотаного синтепону.

Збірка ляльки полягає у приєднанні в потрібні місця рук, ніг і голови. Ляльці малюють особа, приклеюють волосся, шиють одяг.

Ось все. Ваша лялька займе гідне місце у вашій колекції!

Теги: лялька, вид, глина, пластик, керівництво, виготовлення, ізготвленія

Квіти зі шкіри своїми руками - це просто

% Gata_agata, автор JustLady. % % %
����� �� ���� ������ ������ - ��� ������
% Шматочки натуральної або штучної шкіри в господарстві можна знайти завжди. Старі чоботи, потертий пояс, сумка зі зламаним замком, відслужила свій термін куртка можуть роками лежати в шафі, чекаючи, коли господиню осінить ідея зробити з них що-небудь новеньке. З шкіряних виробів можна зробити оригінальні брошки, шпильки, новий пояс і навіть ефектне панно на стіну. Для початку потрібно навчитися робити квіти зі шкіри.
% Статті за темою «Квіти зі шкіри своїми руками - це просто» %
Квіти зі шкіри своїми руками - це просто
% Квітка-брошка своїми руками %
Квіти зі шкіри своїми руками - це просто
% Намиста своїми руками. Як зробити стильна прикраса самостійно? %
Квіти зі шкіри своїми руками - це просто
% Яким повинен бути догляд за руками влітку %
Квіти зі шкіри своїми руками - це просто
% Як прикрасити сумку своїми руками %

 До нового життя потрібно підготуватися

Перед тим як робити квіти зі шкіри, необхідно підготувати матеріал. Вироби розпоріть, видаліть нитки і клей, почистіть, а якщо потрібно, то і подкрасьте спеціальними барвниками для шкіри та замші. Сліди клею прекрасно видаляються напилком або наждачним папером. Для роботи вам потрібні також картон, клей для шкіри або універсальний, шевський ніж і кулькова ручка. Подбайте про фурнітуру. Вона залежить від того, що саме ви будете робити. Для пояса з квітів потрібна пряжка, для шпильки - замочок, для брошки - англійська шпилька. Для шкіряного панно потрібен жорсткий картон і досить великий шматок шкіри або замші для основи. Малювати на шкірі найзручніше кульковою ручкою, а вирізати деталі - шевським ножем по викрійці.

Мити шкіру найкраще мильним розчином, що не занурюючи клапоть повністю у воду. Якщо все-таки це сталося, розкладіть шкіру на горизонтальну поверхню, злегка натягніть і дайте висохнути.

 Пояс з квітів

З шкіряних квітів можна зробити пояс. Він складатиметься з окремих мотивів - квітів яблуні. Вам потрібні будуть ще невеликі колечка, якими мотиви будуть з'єднуватися між собою. Ці колечка можуть бути металевими, але можна їх зробити і з тонких шкіряних смужок. Почніть роботу з виготовлення викрійки. Намалюйте квітку яблуні, він складається з 5 круглих пелюсток і серединки. Виріжте його з жорсткого картону, а потім переведіть на шкіру. Кількість заготовок повинно бути в 2 рази більше, ніж потрібно кольорів, оскільки елементи склеюються попарно. Склеївши заготовки, вирівняйте краї. Дайте своєму виробу висохнути, а потім з'єднайте попарно кільцями, пробивши отвори шилом. На ті квіточки, що будуть з зовнішнього боку, наклейте серединки зі шкіри іншого кольору. Серединки можна зробити і з великих бус або бісеру. До такого поясу можна зробити і намисто.

Для кінців пояса, до яких буде пришивати пряжка, викроїте 2 смужки довжиною 6-8 см. Смужки складаються вдвічі і зшиваються. Пряжку краще взяти таку, що складається з двох частин.

 Брошки, шпильки, кулони

На деяких прикрасах краще виглядають об'ємні квіти. Немає нічого неможливого! Потрібний ефект досягається досить простим способом - пелюстки потрібно обережно підігріти. Зробити це можна над свічкою або на сковорідці. У першому випадку пелюстка необхідно тримати пінцетом над полум'ям, на такій відстані, щоб він повільно почав змінювати форму. Таким чином, наприклад, можна зробити жоржин, астру, гвоздику або троянду. Все залежить від форми пелюсток. У жоржина вони овальні, зі злегка загостреними краями, у айстри - теж овальні, але зовсім вузькі, і їх потрібно багато. Для троянди виріжте круглі пелюстки або у формі сердечка, а для гвоздики - подовжені сердечка з зазублинами на краях. Після того, як всі пелюстки будуть підготовлені, зшийте разом ті кінці, де буде серединка. Можна зробити кілька листочків - з тієї ж шкіри або інший. Наклейте квітка на основу - стару шпильку або просто обтягнутий шкірою шматочок картону. Приклейте або пришийте невелику англійську шпильку.

Нагрівати можна тільки натуральну шкіру. Як поведе себе штучна, заздалегідь сказати неможливо, тому з неї краще робити плоскі квіти.

 Шкіряне панно

Перед тим як зробити квіти для панно, склейте основу. Обтягніть великим шматком шкіри, замші або тканини шматок картону. По краях можна зробити рамку з шкіряних смужок. Прослідкуйте, щоб краї були обрізані ідеально рівно. Для панно підійдуть як плоскі, так і об'ємні квіти. Вони можуть стояти у вазі, теж вирізаної з шкіри. Вазочку краще зробити плоскою. Щоб перевірити, як буде виглядати композиція, можна спочатку зробити її з кольорового паперу, розклавши окремі елементи на основі. Намітьте їх місце, а потім з цієї ж викрійці виріжте квіти зі шкіри. Проведіть всі необхідні маніпуляції, якщо хочете додати їм об'єм, а потім наклейте на основу. Такий шкіряний букет чудово доповнять листя з кольорових пір'їн і серединки з бус.

Теги: шкіра, рука, кольори, простий