Моя проблема - сумне вираз обличчя

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
��� �������� - ������ ��������� ����
% Якщо до вас періодично підходять знайомі і незнайомі люди і питають, що у вас скоїлося, в той час, як на душі у вас співають птахи, ваша проблема - похмурий вираз обличчя. Вас не влаштовує, що у вас на чолі відбилася «вся скорбота народів світу» - позбудьтеся від цього недоліку.%
% Статті по темі «Моя проблема - сумне вираз обличчя» %
Моя проблема - сумне вираз обличчя
% Фітнес для обличчя від перших зморшок %
Моя проблема - сумне вираз обличчя
% Як налагодити стосунки з коханою людиною %
Моя проблема - сумне вираз обличчя
% Позбавляємося від носогубних складочок %
Моя проблема - сумне вираз обличчя
% Як позбутися носогубних зморшок %
% Людини, у якого світяться очі від щастя, не можна назвати нудним і похмурим. Якщо приводу для радості немає, згадайте приємні події, які траплялися з вами останнім часом, - побачення з коханою людиною, ваш портрет у виконанні дочки, довгоочікувана зустріч з подругою. І ось уже ваше обличчя сяє радістю. Протягом дня частіше думайте про приємне, намагайтеся не зациклюватися на проблемах.%

Деяким дамам може допомогти звичайна корекція брів. Спробуйте змінити їх форму. Вискубайте широкі брови, підійміть їх візуально вище. Ви самі здивуєтеся, як може перетворитися вираз обличчя. Також поекспериментуйте з макіяжем - віддайте перевагу світлим тонам.

Якщо причиною вашого смутного виразу обличчя є опущені куточки губ, спробуйте зробити спеціальну гімнастику. Витягніть губи і відкрийте рот. Закрийте рот і поверніть губи в нормальне положення. Повторіть вправу десять разів. Потріть верхньою губою про нижню, немов ви розмазуєте помаду. Потім відкрийте рот, загорніть губи за зуби і посміхніться десять разів в такому положенні.

У багатьох європейських і американських компаніях посмішку надягають разом з формою. Якщо ви втомилися від постійних докорів знайомих в тому, що у них псується настрій, дивлячись на ваше сумне обличчя, потренуйтеся перед дзеркалом. Знайдіть те вираз обличчя, яке подобається оточуючим, і носіть його. Можливо, з часом воно сподобається і вам самим.

Більшість людей вважає за краще спілкуватися з усміхненими та доброзичливими людьми. Однак подумайте, чи потрібне воно вам. З проханням по роботі швидше підійдуть до милого, Лучано щастям співробітнику. Напідпитку компанія швидше пристане до веселої усміхненої дівчини. Якщо ви інтроверт, можливо, ваше вираз обличчя допомагає вам дистанціюватися у спілкуванні зі світом. А близькі люди напевно знають вашу особливість і люблять вас, не дивлячись на обличчя.

Теги: особа, вираз, проблема

Пірнаємо в ополонку?

% KamboJa, автор JustLady. % % %
������ � �������?
% Серед «моржів» - любителів зимових купань часто можна зустріти людей, що виглядають і відчувають себе набагато молодше і здоровіше, ніж їх ровесники. Це не дивно, адже екстремальні купання в холодній воді тренують абсолютно всі системи організму. Але це за умови, що до справи ви підійшли грамотно і підготували себе до цих купаниям.
% Статті за темою «Пірнаємо в ополонку? » %
Пірнаємо в ополонку?
% Пілатес: Swan dive (пірнаючий лебідь) %
Пірнаємо в ополонку?
% Російські свята очима іноземця %
Пірнаємо в ополонку?
% 6 водних процедур для тіла і душі %
Пірнаємо в ополонку?
% То в жар, то в холод: гарячі і холодні види масажу %
% Медики, які спостерігали за любителями крижаних ванн, констатували, що під час процедури в кров викидаються антистресові гормони, тонізуючі судини, які зміцнюють імунітет. Дослідження так само показали, що у людей, що почали «моржувати» вже через півтора-два роки скорочувалися або зовсім зникали деякі захворювання, у п'ять разів знижувалася частота застуд, збільшувалася сила м'язів і стійкість організму до впливу різних несприятливих кліматичних умов.%

Якщо вас вкінець здолали хвороби і захотілося позбутися від них, та й просто поліпшити якість життя за допомогою зимового плавання, то перше що потрібно зробити - нанести візит лікаря. Тільки він може визначити, чи немає у вас яких-небудь протипоказань до крижаних купань. Серед протипоказань, зокрема, значаться захворювання нирок, діабет, гінекологічні проблеми, вагітність та інші.

Якщо ж лікар дав добро, то можна приступати. І починати слід з екіпіровки. Для купання підберіть одяг, який би легко розстібаються і застібалася. Роздягатися і одягатися на морозі потрібно швидко. Дуже важливо, щоб у вас була спеціальна шапочка і килимок, що не дає примерзнути ногам, коли ви вийдете з ополонки.

Вибирайте для першого купання день, коли на вулиці стоїть безсніжна погода, а морозець не нижче -10 градусів. Не пірнайте в ополонку голодним, але і з набитим до відвалу шлунком цього теж робити не варто. В ідеалі потрібно поїсти за годину-півтори до процедури.

Перед тим як зануритися у воду вам слід добре розігрітися. Пробіжіться навколо ополонці, поприсідайте, зробіть кілька махів руками і ногами, а лише потім входьте у воду. Причому, входити потрібно поступово, вибравши такий темп, при якому ви і не встигнете замерзнути, занурюючись надто вже повільно, і не піддасте надлишкового стресу судини, стрибнувши з розмаху в крижану воду.

Для новачків час перебування в ополонці не повинно перевищувати 5-20 секунд. Причому ні в якому разі не поринайте з головою. Після купання вам потрібно якнайшвидше перебігти в роздягальню, насухо обтертися і зробити легкий самомасаж, після чого швидко одягнутися.

Тепер же що стосується періодичності. Водохресні купання - це, швидше, данина старої доброї традиції, своєрідний привід добре провести час, ніж процедура, несуча користь здоров'ю. Якщо ви хочете загартовування дійсно принесло довготривалий результат, потрібно, щоб процедури стали систематичними.

Необхідно протягом декількох місяців або навіть років купатися в ополонці, причому робити це по можливості щодня, поступово збільшуючи тривалість процедури. Тільки так ви зможете досягти повного ефекту від крижаних ванн.

Теги: загартовування, купання, ополонку, морж, моржування

Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу

% Archiemaster, автор JustLady. % % %
��� ������� � ������� ���-�������
% Тусовки шоу-бізнесу називаються модні заходи та раути, в яких беруть участь відомі люди та артисти. Потрапити в тусовку шоу-бізнесу не так складно, набагато важче утриматися в ній і стати її частиною.
% Статті за темою «Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу» %
Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу
% Як потрапити в шоу-бізнес %
Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу
% Як пробитися в шоу-бізнесі %
Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу
% Віра Брежнєва: Любов врятує світ %
Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу
% Як потрапити на тиждень моди в Москві %
% Насамперед, подбайте про свій спосіб і неповторному стилі. Якщо вам все-таки вдасться проникнути на зоряний раут, а ви не будете відповідати вимогам тусовки - вам доведеться з ганьбою піти, і другого шансу, швидше за все, не буде. Продумайте до дрібниць свій гардероб, прикраси, макіяж. Щоб бути в центрі уваги, вам знадобиться викликає, незвичайний образ, обов'язково потрібно стежити за модою і її віяннями. Постарайтеся також бути цікавим співрозмовником, сформувалася з деякою родзинкою і загадкою.%

Вам знадобляться чималі гроші для того, щоб почати життя гламурного тусовщика. Якщо вам не пощастило народитися в багатою і знаменитою сім'ї, знайдіть добре оплачувану роботу. Варіант для молодих і красивих - багатий чоловік або шанувальник, згідний оплачувати ваші рахунки.

Не обійтися також без зв'язків і знайомств. Подумайте, чи є серед ваших знайомих підходящі особи, які могли б посприяти вашій кар'єрі. Якщо ні - постарайтеся познайомитися з ними. Почати можна з кастингів у масовки і на різні ролі, участі в різних проектах (наприклад, реальний шанс стати досить відомою особою - потрапити на реаліті-шоу «Дом-2»). Спробуйте здатися на телеекрані в якому-небудь популярному ток-шоу, потрапити на нього досить легко - достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними після передачі або в газеті (наприклад, «Антена»). Після запису передачі у вас буде можливість поспілкуватися з гостями і ведучими, ви можете навіть стати наступним героєм програми.

Щоб потрапити на зіркову тусовку, не обов'язково бути актором або відомою особою. Ви можете бути працівником знімальної групи, гримером і т.д. Якщо вам цікавий такий варіант і у вас є відповідний досвід роботи та освіту - Знайдіть «свою зірку», влаштуйтеся на роботу і відвідуйте заходи разом з нею.

Стати частиною тусовки набагато складніше, ніж потрапити на неї. Для цього вам доведеться завжди бути в курсі останніх подій, знати всі новини про відомих людей, розбиратися в моді - і при цьому бути цікавим співрозмовником. Важливо тримати інших тусовщиків на деякій відстані і не розкривати відразу всі карти, інакше до вас швидко пропаде інтерес.

Теги: шоу, життя, бізнес, тусовка, тусовщик