Правила запам'ятовування матеріалу: школярам і студентам на замітку

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
������� ����������� ���������: ���������� � ��������� �� �������
% Наука вже довела, що тільки багаторазове вивчення одного і того ж матеріалу - надійна гарантія того, то інформація буде переведена в довгострокову пам'ять - резервуар наших знань. Тільки той, хто повторює матеріал через день-два, тиждень, виробляє динаміку надійного заучування.
% Статті за темою «Правила запам'ятовування матеріалу: школярам і студентам на замітку» %
Правила запам'ятовування матеріалу: школярам і студентам на замітку
Правила запам'ятовування матеріалу: школярам і студентам на замітку
% Як поліпшити розумову пам'ять %
Правила запам'ятовування матеріалу: школярам і студентам на замітку
% Масло лаванди: властивості та застосування %
Правила запам'ятовування матеріалу: школярам і студентам на замітку
% Тренування пам'яті та уважності %

І зовсім необов'язково заново прочитувати масу текстів, намагаючись повторити їх. Навчіться повторювати різноманітно, узагальнювати різні рівні. Наведемо приклад: повторюючи вперше, ви вивчаєте підтему і абзац, а подальше повторення - вам достатньо буде глянути на підтему. І далі, вистачити мати під рукою назва розділу, курс або статтю.

Якщо ви відчуваєте, що в пам'яті виникли маленькі труднощі, не поспішайте хапатися за книгу або конспект. Постарайтеся зосередитися і згадати забуте, то доведе наскільки пам'ять спроможна. Якщо ж згадати не вдасться, все одно ваша зосередженість підготує місце для інформації.

 Як показує практика, хороший результат тільки у того студента, у якого була система в семестрі, використання багаторазового повторення. Якщо інформації не підкріплювати повторенням, вона швидше за все не перейде довготривалу пам'ять.

Кожен студент дивується: невже чийсь мозок здатний утримати стільки інформації? Відповідь одна - може. Універсальних порад немає. Все залежить від особливостей пам'яті людини. Вивчено три типи: зоровий, слуховий і руховий. Одні добре запам'ятовують через образи, інші на слух, треті - за допомогою схем і виписок.

Механічне заучування не принесе результату. Краще включити уяву і вивчити матеріал, граючи. Поставте собі мету, як у грі, і слідуйте їй. Рекомендації прості: повторіть те, що завчили через 30 хвилин, потім через 10 годин, через день. Керуйтеся програмою або заголовками в підручнику, забудьте про квитки і контрольні питання. Використовуйте свої вміння і таланти. Так музикант успішно запам'ятає номера, асоціюючи їх з мотивами.

Відмінно запам'ятається матеріал, якщо розповісти його вголос. У ролі слухача можна вибрати кого завгодно, навіть кішку або черепаху. Коли людина заучивает матеріал вголос, мова його не така стисла. Запам'ятовуючи, не вчіть текст цілком, постарайтеся вибудувати логічний ланцюжок. Тут можуть стати в нагоді схеми, замальовки. Зорова пам'ять у багатьох розвинена краще. Навіть написання шпаргалок допомагає вам запам'ятати матеріал, вам не доведеться ними користуватися.

Якщо потрібно запам'ятати списки - надайте їм вид структури. Спробуйте придумати пропозиції з першими буквами списку, як у дитячій лічилки «Кожен мисливець бажає знати @. @».

Є ще один спосіб: взяти вже наявну послідовність, наприклад в квартирі, і прив'язати до кожного предмету слово. Подумки дайте номера речам в квартирі, а потім накладіть на них в послідовності потрібний матеріал. Наприклад, вішалки - водень, дзеркала - літій і т. Д. Застосовуючи асоціації, запам'ятати матеріал легко.

На жаль, поки людство не розвинулося настільки, щоб наш мозок запам'ятовував інформацію миттєво, тому слід задовольнятися тим, що є.

Теги: матеріал, пам'ять, студент, школяр, замітка, запам'ятовування

Самі незвичайні рекламні щити в світі

% Яна Коріна, автор JustLady. % % %
����� ��������� ��������� ���� � ����
% Одним з популярних видів рекламних носіїв є білборди - укріплені на опорі щити великого розміру. Найчастіше таку рекламу розміщують неподалік від жвавих автомагістралей і, оскільки розглядати білборд в такому місці людина може не більше декількох секунд, дизайнери намагаються створити для цих щитів зображення, що відрізняються інформативністю і виразністю.
% Статті за темою «Самі незвичайні рекламні щити в світі» %
Самі незвичайні рекламні щити в світі
% Самі нетривіальні визнання в любові хлопцю %
Самі незвичайні рекламні щити в світі
% Що погіршує нашу пам'ять %
Самі незвичайні рекламні щити в світі
% Психологія сугестії і маніпуляція свідомістю %
Самі незвичайні рекламні щити в світі
% Як почати діяти %
% Творці найбільш незвичайних і запам'ятовуються білбордів комбінують плоске зображення з об'ємними деталями і змушують плакат взаємодіяти з навколишніми об'єктами. Така реклама одноразових станків для гоління BIC: на галявині стоїть щит з логотипом компанії, до якого притулений станок для гоління. До щита веде широка смуга скошеної трави.%

Незвичайний білборд щотижневого англійського журналу The Economist. До однотонної поверхні щита кріпиться лампа, яка завдяки вбудованому сенсору загоряється кожен раз, коли повз реклами хтось проходить.

Ідея взаємодії з навколишніми об'єктами повною мірою використана дизайнерами з американського агентства TM Advertising при розробці реклами для страхової кампанії. На середньому з трьох плакатів зображені банки з фарбою, частина з яких випадково перекинулася. Розлилася фарбою покритий не тільки плакат, але і стіна будівлі, асфальт перед ним і кілька машин.

Ще один білборд, творці якого пофарбували навколишні предмети, був помічений в новозеландському місті Окленд. Реклама фільму «Вбити Білла» виконана у вигляді плаката, на якому зображена героїня цього блокбастера, що тримає в руках катану. Кров, що розлітається з леза меча, забарвлює не тільки частина рекламного щита, але і асфальт з вартими на ньому машинами. Фотографія цього білборду досить часто зустрічається в добірках зразків незвичайної реклами.

Серед цікавих білбордів часто згадується реклама, розроблена агентством Leo Burnett для бренду Tide. Уздовж жвавої магістралі були розміщені світлі щити, покриті особливим складом. Після того як необроблена частина поверхні стала сірою від дорожнього пилу, перехожі змогли побачити зображену на плакатах білий одяг, порозвішувану на мотузці після прання.

Ідея одного з незвичайних рекламних щитів виникла у польському архітектурному агентстві Front Architects. Їх білборди являють собою житловий простір для однієї людини, спроектоване у вигляді рекламного щита, до якого ведуть сходи.

Теги: вулиця, реклама, щит, світ

Хитрощі етикету

% Sestr, автор JustLady. % % %
�������� �������
% Почавши добре заробляти, багато людей починають зараховувати себе до еліти. Але тугий гаманець ніколи не був мірилом вихованості та благородства, які повинні бути властиві вищого стану. Хитрощі етикету, з якими справжня еліта знайома з дитинства, можуть стати показником того, наскільки добре виховання отримав чоловік. Якщо і ви хочете бути зарахованою до вищих верств суспільства, знати їх необхідно.
% Статті за темою «Хитрощі етикету» %
Хитрощі етикету
% Правила ділового етикету %
Хитрощі етикету
% Діловий обід: правила етикету %
Хитрощі етикету
% Уроки віртуального етикету %
Хитрощі етикету
% Хитрощі кундаліні-йоги %
% Якщо основи ділового етикету засвоюються досить швидко, правила поведінки за столом вивчити не так легко - багато з них своїм корінням сягають у далеке минуле і раціонального пояснення, часом, не мають. Так, наприклад, звичай чокатися келихами перед тим, як скуштувати налите в них вино, йде з часів раннього середньовіччя. Боячись бути отруєними занадто «гостинним» господарем або сусідом по столу, бенкетуючі стукатися налитими до країв кубками. При цьому вино з одного кубка могло при ударі перелитися в інший, тим самим виключалася ймовірність підсипання отрути.%

Основна частина правил етикету оформилася в строгий ритуал трохи пізніше, при дворі французьких королів. Потрапивши на тожественни вечерю сьогодні, ви можете продемонструвати знання хитрощів етикету, які склалися кілька століть тому. Вивчіть їх, щоб не розгубитися за столом, коли перед вами буде розставлено безліч келихів і розкладено кілька столових приладів.

Навпаки леза ножа, лежачого ближче всіх до тарілки, ставлять фужер для води. Правіше нього будуть стояти склянки і ємності в порядку, відповідному порядку подачі напоїв під час вечері. Воду і всі алкогольні напої, включаючи пиво, слід наливати тільки в келихи з прозорого безбарвного скла. Особливо це стосується вин, де колір напою також є однією з оціночних характеристик.

Перед тим, як запропонувати напій гостям, господар наливає його невелику кількість у свою склянку. Сьогодні ніхто не думає, що це демонстрація того, що вино не отруєне - таке правило етикету пояснюють тим, що необхідно перевірити, чи не прокис чи напій або не набув Чи смак пробки.

Чоловіки не повинні сідати на свої місця до того, як розсядуться пані або господар будинку не запросить їх до столу. Вино дамі наливає сидить зліва від неї кавалер, келих при цьому в руки брати не можна. Випиваючи вино або вимовляючи тост, не піднімайте келих занадто високо. Постійно підливати вино в повні ще келихи не слід.

На цьому всі хитрощі етикету не закінчуються, насправді їх набагато більше. Для їх вивчення можна почитати спеціальну літературу, в якій описується як поводитися в різних життєвих ситуаціях, щоб не вдарити «в бруд обличчям».

Теги: стіл, суспільство, поведінка, хитрість, етикет