Игольница своїми руками

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
��������� ������ ������
% Зробити незвичайної можна практично будь-яку річ в будинку, навіть якщо вона дуже маленька і невигадлива. Игольница - не виняток. Підключивши до роботи трохи фантазії, ви зможете виготовити просту і одночасно ексклюзивну игольниц своїми руками, причому за максимально короткі терміни.
% Статті за темою «Игольница своїми руками» %
Игольница своїми руками
% Як зробити игольниц-кактус %
Игольница своїми руками
% Як зв'язати бере на в'язальної машині %
Игольница своїми руками
% Як робити французькі вузлики %
Игольница своїми руками
% Найпотворніші флакони %

Для першого варіанту рукотворної ігольніци вам знадобиться: фетровий смужка будь-якого забарвлення (довжина 30-40см, ширина - 4 см), гарячий клей, картон, ножиці, маркер і гудзики для прикраси.

Візьміть фетр, скрутіть рулетиком. Залиште останній виток і закріпіть кравецької шпилькою. Прикрасьте цей виток гудзиками, прикріплюваними до фетровому смужці за допомогою нитки з голкою.

Закріпіть все це гарячим клеєм. Отриманий циліндр біля основи обведіть на папері. Тепер покладіть трафарет на фетр, обведіть маркером і виріжте. Встановіть до низу ігольніци за допомогою гарячого клею вирізану окружність - у вас вийде стійка підстава ігольніци. Залишилося лише перевернути її підставою вниз.

У другому варіанті игольница матиме форму сердечка. Матеріали наступні: тканина, нитки, вата або синтепон для набивання ігольніци, а також атласна стрічечка для прикраси. Спочатку виріжте дві заготовки у формі серця. Потім пришивайте їх один до одного. Шов краще використовувати при цьому петельний. Не доходячи до кінця небагато, набийте игольниц ватою або синтепоном і закінчите дошивати заготовки.

Тепер до игольнице можна пришити заздалегідь приготовлену атласну стрічку, а на цій стрічці намалювати гарні візерунки. Для цього швом «уперед голку» прошийте 3-4 см і ніжно затягніть стрічку. Так у вас повинно вийти щось на зразок ажурною тасьми. Пришивши стрічку по колу ігольніци згаданим швом, можна також приробити до игольнице петельку для зручності її зберігання.

Теги: рука, игольница

Як навчитися в'язати гачком

% Misstery, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ �������
% Можна сказати, що в'язання гачком набагато популярніше, ніж в'язання спицями, а все тому, що в'язати гачком набагато простіше, варто вивчити кілька основних прийомів, і можна створювати численні варіації виробів, спираючись тільки на свою фантазію.%
% Статті за темою «Як навчитися в'язати гачком» %
Як навчитися в'язати гачком
% Як навчитися в'язати %
Як навчитися в'язати гачком
% Як навчитися в'язання іграшок %
Як навчитися в'язати гачком
% Вчимося в'язати прості візерунки %
Як навчитися в'язати гачком
% В'язання дитячих речей: схеми %

Почати навчання потрібно з вибору інструментів і пряжі. По ідеї товщина гачка повинна бути в 2 рази більше товщини нитки, тому для товстої пряжі використовують гачки діаметром до 6 мм, а для тонкої - до 2, 5 мм.

Від товщини гачка залежить щільність в'язки, тому для створення повітряного і тонкого вироби його в'яжуть з тонких ниток товстим гачком, тонкий же гачок в поєднанні з товстої пряжею дає дуже щільну в'язку.

Гачок можна тримати двома способами: як ніж і як олівець. Вибравши зручний спосіб, переходимо до початку в'язання. Взявши нитку, потрібно перекинути її через вказівний палець на лівій руці і притримувати великим пальцем. Довжини кінець нитки, який проходить до клубка потрібно пропустити під середнім пальцем і притиснути до долоні, по суті безіменний і середній палець регулюють натяг нитки. Гачок в цей час знаходиться в правій руці в положенні як, якби ви тримали олівець, борідкою вліво.

Для більш щільної в'язки, гачок треба тримати інакше, він повинен розташовуватися в руці як в'язальний спиця, що допомагає уникнути зайвих рухів гачком, і значно знижує навантаження на руки. Получающееся виріб треба притримувати лівою рукою, при цьому зберігаючи постійно натяг нитки, і підхоплювати цю нитку гачком з вказівного пальця.

Перший час руки будуть сильно напружуватися, і ланцюжок петель не буде занадто рівною, незважаючи на те, що прості повітряні петлі, створювані за допомогою протягування нитки через попередню петлю, настільки прості, що виходять у всіх з першого разу. Проте з часом і практикою ланцюг буде виходити ідеально рівною, а навіть з рівного полотна, пов'язаного з повітряних петель можна зробити шапочку, пінетки або маленький светр для плюшевого ведмедика.

Теги: гачок

Чим цікавим зайнятися, якщо немає грошей

% Самодіяльний оркестр Хемуля, автор JustLady. % % %
��� ���������� ��������, ���� ��� �����
% Цікаве дозвілля не залежить від величини гаманця. Швидше, навпаки: менше грошей - менше турбот - більше простору для фантазії! Інакше б у бідних художників народжувалися тільки бідні ідеї.
% Статті за темою «Чим цікавим зайнятися, якщо немає грошей» %
Чим цікавим зайнятися, якщо немає грошей
% Як зайнятися благодійністю %
Чим цікавим зайнятися, якщо немає грошей
% Як знайти те, що тобі цікаво %
Чим цікавим зайнятися, якщо немає грошей
% Новорічна корпоративна вечірка %
Чим цікавим зайнятися, якщо немає грошей
% Коли варто міняти роботу %
% Найвеселіше, творчий народ - студентство. КВН, флешмоби, різні акції - все це їх рук справа. При цьому студенти, як відомо, дуже люблять халяву і не люблять витрачати гроші - тому що просто їх не мають! Так що можна взяти з них приклад і запозичити кілька сценаріїв ігор.%

Крокодил

Для цієї гри не потрібно нічого, крім компанії. Правила прості: перший гравець загадує слово і намагається пояснити його іншим без допомоги мови. Тому, хто вгадає, він загадує наступне слово, і так далі. Варіювати правила гри можна до нескінченності. Наприклад, можна домовитися і загадувати тільки відомих людей. А якщо ви почнете зображувати один одного і своїх знайомих, веселощі вам гарантовано 100%!

Твістер

Вельми популярна гра на Заході. Для неї потрібно спеціальне ігрове поле. Воно продається в магазинах, але можна зробити і самому, розкресливши на великому рулоні міцною паперу або клейонки кола чотирьох кольорів. В оригінальному варіанті гри використовується крутиться стрілка, яка показує гравцю, на який колір йому потрібно поставити руку або ногу. У спрощеному варіанті можна використовувати простий гральний кубик, домовившись про позначеннях (наприклад, 1- червоний колір, 2 - синій; другий кидок: 1- ліва рука, 2 - права рука і т.п.). В іншому процес гри нічим не відрізняється від класичної версії, і веселощами теж!

Шапка

Будуть потрібні клаптики паперу, чим більше, тим краще. На них всі учасники пишуть різні слова і складають листочки в одну шапку. Діляться на команди по два або три людини. Потім по черзі, в командах, витягують папірці і намагаються пояснити по порядку слова на них, кожній команді дається по 20 секунд. За рахунок обмеженого часу гра дуже динамічна. Неугаданное слова складаються назад в шапку, яка передається наступній команді. Виграє команда, яка вгадала більшу кількість слів.

Флешмоб

Це не гра, а, скоріше, громадська акція. Яка, втім, носить ігровий характер. Гуляючи з великою компанією по місту, ви можете влаштувати свій флешмоб і порадувати не тільки себе, а й оточуючих. Суть його в тому, що всі учасники здійснюють однакові дії одночасно, які можуть не мати взагалі ніякого сенсу. Наприклад, раптом починають відкривати і розкривати парасольки. Можна придумати флешмоб, який зарядить позитивом всіх. Наприклад, якщо на вулиці вам зустрінеться яка-небудь старенька, домовтеся, що кожен повинен підійти до неї і зробити комплімент чи сказати щось приємне. Побачите, це порадує абсолютно всіх учасників! До того ж таке проведення часу допомагає позбутися від сором'язливості.

Теги: компанія, ні, гра, дозвілля