Історія стриптизу: від канкану до бурлеску

������� ���������: �� ������� �� ��������
% Стриптиз - це термін, який з'єднав в собі два англійських слова: «strip» - «роздягатися» і «tease» - «дражнити». У загальноприйнятому сенсі він означає повільний, красивий танець з поступовим роздяганням.
% Статті за темою «Історія стриптизу: від канкану до бурлеску» %
Історія стриптизу: від канкану до бурлеску
% Стриптиз для улюбленого %
Історія стриптизу: від канкану до бурлеску
% Діта фон Тіз: королева бурлеску %
Історія стриптизу: від канкану до бурлеску
% Як навчитися танцювати стриптиз %
Історія стриптизу: від канкану до бурлеску
% Діта Фон Тіз: всі ставки на епатаж %
% Вперше стриптиз був виконаний на сцені знаменитого паризького кабаре «Мулен Руж» у лютому 1893. Дама, що ризикнула з'явитися перед публікою в одіянні Єви, була оштрафована на 100 франків - чималу суму на ті часи. Але чутки про це екстравагантному вчинку миттєво рознеслися по всьому Парижу, а трохи пізніше - і по всій Франції. Збудливий танець став завойовувати популярність.%

Власне, роздягання під час танцю було відомо з давніх часів. Ще єгиптянки, виконуючи ритуальний танець на честь бога Осіріса, повністю оголювалися. І грецькі гетери прекрасно володіли мистецтвом танцю, в ході якого скидали з себе одяг. Та й міф про Соломію, яка спочатку зачарувала своїм більш ніж відвертим танцем царя Ірода Антипу, а потім зажадала собі в нагороду голову Іоанна Хрестителя, широко відомий.

За часів Середньовіччя за такі танці жінки могли потрапити в руки Інквізиції, як служниці Сатани. Тим не менш, танці з роздяганням траплялися досить часто як елементи костюмованих свят, маскарадів. Звичайно, офіційно вони були заборонені, за них покладалися суворі покарання, але церковники змушені були часто закривати на це очі. Адже заборонений плід солодкий, тут вже нічого не поробиш. Тим більше що навіть вищі ієрархи церкви, включаючи Римських Пап, часом не нехтували таким безневинним розвагою.

З часом вплив церкви зменшувалося, Інквізиція взагалі пішла в історію. Тим не менш, подібні танці і раніше залишалися під забороною. Вони вважалися непристойними, аморальними. Тому справжній фурор справив канкан, що з'явився в Парижі на рубежі 20-х - 30-х років 19-го століття. В епоху, коли вважалося, що жінка не повинна показувати стороннім чоловікам навіть взуття, високі помахи ногами багатьма були розцінені як жахливе безсоромність і потрясіння основ. Тим не менш, поступово канкан завойовував визнання і популярність, ставши «цвяхом програми» у вже згадуваному кабаре «Мулен Руж». Цей заклад вважалося неофіційним символом свободи моралі, тому не доводиться дивуватися, що перший стриптиз стався там же.

Подальша еволюція стриптизу призвела до бурлеску - розважального шоу з елементами мюзиклу, водевілю і кабаре. Спочатку переважала комічна частина програми, але з другої чверті 20-го століття верх взяв стриптиз. Танцівниці поступово знімають з себе одяг, поки не залишаються в крихітних трусиках і декоративних наліпках-прикрасах, що закривають соски. Можна по-різному ставитися до такого розвазі, але те, що воно нікого не залишає байдужим - безперечно.

Теги: стриптиз, історія, поява, канкан, становлення, бурлеск

Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії

% Ірина Звісточка, автор JustLady. % % %
��� ����������� ������� ������: ������� ������������ ��������
% Щоб грамотно розпорядитися жіночим бюджетом, необхідно, щоб сума ваших витрат не перевищувала дохід. Коли жінка живе одна, то їй легко планувати свій бюджет. Вона знає, від чого вона може відмовитися, що потрібно, і на чому не можна економити. А коли у неї з'являються чоловік і діти, то вже враховуються потреби всіх членів сім'ї. Виходить, що начебто, стало грошей більше, але все одно ні на що не вистачає.
% Статті за темою «Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії» %
Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії
% Сімейний бюджет: планування і економія %
Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії
% Спільні покупки як спосіб економії %
Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії
% 7 способів економії на косметиці %
Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії
% Стиль в режимі економії %

Чоловік завжди дивується, як можна всі гроші витратити на сукню, а потім до чергової получки є одну гречку. А жінка не може зрозуміти, чому постійно треба витрачати гроші на запчастини для машини. Вона легко урізує себе в харчуванні, може харчуватися однією кашею, і при цьому перебувати в гарному настрої. А ось представнику сильної статі від ситної їжі важко відмовитися, і без сала і м'яса вони не можуть обійтися.

Необхідно знайти правильне рішення, оскільки невірно використовуваний жіночий бюджет призводить до скандалів і плутанині. Коли люди починають жити разом, вони намагаються більше витрачати, думаючи, що в сім'ї вже два гаманця, проте витрати ще більше зростають. Так як же навчитися економити і не відмовляти собі ні в чому?

По-перше, потрібно скласти список на папері, тобто ваше розподіл витрат і витрат. Подивіться де можна заощадити, все розпишіть по пунктах. Можливо, ваша кохана людина не знає, скільки грошей потрібно на пральний порошок і миючі засоби. Наприклад, їжу можна взяти з собою на роботу, це дешевше і корисніше.

По-друге, купуйте речі на розпродажі і під час сезонних знижок. Напишіть список заздалегідь, щоб потім не купити зайвого. По-іншому ви не заощадите, а витратите набагато більше коштів. Збираючись в магазин, візьміть з собою тільки частина грошей, а краще беріть з собою чоловіка. Не купуйте першу-ліпшу річ, а подарунки близьким і рідним готуйте заздалегідь.

По-третє, не беріть кредитів, якщо не хочете платити відсотки. Гроші на покупку можна накопичити, і тоді ви можете купити потрібну річ, не беручи в борг. Якщо ви дійсно хочете купити щось не по кишені, то поміркуйте, на чому можна заощадити. Якщо чоловік набуває дорогу покупку, тоді нехай готується дешево харчуватися. Закуповуйте їжу та господарські товари на оптових ринках, в магазини заходите тільки за необхідним.

По-четверте, щоб не відмовляти собі ні в чому, що не живіть в борг, економте. Бути економною, це не означає, що потрібно собі в чомусь відмовляти. Кредит можна брати в разі іпотеки. Не купуйте в борг побутову техніку, прикраси, шуби. Кредити набирають ті люди, які не можуть накопичити гроші на необхідну річ. Тому уникайте боргів.

Тепер ви знаєте, як правильно спланувати жіночий бюджет. У жінки повинні бути гроші на чорний день. Раз на рік або час від часу треба робити аналіз бюджету. Просто, щоб ви знали про ваші грошових коштах, куди ви їх витрачаєте. Якщо грамотно планувати жіночий бюджет, то можна жити без будь-яких боргів і економити.

Теги: бюджет, себ

Як зіпсувати весільні фотографії

% Розумниці, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������� ����������
% Якщо ви терпіти не можете красиві весільні фотографії і вважаєте, що це банально, нудно і як у всіх, але ваша друга половина вже запросила професійного фотографа - нічого страшного, ви можете легко зіпсувати святкові знімки. Для цього просто дотримуйтесь деякі правила.
% Статті за темою «Як зіпсувати весільні фотографії» %
Як зіпсувати весільні фотографії
% Як зіпсувати своє весілля. 10 порад %
Як зіпсувати весільні фотографії
% Як зіпсувати своє весілля %
Як зіпсувати весільні фотографії
% Місія здійсненна: зіпсувати першу шлюбну ніч %
Як зіпсувати весільні фотографії
% Вибираємо весільні туфлі! %

По-перше, поменше посміхайтеся, особливо, коли бачите, що вас збираються знімати. «Кам'яна» міна як ніщо інше здатна зіпсувати враження від вашого весілля на фотографіях. Вийде просто чудово, якщо ваша наречена або наречений, навпаки, будуть постійно посміхатися.

По друге, постарайтеся не вступати в контакт, а ще краще - посваритися з фотографом. Не слухайте його прохань і порад, самі вибирайте на якому тлі і в якій позі краще вам бути відображеними. При цьому, зрозуміло, вибирайте для зйомок більш людні місця і приймайте самі неприродні і дивні пози.

В третє, не присвячуйте фотографа в плани вашої весільної прогулянки. Нехай на місці розбирається, де тут можна знімати і що цікавого є в цьому парку.

Сутультесь. Ваша втомлена крива спина чудово зіпсує навіть самі цікаві знімки.

Частіше відвертайтеся від фотографа, ховайте від нього обличчя, дивіться під ноги, жестикулюйте.

Робіть все максимально швидко, щоб фотограф не встиг зберегти самі пам'ятні моменти вашого весілля. Одягаєте кільця? Зробіть це за пару секунд, дивлячись кудись вдалину або під ноги. Несете наречену на руках з РАГСу? Зігніться так, щоб було видно наскільки ваша ноша важка.

Побільше їжте на власному весіллі. Нехай на більшості фотографій ви отримаєте з канапе, вилкою з салатом або бутербродом з ікрою. До речі, якщо ви, в пориві захоплення їжею ще й поставите пляма на сорочці або плаття, то фотографії ваші стануть ще гірше.

І наостанок: Ідіть зіграти в солярій або на пляж напередодні весілля і постарайтеся, хоча б трохи, обгоріти. Червоний колір обличчя і плечей вашому фотографу доведеться досить довго обробляти в фотошопі.

Ну а насправді, подумайте кілька разів, перш ніж робити щось з цього списку. Адже красиві весільні знімки так приємно роздивлятися навіть через багато років після знаменної події, згадуючи всі подробиці вашого весілля.

Теги: фотографія, весілля