Я - кредитомани!

% Skailar, автор JustLady. % % %
� - ����������!
% На сьогоднішній день для отримання кредиту необов'язково йти в банк. Досить вдатися до послуг кредитних консультантів, яких можна знайти в будь-якому великому торговому центрі. Особливо хитрий прийом - розсилання кредитних карт поштою. Пільговий період погашення, різні бонуси при покупках, розбавлені агресивною рекламою, що закликає купити тут і зараз, не замислюючись про те, у що це обійдеться в майбутньому - цей шлях не призводить, як правило, ні до чого хорошого. Кредитоманія поступово стає смертельно небезпечною хворобою.
% Статті за темою «Я - кредитомани! » %
Я - кредитомани!
% Кредитоманія або життя в борг %

Покупки в кредит як психологічна залежність

Кредитоманія - явище, порівняно недавно виникло в нашому житті, поповнило ряди численних психологічних залежностей. Розбираючи існуючу проблему, психологи проводять паралелі з такою залежністю, як ігроманія. Міркування схожі: не виграв зараз, виграю наступного разу; не можу закрити один кредит, візьму ще один. Так, всупереч здоровому глузду, людина потрапляє в кабалу кредитів. Один раз піддавшись на рекламні заклики і купивши бажану річ, заплатити за яку на місці не потрібно, він не в силах зупинитися.

Можливість відразу отримати бажане, безумовно, дуже приваблива. Ми активно використовуємо її, часто купуючи речі, без яких цілком можемо обійтися. Створюється ілюзія того, що відповідальність за розплату можна перекласти на інших. Реклама кредитів зачіпає інфантильну частина нашої особистості, пропонуючи отримати те, що хочеться, негайно. Протистояти цьому дуже складно.

Кредитомани оптимістичні і безтурботні, перспектива опинитися в борговій ямі здається їм не те що примарною, а взагалі нереальною. Реальна лише радість від володіння бажаною річчю. Фінансова безграмотність, невміння орієнтуватися в інформаційному просторі, схильність впливу реклами, що пропагує придбання матеріальних благ як символів успішності, призводять до сумних наслідків. Психологічні проблеми, викликані ситуацією, коли боржнику нічим платити за рахунками, можуть перерости в депресію, а іноді і привести до суїциду.

Перш ніж брати кредит, фінансисти та психологи радять тверезо оцінити свої фінансові можливості і продумати стратегію повернення грошей без шкоди для особистого чи сімейного бюджету. Кредитний договір слід уважно вивчити на предмет підводних каменів, які часто не привертають уваги позичальників через дрібного шрифту тексту. Дайте собі один день на роздуми, якщо бажання купити не пропаде, варто брати кредит в офісі банку, а не в магазіне.Запретіте собі лікувати депресію шопінгом. Людина, що знаходиться в пригніченому стані, неадекватно оцінює свої потреби, збільшуючи ризик покупки непотрібної речі.

Теги: покупка, річ, кредит, залежність, кредитоманія, кредитомани

Психологія багатства: три кити успіху

% Рижевласка, автор JustLady. % % %
���������� ���������: ��� ���� ������
% Будь-яка людина прагне до фінансового благополуччя. Високий заробіток гарантує вам гідне майбутнє, можливість дозволити собі все, що душі завгодно ... Проте на шляху до багатства необхідно дотримуватися певних правил, щоб реалізувати всі плани.
% Статті за темою «Психологія багатства: три кити успіху» %
Психологія багатства: три кити успіху
% Аромати багатства і грошей %
Психологія багатства: три кити успіху
% Як "дружити" з грошима: звички, що заважають багатству %
Психологія багатства: три кити успіху
% Секрети чоловічої психології %
Психологія багатства: три кити успіху
% Багатство у кожного своє ... %
% Багатство - це не тільки кількість зароблених грошей, а й особливий стан душі. Щоб матеріальний достаток лише зростав і примножувалися, завжди пам'ятайте про три основи фінансового успіху:%

Кожна людина має право бути багатим настільки, наскільки захоче.

Ви будете залишатися бідною так довго, як самі того захочете. Психологія людини з середнім або низьким заробітком така, що він думає, ніби достаток - не для нього. Це для когось іншого, більш розумного, щасливого і перспективного ... А чому ви не можете бути такою? Кожна людина здатна стати багатим, якщо пристрасно того забажає. Тому забудьте про те, що ви недостойні входити в число багатих і знаменитих.

Мало бажати багатства, треба робити все можливе для досягнення бажаного.

Якщо ви будете мріяти про «золотих горах», але не вживати ніяких спроб їх отримати, ваше життя не зміниться ніколи. Багатство з неба не впаде, вам буде потрібно докласти максимум зусиль до досягнення мрії. Бідній людині для щастя достатньо даху над головою і сніданку на столі, а багатому цього буде мало. Він буде не просто мріяти відпочити на морі і жити в п'ятизірковому готелі - він зробить все можливе для цього. Знайти більш високооплачувану роботу, зайнятися власним бізнесом або здійснити інвестиції в поки тільки розвивається, але успішний проект, а не працювати за копійки, заздрячи іншим.

Контролюйте свої доходи і витрати - все, до останньої копійки.

Марнотратство не дозволить вам стати багатою, як би ви не старалися. Якщо ви будете думати, що гроші, які ви легко заробили, повинні так само швидко від вас піти, ви помиляєтеся. Мільйон чи не з'явиться сам собою, його треба накопичити. Звичайно, ви не повинні скупердяйничати, але витрачати гроші треба в міру. Звідти книгу доходів і витрат, записуйте туди кожен зароблений карбованець.

Теги: успіх, основа, психологія, багатство, кит, благополуччя

7 кроків до нового життя

% Аделінка, автор JustLady. % % %
7 ����� � ����� �����
% Нова життя не зовсім просто, адже завжди є спокуса перекласти її на початок нового року, нового місяця, наступного Дня народження, а понеділків у календарі взагалі предостатньо. Щоб не відкладати зміну життя в довгий ящик, слід чітко спланувати кожен крок, який допоможе вам добитися бажаного.
% Статті за темою «7 кроків до нового життя» %
7 кроків до нового життя
% Секс після пологів - не ставте хрест на своєму інтимному житті %
7 кроків до нового життя
% Особисте життя Аліни Кабаєвої %
7 кроків до нового життя
% 7 приводів попрощатися з сигаретою %
7 кроків до нового життя
% Як боротися з перфекціонізмом %
% 1 крок%

Спочатку слід визначити, що саме ви хочете змінити. Можливо, ви хочете схуднути, позбутися шкідливих звичок, поміняти роботу, зайнятися спортом. Визначившись, чітко сформулюйте своє бажання, так як правильне формулювання відіграє важливу роль. Наприклад, «почну шукати роботу» і «в середу запишуся на співбесіду» - це абсолютно різні бажання. Перше можна без проблем перекласти на будь-який «понеділок», а друге містить в собі прості дії, які необхідно вчинити для досягнення мети. Отже, чим докладніше ви сформулюєте своє бажання, тим простіше вам буде його виконати.

2 крок

Щоб почати нове життя і досягти своєї мети, задайте собі просто питання - «навіщо мені це потрібно»? Для того щоб досягти результату слід розуміти, навіщо вам ця мета. Відповівши на запитання, вам буде легше мотивувати себе до дій.

3 крок

Вирішіть для себе якими будуть остаточні результати, і в які терміни ви маєте намір їх досягти. Адже схуднути можна і на 3 кг, і на 15 кг, і за часом це може зайняти і 2 місяці, і 2 роки. Конкретним же результатом буде схуднення на певну кількість кілограм у визначені терміни.

4 крок

Домогтися поставленої мети буде значно простіше, якщо процес приносить задоволення. Тому постарайтеся знайти найбільш комфортний спосіб для отримання результатів. Також можна призначати собі невеликі заохочення за досягнення проміжних підсумків. Це також стимулюватиме до дії.

5 крок

Визначте для себе як, коли і де ви будете домагатися поставленої мети. Якщо одним з пунктів вашого нового життя буде - водіння автомобіля, знайдіть собі відповідну автошколу. Потім досконально сплануйте те, як ви будете відвідувати заняття. Так докладно все розпланувавши набагато легше почати діяти.

6 крок

Не забувайте про те, що в будь-якій справі можуть виникнути непередбачені обставини. Заздалегідь подумайте про те, що може вам перешкодити слідувати вашим планом. Випишіть можливі перешкоди окремо. У разі якщо вони виникнуть, ви не будете мучитися почуттям провини, а переживши їх спокійно продовжите досягати потрібного.

7 крок

Окремо випишіть всі можливі відмовки, які можуть виникнути у вас у процесі. Можливо, вам стане лінь прокидатися для занять ранковою гімнастикою, і ви буде виправдовувати це тим, що встигнете на роботу. Бажано відразу зазначити всі можливі особливості і підготувати на них відповіді самому собі. Такий підхід допоможе вам впоратися з труднощами і власною лінню.

Теги: шлях, життя, крок, зміна