Як підшити взуття

% Алексеич, автор JustLady. % % %
��� ������� �����
% Чоботи повинен шити швець, а пирогами - займатися пиріжник. Тим не менше, кожен в силах пришити собі відірвану гудзик, поставити латки на домашній робочому одязі. Не таке вже хитре діло і підшити улюблені сандалі.
% Статті за темою «Як підшити взуття» %
Як підшити взуття
% Як підшити поділ %
Як підшити взуття
% Як підшити плаття %
Як підшити взуття
% Як підшити пальто %
Як підшити взуття
% Як вкоротити брюки %
% Для того щоб підшити взуття, потрібні спеціальні нитки. У шевців вони називаються дратвою. Залежно від характеру ремонту вибирається товщина дратви. Зручно використовувати капронову нитку. Але попередньо її треба відповідним чином підготувати. Нитку потрібно просмолити варом, щоб вона менше виділялася на темній шкірі і не разлохматіть. А щоб дратва легше простягалася через матеріал, її потім протирають бджолиним воском або звичайним господарським милом.%

Якщо ви зібралися пришити відвалився ремінець сандалій, досить тонкою капроновою нитки. А от щоб пришити підошву до сандаль, нитка для дратви вибирайте більшого діаметра. Для ремонту підошви валянок нитки доведеться звити у дві-три і добре просмолити - так дратва придбає водовідштовхувальні властивості.

Ще вам знадобляться шило і дві великі циганські голки. Технологія така. Гладким шилом проколюйте отвір у шкірі або валянку, а потім голками з обох сторін назустріч прокладаєте шви. професіонали воліють працювати шилом-гачком. Його нескладно виготовити своїми силами. Особливістю такого шила є наявність на вістря гачка, на зразок тих, що використовують майстрині в'язання мережив. До речі, на дрібних деталях цілком можете використовувати гачки для мережив.

Для підшивки ж валянок зробіть гачок із сталевого дроту діаметром 3 мм. Кінець кілька сплющьте, надфілем виберіть гак, завальцуйте його сідловину, щоб не рвав дратву, заточите і загартувати. Попередньо вбийте дріт у оброблену дерев'яну рукоятку, і зручне шило-гачок буде вірно служити вам роками.

Якщо питання з ремонтом коштує серйозніше, якщо треба підбити відвалився каблук або підошву, то тут вже знадобляться цвяхи, молоток і лапа - залізна нога, на яку надівається туфля або черевик, щоб з вивороту загиналися цвяхи.
% З урахуванням того, що сьогодні у взуттєвій промисловості широко використовуються різні синтетичні матеріали, такий ремонт своїми силами може викликати серйозні труднощі. Краще в такому випадку звернутися в шевську майстерню.

Теги: гачок, взуття, виленка, дратва

Як утеплити квартиру

% Trollius, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������
% У холодну пору року мікроклімат в квартирах, розташованих в старих будинках, змінюється зовсім не в кращу сторону. Стовпчик термометра падає до + 15-17˚, а то і нижче; з щілин в розсохла віконних рамах дме; старі радіатори майже не гріють. Але ж можна, доклавши певних зусиль, зменшити тепловтрати та утеплити житло зсередини. Сучасні енергозберігаючі матеріали допоможуть вам зробити «погоду в домі» більш комфортною.
% Статті за темою «Як утеплити квартиру» %
Як утеплити квартиру
% Як утеплити взуття %
Як утеплити квартиру
% Хіт осінньо-зимового сезону - пальто з утепляющей прокладкою %
Як утеплити квартиру
% Як і з чим носити утеплені жіночі кеди %
Як утеплити квартиру
% Сучасний дизайн лоджії %
% Утеплення квартири напередодні холодної зими є актуальним питанням для багатьох людей, особливо для тих, хто проживає в будинках старої споруди. Звичайно, радикальне утеплення житла включає в себе цілий комплекс заходів, в тому числі зовнішнє утеплення стін. Але поодинці зробити це неможливо, зате утеплити квартиру зсередини може кожен, щоб хоч на кілька градусів підняти температуру повітря в своєму житлі.%

Куди йде тепло?

Тепловтрати відбуваються через наступні об'єкти квартири:
% - Вікна;
% - Двері;
% - Балкон або лоджія;
% - Стіни.
% Ці об'єкти і потрібно утеплювати.

Утеплення вікон і балконних дверей

Згідно з розрахунками фахівців, 40% всіх тепловтрат відбувається через вікна. Це твердження відноситься до старим дерев'яним вікнам, встановленим у радянський час. Оптимальним варіантом утеплення вікон є заміна старих рам на сучасні пластикові склопакети. Якщо такої можливості немає, потрібно завчасно (влітку) відремонтувати старі рами; замінити тріснуті шибки новими, цілими; загерметизувати щілини по периметру стекол за допомогою силіконового герметика; поставити по краях рам поролонові або гумові ущільнювачі. Точно так само потрібно вчинити з заскленими дверима балконів і лоджій. А заскління балкона зробить температуру у вашій квартирі набагато більш комфортною.

Утеплення вхідних дверей

Через вхідні двері в квартиру проникає холодне повітря. Щоб перешкодити цьому, можна встановити другі двері - це призведе до створення теплосберегающего тамбура. Але установка других дверей не допоможе зберегти домашнє тепло, якщо не ізолювати монтажною піною щілини між дверною коробкою і стіною. По периметру двері (або обох дверей) потрібно поставити ущільнювач з синтетичного трубчастого профілю.

Заходи щодо поліпшення опалювальної системи

Опалювальна система в більшості старих будинків вимагає заміни. І радіатори опалення, і труби, по яких йде гаряча вода, бажано замінити новими, більш ефективними. Якщо це неможливо, старі радіатори потрібно вимити, очистити від нашарувань старої фарби, пофарбувати їх спеціальною фарбою для радіаторів. За радіаторами можна приклеїти до стін листи алюмінієвої фольги. Не надто значний, але ефект від цих заходів буде.

Утеплення стін

Трудомістка, але найбільш ефективна в сенсі теплозбереження процедура - утеплення стін квартири зсередини. Для цього використовуються наступні матеріали:
% - Скловата;
% - Пінопласт;
% - Пробка.

Найбільшою простотою монтажу і невисокою вартістю відрізняється пінопласт. Мінус цього матеріалу - в його горючості, а отже, в пожежонебезпеки. Скловата не горить і володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, але монтувати її на стіни складно, для цього краще запрошувати бригаду фахівців. Пробкові стінові панелі - ідеальний, негорючий утеплювач, але вельми недешевий.
% Вибір матеріалу залежить від фінансових можливостей господаря квартири.

Прості поради з утеплення квартири

• Щоб зменшити втрату тепла через стекла, закривайте на ніч щільні штори.
% • Не потрібно загороджувати меблями радіатори.
% • Провітрювання квартири має бути швидким та інтенсивним: на короткий час широко розкрийте вікна, а потім щільно закрийте їх. При такому провітрюванні втрачається менше тепла, ніж при постійно прочинених кватирці.

Теги: вікно, квартира, старе, двері, рама, утеплення, тепловтрата

Як робити квіти з тканини

% Дарина Романова, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� �� �����
% Квіти з тканини - досить проста прикраса, яке підійде для декорування одягу, штор, меблів, інтер'єру, зачісок та інших об'єктів. Виготовити квіти з тканини досить просто. За основу краще взяти синтетичну тканину, краї якої легко оплавити.
% Статті за темою «Як робити квіти з тканини» %
Як робити квіти з тканини
% Квіти з органзи своїми руками %
Як робити квіти з тканини
% Квіти зі шкіри своїми руками - це просто %
Як робити квіти з тканини
% Квітка-брошка своїми руками %
Як робити квіти з тканини
% Як робити вишивку паєтками %

Для початку необхідно зробити трафарет пелюстки. Його можна вирізати з картону. Форма і розмір трафарету залежать від ваших уподобань і від того, яку квітку ви хочете зробити. Трафарет прикладіть до шматка синтетичної тканини і за допомогою вижигателя або паяльника обведіть його контур. Зробивши необхідну кількість пелюсток, складіть краю кожного з них до центру і закріпіть їх. Далі з'єднайте всі пелюстки так, щоб вийшов бутон і закрийте його центр бусиною або стразами. Самі пелюстки ви можете також прикрасити стразами або крапнути на їх краю прозорий клей. За допомогою такого прийому буде здаватися, що на квітці крапельки роси або дощу.

Є й інші способи виготовлення квітів з тканини. Приміром, зігніть прямокутний шматок тканини навпіл уздовж, щоб вийшла стрічка. Прошийте складені краю і затягніть нитку так, щоб стрічка зібралася. Низ отриманого бутона при необхідності прикрасьте за допомогою тасьми.

Також для того щоб виготовити квіти, ви можете вирізати з тканини невелике коло. Потім, склавши його в чотири рази, виріжте на згинах форму, що нагадує половинки двох сусідніх дотичних пелюсток. Розгорніть заготівлю і ви отримаєте плоский квітка, схожий на ромашку. Ви можете зробити кілька таких заготовок. Накладіть одну на іншу і з'єднайте в центрі, тоді у вас вийде об'ємний квітка.

З кіл тканини можна зробити і інші квіти. Так ви можете виготовити троянду. Для цього вам знадобиться великий круглий шматок тканини. Покладіть на рівну поверхню, притисніть його центр вказівним пальцем правої руки і обертайте край клаптя навколо пальця. Тепер вам залишається тільки скріпити отримані складки, і у вас в руках троянда, виготовлена ​​з тканини.

Виріжте кілька кіл з тканини, потім складете кожен коло навпіл, загніть краю напівкіл до середини і скріпіть їх. Пошивши зроблені таким чином пелюстки, ви отримаєте дуже красиві і пишні квіти.

Способів виготовлення квітів з тканини дуже багато. Вам потрібно лише проявити трохи фантазії, і ви зможете зробити прекрасні композиції своїми руками.

Теги: кольору, рука, квітка, тканина, круг, пелюстка, квіточка, виготовлення