Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі

% Unknown, автор JustLady. % % %
������� �� ����� ����������: ������ ���� �� ������
% Щорічно жінок, які керують автомобілем, стає все більше. За статистикою жінка водить автомобіль більш обережно, дотримується всіх правила дорожнього руху. З часом набувається досвід і впевненість. Проте перший день на дорозі вважається найскладнішим. На що потрібно звернути увагу і як побороти страх, здійснюючи першу поїздку без інструктора?
% Статті по темі «Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі» %
Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі
% Автоаксесуари для справжньої леді %
Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі
% Найбільш ранні ознаки вагітності %
Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі
% Вибір автосервісу: жіночий погляд %
Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі
% Чому я не люблю правильних жінок? %
% Практично всі жінки, які успішно закінчили навчання в автошколі і отримали права, неминуче відчувають страх, сідаючи за кермо без інструктора. Як з цим впоратися? По-перше - вимкніть всі емоції, вони погані попутники на дорозі. Дотримуйтесь спокій. Будьте максимально уважні.%

Не намагайтеся в перший же день відправитися в центр міста. Для початку відпрацюйте техніку водіння на пустельних трасах. Ви повинні навчитися швидко реагувати на дорожню розмітку, миттєво зіставляти вказівку дорожніх знаків з вашими подальшими діями. Думати на дорозі ніколи. Якщо ви сумніваєтеся, включіть аварійний сигнал зупинки і припаркуйте автомобіль на узбіччі.

У перший день допустимо їхати в першому ряду з включеним аварійним сигналом. Учасники дорожнього руху зобов'язані вас об'їжджати.

Не намагайтеся здійснювати відразу складні маневри, які не обганяйте, акуратно міняйте смугу руху в разі крайньої необхідності. Дотримуйтесь швидкісний режим загального потоку. У міру того, як ви наберетеся досвіду, вам стане значно легше орієнтуватися на дорозі.

По можливості перші дні виїжджайте на велику дорогу з досвідченим водієм, який буде супроводжувати вас, сидячи на пасажирському сидінні і в разі необхідності підкаже, як правильно поводитися в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, техніка досконалого водіння приходить в результаті систематичних тренувань. Не впадайте у відчай, якщо перший день на дорозі у вас не все виходить так, як хотілося б. Після першої самостійної поїздки ваш страх може посилитися. Це цілком нормальна реакція. Продовжуйте щоденні тренування. Через кілька місяців ви помітите, що стали водити автомобіль значно впевненіше.

Психологи помітили, якщо жінка пережила страх першого дня самостійного водіння автомобіля і на наступний день знову сіла за кермо, з неї вийде відмінний водій.

Теги: кермо, дорога, поїздка, автомобіль, жінка

Правила поведінки на дорозі для жінок-водіїв

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
������� ��������� �� ������ ��� ������-���������
% Від поведінки автомобіля на дорозі залежить як його власна безпека, так і безпеку оточуючих. Дотримання ряду правил допоможе звести до мінімуму ризик аварійної ситуації.
% Статті за темою «Правила поведінки на дорозі для жінок-водіїв» %
Правила поведінки на дорозі для жінок-водіїв
% Правила поведінки на діловому прийомі %
Правила поведінки на дорозі для жінок-водіїв
% Дама за кермом автомобіля! %
Правила поведінки на дорозі для жінок-водіїв
% Правила поведінки з чоловіками на першому побаченні %
Правила поведінки на дорозі для жінок-водіїв
% Як жінці навчитися водити автомобіль %
% Не піддавайтеся на провокації%

Деякі дівчата від природи схильні до обережності. Вони набагато рідше за чоловіків дозволяють собі проїжджати на жовте світло, підрізати або «проскакувати» перед іншою машиною на перехресті. Також жінки нерідко воліють строго дотримуватися встановлених правил. Зокрема, це стосується питань перевищення швидкості. На жаль, у містах є і лихачі, які постійно кудись поспішають, прагнуть їхати якомога швидше і допускають дуже небезпечні «гри» на дорозі. Якщо вам сигналять, намагаючись змусити перевищити швидкість, не піддавайтеся на провокації. У деяких випадках жінці-водієві легше перебудуватися в правий ряд і спокійно їхати, не заважаючи лихачам, мчить зліва.

Будьте готові до небезпечних ситуацій

Не ризикуйте, якщо ви не впевнені в собі і своїй машині. На жаль, деякі пані в небезпечних ситуаціях не можуть зреагувати правильно, а помилки, допущені за кермом, можуть призвести до аварії. В ідеалі, деяким жінкам варто пройти курси екстремального водіння, щоб чітко розуміти, як поводитися в небезпечних ситуаціях і навчиться швидко і правильно реагувати.

Вивчайте особливості автомобільної етики

У водіїв є цілий ряд неписаних автомобільних правил. В автошколах про них зазвичай не повідомляють, тому дамам, сідаючим за кермо автомобіля, доводиться вивчати всі тонкощі поведінки на дорозі самостійно. Нехтувати цим не варто. Особливу увагу рекомендується приділити вивченню та використанню умовних знаків - мигання фарами, аварійкою та ін.

Пам'ятайте, що на дорозі всі рівні

Деякі пані вважають, що на дорозі чоловіка зобов'язані їм поступатися. Насправді рідкісні ситуації, коли жінок-водіїв пропускають на перехресті або надають їм якісь привілеї. Це цілком логічно, адже на дорозі всі рівні. Запам'ятайте це просте правило і не сподівайтеся на джентльменську поведінку з боку чоловіків.

Теги: кермо, водій, дорога, поведінка, жінка

Найбезпечніше місце в автомобілі

% Owosss, автор JustLady. % % %
����� ���������� ����� � ����������
% Безпека пасажирів під час руху автомобіля повинна бути понад усе. У випадку аварії дуже важливо, де саме знаходиться пасажир, т.к. не кожне місце в салоні однаково безпечно.
% Статті за темою «Найбезпечніше місце в автомобілі» %
Найбезпечніше місце в автомобілі
% ТОП кращих автомобілів для жінок %
Найбезпечніше місце в автомобілі
% Секс в автомобілі: пікантне пригода %
Найбезпечніше місце в автомобілі
% Самі жіночі автомобілі: топ-7 %
Найбезпечніше місце в автомобілі
% Небезпечні аксесуари в автомобілі %
% Багато років вважалося, що найбезпечнішим місцем в авто є пасажирське сидіння в другому ряду по діагоналі від водія. Це ж місце займають офіційні особи по протоколу. Пояснюється підвищена безпека саме цього сидіння тим, що практично при будь-якому зіткненні воно буде знаходитися найдалі від удару. Тому при ДТП зіткнення буває або лобовим або бічним. А в бік авто б'ють найчастіше зліва. Отже, заднє по діагоналі від водія сидіння найбезпечніше і при фронтальному, і при бічному ударі.%

Інша думка ґрунтується на аргументах все тієї ж статистики. Якщо причиною більшості лобових зіткнень виявляється виїзд на зустрічну смугу і основний удар приймає на себе водійська сторона, то висновок напрошується сам. А саме, найбезпечнішим місцем буде сидінні за водієм.

У 2006 році в місті Буффало були оброблені статистичні дані по ДТП з 2000 по 2003 рр. Вчені зробили висновок, що найбезпечніше місце - це середина заднього сидіння. Однією з причин безпеки середнього заднього сидіння є найбільший простір, який не «здавлюється» при зіткненні, особливо бічному. Однак треба пам'ятати, що в Америці, в силу особливостей пристрою автострад, бічних зіткнень набагато більше, ніж лобових. А ось в Росії з тієї ж причини ДТП лоб в лоб зустрічаються набагато частіше.

Крім того, що однозначної думки на рахунок безпеки заднього сидіння так і не сформувалося, в останнє десятиліття статистика показує взагалі інші результати. Тепер рідше виявляються схильними до травм ті люди, які вибирають місце попереду поруч з водійським сидінням. Причина проста: виробники авто стали приділяти особливу увагу саме цьому пасажирському сидіння. Тепер воно оснащене додатковими подушками безпеки.

Звідси випливає простий висновок. Якщо ви хочете покататися в новій іномарці, варто вибрати сидінні поруч з водієм. А якщо вам належить їздити у старій іноземній машині або у вітчизняному авто, найкращим вибором буде заднє пасажирське місце. А яке саме, нехай підкаже ваша інтуїція.

Теги: сидіння, місце, безпека, пасажир