Колір автомобіля і характер

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
���� ���������� � ��������
% Улюблений колір людини може багато розповісти про його характер. Психологи запевняють: щоб краще зрозуміти ту чи іншу персону, потрібно всього лише подивитися на те, який колір вона вибирає. Для вивчення підійде і автомобіль.
% Статті за темою «Колір автомобіля і характер» %
Колір автомобіля і характер
% Колір авто як візитна картка %
Колір автомобіля і характер
% Який колір одягу - такий характер %
Колір автомобіля і характер
% Покажи мені свою помаду, і я скажу, хто ти %
Колір автомобіля і характер
% Твій характер визначають ... нігті %
% Статистика запевняє, що колір машин на дорозі дуже сильно впливає на безпеку руху. Експерти навіть підрахували, автомобілі яких кольорів стикаються частіше за інших. Так, наприклад, машини темні потрапляють у ДТП в 62% випадків, нейтральні - в 33%, а решта відсотків припадають на частку світлих авто.%

За кольором ж машини можна визначити і те, який людина сидить за кермом. Наприклад, власників чорних авто найчастіше можна охарактеризувати як людей похмурих, не особливо життєрадісних, депресивних. А вже якщо автомобіль - це величезний джип або лімузин, а сам водій одягнений в чорний строгий костюм, то це додатково підкреслює його занепадницькі настрої.

Білий колір вважається одним з найбільш нейтральних і безпечних в плані дорожнього руху. Подібного кольору машину вибирають люди невпевнені в собі, які хочуть «загубитися» на дорозі. Адже, за визнанням психологів, саме білий колір - це те, що менше за все впадає в очі.

Зелені автомобілі на міських трасах не рідкість. І це говорить про те, що на дорогах дуже багато водіїв, які не люблять чужого вплив навіть на дорозі. А це означає, що вони частіше за інших намагаються самоствердитися, чому поводяться вкрай непередбачувано. Власники авто з таким відтінком зеленого, як салатовий, можуть бути охарактеризовані як вкрай неврівноважені особи. Саме вони частіше за інших «підрізають» на дорогах, лихачать і поводяться дуже зухвало.

Сірий колір авто кшталт білому - його обирають або «сірі мишки», або «сірі кардинали». Загалом, сірий колір - для тих, хто воліє ховатися і бути невпізнаним. Іноді сірий колір машини вибирають ті люди, які боягузливі, імпульсивні і легковажні. Правда, в цьому випадку вважається, що водій, який вибрав машину сірого кольору, сам дуже сильно не любить даний відтінок.

Червона машина символізує те, що її власник людина вольова, сильна і цілеспрямована. З негативних якостей у нього присутні такі, як владність і запальність.

Власники автомобілів жовтого кольору характеризуються як самі добрі й інтелігентні люди. Вони товариські, допитливі, сміливі і цікаві. Психологи запевняють, що такі люди добре пристосовуються до життєвих обставин, в тому числі і до пропонованих на дорозі.

Не менш популярний у водіїв і синій колір машин. Адже його вибирають ті, хто відрізняється чистотою духу, релігійністю. Водії транспортних засобів синього кольору дуже меланхолійні, схильні до втоми.

Якщо ж автовласник змінює автомобілі різних кольорів досить часто, це вказує на те, що в його душі панує сум'яття, він не може визначитися в жодній із сфер свого життя.

Теги: кольору, характер, водій, власник, харктер

Які автомобілі підходять для весілля

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
����� ���������� �������� ��� �������
% Кількість орендованих на весілля автомобілів, їх колір, марка та ін. Залежать від трьох основних складових: кількості гостей, бюджету молодят і їхніх уподобань. Правильно обрані автомобілі зроблять ваше весілля ще більш красивою, а також позбавлять від багатьох турбот, пов'язаних з весільною прогулянкою, перевезенням гостей від РАГСу до місця торжества та ін.
% Статті за темою «Які автомобілі підходять для весілля» %
Які автомобілі підходять для весілля
% Правила підготовки до весілля %
Які автомобілі підходять для весілля
% 10 речей, про які потрібно подбати перед весіллям %
Які автомобілі підходять для весілля
% Весілля в стилі вінтаж %
Які автомобілі підходять для весілля
% Весілля в стилі стиляг %
% Існує стереотип, що самий підходящий для весілля автомобіль - це білий або рожевий лімузин. Однак слід пам'ятати про те, що ця машина вже давно стала швидше банальною, ніж розкішною, тому якщо ви хочете влаштувати дійсно незвичайне весілля, то лімузин може не підійти. Не варто забувати, втім, про основне гідність такого автомобіля - його місткості. Подумайте і про стиль весілля: наприклад, ви можете вибрати замість лімузина ретро-автомобіль, щоб підкреслити оригінальність вашого торжества.%

Оцініть свій бюджет і визначте максимальну суму, яку ви можете заплатити за оренду автомобілів. Це допоможе звузити коло пошуку і дасть вам зрозуміти, який клас машин буде доступний. Для весілля підходять як економ-автомобілі, так і машини представницького класу. Останні доречні скоріше в тих випадках, коли молодята мріють про розкішне весілля, а перші - якщо бюджет сильно обмежений, або наречений і наречена воліють витратити гроші на щось інше - весільну подорож, покупку автомобіля, речей для дому і пр.

Подумайте, скільки гостей доведеться возити, і за яким маршрутом поїде машина. Для перевезення численних родичів і друзів ідеально підходять мікроавтобуси, притому вартість їх оренди буде прямо залежати від марки і місткості. Проте вигідніше замовити один дорогий, але зручний мікроавтобус з безліччю місць, ніж кілька порівняно дешевих машин. Додатковий плюс мікроавтобусів - вони займають не дуже багато місця на стоянці. Замовивши мікроавтобус, вам не доведеться турбуватися, не відчепиться чи яка-небудь з машин з гостями від загального кортежу.

Про маршрут варто подумати окремо. Якщо ви будете кататися тільки по місту, підійде будь-який автомобіль, але якщо торжество буде проходити за містом і, можливо, доведеться навіть їхати по бездоріжжю, має сенс звернути увагу на автомобілі з підходящої прохідністю. Обов'язково поцікавтеся, чи зможе машина проїхати в те чи інше місце за містом, особливо якщо ви вибрали автомобіль з низькою посадкою.

Теги: весілля, автомобіль

Які автомобілі подобаються жінкам

% Freya, автор JustLady. % % %
����� ���������� �������� ��������
% Жінок-водіїв стає все більше. А це означає, що критерії, якими вони керуються при виборі транспортного засобу, все важливіше для виробників авто і для маркетологів.
% Статті за темою «Які автомобілі подобаються жінкам» %
Які автомобілі подобаються жінкам
% Які автомобілі вибирають жінки в різних країнах %
Які автомобілі подобаються жінкам
% Які автомобілі вибирають жінки %
Які автомобілі подобаються жінкам
% Топ-10 автомобілів для жінок %
Які автомобілі подобаються жінкам
% ТОП кращих автомобілів для жінок %
% Існує стереотип, що на відміну від чоловіків, для жінок в першу чергу важлива не потужність і функціональність машини, а її зовнішній вигляд і привабливість. Найчастіше так і є. Однак не варто забувати, що жінки, як і чоловіки, бувають різні. І ці відмінності впливають на вподобання. Також смаки визначаються статусом жінки і метою, з якою вона набуває авто.%

Для ділової жінки автомобіль - це необхідний засіб пересування, а також частина її іміджу. За авто колеги і ділові партнери можуть оцінювати її статус. Тому і автомобіль така жінка вибирає відповідний - іміджевий, елегантний. Колірна гамма, як правило, темна: чорний, сірий, коричневий, бардовий, синій або темно-зелений. Але є і світлі відтінки, наприклад бежевий.

«Гламурних» дівчат нерідко можна побачити на вулицях міста за кермом рожевих, яскраво-зелених, яскраво-червоних авто маленького розміру. Такі дівчата прагнуть виділитися на дорозі і зробити машину продовженням свого стилю, який для них дуже важливий.

Ще одна група дівчат - ті, хто при виборі авто керуються в основному функціональністю, а також не хочуть робити акцент на своїй жіночності. Часто такі дами розбираються в машинах або прагнуть розібратися в них, коли вирішують придбати. При виборі вони роблять упор на безпеку, комфорт управління, ходові якості машини. Є й любительки великих машин - джипів і позашляховиків, за їхніми словами, це додає впевненості.

Легкість керування, комфорт і безпека - одні з найважливіших вимог до автомобіля більшості представниць жіночої статі. Адже загалом для жінок більше властиві обережність, і сильний інстинкт самозбереження.

В цілому тенденція така, що жінки все більше уваги приділяють технічним характеристикам, ергономіці салону та двигуна. Згідно з дослідженням представництва Skoda, пані зазвичай в першу чергу звертають увагу на наявність автоматичної коробки передач, системи клімат-контролю і парктроника, подушки безпеки. Популярні також гідропідсилювачі керма, для зменшення зусиль при водінні і більш легкого маневрування. Більшість дам віддають перевагу іномаркам, особливо популярні Nissan, Lexus, Audi, Mazda, Volkswagen.

Багато виробників вже давно створюють моделі, орієнтовані на жінок своїми розмірами і кольоровою гамою, витонченим дизайном. Але в цілому на російському ринку явна диференціація авто на чоловічі і жіночі не прижилася, тому все частіше жіночий і чоловічий вибір збігаються.

Теги: модель, автомобіль, жінка