Швидка їзда: корисні поради

% Альона Ігнатьєва, автор JustLady. % % %
������� ����: �������� ������
% Коли під капотом цілий табун коней, якось нудно плентатися в правому ряду. Хочеться відчути свободу і владу над дорогою на великій швидкості. Що потрібно для того, щоб відчути себе як на спортивному боліді і при цьому не отримати поштою купу штрафів з ГИБДД?
% Статті за темою «Швидка їзда: корисні поради» %
Швидка їзда: корисні поради
% Худнемо на 20 кг правильно і швидко! %
Швидка їзда: корисні поради
% Як навчитися кататися на велосипеді %
Швидка їзда: корисні поради
% Користь велопрогулянок %
Швидка їзда: корисні поради
% Спалюємо калорії на свіжому повітрі %

Почнемо з того, що поки ви не навчитеся бездоганно водити автомобіль і не губитися в складних ситуаціях, швидка їзда не для вас. Перехід від «чайника» в професіонали займає два роки регулярного водіння. За цей час ви навчитеся всім нюансам керування автомобілем, побуваєте в багатьох дорожніх ситуаціях, виробите імунітет проти стресових ситуацій. Значить, тепер настала саме час отримувати від водіння задоволення. І багато в чому це задоволення полягає в умінні керувати автомобілем на високій швидкості. Тут немає нічого забороненого, якщо робити все за правилами і з дотриманням заходів безпеки.

Почнемо з того, що в Росії не так багато доріг, на яких дозволено істотне перевищення швидкості. Розвинути швидкість понад 100 км / год дозволено на магістралях, дорогах зі спеціальним обмеженням. Такі дороги, як правило, мають кілька смуг для руху, бессветофорное рух, хороше дорожнє покриття. А ось молодецтво в місті, особливо вночі, на, здавалося б, порожній дорозі може призвести не тільки до величезних штрафів, а й непоправних ситуацій. У міських умовах можна хіба що застосовувати «шашкову» манеру їзди на обмеженій швидкості. «Шашкових» водіння представляє з себе постійне перестроювання з ряду в ряд з обгоном інших учасників руху. При цьому ви не повинні створювати перешкод, що не підрізати і дотримуватися швидкість потоку. У такому водінні важливо контролювання всієї області огляду, компактне маневрування, чітке управління автомобілем, миттєве реагування на дорожню обстановку. І, звичайно, автомобіль, технічні можливості якого дозволять це робити. Тренування таких маневрів у місті на невеликій швидкості допоможе надалі застосувати ці навички на заміській трасі при великій швидкості. 

Найбільша небезпека, яку таїть у собі велика швидкість, імовірність того, що ви не впораєтеся з управлінням автомобіля. Відбутися це може з безлічі причин: екстрене гальмування попереду машини, занесення, ковзання, нерівності дороги. У голові у вас завжди має бути план, як вести себе в даній ситуації. А значить, ви повинні бути гранично уважні до інших учасників руху і впевнені в своїй машині. Є автомобілі, технічні які не придатні для небезпечних маневрів. І справа тут не в обсязі двигуна і кінських силах. Машина повинна бути легко керована, з слухняним рульовим керуванням, стійка в поворотах.

При швидкому русі в загальному потоці тримайте дистанцію перед спереду йде. І намагайтеся, щоб і у вас на «хвості» ніхто не висів. Краще пропустіть такий автомобіль. Якщо ви бачите, що не в змозі підтримувати швидкість потоку, краще перебудуйтеся в сусідній ряд і пропустіть «гонщиків». Будьте уважні на лівих поворотах - заздалегідь включайте поворотник, щоб автомобілі, наступні за вами, змогли знизити швидкість або зупинитися, поки ви не повернете.

Теги: автомобіль, швидкість, водіння, рада, учасник, їзда, маневреність

Як скласти теоретичний іспит на права

% Ольга П., автор JustLady. % % %
��� ����� ������������� ������� �� �����
% Для отримання водійського посвідчення необхідно здати серію іспитів в ГИБДД. Один з них - теоретичні випробування за правилами дорожнього руху. Багато на здачі теорії зазнають невдачі, але насправді скласти іспит з першого разу дуже легко.
% Статті за темою «Як скласти теоретичний іспит на права» %
Як скласти теоретичний іспит на права
% Як отримати сертифікат експерта %
Як скласти теоретичний іспит на права
% Як стати стюардесою %
Як скласти теоретичний іспит на права
% Як вибрати автошколу для навчання %
Як скласти теоретичний іспит на права
% Як стати журналістом %
% Щоб успішно скласти теоретичний іспит на права з першого разу, необхідно до нього грунтовно підготуватися. Для цього необхідно вивчити правила дорожнього руху і прорешать екзаменаційні квитки.%

Найкраще готуватися поступово, вивчити всю теорію за пару днів до іспиту буде досить складно. Тому намагайтеся не пропускати лекційні заняття в автошколі, уважно слухайте інструктора, при необхідності робіть письмові позначки в зошиті. Якщо що-небудь в темі вам незрозуміло, то не слід соромитися задавати питання.

Обов'язково повторюйте те, що розповіли вам на теоретичному занятті. Закріплюйте матеріал проходженням тестових завдань з вивченої теми. Для вирішення тестів можна купити спеціальний посібник. Не рекомендується його брати у знайомих, які навчалися в автошколі давно, так як квитки постійно застарівають. Користуйтеся тільки новими задачниками.

Зручно відповідати на тестові питання іспиту на комп'ютері. Для цього можна придбати диск або завантажити спеціальну програму в інтернеті. На багатьох сайтах також безкоштовно і без реєстрації можна проходити тестування в режимі онлайн.

Завжди позначайте ті питання іспиту, в яких ви робите помилки. Їх потрібно повторювати частіше. При невірній відповіді обов'язково читайте коментар. Повторіть проблемну тему правил дорожнього руху.

Перед іспитом постарайтеся виспатися. Не варто повторювати квитки безпосередньо перед входом в екзаменаційний клас, через стрес в голові може все ще більше сплутатися.

Під час здачі теоретичного іспиту слухайте уважно екзаменатора, дотримуйтесь всіх інструкцій, не розмовляйте і не заважайте іншим здають. Постарайтеся заспокоїтися, уважно читайте питання, починайте з тих, в яких ви впевнені напевно. Якщо з яким-небудь завданням у вас виникли труднощі, дійте методом від протилежного, прибирайте ті відповіді, які вважаєте невірними. Перш ніж натиснути на кнопку з обраним відповіддю, переконайтеся в тому, що ви нічого не плутаєте.

Слідуючи цим простим рекомендаціям, ви обов'язково здасте теоретичний іспит з першого разу і незабаром зможете стати повноправним учасником дорожнього руху.

Теги: іспит, гибдд, право, пдд, правий

Пригальмуй і розімнися: відпочинок за кермом

% Альона Ігнатьєва, автор JustLady. % % %
���������� � ���������: ����� �� �����
% Водій за кермом постійно знаходиться в стані підвищеної уваги. Але після багатогодинного водіння реакції сповільнюються, починає боліти все тіло і тягне на сон. У такому стані вести автомобіль небезпечно. Тому, якщо ви відчули слабкість і втома, треба обов'язково зупинитися і розім'ятися. %
% Статті за темою «Притормози і розімнися: відпочинок за кермом» %
Пригальмуй і розімнися: відпочинок за кермом
% Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо %
Пригальмуй і розімнися: відпочинок за кермом
% Здоров'я починається з постави %
Пригальмуй і розімнися: відпочинок за кермом
% Організація свята вдома: всі секрети і хитрості %
Пригальмуй і розімнися: відпочинок за кермом
% Як набрати м'язову масу за короткий термін %
% Лікарі рекомендують водіям відпочивати кожні 400 км. І це має бути не просто хвилинна зупинка на автозаправці. Треба зробити перерву мінімум на 30 хвилин. Обов'язково вийдіть з автомобіля - вам треба подихати свіжим повітрям, якщо, звичайно, таким можна назвати повітря уздовж автотраси. Але все ж це краще, ніж сидіти в задушливій машині. Бажано від'їхати з дороги на парковку або спеціально обладнане для відпочинку місце. Обов'язково пройдіться. Зробіть нахили вперед, повороти тулубом, кругові рухи головою. Упріться руками на капот і кілька разів відіжміться, так ви зніміть напругу зі спини.%

Корисно буде зробити і гімнастику для очей. Найпростіше і корисна вправа «в кут, на ніс, на предмет», дозволить вам потім «стріляти» очицями в зупинив вас інспектора ДІБДР. Більш серйозні вправи допоможуть зняти очний тиск. Закрийте очі і сильно-сильно стисніть їх. Відкрийте і повторіть так кілька разів.

Якщо у вас болить голова, відновіть мозковий кровообіг. Відкрийте двері і сядьте впівоберта. Ноги поставте на землю (якщо ситуація дозволяє, разуйтесь). Нахиліться і опустіть голову якнайнижче між ніг, руки опустіть, спину і шию максимально розслабте. Почніть поступово і дуже повільно піднімати голову вгору. При цьому підйом йде зі спини, відчуйте кожен хребець. Після такої вправи трохи посидьте.

Але перш ніж відправитися в далеку дорогу, переглянете свій ... гардероб. Саме незручний одяг та взуття часто є причиною швидкої стомлюваності за кермом. Любителькам каблуків треба хоча б на час від них відмовитися. Для водіння краща взуття з натуральних матеріалів на плоскій, прогумованої підошві, з жорстким задником. Вона не повинна сильно стискати ногу в районі щиколотки, тим самим ускладнюючи кровообіг. Для зими не підходять вузькі високі чоботи, які здавлюють венозні судини. Воріт блузки або кофти не повинен сильно тиснути на шию. Тому водолазки не кращий варіант. Зупиніть свій вибір на футболці поло, де можна регулювати воріт застібкою, лонгсліви з округлим вирізом, светрі з v-подібною горловиною.

Теги: автомобіль, відновлення, водіння, вправа, відпочинок, гімнастика, кровообіг