Як вибрати автошколу для навчання

% Ольга П., автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ��� ��������
% Від вибору автошколи практично повністю залежить те, як водій буде керувати автомобілем. Практика показує, що якщо його спочатку підготували погано, то перевчити буде дуже складно. Тому, перш ніж подавати документи на навчання водінню, необхідно відповідально підійти до вибору навчального закладу.
% Статті за темою «Як вибрати автошколу для навчання» %
Як вибрати автошколу для навчання
% Як вибрати автомобіль жінці без стажу водіння %
Як вибрати автошколу для навчання
% Парковка - слабка ланка в жіночому водінні %
Як вибрати автошколу для навчання
% Чи потрібні леді курси екстремального водіння? %
Як вибрати автошколу для навчання
% Який вибрати собі автомобіль %
% Для початку краще вибрати декілька відповідних за вартістю та місцерозташуванням варіантів. Вибираючи з них, слід обов'язково отримати про автошколу якомога більше інформації.%

Поцікавтеся наявністю всіх необхідних ліцензій та реєстрації автошколи в ГИБДД. Дізнайтеся, які документи будуть видані вам по закінченні навчання (ви повинні отримати свідоцтво про закінчення автошколи та водійську картку з особистими даними та печаткою з ГИБДД).

Найкраще вибирати велику і відому автошколу, де теоретичні заняття проходять щодня і по кілька разів на день. Так ви будете мати можливість при пропуску будь-якої теми відвідати її з іншою групою.

Добре буде, якщо у вибраній автошколи є тренажер для попереднього закріплення навичок їзди за правилами дорожнього руху на комп'ютерній програмі.

Дізнайтеся, де знаходиться автодром і як дістатися до місця. Зазвичай майданчики знаходяться за межею міста, і їздити туди доводиться на таксі. З'ясуйте, чи здійснює автошкола перевезення учнів до місця.

Дізнайтеся про те, на яких автомобілях проходить навчання водінню. Вибирайте таке авто, на якому ви надалі плануєте їздити. Отримайте інформацію про те, чи надається машина, на якій ви навчалися, для складання іспитів в ГИБДД. Якщо ви хочете водити машину з автоматичною коробкою передач, то має сенс на ній і навчатися водінню. З'ясуйте, чи є такий транспорт в автошколі, і чи надається можливість складати іспити на машині з АКПП.

Обов'язково уточніть, що саме входить у вартість навчання, скільки коштує година водіння, яку мінімальну і максимальну кількість годин ви повинні від'їздити.

Також бажано з'ясувати, коли ви зможете приступити до складання іспитів, чи здаються вони централізовано з усією групою, яка навчається в автошколі, або потрібно буде їхати в ГИБДД самостійно.

Якщо ви вже практично визначилися з місцем майбутнього навчання водінню, то не завадило б дізнатися, що думають інші про обраної автошколі. Розпитайте у знайомих, які там навчалися, які були їхні успіхи. Почитайте на форумах відгуки про автошколу. Можливо, дізнавшись про якісь підводні камені, ви захистите себе від неправильного вибору і підберете більш відповідний варіант.

Теги: автошкола, право, навчання, правий