Як жінці навчитися водити автомобіль

% Альона Ігнатьєва, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ������ ����������
% Жінка-водій часто стає героїнею анекдотів і жартів з боку водіїв чоловічої статі. Тільки така увага засноване на вигаданому факті, що жінки за кермом не місце. Хоча багато жінок водять автомобіль набагато краще за чоловіків.
% Статті за темою «Як жінці навчитися водити автомобіль» %
Як жінці навчитися водити автомобіль
% Жінка за кермом автомобіля: перший день на дорозі %
Як жінці навчитися водити автомобіль
% Парковка - слабка ланка в жіночому водінні %
Як жінці навчитися водити автомобіль
% 7 навичок, якими повинна володіти жінка %
Як жінці навчитися водити автомобіль
% Сучасні авто для жінок %

Тільки в російському менталітеті закладена така дурість, що жінка за кермом - мавпа з гранатою. Спробуйте сказати це американці і отримаєте у відповідь таку відсіч. Адже за кермом немає статі, а є водій. Але більшість водіїв не бажають миритися з вторгненням жінок у нібито суто чоловічий світ, а деякі жінки підкріплюють склався про них стереотип поведінкою на дорозі. А якщо розібратися, навчитися водити автомобіль може кожен, не залежно від статі. І так само не залежно від статі є люди, яким краще їздити на пасажирському сидінні.

Суспільство висуває жінці за кермом підвищені вимоги. Те, що можна пробачити чоловікам, не дозволено жінкам. Чоловік, який любить швидку їзду - гонщик, лихач. Жінка любить прокотитися з вітерцем - «Дура, куди летиш». І це самі пристойні висловлювання. Тому, на дорозі жінці доводиться щодня доводити, що вона має право водити машину. Ті помилки, які робить жінка, походять від незнання. На жаль, система навчання водінню в автошколах настільки застаріла, що не дає практичних знань. Заняття проходять по шаблону, а якщо ви чогось не зрозуміли, так це не проблема. Як можна отримати права все вже давно знають. Але цей легкий шлях тупиковий. Самостійна здача іспиту на водіння це і підготовка до нього. І саме на заняттях ви має право вимагати від інструктора, щоб вона вас дійсно навчив елементам руху, а не відкочував годинник для галочки. Плюс, спрацьовує відмінний психологічний момент, адже ви здали самі, а значить, водити автомобіль вмієте. З таким настроєм буде легше подолати всі страхи і затискачі. Саме страх породжує помилки і невпевненість. Невпевненість переходить в повільність - найпопулярніший дратівливий чинник на дорозі. Жінки більш емоційні за своєю природою, це, звичайно, їх і підводить. Необхідно навчитися керувати своїми емоціями, діяти згідно з правилами і ситуації. А ось обережність і почуття самозбереження, навпаки, роблять жінок більш захищеними в критичних ситуаціях. Жінки менше ризикують, не роблять свідомо небезпечних маневрів, більш доброзичливо налаштовані до оточуючих.

Початківцям жінкам-водіям потрібно поїздити кілька уроків з приватним автоінструктора. Такі заняття закріплять отримані в автошколі знання і заповнять прогалини. Наприклад, вміння паркуватися залежить від технічного виконання. Якщо не знаєш принципів паркування, то самостійно навчитися можна тільки методом проб і помилок. А помилок поряд з іншими автомобілями бути не може.

Є жінки, яким подобатися підтримувати імідж блондинки за кермом. Вона не хочуть вчитися грамотно водити автомобіль, вимагають до себе поблажливості і грубо порушують правила. Вважають, що слабка стать має право на слабкості. Самі того не розуміючи, вони провокують інших учасників руху на грубість і агресію. Дійсно, не кожен зможе стерпіти підрізання, парковку відразу на два місця і аварії, які відбуваються від елементарного незнання ПДР. Як би жорстко не було, але дорога рано чи пізно піднесе урок такому водієві.

Теги: автомобіль, жінка, водіння, водій

Хто кращий водій - жінка або чоловік?

��� ������ �������� - ������� ��� �������?
% Ще порівняно недавно багато заняття вважалися винятково чоловічою прерогативою. Жінка, що ризикнула вторгнутися в будь-яку область діяльності сильної статі, стикалася або з відвертим здивуванням, або з насмішками. До числа таких занять відносилося і водіння автомобіля. Адже нелегкий, часто небезпечна праця шофера, необхідність часто возитися з лагодженням забарахлила двигуна, лежачи під капотом автомобіля і забруднивши руки, - все це погано поєднувалося з поняттям «слабка стать».
% Статті за темою «Хто кращий водій - жінка або чоловік? » %
Хто кращий водій - жінка або чоловік?
% Ідеальний чоловік %
Хто кращий водій - жінка або чоловік?
% Парковка - слабка ланка в жіночому водінні %
Хто кращий водій - жінка або чоловік?
% Аварія - теж жіночого роду %
Хто кращий водій - жінка або чоловік?
% Які автомобілі подобаються жінкам %
% В даний час жінка-водій - саме звичайне, природне явище в багатьох країнах світу. Сучасні підсилювачі керма дозволяють повертати його буквально двома пальцями, автомобілі стали набагато комфортніше і надійніше, а розвинена мережа сервісних центрів і станцій техобслуговування позбавили водія від необхідності самому лагодити виникли неполадки. Тим не менш, чоловіки як і раніше досить негативно ставляться до того, що жінка водить автомобіль. На їхню думку, жінки часто відволікаються від контролю над дорогою, особливо якщо в автомобілі їдуть їх родички або подруги, з якими так хочеться поговорити. Чоловіки також впевнені, що жінки, опинившись в потенційно аварійної ситуації, часто впадають в паніку, через що втрачають можливість уникнути наїзду на пішохода або зіткнення з іншим автомобілем. Нарешті, чоловіки стверджують, що жінки гірше паркуються, особливо при їзді заднім ходом.%

Жінки не залишаються в боргу, стверджуючи, що чоловіки їздять агресивно, ігноруючи інших учасників дорожнього руху. Також молоді люди набагато частіше дівчат порушують правила, через що набагато небезпечніше за кермом, ніж представниці слабкої статі. А справді, хто кращий водій - жінка або чоловік?

Відповісти на це питання неможливо. Так, дійсно, деякі пані за кермом обожнюють розмовляти «про своє, про жіноче». Така вже їх натура! Але з цього зовсім не випливає, що вони абсолютно не стежать за дорожньою обстановкою. Так, дівчина більш емоційна, вразлива, тому вона частіше чоловіки впадає в розгубленість, навіть в паніку, опинившись у небезпечній ситуації. Але, разом з тим, чимало і холоднокровних, стриманих особ. Крім того, жінка-водій набагато рідше чоловіки створює потенційно аварійні ситуації, оскільки водить автомобіль більш акуратно і обережно. Хоча, звичайно, бувають винятки з цього правила.

З іншого боку, далеко не кожному чоловікові притаманний агресивний стиль водіння, адже є водії, які за довгі роки жодного разу не потрапляли в аварії і не провокували небезпечних ситуацій.

Тому правильніше буде відповісти на це питання так: і серед жінок, і серед чоловіків є як хороші, так і погані водії. Все залежить від кожної конкретної людини.

Теги: кермо, водій, чоловік, жінка

Автомобілі для жінок: колір вирішує все

% Ірина Філіна, автор JustLady. % % %
���������� ��� ������: ���� ������ ���
% За статистикою лише 20% представниць жіночої статі не надають абсолютно ніякого значення кольором свого автомобіля. Більшість же дам вибирають собі «залізного коня» виключно очима і на чільне кутку ставлять саме колір його кузова. Пальму першості в цьому питанні тримають найсміливіші, соковиті відтінки.
% Статті за темою «Автомобілі для жінок: колір вирішує все» %
Автомобілі для жінок: колір вирішує все
% Сучасні авто для жінок %
Автомобілі для жінок: колір вирішує все
% Як вибрати автомобіль для жінки %
Автомобілі для жінок: колір вирішує все
% Чому я не люблю правильних жінок? %
Автомобілі для жінок: колір вирішує все
% Вибираємо колір волосся %
% За запевненням дилерів, вибір дам досить часто падає на машину того кольору, в який вони люблять фарбувати свої нігті або губи. Серед фаворитів: білий, червоний, блакитний і рожевий. Бажання жінки мати машину яскравого забарвлення не викликає подиву. Червоний або рожевий «залізний кінь» ніколи не загубиться в автомобільному потоці, що, безсумнівно, лестить багатьом жінкам.%

Великою популярністю серед автоледи користуються червоні моделі. Цей колір завжди виглядає нарядно, а також зайвий раз підкреслює жіночність та сексуальність своєї власниці. Господиня червоного автомобіля, як правило, рішуча і амбіційна. Цей колер підходить тим, чиє життя в буквальному сенсі вирує.

Білий колір вибирають не менше темпераментні жінки. Незважаючи на його зайву маркость, білі машини вельми популярні серед дам. Авто, безперечно, виглядає красиво і респектабельно. Машини бордового і чорного забарвлення вибирають стильні леді, які вважають глибокі темні кольори свідченням елегантності і показності.

За кермом жовтих, оранжевих і салатових машин, які на додачу прикрашені оригінальною аерографією, воліють їздити творчі дами, а також молоденькі дівчата. Варто відзначити і популярність яскраво-синіх автомобілів. Цей колір також не дозволить загубитися на дорозі.

Особливої ​​уваги заслуговують рожеві машини. Вони зустрічаються не настільки часто, оскільки не кожен виробник випускає автомобілі в подібній забарвленням. Їх, як правило, роблять на замовлення. На рожевих авто за краще їздити безтурботні та романтичні до мозку кісток жінки.

Насправді до вибору відтінку свого «залізного коня» слід підходити грунтовно. Це не менш важливо, ніж його ходові якості і потужність. Психологи стверджують, що колір автомобіля здатний вплинути не тільки на душевний стан водія, але і на стиль його водіння і навіть безпеку на дорозі. Найбільш безпечними квітами транспортного засобу були визнані білий і червоний. Справа в тому, що у більшості людей найбільший кут бічного зору забезпечується саме цими квітами. Таким чином, висока ймовірність того, що білий і червоний автомобіль буде обов'язково помічений іншими учасниками руху, зокрема, при обгоні. Боліди на автогонках не дарма розфарбовані в основному в червоно-білій гамі. Найбільш небезпечними квітами для автомобіля є сірий і чорний. Виходить, колір дійсно вирішує все!

Теги: кольору, модель, дама, авто, автомобіль, жінка