10 правил сексуальних рольових ігор

% Доборовіч Ірина, автор JustLady. % % %
10 ������ ����������� ������� ���
% Ігри дозволяють втілювати в життя самі яскраві, найнесподіваніші фантазії. Хоробрі лицарі, прекрасні дами, строгі вчительки, недбайливі учні @. @ Але грати люблять не тільки діти, чоловіки і жінки часом теж не проти зануритися в казку хоча б на один вечір. Тільки дорослі ігри куди цікавіше, тому для успішного результату потрібно дотримуватися простих правил.
% Статті за темою «10 правил сексуальних рольових ігор» %
10 правил сексуальних рольових ігор
% Рольові ігри з чоловіком %
10 правил сексуальних рольових ігор
% Рольові ігри в ліжку %
10 правил сексуальних рольових ігор
% Кращі рольові ігри %
10 правил сексуальних рольових ігор
% Рольові ігри %

1. Взаємна згода. Рольові ігри дозволяють розкритися з несподіваних сторін, змушують відкинути будь-які комплекси і сумніви. Потрібно бути впевненим, що бажання пограти виходить від обох партнерів.

2. Повна довіра. Погоджуючись на участь у рольовій грі, ви повинні повністю довіряти своєму партнерові або партнерці. По-перше, ви будете просто відчувати себе ніяково, опинившись в пікантній ситуації з маловідомим людиною. А по-друге, фотографії або навіть відеозйомка з таких рольових ігор можуть виявитися серйозним компроматом. Обов'язково подумайте про це.

3. Безпека. Рольові ігри повинні приносити лише взаємне задоволення. Ніколи не робіть нічого, що може завдати фізичної чи моральної шкоди вашому партнерові.

4. Сценарій. Рольові ігри можуть суворо йти за сценарієм або являти собою повну імпровізацію. Обговоріть це заздалегідь з партнером. Не вимагайте беззастережного виконання сценарію, якщо раптом ваш партнер вирішив внести свої деталі.

5. Відсутність комплексів. Переконайтеся, що ви готові брати участь у відвертих сексуальних рольових іграх. Вам доведеться відкинути всі свої комплекси і не замислюватися про те, як ви виглядаєте зі сторони. Інакше ви не отримаєте задоволення повною мірою.

6. Костюми. При продумуванні та підборі костюмів враховуйте, що, швидше за все, ви використовуєте їх всього пару разів. Не варто занадто витрачатися, якщо бюджет не дозволяє.

7. Продумування сценарію. Складати сценарій майбутньої гри повинні обидва партнери. Це дозволить зробити рольові ігри максимально цікавими обом партнерам і навіть розкрити невідомі сторони вашої половинки.

8. Зміна ролей. Рольові сексуальні ігри дарують свободу фантазії у всьому без винятку. Жінка може виступити у рольовій грі в якості чоловіка і навпаки.

9. Взаємний інтерес. Перш ніж пропонувати сексуальні ігри своєму партнерові або партнерці, переконайтеся, що він (-а) до цього готовий (-а). Якщо ініціатива виходить тільки від вас, то гра не тільки може не виправдати очікувань, але й привести до розриву відносин.

10. Яскраві відчуття. Сексуальні ігри розбурхують фантазію і почуття куди сильніше звичайного сексу. Не дивно, що оргазм як у чоловіка, так і у жінки може наступити кілька раніше звичайного. Це не повинно стати приводом для невдоволення або сварок.

Теги: гра

Як визначити, подобаєшся ти чоловіку чи ні

% Ельза Заріпова, автор JustLady. % % %
��� ����������, ��������� �� ������� ��� ���
% Чоловіча симпатія по відношенню до жінки проявляється явно. Але щоб розпізнати симпатію на перших етапах її зародження, коли чоловік ще не встиг зробити активних дій, варто придивитися до чоловіка. Якщо ви правильно істолкуете жести чоловіка і його реакцію, то вам стане зрозуміло, подобаєтеся ви йому.
% Статті за темою «Як визначити, подобаєшся ти чоловіку чи ні» %
Як визначити, подобаєшся ти чоловіку чи ні
% Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення %
Як визначити, подобаєшся ти чоловіку чи ні
% Як дізнатися, подобаєшся ти людині чи ні %
Як визначити, подобаєшся ти чоловіку чи ні
% 5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові %
Як визначити, подобаєшся ти чоловіку чи ні
% Ідеальний чоловік %
% Мова тіла іноді красномовніше слів. Придивіться до поведінки чоловіка, з яким ви малознайомі або ще не знайомі зовсім. Якщо він набрав поважного при вашій появі, або почав відправляти свій одяг і поправляти зачіску, це може свідчити про його симпатії до вас, яку мимоволі видають його руху. Будь зміна в поведінці чоловіка може означати його прагнення привернути вашу увагу. Поспостерігайте, що буде робити чоловік, якщо ви ідіть з його поля зору. Подивіться, чи буде він кидати погляди в вашу сторону, обертатися і шукати вас очима і намагатися зловити ваш погляд. Пильний погляд часто означає, що чоловік небайдужий до вас. У той же час, якщо чоловік швидко відводить погляд при зустрічі з вами, то він збентежений.%

Проаналізуйте поведінку чоловіка при розмові з вами. Вираз обличчя чоловіка під час розмови з вами теж може видати його почуття. Якщо воно дружелюбне, губи злегка відкриті, ніздрі розширені, чоловік вам симпатизує. Якщо при цьому чоловік нахиляється до вас всім корпусом, це ще одне очко на вашу користь. Якщо чоловік глибоко дихає, у нього пітніють долоні і бігають очі, то він нервує, значить, ви викликаєте у нього певні емоції.

Симпатизує вам чоловік, з яким ви спілкуєтеся не в романтичних декораціях, наприклад, колега, почне цікавитися речами, які захоплюють вас. Якщо ви в розмові з ним згадали про своє хобі, він почне збирати інформацію про предмет розмови. Він першим помітить зміни у вашій зовнішності, зробить комплімент нової зачіски і похвалить новий наряд.

Якщо у вас з чоловіком відбулася перша зустріч, і він узяв свій номер телефону, але не дзвонить більше тижня, можете бути в повній впевненості, що ви йому недостатньо подобаєтеся. Якщо ж після вашої зустрічі він подзвонив і дізнався, як ви дісталися до будинку, ви безумовно сподобалися йому.

Невелика частка ревнощів з боку чоловіка допоможе вам розібратися в його почуттях до вас. Наприклад, якщо він перериває ваші захоплені розмови про інших чоловіків, якщо ви помічаєте, що увага з вашого боку по відношенню до інших осіб протилежної статі йому неприємно, це може означати, що ви йому небайдужі.

Коли ви подобаєтеся чоловікові, він обов'язково робить щось для того, щоб показати вам свій інтерес: запрошує вас куди-небудь, дзвонить, дарує квіти, намагається бути з вами поруч. Якщо ви розповідаєте такому чоловікові про свої неприємності, він не промовчить у відповідь, а негайно запропонує вам свою допомогу.

Якщо ваші відносини тільки зароджуються, зверніть увагу, починає він потихеньку змінювати своє життя через вас. Такі зміни можуть торкнутися спілкування з друзями, зовнішнього вигляду чоловіка. Якщо чоловік при цьому ще і говорить вам компліменти, дарує квіти, можете бути впевненою в його симпатії.

Визначте, виділяє вас чоловік серед всіх інших жінок. Якщо це так, значить, ви йому подобаєтеся.

Загалом, зазвичай чоловік всім своїми діями показує свою симпатія. А якщо він не дає вам зрозуміти зворотне, ви навряд чи достатньо йому подобаєтеся.

Теги: чоловік, немає

Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
��� ������, ��� �� ��������� �������: ������� ����������, ������ �������, ������� � �����������
% Ви познайомилися з цікавим, симпатичним чоловіком? Вам приємно з ним спілкуватися і ви хотіли б, щоб ваше спілкування стало більш близьким, але не знаєте, чи сподобалися ви новому знайомому, і як він ставиться до вас. Можливо, він просто спілкується з вами, як з одним, а, може бути, не проти перейти на іншу стадію відносин. Так як же зрозуміти, подобаєтеся ви чоловікові, не питаючи про це безпосередньо?
% Статті за темою «Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення» %
Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення
% Як завоювати серце чоловіка-Козерога %
Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення
% Прояви алергії на холод %
Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення
% Алергія на кішок %
Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення
% Чого чоловіки чекають від сексу %

Розділи психології, що займаються вивченням поведінки людей, тлумаченням їх жестів, міміки і рухів називаються кинесика і физиогномика. Якщо уважно стежити за виразом обличчя, за з'являються на ньому емоціями, за положенням тіла, рук, ніг, то можна багато сказати про людину, про його настрій в даний момент. Можна визначити, бреше чи каже він правду, цікавий чи ні йому розмову, а можна дізнатися, чи відчуває він до вас симпатію чи байдужість.

Зверніть увагу на погляд чоловіка. Якщо ви йому приємні, то він або буде дивитися на вас крадькома, відводячи погляд убік при зустрічі з вашими очима, або буде дивитися прямо, при цьому зіниці будуть розширені. Якщо ж зіниці будуть вузькі, то, швидше за все, він відчуває абсолютно протилежні почуття, хоча не можна виключати того, що йому просто в очі світить сонце.

Широко розставлені ноги теж свідчать про те, що ви подобаєтеся чоловікові, і він хоче домогтися взаємних почуттів, інстинктивно демонструючи статеві органи. Теж саме означає, якщо чоловік поклав руки на пояс, та ще завів великі пальці за ремінь.

Подивіться, як стоять ступні чоловіки, якщо вони повернені у ваш бік, то це добра ознака. А якщо крім вас в приміщенні є інші дівчата, то це означає, що чоловік виділяє вас серед них, і ви найбільше йому подобаєтеся.

Коли чоловік розмовляє з сподобалася йому дівчиною, змінюється швидкість і інтонація його голосу. Мова ставати більш гучною, впевненою, можуть прослизати різкі нотки. Таким чином молодий чоловік, намагається продемонструвати, що він краще за інших представників сильної статі, свою впевненість і мужність.

Якщо за всіма прикметами ви бачите, що небайдужі чоловікові, і вам він теж подобатися, то можете спробувати перевести відносини в інше русло. Але не треба відкрито спокушати його, особливо якщо це перше спілкування. Така поведінка може відлякати чоловіка. Деякі дівчата настільки добре володіють своїм обличчям і рухами тіла, що досить легкою посмішки, загадкового погляду, щоб хлопець забув про все на світі.

Також продемонструвати свою зацікавленість у подальшому розвитку відносин можете за допомогою наступних жестів. Теребите як би ненароком своє волосся, накручуйте їх на палець, грайте з сережкою або підвіскою. Змініть тембр і швидкість мовлення. Нехай ваш голос звучить м'яко, плавно, не дуже голосно. Можете випадково доторкнутися до чоловіка, але робіть це акуратно і ненав'язливо. Такі сигнали дадуть йому зрозуміти, що ви готові до подальшого розвитку ваших відносин.

Теги: чоловік, перше, міміка, жест, спілкування, почуття, перехід, ознака, прояв, зваблення, гігант