Життя з садистом: вся правда про побутове насильство

% Бруква, автор JustLady. % % %
����� � ��������: ��� ������ � ������� �������
% Насильство в сім'ї відкрито обговорюється широкою громадськістю. Час від часу ми бачимо по телевізору і читаємо в пресі повідомлення про жертви домашніх садистів. Однак величезна кількість жінок залишаються жертвами в своїх сім'ях.
% Статті за темою «Життя з садистом: вся правда про побутове насильство» %
Життя з садистом: вся правда про побутове насильство
% Б'є - значить, любить? Розвінчуємо міфи про домашнє насильство %
Життя з садистом: вся правда про побутове насильство
% «Насильство в сім'ї: не ділом, але словом» %
Життя з садистом: вся правда про побутове насильство
% Конфлікти: жінки постраждалі від насильства %
Життя з садистом: вся правда про побутове насильство
% Як розпізнати в чоловікові схильність до насильства %

Насильство в сім'ї може бути не тільки фізичного характеру, але і моральне. Розумні, красиві жінки роками терплять свого чоловіка, який систематично самостверджується за їх рахунок. Прикладів таких дуже багато. Відома співачка Валерія жила з чоловіком, народила від нього трьох дітей. Через роки громадськість була шокована її зізнаннями в систематичному побиття. Існує кілька основних причин, які змушують російських жінок жити з садистом.

1. Банальний страх. Розірвати порочне коло заважає страх того, що буде ще гірше. Чоловік знайде спосіб помститися. У російському менталітеті не прийнято вірити в правосуддя. Піти в міліцію і написати заяву на чоловіка-садиста викликає просто жах. А якщо у жінки є діти, то його лють може бути спрямована проти них.

2. Сором перед близькими і друзями. Деяким жінкам просто соромно зізнатися в тому, що власний чоловік над ними знущається. Що подумають люди - ось питання, яке турбувати їх. Власна безпека вже не так важлива, як публічні плітки і обговорення.

3. Соціально-побутові проблеми. Квартирне питання зіпсувало людей. Жінці часто просто нікуди піти від садиста. А звернутися за допомогою і повернутися в квартиру до мучителя навіть небезпечно. Фінансова залежність від чоловіка також вселять в жертву ще більше комплексів і переживань.

4. Б'є, значить любить. Боязнь самотності змушує жінок терпіти приниження і побої. Статус розлученої жінки досі багато хто вважає ознакою невдалої життя. Стереотип, який до цих пір не може зжити себе.

Причин, через які жінки терплять побутове насильство багато. Але щоб вийти з хворобливої ​​залежності від садиста необхідно полюбити себе. Згадати, що ви вільна особистість. Завжди вкрай складно зробити крок до своєї свободи. Причини, які тримають поруч починають здаватися безвихідними. Однак у людини завжди є вибір. Терпіти і далі знущання або почати рухатися вперед.

Теги: чоловік, життя, правда, насильство, садист

Визначаємо характер по взуттю

���������� �������� �� �����
% Існують досить цікаві методи визначення характеру людини по тому, які моделі взуття він вибирає, і як її носить. Кожен рухається у своїй манері, по ході людини дізнаються здалеку, тому стирається підошва у всіх по-різному. І підбирають фасон туфель все в залежності від своїх уподобань.
% Статті за темою «Визначаємо характер по взуттю» %
Визначаємо характер по взуттю
% Як продовжити життя вашого взуття %
Визначаємо характер по взуттю
% Характер російської жінки %
Визначаємо характер по взуттю
% Жіноча сумочка - це внутрішня сутність жінки %
Визначаємо характер по взуттю
% Модне взуття осіннього сезону 2010 %

Високі підбори вибирають натури волелюбні, сексуальні, з оригінальними поглядами на життя і із заниженою самооцінкою. Високі підбори говорять про бажання виділитися і одночасно захиститися від ворожого світу. Шпильку носять енергійні, тактовні і обачні особи. Знають собі ціну, вони товариські і жіночні.

Платформу воліють прямолінійні, практичні дами з часткою романтики. Вони люблять підпорядковувати собі оточуючих і пишаються своїми перемогами. Поступливі, спокійні жінки вибирають м'яку взуття на невисокому каблуці. Вони люблять філософствувати, неконфліктні, не впевнені в собі, легко спілкуються.

Стилізовану під чоловіче взуття вибирають упевнені в собі особи, які знають життя. Однак подібна взуття може вказати на втому чи депресію. Спортивне взуття воліють товариські, але безкомпромісні жінки. Вони важко переживають зміни.

Дами, що носять взуття без задників, характеризуються як натури захопливі, спраглі пригод, легкі на підйом. Вони нічого не пускають на самоплив, люблять порядок у всьому. Мокасини вибирають жінки, які віддають перевагу стабільні зв'язки. Вони природні, скромні, ненав'язливі.

Якщо каблук зношується з зовнішнього краю, то характер людини визначається як прямий і рішучий, самозакоханий, але практичний і акуратний. Внутрішній край зношується у людей замкнутих, стриманих, інтелектуальних, фізично слабких.

Підошва і каблук стирається однаково у людей енергійних, діяльних, благородних та успішних в бізнесі. Стерта підошва під великим пальцем говорить про рішучості, цілеспрямованості господаря.

Зношена посередині підошва і каблук з внутрішнього краю свідчать про м'який характер, легко піддається чужому впливу. Потерта на носку підошва, а каблук із зовнішнього краю видають мрійника або скептика. Влюбливим, але непостійного.

Мода на моделі туфель, як і смаки, можуть змінюватися з часом, але деяким фасонам ви віддаєте перевагу більше за інших. Наскільки збігаються ці характеристики з реальністю - вирішувати вам, в цих визначеннях немає категоричності, але психологами відзначається зв'язок між стилем взуття, манерою її носити і поведінкою.

Теги: характер, взуття, визначення, манер

Целібат: чи шкідливо стриманість?

% Отже, секс. А вірніше, його відсутність. Такого розвитку подій ми в наш сексуально заклопотаний час боїмося, як чорт ладану. Більшою мірою тому, що нам здається, що це якось не по-людськи. А ще тому, що це шкідливо. Чи ні?
% Статті за темою «Целібат: чи шкідливо стриманість? » %
Целібат: чи шкідливо стриманість?
% Чим шкідливе тривале утримання %
Целібат: чи шкідливо стриманість?
% Утримання і здоров'я %
Целібат: чи шкідливо стриманість?
% Негативні аспекти стриманості %
Целібат: чи шкідливо стриманість?
% Плюси і мінуси сексуального утримання чоловіків %

Залишитися на узбіччі активної, регулярної інтимного життя не хоче ніхто. Ми боїмося цього, бо не хочемо здаватися збитковими в першу чергу самим собі - адже раз сексу у нас немає, значить щось з нами не так. Ми нікому не подобаємося. Або нам ніхто не подобається. Або подобається, але не хочеться. Або хочеться, але не можеться. Загалом, ми не любимо залишатися без сексу з різних причин. І ми, будучи не завжди розбірливі у виборі партнерів, шукаємо для себе виправдання: жити без сексу шкідливо. Чи так це?
% ... Троянська війна тривала 10 років. А потім ще скількись там років Одіссей плив додому. І весь цей час Пенелопа його чекала. І зберігала йому вірність. Тобто сексу у неї не було. Вижила ж якось ...
% І це не поодинокий випадок - скільки разів чоловіки і жінки, розділені війною, в'язницею, посиланням залишалися відірваними один від одного на довгі роки. Але жили, нічим не хворіли і навіть не вмирали від відсутності інтимного життя. Чому ж зараз - всього кілька десятків років тому з'явилася ідея про те, що стриманість шкодить організму? І на чому заснована ця ідея?
% Інформаційне суспільство тримається на рекламі. Продати товар або послугу, не розповівши про нього сотням, тисячам і навіть мільйонам людей, неможливо. Але що змусить людину купити товар, який йому, за великим рахунком, не дуже-то й потрібен? Або що змусить людину зробити вибір на користь саме цього товару, а не якогось іншого? Однією з рушійних сил реклами і став секс. У самих різних його проявах - і відкрита еротика, покликана шокувати і запам'ятатися, і завуальований натяк, нічого спільного з сексом начебто не має, але дає людині (споживачу) зрозуміти, що ось саме цей образ і приведе його в підсумку до бажаної мети - сексуальності.
% Нам здається, що всі навколо займаються сексом і тільки ми, нещасні, цієї мети не удостоєні. На жаль, це не зовсім так. Навіть навпаки - зовсім не так. Всього за 30 останніх років, відсоток школярів, які закінчили обов'язкову середню освіту незайманими, значно збільшився: у 70х роках таких було близько половини, зараз же вже більше 60%. Хоча здається, що все зовсім інакше - молодь з усіх боків звинувачують у розпусті, а на ділі виявляється, що з кожним роком підлітки стають все скромніше. Чому так відбувається?
% Ви здивуєтеся, але саме зіркі дорослі, які звинувачують дітей у відсутності моральних цінностей і ранньому статевому дорослішання, і стають причиною того, що їх чади все довше затримуються в ніжному віці. Завищені очікування і страх перед неможливістю їх виправдати - саме це і стає причиною того, що статеве життя сучасна молодь починає, коли їм уже далеко за ... 17.
% Дивіться самі: про те, що сексом, судячи з усього, займаються всі, знаємо не тільки ми, а й наші діти. Вони бачать, що робити ЦЕ краще почати якомога раніше; що робити ЦЕ потрібно вміло і якісно. Навколо інтимного життя побутує маса міфів: і якщо дорослі можуть відрізнити правду від вигадки, то діти на це поки не здатні. Ось вони і тягнуть з початком статевого життя - через страх бути гірше, ніж актори в телевізорі, через страх бути відкинутими більш досвідченим партнером (який, насправді, ще навіть не цілувався). Чи то справа раніше, коли слово «порнофільм» і вимовити щось було соромно, все пізнавати дослідним шляхом. У міру виникнення бажання.

Так що ж насправді: чи шкодить відсутність сексу здоров'ю чи ні?

 Давайте розглянемо найпопулярніші припущення з цього приводу:
«Відсутність інтимних відносин веде до гінекологічним проблемам. Недарма міома матки і мастопатія вважаються «хворобами черниць».
% Міф. Насправді, все відбувається не зовсім так, як прийнято вважати. Так, деякі проблеми дійсно можуть виникнути, але зовсім не тому, що у жінки немає статевого партнера. Проблеми виникають, якщо партнера немає, а жінці він потрібен. У цьому випадку вона часто думає про секс, в результаті чого відбувається приплив крові до органів малого тазу, а відтоку не відбувається. Виходить так званий застій. Саме він і може надати шкоди організму. Однак мастурбація вас врятує. А ось секс «для здоров'я» з людиною, яка вам не симпатичний, або коли ви просто не хочете інтимних стосунків, але вважаєте, що вони потрібні, вам швидше нашкодить - механічний акт знижує чутливість, а при відсутності змащення (штучної або натуральної) ще і пошкоджує тканини.
«Людина, яка не задовольняє своїх сексуальних потреб, стає дратівливою, депресивним, у нього ні на що немає енергії».
% Якщо начальниця стерво, значить мужика у неї давно не було. Якщо начальник самодур, значить, чогось у нього в ліжку не виходить ... Як поширені в нашому житті ці стереотипи, як прикро чути це в свою адресу.
% Насправді, це вульгарно-витлумачена теорія Фрейда - ніби всім нашим поведінкою керують сексуальні імпульси, і якщо вони не знаходять реалізації, то у людини виникає невроз.
% Насправді, Фрейд писав про сублімації - вміння переводити одну енергію в іншу, тобто енергію сексуальну - в творчу.
% Люди, довго практикуючі целібат, з таким завданням справляються легко, а от ті, кому вперше доводиться зіткнутися з стриманістю, дійсно можуть виявитися в скрутній ситуації - так, наприклад, жінки, довгий час жили регулярним статевим життям, важко звикають до нового ритму після, наприклад, розлучення. У скрутному становищі опиняються і коханки одружених чоловіків, адже жінка ніколи не знає, коли наступного разу у неї відбудеться секс, а тому постійно перебуває в фізичній і психологічній бойової готовності. Це вимотує і душу і тіло.
% Що робити в ситуації, що склалася? Мастурбувати. Шукати нового чоловіка, який буде вам симпатичний. А ще займатися спортом - щоб уникнути застою крові потрібно якомога більше рухатися - допомагає.
«Чим довше людина не живе статевим життям, тим важче йому досягти повноцінного оргазму, тим менше задоволення він отримує від сексу».
% Жаль, це твердження вірне. Правда, тільки для чоловіків - жінок ця проблема навряд чи торкнеться. Якщо чоловік змушений тривалий час утримуватися, у нього виникають проблеми з ерекцією, йому стає важко себе контролювати. А от жінки навпаки - тривале утримання і нарешті почалися гармонійні відносини з партнером стануть радістю і для духу і для тіла. Чоловік не зможе не оцінити такий подарунок.
% Отже, який же висновок можна зробити з усього вищесказаного? Секс, безумовно, відіграє важливу роль у нашому житті і особливо у відносинах з протилежним підлогою. Однак, як показує практика, від його відсутності поки ніхто не вмирав, тому якщо у вас на даний момент немає постійного (ну або не дуже постійного) партнера - не хвилюйтеся. Повірте - навколо повно людей, які з тих чи інших причин утримуються, як і ви. А те, що вам здається, що це тільки вам так не пощастило - не вірте! XXI століття - це століття індивідуалізму, і кількість самотніх людей з кожним роком тільки зростає. Чи не примкнути до їх числа - у ваших руках.%

% Автор:Teamo.ru

Теги: секс, партнер, відсутність, стриманість, шкідливість, незайманий, целібат