Що він думає про твій макіяжі

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �� ������ � ����� �������
% Як би жінки не переконували себе і подруг, що макіяж вони роблять виключно для себе і власного спокою, але прагнуть підкреслити свою красу вони все-таки заради чоловіків. Психологи вирішили з'ясувати, що думають чоловіки про тих хитрощах, які використовують жінки, прагнучи поліпшити свій зовнішній вигляд, і чи варто їм докладати стільки зусиль. Результати виявилися несподіваними.
% Статті за темою «Що він думає про твій макіяжі» %
Що він думає про твій макіяжі
% Що думають чоловіки про перманентний макіяж %
Що він думає про твій макіяжі
% Макіяж на Новий рік 2011. Готуємося до зимових свят %
Що він думає про твій макіяжі
% Нові тенденції в макіяжі 2011 %
Що він думає про твій макіяжі
% Макіяж для сірих очей: варіанти на всі випадки життя %

Було з'ясовано, що в той час, коли жінка дивиться на який-небудь об'єкт, аналізує та оцінює його, у неї в процесі задіяні обидві півкулі головного мозку. Це означає, що жінка зможе помітити все, навіть найдрібніші і незначні деталі. У чоловіків при цьому працює тільки права півкуля, тому обьект він сприймає, як єдиний образ, не вдаючись у подробиці. Тому він не помітить того, що «стрілка» на правому столітті коротше на 1 мм, ніж на лівому.

Датчики, встановлені на очах чоловіків показали, що більшість (81%) при погляді на обличчя дівчини, спочатку звертають увагу на її очі і тільки потім на губи. Це говорить про те, що для залучення більшості чоловіків, слід візуально виділити на обличчі саме очі. Модний зараз макіяж smoky eyes, при якому зачерняется верхню повіку, буде для цього, як не можна до речі.

Всі надмірне і ненатуральне відлякує більшість чоловіків. На підсвідомому рівні це сприймається ними як бажання обдурити. Тому накладні та нарощені довгі нігті, вії, а також кольорові контактні лінзи і перуки допускаються тільки для сторонніх жінок, з якими не передбачається довірчих відносин.

Явні сліди нанесеного макіяжу, який можна назвати «штукатуркою», будуть помічені навіть чоловіками, не звертати увагу на деталі. Тому не слід зловживати декоративною косметикою і обмежитися натуральним, практично непомітним макіяжем, особливо, в денний час.

Теги: чоловік, макіяж, косметика, сприйняття

Свінгери: чи не спробувати помінятися парою?

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
��������: �� ����������� �� ���������� �����?
% Стомлені монотонним подружнім сексом пари вирішуються на свінг-обмін сексуальними партнерами. Це не банальний груповий секс з його плутаниною і вседозволеністю. У свінгерів є певні чіткі правила.%
% Статті за темою «Свінгери: чи не спробувати помінятися парою? » %
Свінгери: чи не спробувати помінятися парою?
% Свінг: третій - не зайвий? %
Свінгери: чи не спробувати помінятися парою?
% Свінг: данина моді чи повальний гріх? %
Свінгери: чи не спробувати помінятися парою?
% Як поводитися з хлопцем на побаченні %
Свінгери: чи не спробувати помінятися парою?
% Свінг - секс, дружба, але не любов %

Свінгом займаються постійні пари, найчастіше це подружжя, що зіткнулися з першою кризою відносин на 3-5 році спільного життя. Споглядання власного чоловіка або дружини, що займається неподалік сексом з чужою чоловіком або дружиною, багаторазово підсилює сексуальні відчуття.

Однак правила суворі - жодних стосунків наодинці, всі зустрічі проходять тільки в «парному» складі. Ніякої закоханості і ревнощів, відносини розриваються в цьому випадку.

У свінгерстві немає обману, зустрічі проходять за обопільною домовленістю. Хоча така любов на чотирьох вітається насамперед чоловіками, які здавна вважаються великими противниками монотонного буденного подружнього сексу, жінки втягуються в обмін парами досить швидко.

Примітно, що пари, які спробували свінг хоч раз, рідко кидають це заняття, не знаходячи звичайний секс задовільним.

Найчастіше пари зустрічаються рік-півтора, потім запрошується інша пара. Сенс відносин - в періодичній зміні партнерів. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що практикуючі свінг люди відрізняються відмінним здоров'ям, адже секс - кращі ліки від усіх хвороб.

Інша золоте правило свінгу - ніякого насильства. Якщо людина говорить тверде ні - це значить немає і крапка. Свінгери чітко тримають дистанцію: чужа дружина - це завжди чужа дружина, ніхто не має морального права вторгатися в чуже життя і щось міняти в ній.

Неймовірно, але узи шлюбу для свінгерів священні. Звичайно, бувають випадки, коли сім'ї розвалюються через закоханості, але таке може трапитися і з звичайною парою, котра прожила разом якийсь час.

Самі ж свінгери впевнені, що саме свінг зміцнив їх шлюб, налагодивши, нарешті, обмін емоціями між подружжям. «Відносини стали вільнішими після того, як ми навчилися ділитися не тільки фінансами, але і сексуальними фантазіями», - так говорять свінгери зі стажем.

Однак влитися в рух свінгерів не так просто. Потрібно знайти ті клуби, де проводяться закриті вечірки, на яких пари можуть ближче познайомитися один з одним, у всіх сенсах цього слова.

Не думайте, що на цих вечірках всі бігають голяка, займаючись сексом на кожному розі без зайвих розмов. Свінгери - люди дорослі і розумні, вони воліють спочатку дізнатися майбутніх партнерів і банально поговорити з ними, дізнатися їхні погляди на життя і на свінг в цілому.

Як би суспільство не ставилося до цього руху, бути свінгером або зберігати обітниці вірності, дані один одному при вступі в шлюб, - особиста справа кожної дорослої людини.

Теги: пара, секс, обмін, свінг, свінгер

Еротичний масаж для жінки: прелюдія до пристрасті

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
����������� ������ ��� �������: �������� � �������
% Ніжні дотики - насолода особливе. Для жінки еротична прелюдія важлива тим, що вона і порушить її, і підготує до бурхливого сексу, і продовжить задоволення. Недарма жінок порівнюють з кішками: погладжування люблять і ті, й інші. Перш ніж приступити до прелюдії пристрасті - еротичного масажу для жінки, слід добре підготуватися.
% Статті за темою «Еротичний масаж для жінки: прелюдія до пристрасті» %
Еротичний масаж для жінки: прелюдія до пристрасті
% Ідеальна прелюдія. Поради жінкам %
Еротичний масаж для жінки: прелюдія до пристрасті
% Прелюдія: чи довго уміючи? %
Еротичний масаж для жінки: прелюдія до пристрасті
% Всі таємниці сексуальної прелюдії %
Еротичний масаж для жінки: прелюдія до пристрасті
% Чи потрібна чоловікам прелюдія %

Створіть у кімнаті романтичну обстановку. Увімкніть улюблену музику, вимкніть світло або запаліть свічки. Налийте в фужери вино або шампанське. Застеліть ліжко красивим білизною і поставте поруч квіти. Таким чином, доповнити букет чуттєвих відчуттів для жінки вам залишиться тільки масажем.

Роздягніть вашу даму і покладіть на живіт. Щоб загострити її відчуття, можна зав'язати жінці очі. Тоді на кожен дотик губ і рук вона буде реагувати дуже чуйно. Крім того, така ситуація здатна посилити її потяг.

Для масажу варто використовувати спеціальні креми або масла. Вони зроблять шкіру ще м'якше і еластичнішою, а також поліпшать ковзання рук по тілу. Проте варто уникати засобів з різким парфумерним ароматом - він переб'є всі природні запахи і буде вас дратувати. З обережністю вибирайте і засоби з ефірними маслами - вони здатні і порушити сексуальні бажання людини, і приспати його.

Починати масаж краще всього з рук і ніг. Спочатку ніжно їх погладжуйте, потім рухи повинні ставати все більш інтенсивними. Багатьом жінкам дуже подобається масаж ступень - приділіть їм особливу увагу, тим більше що це яскраво виражена ерогенна зона. Ті частини тіла, які ви поки не масажуєте, можна прикрити рушником або простирадлом, інакше жінка може замерзнути.

Потім приступайте до масажу спини. Розтирайте її пальцями, долонями або ребром долонь, постійно роблячи різні рухи. Дотику рук чергуйте з поцілунками. Особливо чутливі місця на жіночій спині - поперек і основу шиї. Для різноманітності можна спробувати провести по шкірі пером або хутряний пензликом. Така зміна відчуттів змусить вашу партнерку стогнати від насолоди і не дозволить розслабитися і заснути.

Приділивши увагу всіх ділянках тіла жінки зі спини, попросіть її перевернутися і продовжуйте еротичний масаж. Почніть також з рук і ніг. Потім перейдіть до живота і грудей. Рухи в цих областях мають бути особливо ніжними. Цілуйте, злегка покусуйте, проводите мовою. Це доставить жінці величезне задоволення і зробить сексуальне бажання практично нестерпним. Довівши партнерку до цього стану, приступайте до пестощів самих чутливих точок її тіла. А як продовжити далі - вирішувати тільки вам.

Теги: масаж, жінка, задоволення, пристрасть, прелюдія