Як зрозуміти, що чоловік ревнує

% Кіа РА, автор JustLady. % % %
��� ������, ��� ������� �������
% Ревнощі - поняття досить спірне. З одного боку, це, свого роду, визнання у власному безсиллі. З іншого - її можна вважати побічним ефектом істинної любові. З третьої точки зору, ревнощі - це справжнісіньке недовіру, найчастіше викликане невірністю самого ревнивця. Як же розпізнати чоловічу ревнощі?
% Статті за темою «Як зрозуміти, що чоловік ревнує» %
Як зрозуміти, що чоловік ревнує
% Як дізнатися, чи ревнує тебе хлопець %
Як зрозуміти, що чоловік ревнує
% Якщо чоловік ревнує дружину до роботи: дізнайся причини і знайди вихід %
Як зрозуміти, що чоловік ревнує
% До чого ревнують чоловіки і жінки? %
Як зрозуміти, що чоловік ревнує
% Чому люди ревнують? Про причини і механізми ревнощів %
% Показники чоловічий ревнощів залежать як від її причин, так і від темпераменту і виховання самого ревнивця. Як правило, розпізнати в поведінці чоловіка нотки ревнощів нескладно. Він скандалить, влаштовує «сцени», обсипає об'єкт домагання докорами і прокльонами (часто не соромлячись у виразах), багато хто навіть цілком здатні підняти руку на кохану.%

 Однак є певна категорія чоловіків, які уникають бурхливих проявів почуттів. Вони досить потайливі, і всі негативні емоції гніздяться в потаємних куточках їх пам'яті. Навряд чи такий чоловік стане закочувати скандали кожен раз, як засумнівається у вашій щирості або вірності. Все ж зрозуміти, що такий чоловік ревнує, можна. Він починає поводитися, подібно скривдженому дитині: всіляко йти від спілкування, відкидати вашу ласку, не проявлятиме ніжність по-відношенню до вас, навіть може затіяти гру в мовчанку. Вибудовувати відносини з настільки потайливі суб'єктом вельми проблематично. Якщо в першому випадку всі емоції і причини їх появи завжди на поверхні, то в другому доводиться їх «рознюхує». Жінка підлягає благає такого чоловіка розкрити причину невдоволення, а часом, так і не домігшись результату, просто просить вибачення, по суті, не відаючи, за що саме вона вибачається.

 Слід нагадати, що «в тихому болоті @. @». Те, що чоловік за своєю вдачею швидше віддасть перевагу відмовчатися, ніж скандалити, відразу оголивши все, що не дає спокою, не повинно збивати вас з пантелику. Найчастіше мовчуни зберігають удаване спокій лише до пори, до часу. Але одного разу все, що накопичується тривалий час, досягне свого критичного рівня, і тоді чекайте урагану. Він так розійдеться, що не зупините, поки остаточно не вичерпаються його аргументи. Ви почуєте про себе і свою поведінку багато нового, та такого, про що навіть помислити не могли. Він згадає вам абсолютно кожну вашу необачність (виходячи з власного суб'єктивного сприйняття, помноженого на абсолютно ірраціональну чоловічу дедукцію). При цьому, його не зупинить той факт, що більшість аргументів втратило актуальність за давністю років і не має ніякого відношення до події тут і зараз.

 Чоловік здатний на невимовні безумства на грунті ревнощів. Передбачити їх практично неможливо, а описати досить складно. Одні намагаються відродити любов до себе, здійснюючи воістину красиві жести, гідні справжніх чоловіків. Інші втрачають самоконтроль, стрибають за кермо автомобіля і несуться, куди очі дивляться в пошуках відповідей. Інші зовсім шукають забуття на дні склянки. Тому, запідозривши чоловіка в ревнощів, постарайтеся якомога швидше вирішити цю проблему. Адже сварки і образи здатні знищити найпалкіші почуття.

Теги: чоловік, ревнощі, рада, показник

Як він тебе обіймає, так і відноситься

��� �� ���� ��������, ��� � ���������
% У сильної половини людства дар красномовства, як правило, зникає саме тоді, коли заходить мова про почуття. Але, з іншого боку, не хочуть - не треба. Ви і без слів можете здогадатися про його ставлення до вас, якщо зверніть увагу на те, як він вас обіймає.
% Статті за темою «Як він тебе обіймає, так і ставиться» %
Як він тебе обіймає, так і відноситься
% Як дізнатися про серйозність його намірів %
Як він тебе обіймає, так і відноситься
% Обійми корисні %
Як він тебе обіймає, так і відноситься
% Чоловіки і способи їх виховання %
Як він тебе обіймає, так і відноситься
% Як спокусити справжнього ловеласа %
% Він обіймає вас ззаду, схрещуючи руки на ваших грудях. Навіть якщо ви ще не почули головні слова від чоловіка, будьте впевнені - він від вас без розуму. Подумки він уже зізнався вам у коханні. Так що, якщо вам невтерпеж чекати боязкого «я тебе люблю», сміливо беріть ініціативу в свої руки. На думку фахівців, якщо чоловік обіймає жінку ззаду, він тим самим хоче показати їй серйозність своїх намірів. Але бувають і винятки. Якщо партнер завжди обіймає вас таким способом, це може означати, що він відчуває до вас теплі почуття, але вважає вас недоступною. Він хотів би чогось більшого, але думає, що ви до нього абсолютно байдужі. Простіше кажучи, боїться дивитися вам в очі, ось і заходить ззаду. Дайте йому зрозуміти, що це не так і зовсім скоро ваші обійми стануть різноманітніше.%

Обіймаючи, він ніжно проводить рукою по вашій спині. У даному випадку чоловік відчуває сильні і глибокі почуття по відношенню до вас. Він вважає вас близькою людиною і від обіймів готовий перейти до чогось більшого. Є й інший варіант: ваш партнер чимось засмучений і потребує підтримки, але не може розповісти про це. Погладжуючи вас по спині, він розраховує на прояв ласки і ніжності з вашого боку. Відповідайте йому взаємністю і поцікавтеся, чи все у нього добре.

Укладаючи в обійми, він сильно притискає вас до себе. Це означає, що чоловік хоче близькості з вами. Зверніть увагу, якщо він, обіймаючи вас, завжди дивиться вам в очі, ваші відносини для нього означають набагато більше, ніж пристрасна інтимна близькість. Якщо ж ви вже якийсь час разом, такі обійми можуть свідчити про те, що чоловік готовий перейти на новий етап відносин.

Коли обіймає, він по-свійськи поплескує вас по спині. Вам здається, що ви просто друзі і він поводиться з вами так само, як і зі своїми приятелями, і перерости цим відносинам в романтичні практично неможливо. Але не все втрачено, якщо такі поплескування ви помітили пару-трійку раз. Зачекайте, можливо, він ще обійме вас так міцно, як вам захочеться.

Теги: обійми

Як дізнатися про зраду

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
��� ������ �� ������
% Люди часто вважають, що якщо їх «друга половинка» почне їм змінювати, то вони тут же це відчують. Але, звичайно, це не так. Чоловіки і дружини дізнаються про це найостаннішими. Так як же можна дізнатися про зраду?
% Статті за темою «Як дізнатися про зраду» %
Як дізнатися про зраду
% Як вчинити, дізнавшись про зраду %
Як дізнатися про зраду
% Що робити, якщо дізналася про зраду чоловіка %
Як дізнатися про зраду
% Чи потрібно визнаватися в зраді? %
Як дізнатися про зраду
% Як чоловік дізнається про твою зраду %

Одним з перших сигналів, при якому потрібно задуматися, є віддалення один від одного. Можливо, самого факту фізичної близькості з іншою людиною ще не було. Але постійний партнер вже стає не цікавий. Якщо раніше в родині була якась мила традиція, наприклад, сніданок в ліжку або прогулянка в парку по вихідних, а тепер другий чоловік її ігнорує, це теж тривожний «дзвіночок».

Класичні ознаки зрад більшості людей знайомі: небажання говорити по телефону у присутності партнера, пізні дзвінки і смски, і відсутність відповіді на питання про співрозмовника. Щоб розвіяти всі сумніви, потрібно просто подивитися телефон, почитати смс-повідомлення та перевірити незнайомі номери. Однак дівчина на ім'я Лера може бути записана в контактах, як друг Валера, а провокують повідомлення можуть бути видалені. Тому така перевірка може нічого і не дати.

Багато чого може «сказати» і одяг чоловіка. У кишені штанів може знайтися любовна записка, на комірі сорочки - сліди від губної помади, а в гаманці - чек на покупку ювелірної прикраси. Тому періодично переглядайте речі партнера, раптом знайдеться щось цікаве.

Якщо у чоловіка є коханка, то напевно вона бувала в його машині. Варто ретельно перевірити автомобіль. Це може бути волосок, закотивши під сидіння губна помада або навіть просто попіл від тонких сигарет. Звичайно, всі ознаки зради непрямі, але, тим не менш, вони дають привід задуматися.

Не потрібно випускати з уваги і комп'ютер обранця. Перевірте сайти, на які він заходив, подивіться сторінку в соціальній мережі - там може бути багато чого цікавого.

Можна спробувати «зловити» чоловіка або дружину на слові. Це як в анекдоті:
% Вона - Дорогий, а коли я помру, ти мою машину віддаси новій дружині?
% Він - Та ти що? У неї і прав-то немає.

Можна спробувати прийти до чоловіка або дружини в офіс, не попереджаючи про це. Ймовірність невелика, що ви зможете побачити факт зради, але так сумніви у вірності будуть або укріплені, або розвіяні.

Найвірніший спосіб дізнатися про зраду - це найняти приватного детектива, який зможе надати докази вірності або зради «другої половинки».

Теги: вірність, зрада, чоловік