3 правила другого побачення

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
3 ������� ������� ��������
% Перше побачення завжди виходить трохи сумбурним. Ви тільки дізнаєтеся один одного, багато розмовляєте, робите боязкі нерішучі кроки, соромитеся і відчуваєте почуття ніяковості. Але, якщо ви погодилися на друге побачення, то, швидше за все, ви зробили для себе висновок, що людина стоїть зусиль і ще одного вечора, щоб дізнатися його ближче. Розвиток відносин після знайомства - свого роду гра чисел, підтвердження того, що з кожним побаченням почуття стають сильнішими, а зв'язок все цікавіше. Отже, основні правила другого побачення.
% Статті за темою «3 правила другого побачення» %
3 правила другого побачення
% 7 правил першого побачення %
3 правила другого побачення
% Перше побачення: як гідно витримати перший іспит кохання %
3 правила другого побачення
% Побачення наосліп: бути чи не бути? %
3 правила другого побачення
% Правила поведінки з чоловіками на першому побаченні %

Урізноманітніть ваші зустрічі, змініть обстановку, місце і час на другому побаченні. Що б ви не придумали, не робіть друге побачення точною копією першого. Пора довести, наскільки у вас прекрасно розвинена фантазія. Якщо ви вечеряли в ресторані і ходили в кіно на першому побаченні, сходіть в парк розваг або аквапарк на друге. Перетворіть ваші зустрічі в міні-пригоди, цікаві та веселі настільки, наскільки це можливо.

На другому побаченні ви отримаєте можливість побачити один одного в різних ситуаціях. Наприклад, під час гри в гольф або їзди на чортової каруселі ваша супутниця може настільки цікаво реагувати на події, що розкриється для вас з нового несподіваного боку. Ви оціните, чи здатна людина сміятися над собою, наскільки він оптимістично налаштований, як веде себе в екстремальній ситуації.

У будь-якому випадку ви отримаєте можливість побачити реакцію, а це може в кінцевому підсумку розповісти про те, як людина буде проявляти себе в майбутньому в ролі партнера. Крім того, якщо дівчина знайде друге побачення нудним, вона автоматично сприйме ваше знайомство як одноманітне, нічим не примітне, а, значить, і не варте її уваги подія.

Не робіть друге побачення занадто романтичним. Правило друге побачення говорить: якщо дівчина не віддалася вам в пориві пристрасті на першому побаченні, не великі шанси отримати що-небудь більше поцілунку на другому. Зазвичай все відбувається на третьому (якщо ви сильно постараєтеся) або дещо пізніше.

На першому побаченні ви тільки знайомилися один з одним. Третє ж побачення, якраз, і має стати посудиною романтики і пристрасних зізнань. А друга зустріч - це привід повеселитися, насолодитися безтурботністю ваших тільки зароджуються почуттів.

Дайте їй шанс представити своє бачення ваших відносин, репетицію того, чим ви надалі зможете коротати час (коли дізнаєтеся один одного дуже близько). Крім того, оскільки на другому побаченні ви відчуваєте себе більш комфортно і розкуто, з'являється можливість задати деякі особисті питання, про які ви соромилися запитати на першому побаченні. Дізнайтеся про відносини з батьками, запитаєте про любов до дітей і тварин.

Друге побачення - занадто ранній термін для знайомства з друзями і тим більше батьками. Окриленість почуттями після першого побачення може викликати пекуче бажання запросити на другу зустріч вашого кращого друга або подругу, щоб похвалитися перед ними, яку красуню ви завоювали. Але цим все можна зіпсувати.

Ви ще занадто мало знаєте один одного, щоб розширювати ваш взаємний коло спілкування кимось ще. Що стосується знайомства з родиною, то друге побачення - занадто необачна дата для цього. Жінка (або чоловік) може сприйняти це як швидкий розвиток відносин. Це може налякати і насторожити, змусити замислитися, які цілі ви переслідуєте, або зовсім дати помилкову надію. У кожному разі, знайомство з родичами - це своєрідний введення своєї другої половинки в сім'ю, але друге побачення - ніяк не привід для цього.

Ви можете дізнатися багато чого про людину на другому побаченні, ви можете розповісти йому набагато більше про себе. Якщо все піде добре, друге побачення обов'язково призведе до третього і так далі, поки ваші стосунки природним чином не перейшла на новий рівень. А поки саме час насолоджуватися один одним і безтурботним другим побаченням!

Теги: дівчина, посол, побачення, ставлення, розвиток, друге, висновок

Як здивувати кохану на 14 лютого

% Юлія Лог, автор JustLady. % % %
��� ������� �������� �� 14 �������
% Традиція відзначати День святого Валентина з'явилася не так давно, але швидко стала популярною. Адже це чудова можливість ще раз сказати коханій людині про свої почуття і хороший привід, щоб приємно здивувати його, приготувавши сюрприз.
% Статті за темою «Як здивувати кохану на 14 лютого» %
Як здивувати кохану на 14 лютого
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %
Як здивувати кохану на 14 лютого
% Як провести 14 лютого з коханим %
Як здивувати кохану на 14 лютого
% 14 лютого для вільної дівчини %
Як здивувати кохану на 14 лютого
% Як відзначити 14 лютого %
% Якщо чоловік є ласунам, замовте вітальну шоколадну листівку з освідченням у коханні. Або, як варіант, торт у формі серця, прикрашений вашого спільного фотографією. А вранці це диво подайте йому на сніданок. Цим ви приємно здивуєте і порадуйте близької людини.%

Прийдіть додому раніше і, поки улюбленого немає, приготуйте святкову вечерю. Красиво накрийте стіл. Внесіть родзинку в романтичний вечір. Наприклад, пограйте в ресторан. Чоловік буде гостем, а ви офіціанткою. Складіть меню і оформите його сердечками. А вартість страв і чайові вкажіть у поцілунках і бажаннях.

Відмінним сюрпризом для молодої людини буде відвідування картинг-клубу, стрибок з парашутом або політ на повітряній кулі. Якщо він не є прихильником екстриму, то влаштуйте спокійну кінну прогулянку, захопивши собою вино і фрукти.

Придумайте святкову програму. Заспівайте для улюбленого пісню, станцюйте приватний танець або запросіть у ваш домашній масажний салон. Тільки створіть для еротичного масажу відповідну атмосферу. Заздалегідь прикрасьте кімнату повітряними кулями у формі серця, підберіть ароматичні масла, запаліть свічки і т.п.

Здивуйте близької людини, зустрівши його на порозі будинку в образі пристрасної іноземки, наприклад темпераментної італійки. Для цього заздалегідь вивчите декілька фраз італійською мовою. Тут головне не граматика і вимова, а ваше акторська майстерність. Говоріть пристрасно, з виразом, супроводжуйте свою промову палкими поцілунками і зривайте з нього одяг. Від такого гарячого прийому він буде просто в захваті.

Заздалегідь купіть великий повітряний ліхтарик у формі серця. Напишіть на ньому своє визнання. А коли стемніє, удвох запустіть його в небо. Після того як повернетеся, подаруйте чоловікові себе, прикрашену стразами, з інтимною стрижкою і тимчасової татуюванням з його ім'ям.

Сюрпризи роблять життя яскравішим, різноманітніше, а готувати їх так само приємно, як і отримувати. Тому творіть, дивуйте коханого, і він перед вами в боргу не залишиться.

Теги: подарунок, лютий, сюрприз, чоловік

Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові

��� ������, ����� �� �� �������
% Чоловіки дуже стримані в прояві почуттів. Але певні вчинки, слова і невербальні жести можуть видати їх з головою. І тоді вже можна не сумніватися, а жити з повною впевненістю, що чоловік потребує вас. %%
% Статті за темою «Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові» %
Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові
% Як дізнатися, закохався в тебе чоловік чи ні %
Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові
% Як дізнатися, чи ревнує тебе хлопець %
Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові
% Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення %
Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові
% Як дізнатися, подобаєшся ти людині чи ні %
% Слідкуйте за вчинками. Закоханий чоловік буде прагнути з усіх сил, якомога частіше бути з коханою жінкою і насолоджуватися спілкуванням з нею. Але якщо ваші відносини не дуже близькі, а чоловік сором'язлива, то спочатку він може бути стриманий в прояві уваги. Нібито випадкові зустрічі теж можуть говорити про те, що хлопець шукає зустрічі з вами. А якщо в спілкуванні він скаже «ми» замість «ти» і «я», то це означає, що подумки він представляє вас разом. Готовність чоловіки вносити корективи у свої плани лише для того, щоб підлаштуватися під вас теж «говорить» голосніше слів. Те, як складаються його відносини з вашими друзями, теж непоганий показник. Якщо він виявляє до них щирий інтерес, з повагою ставиться до їхньої думки і прагне зрозуміти, що їм подобається, то це, швидше за все, продиктовано почуттями до вас.%

Проникайте в слова. Звичайно, почути від чоловіка відверте зізнання у своїх почуттях - це особливе задоволення, але розраховувати на нього на початку відносин не варто. Зазвичай чоловік може бути скупий на слова, а сказати про те, що любить вас, він зважиться ще не скоро, адже це означає визнати власну залежність. Але про ніжні почуття свідчить тон голосу чоловіка, то, як він вимовляє ваше ім'я і використовує він у зверненні до вас зменшувально-пестливі прізвиська. Також хорошим знаком є ​​відкритість хлопця і його готовність розповідати про себе все в подробицях, не приховуючи недоліків і не перебільшуючи достоїнств.

Помічайте сигнали тіла. Розширені до неймовірності зіниці - найкращий показник, який при всьому бажанні жоден чоловік не зможе приховати, а блиск в його очах лише доведе і без того очевидний факт. Крім цього слід звернути увагу на те, повторює чи чоловік ваші жести і рухи тіла. Якщо «так», то він підсвідомо копіює вас і тим самим створює атмосферу довіри та відкритості. Також про непідробний інтерес до вас будуть свідчити його ніжні і ненав'язливі дотику.

Якщо вищеперелічене властиво чоловікові, то сумніватися в тому, що він потребує вас, не має сенсу.

Теги: чоловік, ставлення, почуття, інтерес