5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові

% Freya, автор JustLady. % % %
5 ��������� ����, ��� �� ��������� �������
% Коли дівчата не можуть зрозуміти, що відчуває до них хлопець, часто починають задавати питання на кшталт: «А ти мене любиш? ». Інші мучаться цим питанням потай. Хтось перевіряє мобільний телефон хлопця, а хтось скриньку електронної пошти @. @ Але є ознаки, за якими можна визначити, чи подобаєтеся ви чоловікові.
% Статті за темою «5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові» %
5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові
% Як дізнатися, що ти подобаєшся чоловікові %
5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові
% Як визначити, подобаєшся ти чоловіку %
5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові
% Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення %
5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові
% 7 ознак того, що ви йому подобаєтеся %
% Ознака №1. Безпосередність%

Істинну симпатію легко відчути. Закоханий чоловік веде себе невимушено, спілкується з вами з теплотою. Він постійно приділяє вам увагу, в компанії дивиться найбільше на вас, часто кличе вас гуляти разом. Чим частіше ви зустрічаєтеся з його ініціативи, тим більше інтересу з його боку.

Ознака №2. Увага

Хлопець помічає зміни у вашому настрої і цікавиться вашими справами, а не говорить весь час тільки про себе. Він по можливості проявляє турботу про вас, проводжає ввечері до будинку, не шкодує грошей на хороше кафе. Якщо він бачить, що інші чоловіки проявляють до вас інтерес або кличуть на побачення, він буде ревнувати і прагнути зробити так, щоб ви зустрічалися тільки з ним.

Ознака №3. Навмисна холодність

Деякі чоловіки бояться прив'язатися, втратити контроль над собою і вважають прояв почуттів слабкістю. Тоді вони намагаються їх приховати. Така людина може бути зовні холодним або заглиблюватися з крайності в крайність. Наприклад, ще вчора він був ласкавим і відкритим, а сьогодні закрився і робить вигляд, що у нього немає жодної вільної хвилини. Такому чоловікові треба дати можливість побути наодинці з собою, тоді він потім сам проявить ініціативу, якщо зрозуміє, що йому це потрібно.

Ознака №4. Відкритий прояв емоцій

Якщо на зустрічах чоловік як би ненароком обіймає вас, це говорить про теплі почуття до вас. Але буває й так, що хлопець від природи схильний виливати свої емоції і ласку. Поруч з ним ви можете відчути себе коханою, а потім виявиться, що також він поводиться з багатьма. Просто у нього такий стиль спілкування. А всередині він може залишатися цілком незалежним і згадувати про вас тільки при особистій зустрічі. Якщо ви зрозуміли, що він входить до категорії поверхневих людей, він повинен бачити незалежність і в вас. Приймайте ласкаве ставлення з радістю, але не показуйте, що зовсім розтанули.

Ознака №5. Вчинки

Чи не допитуйтесь про ставлення чоловіка до вас безпосередньо. Дивіться на його дії і вчинки. Тому що сказати можна все що завгодно. А змушувати себе робити те, що не подобається, вже складніше. Якщо молода людина вам допомагає у разі необхідності, це хороший знак.

Теги: чоловік, хлопець, ознака

Вагінальний оргазм і як його випробувати

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
����������� ������ � ��� ��� ��������
% Термін «вагінальний оргазм» вперше ввів в ужиток Зигмунд Фрейд. Він вважав, що саме цей вид оргазму, на відміну від більш поширеного клиторального, є повноцінним. З тих пір сексологи усього світу сперечаються, чи дійсно це так і взагалі - чи існують ці два види оргазму. А безліч жінок, що відчувають лише звичний кліторальний оргазм, відчувають себе обділеними.
% Статті за темою «Вагінальний оргазм і як його випробувати» %
Вагінальний оргазм і як його випробувати
% Види жіночого оргазму %
Вагінальний оргазм і як його випробувати
% Кліторальний і вагінальний: секрети оргазму %
Вагінальний оргазм і як його випробувати
% Жіночий оргазм. Коротко про важливе %
Вагінальний оргазм і як його випробувати
% Сильний оргазм у нашій владі! %

Насправді немає достатніх підстав вважати, що все йде саме так, як заявляв Фрейд. Наприклад, існують дані, згідно з якими будь оргазм так чи інакше пов'язаний з клітором. Адже в піхву немає нервових закінчень, інакше жінки під час пологів просто вмирали б від больового шоку. Противники теорії Фрейда стверджують, що всі види оргазму по суті походять з одного кореня і міцно пов'язані з психологією жінки, її настроєм. А те, що прийнято вважати вагінальним оргазмом, просто більш глибокий і яскравий оргазм. Саме тому він відчувається як вихідний з піхви.

Тим не менше, прихильники теорії вагінального оргазму вважають, що за його поява відповідає мускул, який розташований у нижній частині піхви. Якщо цей мускул не розвинений, вагінального оргазму жінці не бачити. Тому тим, хто хоче випробувати нові відчуття, потрібно щодня наполегливо тренуватися, а саме робити вправи Кегля. Ці вправи полягають у тому, що треба напружувати м'язи піхви і заднього проходу так, ніби жінка хоче затримати сечовипускання, а потім знову розслабляти їх. Тримати м'язи напруженими треба 3 секунди. Повторювати вправи слід серіями по 20-30 разів, не менше 5-6 разів на день. Можна також реально стримувати цівку сечі під час сечовипускання. Не забороняються і тренування під час статевого акту. Треба намагатися стиснути член партнера м'язами піхви: і чоловікові приємно, і жінці користь.

Крім того, потрібно, відшукати так звану «точку G». Про її існування або відсутності в природі також довго сперечаються сексологи. Але все ж вважається, що ця точка задоволення знаходиться на передній стінці піхви, приблизно в 5 см від його входу. Можна спробувати її намацати пальцем, вважається, що точка ця близько 1-3 см в діаметрі і злегка шорстка. На цю зону треба легенько натискати кінчиком пальця, масажувати її круговими рухами. Краще, якщо це буде робити чоловік. Тоді поступово отримане від стимуляції задоволення буде пов'язано в мозку жінки з партнером.

Коли пара навчиться використовувати точку задоволення за призначенням за допомогою масажу пальцями, можна вводити в бій пеніс. Чоловік для початку повинен повільно і довго пестити клітор і зону навколо нього. Коли піхву жінки досить увлажниться, партнер може намацати пальцем точку G і простимулювати її. Потім треба ввести член і торкатися до точки задоволення членом. Для цього добре підходять коліно-ліктьова позиція чи місіонерська, якщо під сідниці жінки підкладена подушка.

Також можна спробувати так званий «міст». Сексологи кажуть, що він добре допомагає перейти від клиторального оргазму до вагінального. Чоловік повинен ввести член в піхву, але не рухати їм, а масажувати клітор. Коли жінка відчує наближення оргазму, її партнер повинен перестати стимуляцію клітора і почати фрикції пенісом. Тоді оргазм буде набагато яскравіше. Для досягнення стабільного ефекту може знадобитися багаторазове повторення «моста».

Теги: масаж, кегль, оргазм, клітор

Чому чоловіки принижують жінок

% Лариса Сустіна, автор JustLady. % % %
������ ������� ������� ������
% «Раз б'є, значить - любить», - втішають себе жінки, витираючи сльози і замазуючи тональним кремом синці. Що змушує чоловіків заподіювати представницям слабкої статі моральну і фізичну біль, принижувати і ображати своїх супутниць життя?
% Статті за темою «Чому чоловіки принижують жінок» %
Чому чоловіки принижують жінок
% Чому чоловіки брешуть %
Чому чоловіки принижують жінок
% Про чоловічої психології чоловікам і жінкам %
Чому чоловіки принижують жінок
% Як реагувати на чоловічу критику %
Чому чоловіки принижують жінок
% Ворог сексуальних відносин %

Причини такої поведінки можуть бути різними. У більшості випадків такі «домашні тирани» виходять з чоловіків, які не можуть похвалитися особливо високим статусом. А адже всередині кожного самця (будь то кіт, чоловік або навіть рибка-мечоносець) живе прагнення стати «ватажком зграї». Тому той, хто не може реалізувати свої амбіції в суспільстві, доводить свою «силу і мужність» в сім'ї, всіляко демонструючи, «хто тут головний». При цьому прагнення «втоптати в бруд» стає особливо сильним, коли чоловік відчуває, що жінка в чомусь перевершує його: розумнішими, успішніше в роботі, активніше і так далі.

Ще одна причина, по якій чоловіки принижують жінок - це страх втратити її. Представники сильної статі в глибині душі впевнені, що якщо переконати дружину в тому, що вона дурна, товста, нікчемна і нікому не потрібна баба, жити поруч з якою (крім нього, такого благородного і человеколюбивого) ніхто не захоче, жінка не наважиться його кинути . А йому тільки того й треба: щоб нікуди не поділася і була повік вдячна, що він її, убогу, ощасливив. Що дивно, ця стратегія дуже часто спрацьовує, і чоловікам дійсно вдається сильно знизити самооцінку дружини.

Все вищеописане характерно в першу чергу для чоловіків з ураженим самолюбством, які зганяють на жінках свої комплекси і образи на світ. Але іноді цілком психічно здорові і цілком успішні чоловіки тим не менш влаштовують своїм улюбленим дружинам «італійські скандали» зі смертельними образами і рукоприкладством. Їм-то навіщо це треба?

Можливо, в таких випадках винне виховання. Адже маленьких хлопчиків з дитинства привчають стримувати емоції: адже чоловіки не плачуть і взагалі не проявляють зовні своїх почуттів. Зате вони, якщо що, б'ються і лаються. Виходить, що агресія - фізична чи психологічна - стає для багатьох єдиним способом «випустити пару». І тут вже хто під руку попався, той і винен.

Теги: чоловік, ставлення, жінка, спосіб, агресія, взаємовідношення, причина