Як закохати в себе хлопця швидко і надовго?

% Icegirl, автор JustLady. % % %
��� ������� � ���� ����� ������ � �������?
% Не перше сторіччя жінки мріють про просте жіноче щастя - кохати і бути коханою. Слідуючи цьому ідеалу, одні намагаються дивувати кулінарними шедеврами, інші шокують і спокушають екстравагантної одягом, треті морять себе дієтами.
% Статті за темою «Як закохати в себе хлопця швидко і надовго? » %
Як закохати в себе хлопця швидко і надовго?
% Як надовго зберегти манікюр %
Як закохати в себе хлопця швидко і надовго?
% Як перенести розлуку %
Як закохати в себе хлопця швидко і надовго?
% Обережно: пікапери! %
Як закохати в себе хлопця швидко і надовго?
% Жіночий пікап %

 Як закохати в себе хлопця: секрети зваблювання

Перш ніж штурмувати фортецю, потрібно запам'ятати кілька зовсім простих істин.

Чоловіки не вміють читати між рядків. Вони також не розуміють натяків - природою не передбачено у них такої опції.

При знайомстві з хлопцем не варто відразу ж ставити мету закохати його в себе - це емоційно тисне як на вас, так і на жертву обставин. Такі цілі обмежують вас в діях і змінюють поведінку.

Коли чоловік поглинений якимось конкретним ділом, він іде в нього з головою повністю, тому не варто дивуватися, чому він вам не написав смску або забув подзвонити.

Щоб завоювати серце хлопця, потрібно трохи краще його впізнати: характер, звички. Є такі дрібниці, які ваш обранець оцінить.

Не забувайте про те, що хлопці люблять очима. Щоб чоловік зупинив на вас свій пильний погляд, ви повинні виглядати незвично, але не вульгарно. Доступність приваблює чоловіків, якщо вони переслідують одну очевидну мету - провести ніч з жінкою. Так що забудьте про глибокі декольте, ультракоротких спідницях і прозорих блузках. Тримайтеся стримано, але впевнено - ви знаєте собі ціну.

Пам'ятайте, що людину, незалежно від статі, тягне до незвіданого, тому залишайтеся загадкою. Чи не вивалюйте на нього на першому ж побаченні спогади про ваше дитинство, отроцтво і юність - видавайте інформацію порціями. Інтригуйте.

Будьте природною - не намагайтеся здаватися краще, ніж ви є насправді. Правда з часом розкриється, і залишиться тільки розчарування.

 Любов - справа тонка.

Удосконалюйтеся. Цікаві особистості притягують увагу. Читайте книги.

Розділяйте його пристрасті. Якщо він любить ходити на вечірки, складіть йому компанію - інакше його може відвести місцева зірка танцполу.

У кожної людини є свій скелет у шафі. У душі ми діти, у яких повно комплексів, тому підвищуйте його самооцінку, що не принижуючи при цьому свою, хваліть - він неодмінно помітить, як ви цінуєте його і поважаєте.

Посміхайтеся частіше, адже тільки вже в одну посмішку можна закохатися, якщо вона щира і мила. Вчіться сміятися і іронізувати над собою - тоді чоловік зрозуміє, що ви нітрохи не комплексуете з приводу якихось своїх незначних недоліків.

Дурний міф - не дзвонити хлопцю після першого побачення. Відповідна чоловіча реакція на нього - правило «трьох днів», протягом яких чоловіки не дзвонять дівчині, змушуючи її мучитися в сумнівах.

На початковому етапі відносин не будьте настирливої, не намагайтеся заповнити собою всі його особистий простір. Ви не центр Всесвіту, і у людини можуть бути якісь свої інтереси.

Теги: хлопець

Як позбутися від прихильності до чоловіка

% Swordsman, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������������� � �������
% Позбутися від прихильності до чоловіка, коли відносини вже зійшли на «ні», буває непросто. Сама по собі прихильність є доповненням до почуття любові, але на відміну від нього, заснована на позитивних спогадах минулого.
% Статті за темою «Як позбутися прихильності до чоловіка» %
Як позбутися від прихильності до чоловіка
% Як позбутися нав'язливого чоловіки %
Як позбутися від прихильності до чоловіка
% Як позбутися пристрасті %
Як позбутися від прихильності до чоловіка
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від прихильності до чоловіка
% Як позбутися від спогадів про минулі відносини %
% Уявіть чоловіка перед своїм внутрішнім поглядом. Обійдіть навколо нього, помилуйтеся і задумайтеся про всі плюси, які вам дають стосунки. Це може бути заповнення браку спілкування, фінансова захищеність, упевненість в собі. Потрібно дійти до першопричини вашої прихильності, це може виявитися звичка до певного ритуалу життя. Наприклад, ви просто не уявляєте собі життя без запаху кави, який він варить собі вранці. Відчуйте причину того, чому ви хочете з ним бути постійно.%

Потім уявіть собі тимчасову незалежність від цієї людини. І реалізуйте її - запишіться на курси крою та шиття і по кілька годин на день замислюйтесь про швах і виточках замість напружених і хворобливих роздумів про нього. Зареєструйтеся на сайті знайомств, додайте найкращі фотографії та купайтеся в компліментах інших чоловіків. Вивчіть яке-небудь екзотичне для себе мистецтво, наприклад, чайну церемонію. Буде чим блиснути перед наступним шанувальником. Добре заспокоюють і займають думки східні єдиноборства. І стрес виплеснеться, і відволічетеся.

Уявіть себе через кілька років, які склалися для вас дуже вдало. Ви красива, сильна і успішна, ви домоглися багато чого без допомоги вашого нинішнього коханого. Ви не залежите від чоловіка, а просто дозволяєте доглядати за собою і купаєтеся в увазі. Ви інша, тому потрібно використовувати техніку «погляд з майбутнього». Уявіть, як мислить ваше нове «я», постарайтеся відповідати високим вимогам себе новою і щовечора відповідайте на питання «Що сьогодні було зроблено для реалізації успішного майбутнього? ».

Прийміть те, що ваш коханий теж виросте і стане іншим, а ваші відносини можуть перешкодити йому рости і розвиватися. Подумки віддаліть майбутні образи себе і його і скажіть собі, що повага залишається, але кохання вже немає. Прихильність повинна піти в минуле і втратити свою гостроту. Якщо ви будете повторювати це собі досить часто, ви незабаром повірите в це і стане легше.

Теги: людина, чоловік, прихильність, незалежність

Як забути коханого чоловіка, якщо він одружений

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� �������, ���� �� �����
% Рано чи пізно кожна дівчина, яка полягає у романтичному зв'язку з одруженим чоловіком, приймає рішення про необхідність розриву цих болісних відносин, тому що біль, розчарування, почуття провини стають нестерпними. Ці хворобливі емоції не переважують позитивну складову такого роману. Як же максимально швидко забути одруженого чоловіка?
% Статті за темою «Як забути коханого чоловіка, якщо він одружений» %
Як забути коханого чоловіка, якщо він одружений
% Як забути одруженого коханого %
Як забути коханого чоловіка, якщо він одружений
% Як розлучитися з одруженим чоловіком %
Як забути коханого чоловіка, якщо він одружений
% Одружений чоловік: як завоювати і не упустити %
Як забути коханого чоловіка, якщо він одружений
% Одружений хлопець - чужий чоловік %
% Щоб скоріше забути про існування коханої людини, який одружений не на вас, постарайтеся позбутися від усіх речей, які вам нагадують про нього. Не пошкодуйте подаровані подарунки, ваші спільні фотографії, листи і смски. Нехай нічого у вашому будинку не зберігає більше пам'ять про минуле.%

Бажано припинити з ним всяке спілкування. Тому видаліть його телефон із записника і не зв'язуйтеся з ним через інтернет. Уникайте зустрічей в реальному житті. Напевно він спробує налагодити з вами стосунки, але ви повинні твердо стояти на своєму. Будьте послідовні у поведінці, що не наступайте на ті ж граблі двічі.

Перестаньте ідеалізувати його персону. Подивіться на нього неупереджено. Якщо він, будучи одруженим чоловіком, завів роман з вами, не виключено, що він мав романтичні стосунки і з іншими дівчатами. Хотіли б ви собі гулящого чоловіка? Напевно, немає. Але підхід деяких чоловіків до зрад практично неможливо змінити. Вони не бачать нічого поганого в зв'язках на стороні, зрада для таких молодих людей - це норма життя. Пов'язати своє майбутнє з подібним ловеласом - це величезне горе, яке не побажаєш і ворогові. Як правило, будь-який невірний чоловік до того ж є витонченим брехуном, який вміє майстерно маніпулювати почуттями оточуючих в свою догоду. Він спеціально викликає жалість у дівчат, нарікаючи на нерозуміючими дружину, в той час як кількість локшини на ваших вухах стає все більше.

Крім того, задумайтеся про те, наскільки важко живеться його дружині. Напевно вона виховує їх спільну дитину, поки її чоловік розважається з коханками. Поставте себе на її місце і хоча б подумки вибачитеся перед нею. Все-таки одруженим чоловікам було б не з ким змінювати, зрозуміло, окрім робітниць найдавнішої професії, якби вільні жінки не погоджувалися на незавидну роль коханки.

Деякі люди вірять в торжество кармічного справедливості. Вони вважають, що людина, що надійшов неправильно, обов'язково в майбутньому виявиться в подібній ситуації, але вже із зворотного боку. Тому активно скупайте свій гріх, зверніться до своєї релігії або іншим духовним практикам, якщо не хочете згодом приміряти на себе гірку долю обдуреної дружини.

Почніть жити з чистого аркуша, чесно і справедливо, і тоді щастя не змусить себе довго чекати.

Теги: чоловік, розставання