Чому не святкують 40 років?

% Маргарита, автор JustLady. % % %
������ �� ��������� 40 ���?
% Забобонні люди стверджують, що святкувати сорокаріччя, особливо, якщо справа стосується чоловіків, - це дуже погана прикмета. Причину повір'я люди зазвичай важко пояснити. Але ж вона існує, і навіть не одна, тому варто розібратися в цьому питанні.
% Статті за темою «Чому не святкують 40 років? » %
Чому не святкують 40 років?
% Як святкують Новий рік у різних країнах світу %
Чому не святкують 40 років?
% Чи варто святкувати новий рік? %
Чому не святкують 40 років?
% Старий Новий Рік %
Чому не святкують 40 років?
% Як святкують День матері %

Сорокаріччя - рубіж серйозний, настає так званий «криза середнього віку», у зв'язку з яким закономірно з'являється безліч забобонів і повір'їв. Одне з них стосується того, що цю знаменну дату в жодному разі не можна відзначати. І, до речі, в цьому випадку грають роль не тільки забобони, але й інші фактори, що залежать вже від особливостей цього віку і від ставлення людини до свого сорокаріччя.

В першу чергу, сорок років - це така вікова межа, яка налаштовує людину на інше ставлення до себе. І справді, сорок років знаходиться зовсім поруч з півстолітнім кордоном, коли людина починає аналізувати накопичений життєвий досвід, підбиває перші підсумки. Це час, коли у багатьох людей з'являються онуки, а значить старість зовсім поруч. Це насторожує, і тому сорокаріччя особливо приємним і радісним кордоном зовсім не уявляється.

Зовсім зрозуміло, чому сорок років не святкує прекрасна стать: нікому з дам не хочеться згадувати про свій вік, підраховувати зморшки, що виникли невідомо звідки, немов спеціально «у свято», і слухати фальшиві «а ти виглядаєш ну просто на двадцять п'ять! ». І навіть якщо постійно повторювати приказку «в сорок п'ять баба - ягідка знову», ясна річ, що молодше не станеш. Саме тому буде особливо зрозуміло, якщо жінка не захоче відзначати своє сорокаріччя і «пропустить» цю дату.

З іншого боку, таке ставлення викликає і символіка числа «сорок» з біблійної точки зору. Сорок днів мандри душі по землі, сорок років блукання ізраїльського народу в пустелі, сорок днів Великого посту.

Астрологічні і язичницькі поняття тут також зіграли важливу роль. А в магії карт Таро 40 - число смерті. Можливо, це перша причина того, чому православні священики вважають повір'я про те, що не можна відзначати сорокаріччя, забобонним, гріховним і не мають нічого спільного з християнською вірою.

Теги: середнє, вік, криза, кордон, сорока, сорокаріччя

Обережно, порнозавісімость!

% Eromanova, автор JustLady. % % %
���������, ����������������!
% Деякі люди люблять дивитися порно. Причому іноді це хобі переростає в справжню манію, і одержимий нею людина може піти на злочин. Тому залежного від порнографії треба лікувати. І чим швидше буде розпочато лікування, тим більше шансів його врятувати.%

Порнозавісімость те саме що наркоманії. Людина, уражена нею, прагне якомога більше часу приділити своєму пагубному пристрасті. Він проводить практично весь вільний час в перегляді фото і відео порнографічного змісту. Навряд чи вмовляння або переконання близьких людей можуть припинити цю хворобу.

Найчастіше порнозавісімость піддаються чоловіки. Причому це можуть бути чоловіки, у яких є сім'я, і ​​абсолютно немає проблем в сексі. Порнозавісімость, як і наркоманом, може стати майже будь-яка людина. А от позбутися від цього набагато складніше. Потрібно мобілізувати силу волі і раз і назавжди відмовитися від перегляду фото і відео відомого змісту.

Залежність від перегляду порнографії зростає з кожним днем. Їй піддаються абсолютно різні типи чоловіків. Раніше вважалося, що перегляд порнографії - доля слабких, скромних, нереалізованих у житті і неодружених чоловіків. Але на даний момент цієї манією піддаються абсолютно різні чоловіки. Вони можуть бути закохані, одружені, неодружені, розлучені. Соціальний статус теж не грає ролі.

Залежність може з'явитися в будь-який момент. Хтось страждає нею з підліткового віку, у когось вона з'явилася вже в старості. Розпізнати залежної людини не так-то просто. Зазвичай, люди приховують своє захоплення. Спробуйте застати людину кілька разів зненацька. Тільки тоді ви зможете виявити цю хворобу.

Лікування порнозавісімость дуже складно. Як і у наркоманів, людина спочатку повинен усвідомити свою проблему. А потім самостійно побажати від неї позбутися. Розмови та погрози не допоможуть. Захистити людину від порнографії теж складно. У вільному продажу знаходяться диски та журнали. А в мережі інтернет можна знайти терабайти фотографій і відео.

Справити з цією бідою навряд чи вийде самостійно. Навіть якщо ви не дивилися порно кілька тижнів або місяців, ви можете зірватися. Найкраще звернутися до грамотного психолога, який допоможе позбутися проблеми. Зараз існують навіть безкоштовні гарячі лінії для порнозавісімость людей. Тільки комплекс заходів допоможе позбутися від манії, звичайно, при бажанні хворого.

Запобігти хворобі завжди простіше, ніж лікувати її. Намагайтеся менше захоплюватися порнографією або взагалі не дивитися її. І тоді вам не знадобляться послуги психоаналітика. По можливості захистите від порнографії своїх дітей, щоб подібна проблема не виникла і у них.

Теги: залежність, хвороба, порно, порнозавісімость, порнографія

Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть

% Olga A, автор JustLady. % % %
��������� ���� � ������: ��� ��������� �������
% У жінок набагато більше ерогенних зон, ніж у чоловіків. Вони більш чутливі і розташовані майже по всьому тілу. Ерогенні зони індивідуальні для кожної жінки і мають властивість змінюватися. Однак існують найпотужніші і поширені.
% Статті за темою «Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть» %
Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть
% Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші %
Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть
% Ерогенні зони чоловіків %
Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть
% Ідеальна прелюдія. Поради жінкам %
Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть
% Точка G: сексуальна геометрія %

Найважливішими ерогенні зони є губи і язик. Від того, як під час любовної прелюдії чоловік поцілує жінку, залежить її подальший сексуальний настрій.

Дуже чутливою ерогенною зоною є шия. Деякі жінки збуджуються на очах від поцілунків в шию, а ніжні дотики мовою в цю область можуть довести до оргазму.

Ще одна ерогенна зона у жінок розташована за вухами. Ця зона особливо насичена нервовими закінченнями. Ласкаві слова, які партнер буде нашіптувати партнерці і легкі поцілунки за вушком сильно порушать її.

Одна з найпотужніших жіночих ерогенних зон - груди і соски. У більшості жінок соски безпосередньо пов'язані з вагінальної областю. Погладжування і масування грудей, поцілунки сосків приведуть практично будь-яку даму в екстаз. Дуже бурхливо партнерка реагує, коли партнер пестить соски мовою і ніжно їх покусує.

Сідниці також є визнаною ерогенною зоною у жінок. Легкий масаж і ніжні погладжування цієї зони посилять кровотік до статевих органів. Деякі жінки сильно збуджуються, коли чоловік різко стискає їх сідниці.

Найголовнішою ерогенною зоною у жінок є статеві органи. За статистикою, 45-60% жінок отримують найвищу насолоду, коли їм пестять клітор, 15-25% - статеві губи, а 25-30% відчувають сильне збудження, коли їм вводять палець в піхву.

Клітор, по суті, являє собою мініатюрний чоловічий статевий член. Він містить велику кількість нервових закінчень. Але якщо чоловіки віддають перевагу рухи пальцями по члену вгору-вниз, то клітор потрібно пестити обертовими рухами або рухами з боку в бік і поступово збільшувати натиск, якщо це буде потрібно.

Згідно з останніми дослідженнями, проведеними фізіологами, найпотужнішої жіночої ерогенною зоною є точка G. Вона розташована на передній стінці піхви в декількох сантиметрах від входу. Ця точка відповідає за формування жіночого оргазму.

Точку G легко намацати. Досить ввести палець в вагіну збудженої жінки подушечкою вгору, і можна відчути невеликий горбок. Грамотно впливаючи на точку, партнер може викликати у своєї партнерки множинний оргазм з виділенням жіночої еякуляції.

Теги: точка, жінка, зона, пристрасть