Хто такий латентний гомосексуаліст?

��� ����� ��������� ��������������?
% Гомосексуальність - це потяг до представників своєї статі. Довгий час вважалося, що таке потяг є результатом або психічного розладу, або розбещеності, демонстративного нехтування до загальноприйнятим моральним нормам. Тому гомосексуалістів обмежували в правах або навіть піддавали кримінальному покаранню. До цих пір в деяких країнах світ гомосексуалізм вважається злочином і карається аж до страти.
% Статті за темою «Хто такий латентний гомосексуаліст? » %
Хто такий латентний гомосексуаліст?
% Характерні ознаки гомосексуалістів %
Хто такий латентний гомосексуаліст?
% Бісексуали: хто вони? %
Хто такий латентний гомосексуаліст?
% Сексуальні примхи і задоволення чоловіків %
Хто такий латентний гомосексуаліст?
% Що таке Кіберсексуальна потяг %
% Крім явної або відкритої гомосексуальності, існує так звана латентна гомосексуальність, при якій людина або не усвідомлює потягу до осіб своєї статі, або воно виражено у нього в набагато більш слабкому ступені, ніж у відкритого гомосексуаліста. Цей потяг може не проявитися протягом всього життя людини, а може і стати явним з найрізноманітніших причин. Саме цим пояснюються випадки, коли, наприклад, зразковий сім'янин, який прожив з дружиною довгі роки, який виростив дітей, раптом закохувався в чоловіка. Зрозуміло, з боку його поведінка виглядає просто шокуючим.%

Сам термін «латентна гомосексуальність» був вперше використаний Зигмундом Фрейдом у його праці «Загальна теорія неврозу». Фрейд доводив, що саме латентна гомосексуальність, особливо в тих випадках, коли людина змушена пригнічувати своє статевий потяг, часто призводить до неврозів. Фрейд також стверджував, що всім людям властиво це потяг, оскільки вони нібито від народження бісексуальні.

Ідеї ​​Фрейда досі викликають вельми суперечливе ставлення. Підтримують їх, головним чином, люди, які виступають проти дискримінації гомосексуалістів. Вони доводять, що гомосексуалізм не хвороба, не відхилення від норми, а звичайне і природне явище. Мабуть, у відповідності з правилом «Напад - найкращий вид захисту», прихильники ідей Фрейда створили наприкінці ХХ століття теорію, згідно з якою саме людям, які не приховують відверто гомофобні поглядів, значною мірою притаманний латентний гомосексуалізм. Ця більш ніж сумнівна теорія заснована на дослідженнях, які були проведені в університеті штату Джорджія. Багато вчених, даючи оцінку цим дослідженням, критично висловлювалися і про проведені експериментах, і про висновки, які були зроблені за їх результатами.

Теги: фрейд, гомосексуаліст, гомосексуальність

Запахи Нового року

% Sanny, автор JustLady. % % %
������ ������ ����
% Новий рік - одне з найбільш очікуваних свят багатьох людей, які за кілька днів до самого торжества наряджають ялинку, готують вишукані страви та розважальну програму. І кожна людина з цим святом асоціює певні запахи.
% Статті за темою «Запахи Нового року» %
Запахи Нового року
% Запахи, які приваблюють чоловіків %
Запахи Нового року
% Духи з запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком %
Запахи Нового року
% Запах з рота: причини бувають різними %
Запахи Нового року
% Твій запах %

Самий довгоочікуваний і незабутній запах Нового року - запах хвої. Адже символом цього свята є ялинка. Жива ялина або сосна своїми пахощами додадуть атмосферу свята. Якщо ви прихильник штучної ялини, то джерелом запаху Нового року можуть стати кілька зрізаних хвойних гілочок або кілька крапель ефірного масла. Даний аромат дозволить не тільки насолодитися атмосферою насувається свята, а й стане потужним захистом від застуди та грипу, що так необхідно для зимового часу.

Другим не менш урочистим заходом є запах мандаринів, який став класикою Нового року. У радянські часи люди відстоювали величезні черги по 2-3 години для того, щоб їх стіл прикрасили ці дивовижні фрукти. Часи змінилися, але мандарини не втратили своєї актуальності. Господарям свята не варто переживати за нез'їдені салати, адже мандарини підвищують апетит, а, значить, гості спробують всі страви.
% Звичайно ж, жоден новорічний стіл не обійдеться без пляшки шампанського. Навіть якщо присутні гості, які не люблять цей напій, на честь свята вони обов'язково піднімуть свої келихи.

Радісним і хвилюючим запахом Нового року є бенгальські вогні, воскові свічки в свічниках, хлопавки та різноманітні феєрверки, які запускають після бою курантів на вулиці в багатолюдному місці під веселі вигуки: «Ура, з Новим Роком». У цей момент всі околиці будинків висвітлені різнобарвним загравою.

Новий рік, без сумніву, пахне солодощами та подарунками. Пахне казковими персонажами, такими, як Дід Мороз і його внучка Снігуронька. Новий рік - це запах дитячого хвилювання, очікування, запах казки, дива. Адже саме в Новий рік загадують найзаповітніші бажання в надії на їх виконання. Не дарма навіть самі солідні люди пишуть свою мрію на аркуші паперу, спалюють її під бій кремлівських курантів і випивають попіл в келиху шампанського до кінця 12 удару годин. Вони вірять, що наступного року їх бажання обов'язково має збутися.

Теги: рік, нове

Коли краса - мінус для жінки ...

% Elena Weinberg, автор JustLady. % % %
����� ������� - ����� ��� ��������
% «Які ж мінуси можуть бути в краси? »- Запитав би кожен другий розсудлива людина. «Цю ідею придумали поганулі заради самозаспокоєння» - подумав би він і був би не так уже й далекий від істини. Однак народитися красунею ще не означає, що всі блага світу неодмінно будуть у вашому розпорядженні. Нерідко краса приносить і проблеми.
% Статті за темою «Коли краса - мінус для жінки ...» %
Коли краса - мінус для жінки ...
% Катерина Мириманова - поради чарівниці %
Коли краса - мінус для жінки ...
% Ризик, краса і недолік сну %
Коли краса - мінус для жінки ...
% Дієта мінус 60 - худнемо із задоволенням %
Коли краса - мінус для жінки ...
% Поза наїзниці: плюси і мінуси %

Ми з дитинства переконуємося в тому, що в зовнішній привабливості є багато плюсів. Красиві діти отримують більше уваги з боку дорослих, в школі красеням вчителя (особливо жінки) частіше йдуть на поблажки, миловидні підлітки користуються більшою популярністю серед однолітків і т.д. Але більшою мірою це стосується хлопчиків.

Для дівчаток же краса - це палиця з двома кінцями. І заздрість з боку однокласниць - це далеко не найгірша з проблем, з якими їм доводиться стикатися. Зовнішня привабливість дівчини і необ'єктивність щодо неї з боку оточуючих практично завжди йдуть пліч-о-пліч. Іноді ця необ'єктивність позначається позитивно, але часто і негативно.

Молодість і краса викликають заздрість аж ніяк не тільки у підлітків. Часто ми стаємо свідками того, що красиві дівчатка ще в школі відчувають заздрість з боку тих же вчителів жіночої статі, особливо якщо останнім сильно за тридцять і у них не складається особисте життя. До красивим дівчаткам частіше чіпляються, необгрунтовано занижують оцінки, пред'являють завищені вимоги і т.п. Звичайно, все це робиться несвідомо, але дівчаткам від цього не легше.

Крім того, гарні дівчата зазвичай стикаються з однобоким сприйняттям з боку оточуючих. Мало хто замислюється про багатий внутрішній світ і глибокому інтелекті красивих дівчат: в першу чергу люди бачать перед собою гарну ляльку і далі дивляться вкрай рідко. А, як відомо, перше враження дуже важко змінити.

У повсякденній свідомості кореляція між жіночою красою і дурістю прагне до одиниці. І хоча ніякого взаємозв'язку між зовнішньою привабливістю та інтелектом не спостерігається, жінки часто страждають від цього вкоріненого стереотипу. У цьому немає проблеми, коли жінка дійсно не відрізняється розумом. Але якщо вона хоче, щоб її сприймали як особистість, а не просто прикраса столу, то тут шансів у неї менше, ніж у «сірої мишки».

В особистому житті теж далеко не все однозначно. Ви напевно знаєте, що найпоширеніший чоловічий комплімент жінці - «ти така гарна! ». Дуже часто це стає приводом для весілля. Але коли чоловік одружується тільки тому, що його обраниця «така красива», то найменше він думає про те, як вони в старості будуть разом няньчити онуків. Така одруження для нього - як виграш престижного кубка на змаганнях: його можна поставити під скло і з гордістю демонструвати друзям / колегам / суперникам. Натішитися своє чоловіче самолюбство вдосталь, про нього можна забути до наступної перемоги. Сім'я, побудована на такій підставі, приречена на провал.

І найбільші проблеми виникають у красивих дівчат, якщо вони будують своє майбутнє, роблячи ставку тільки на зовнішні дані. Фотомоделями або манекенницями з солідними гонорарами стають одиниці з декількох тисяч симпатичних дівчат. Щоб стати співачкою або актрисою, не маючи видатного таланту, треба перш обзавестися щедрим спонсором, що теж вдається нечасто. Кількість престарілих неодружених олігархів, які мріють залишити спадщину своєю красивою молодою вдовою, дуже обмежено. Тому майбутнє жінки, яка до двадцяти п'яти років навчилася тільки мило плескати віями і красиво носити бікіні, видається не таким вже райдужним.

Теги: комплімент, перше, сім'я, краса, жінка, інтелект, заздрість, особистість, одруження, привабливість, необ'єктивність