Чому виникає дефіцит спілкування

% AZ, автор JustLady. % % %
������ ��������� ������� �������
% Дефіцит спілкування - це його недолік за кількістю та якістю, що викликає досить стійкі труднощі в налагодженні та підтримці контактів. Це супроводжується переживаннями, почуттям самотності. Такий стан характеризується відчуженістю, необщительностью, невмінням проявляти свої емоції, правильно виходити з сформованих життєвих ситуацій. Причин для цього може бути декілька.
% Статті за темою «Чому виникає дефіцит спілкування» %
Чому виникає дефіцит спілкування
% Вітаміни та організм: нестача вітаміну К %
Чому виникає дефіцит спілкування
% Низький гемоглобін: як заповнити дефіцит заліза в організмі %
Чому виникає дефіцит спілкування
% Вітамін B1: Джерела нестача в організмі %
Чому виникає дефіцит спілкування
% Нестача заліза в організмі %
% Труднощі або бар'єри спілкування з боку іноді складно виявити, але вони супроводжуються внутрішньою напругою. Проблеми можуть виникати через природних властивостей особистості, наприклад, агресивності, а можуть бути результатом різних психологічних травм, стресів, переживань, заниженою або завищеною самооцінки. Все це порушує довірчі відносини між людьми, призводить до їх розриву і викликає дефіцит спілкування.%

Ще однією причиною дефіциту спілкування може стати невміння або нездатність встановлювати контакти. Наше стрімке століття наповнений технікою, інтернетом, можливостями програвати своє життя у віртуальному, придуманому кимось або самою людиною світі. І деякі, створивши собі образ, який вони можуть підтримувати тільки в «мережі», у спілкуванні в реальному світі, з живими людьми відчувають труднощі. Людина все частіше стикається з проблемою налагодження контактів, і особливо тих, що виходять за рамки ділових інтересів.

Дуже часто до дефіциту спілкування призводить невміння довіряти людям, йти на компроміс. Це може бути викликано властивостями характеру людини: егоїзмом, брехливістю, нещирістю, безапеляційністю. Наприклад, підозрілість і заздрість зазвичай призводять до затяжних сварок і повного розриву контактів. А якщо людина не розуміє своїх проблем і схильний звинувачувати в усьому оточуючих, то труднощі в спілкуванні наростають як сніжний ком, збільшуючи незручність, дратівливість, негативізм.

Дефіцит спілкування може виникати через стійких стереотипів, упереджень, помилок у розумінні сенсу і схильністю шукати прихований негативний підтекст там, де його немає.

Одним з найбільш важливих факторів, що впливають на рівень товариськості, є соціалізація людини. Буквально з народження дитина починає адаптуватися в суспільстві. Контакти з родичами і чужими людьми, однолітками і дорослими, дитячий садок, школа і т.д. - Все це етапи соціалізації. Якщо дитина не відвідує дитячий сад, він обов'язково повинен спілкуватися з іншими дітьми на вулиці, в групах розвитку. І це важливо зрозуміти батькам. Чужі діти і дорослі дають дитині можливість усвідомити і зрозуміти навколишній світ. Навчать його контактувати з різними людьми, а, отже, допоможуть уникнути проблем у подальшому.

Теги: проблема, спілкування, самотність, причина, дефіцит

Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви

����������� ������. ���������� ���� ���������
% М'язи піхви відіграють велику роль в житті жінки, не тільки прикрашаючи інтимне життя, але і полегшуючи процес пологів. Тому тренувати м'язи піхви можна порекомендувати кожній жінці. Допоможуть у цьому вагінальні кульки.
% Статті за темою «Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви » %
Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви
% Як вибрати вагінальні кульки %
Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви
% Гімнастика для інтимних м'язів %
Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви
% Як зміцнити м'язи піхви %
Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви
% М'язи любові %

Вагінальні кульки відомі ще з давніх часів. На Сході дівчаток і дівчат готували за допомогою них до інтимного життя. Відчуття під час статевого контакту стають більш яскравими як для чоловіка, так і для жінки. Багато жінок, які вважають себе фригідних, змогли випробувати оргазм після тренувань з вагінальними кульками.

У Китаї кульки робили з нефриту, але зараз вони здебільшого виготовляються зі спеціального пластику. Вони випускаються в різних розмірах. На початковому етапі тренувань або для відновлення м'язів після пологів потрібно купувати кульки великого діаметру, а в міру розвитку м'язів переходити на менший.

Перед тренуваннями з кульками потренируйтесь стискати і розслабляти інтимні м'язи без них. Напружте їх так, як якщо б хотіли перервати сечовипускання, після чого розслабте. Слідкуйте за тим, щоб м'язи сідниць і живота були розслаблені.

Тепер продовжуйте тренування з кулькою. Перед застосуванням кульки рекомендується мити з теплою водою з милом і обробляти яким-небудь антисептиком, який окрім знезаражувального дії зіграє роль мастила. Обережно введіть кулька в піхву, стежачи за тим, щоб нитка залишалася зовні. Ніколи не вводьте кульку разом з ниткою, інакше ви можете не дістати його самостійно.

Відчуйте кулька всередині себе. Якщо не виходить - трохи потягніть нитку. Відчувши його, як можна сильніше стисніть кулька м'язами і розслабтеся. Потім повторіть знову.

Коли трохи звикнете, зробіть вправу - спочатку ставте кульку якомога глибше, щоб накачати м'язи у самій шийки матки, а потім підтягніть його до входу до піхви і продовжуйте качати там. Через деякий час ви зможете переміщати кульку по піхві силою інтимних м'язів.

Підкачав м'язи піхви, спробуйте робити і таку вправу - з силою потягніть кульку за нитку, утримуючи його при цьому м'язами. Коли ви зрозумієте, що м'язи з легкістю справляються з усіма цими вправами, переходите на менший розмір кульки.

Вправи з вагінальними кульками досить приємні і приносять велику користь жіночому здоров'ю. Робіть їх із задоволенням, і скоро ви відчуєте зміни у своєму житті.

Теги: м'яз, тренування, кулька

Подарунки, гідні свята

�������, ��������� ���������
% У більшості людей є свої улюблені свята, коли і настрій особливе, і хочеться отримати максимум тепла, уваги, інтриги. Від такого дня кожен чекає чогось незвичайного, приємного і оригінального. Звичайно, зовсім не останню роль в цей день грають привітання і подарунки, які можуть підняти настрій ще більше, створити особливу атмосферу свята, висловити почуття дарувальника. %%
% Статті за темою «Подарунки, гідні свята» %
Подарунки, гідні свята
% Подарунок чоловікові на день народження %
Подарунки, гідні свята
% Які подарунки доречно дарувати в рік Коня %
Подарунки, гідні свята
% Що подарувати батькам на перлову весілля %
Подарунки, гідні свята
% Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013 %
% Чи можна вибрати ідеальний подарунок, який стане гідний свята? Так, якщо є поінформованість про те, що саме хоче отримати винуватець торжества. Однак питати безпосередньо не завжди зручно, тим більше, що в цьому випадку ніякого сюрпризу і інтриги не вийде. Дарувальник ніколи не побачить щирої радості і захоплення в очах винуватця торжества.%

Саме тому підійти до вибору подарунка не так-то просто. Варто дізнатися про людину, якій призначається сюрприз, як можна більше. Наприклад, якщо жінка захоплюється в'язанням, їй можна знайти відмінну кошик для рукоділля, якісні нитки, спиці, журнали. Все це для вмілої рукодільниці стане несподіваним, а найголовніше - бажаним подарунком. Необхідно дізнатися, які пристрасті є у того, кому ви збираєтеся дарувати подарунок. Свої особливості в характері та захоплення є у кожного. Якщо ви будете точно знати, що подобається людині, що він колекціонує і чим захоплюється, то презент буде набагато простіше вибрати.

Якщо винуватець торжества любить модно і сучасно одягатися, то в його гардеробі обов'язково є оригінальні прикраси, аксесуари. Якщо ви добре знаєте смакові пристрасті цієї людини, то можна вибрати для нього дорогий і якісний ремінь, сумку, рукавички, ексклюзивні та сучасні прикраси.

Для любителів якісних алкогольних напоїв відмінним подарунком стане дорогою ром або коньяк в оригінальній подарунковій упаковці, самбуки або віскі. Справжньому гурману відмінно підійдуть як подарунок набори для приготування суші або фондю.

Буває так, що запрошення на святкове торжество надсилають кілька запізнилося, а часу на вибір подарунка залишається зовсім мало. Але і в цьому випадку не варто засмучуватися, адже є універсальні сюрпризи, які обов'язково сподобаються винуватцеві торжества. Наприклад, практично всі жінки зрадіють подарунковому сертифікату, який дозволить їм абсолютно безкоштовно відвідати салон краси. Молодим леді можна подарувати оплачений купон, а вони по ньому самі оберуть собі прикраси або модний одяг. Літні люди напевно зрадіють корисною і сучасної побутової техніки. Любителям риболовлі можна придбати набір рибалки, туристу - намет і зручний стіл зі стільцями, музиканту - ексклюзивний інструмент, для читача - рідкісну і цікаву книгу.

Найважливіше при виборі подарунка пам'ятати про винуватця торжества, адже будь-який сюрприз буде гідний свята, якщо він зроблений від душі і від усього серця.

Теги: свято, подарунок