Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
��������� ����: ����������� ����� �����������
% Традиційне думка про ерогенних зон полягає в тому, що це деякі точки, які є найбільш чутливими у людини, і вони постійно перебувають в одних і тих же місцях. Варто знайти їх, і проблема задоволення в сексі вирішена раз і назавжди. Але насправді все трохи складніше. У всіх людей ерогенні зони різні, до того ж, вони можуть мігрувати!
% Статті за темою «Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди» %
Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди
% Ерогенні точки у жінок: таємниці жіночих кнопочок %
Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди
% Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть %
Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди
% Ерогенні зони чоловіків %
Ерогенні зони: Мігруючі точки насолоди
% Ерогенні зони: 5 гарячих точок тіла, про які ти не знала! %

Той факт, що ерогенні зони на тілі жінки змінюють своє місце розташування, помітили ще спостережні китайці в стародавні часи. Безліч причин може викликати у точок задоволення таке цікаве поведінку, наприклад, місячні, пологи і вагітність, всілякі дієти, спорт і тренування, операції та інші фактори.

Як з'ясувалося, одяг теж впливає на кількість ерогенних зон і їх розташування. Якщо надмірно «навантажувати» чутливі ділянки тіла, то їх єрогенність падає. Наприклад, ліфчик меншого розміру, ніж необхідно, здатний знизити чутливість грудей, а надто важкі сережки зроблять так, що мочка стане майже нечутливою.

У далекому минулому ті ж китайці називали розташування ерогенних точок на людському тілі любовної картою. Якщо чоловік уявляє, як зазвичай влаштована така «карта» у жінки, то він без зусиль зможе довести до оргазму свою партнерку. Хоча, це не таке вже часте явище. Чоловіки зазвичай мають туманне уявлення про «материках» такої карти, але орієнтуються в ній досить погано. У той же час пари нетрадиційної орієнтації - лесбіянки - набагато більше уваги приділяють ерогенних зон.

Якщо чоловік вперше в ліжку з новою жінкою, то до сексу слід ставитися з особливою увагою. Обережність і тактовність - ось стратегія успішної поведінки. Деякі схильні приступати безпосередньо до статевого акту в той час як партнерка ще не готова до нього, вона очікує деякої прелюдії. Відсутність попередніх ласк, стімулірующіз ерогенні зони - одна з найчастіших причин, за якими секс з новим партнером може розчарувати жінку.

Незважаючи на те, що ерогенні зони можуть виявитися де завгодно, є все ж деякі «орієнтири». Наприклад, це місця, де шкіра тонка, ніжна і чутлива, причому не всі умови можуть виконуватися одночасно. Наприклад, подушечки пальців, різні ямки і западинки, сідниці, мочка вуха і так далі.

Є деякі особливо чутливі області, які у кожної жінки, як кажуть, «на місці». Це область геніталій, груди, губи. Їх ще називають «безумовні» ерогенні зони. Інші точки особливою сприйнятливості до пестощів індивідуальні, і щоб знайти їх, потрібно обережний і уважний підхід.

Любовна прелюдія повинна будуватися так, щоб спочатку стимулювалися менш чутливі ерогенні зони, і потім поступово можна переходити до «найгарячішим» точок на тілі партнера.

Теги: точка, пошук, зона, область, міграція

5 незвичайних оргазмів у дівчат

% Ірина Звісточка, автор JustLady. % % %
5 ��������� �������� � �������
% Існує думка, що для того, щоб дівчина швидше досягла оргазму, їй необхідно що-небудь потерти. Але, виходячи з досвіду, молодій дівчині досягти оргазму досить просто.
% Статті за темою «5 незвичайних оргазмів у дівчат» %
5 незвичайних оргазмів у дівчат
% Як продовжити чоловічий оргазм %
5 незвичайних оргазмів у дівчат
% Види жіночого оргазму %
5 незвичайних оргазмів у дівчат
% 5 причин, по яких ти повинна відчувати оргазм %
5 незвичайних оргазмів у дівчат
% 5 впливають на статеве життя міфів про секс %

Є кілька ситуацій, в яких дівчина може випробувати незвичайний оргазм:

1. У багатьох дівчат досить часто зустрічається реакція на якісь стереотипи. Це означає, що якщо, наприклад, вона в дитинстві любила дивитися фільм «Рембо», а в юності займалася мастурбацією, переглядаючи порно з Сильвестром Сталлоне, то в такому разі у неї сформувався якийсь сексуальний код. І тепер оргазм у дівчини зможе викликати тільки боксер.

 У такій ситуації хлопець повинен добре знати стереотипи цієї дівчини і неодмінно це враховувати, намагаючись викликати у неї оргазм.

 2. Іноді дівчина може випробувати оргазм, якщо вона вже до межі розігріта, і в цей момент впаде з ліжка і сильно вдариться об підлогу м'яким місцем. У таких ситуаціях дівчина, перебуваючи в ліжку з хлопцем, починає замислюватися, випробувати їй оргазм, злякавши при цьому партнера, або залишитися без розрядки.

 Звичайно ж, хлопцю в такій ситуації потрібно дозволити їй битися об що завгодно, даючи можливість випробувати повноцінний оргазм.

 3. Деякі дівчата можуть відчувати оргазм тільки при мастурбації. У такому випадку хлопцеві залишається їй у цьому допомогти.

 4. Оргазму дівчина може досягти, тільки якщо хлопець входить в неї ззаду, а вона при цьому варто, спираючись об стіну.

 Досить часто для дівчини важливіше просто хороший секс. Тому хлопцю необхідно поекспериментувати в інших позах, але іноді доведеться і закінчувати вечір стоячи.

 5. Дівчина під час оргазму раптом починає якось незвично підвивати, а потім зі сльозами падає хлопцеві на плече.

 Подібна ситуація показує, що дівчина повністю розслабилася і отримала дійсно сильні відчуття. Тому, якщо дісталася така партнерка, то вона може навчити його дуже багатьом цікавим речам.

Втрата свідомості, зведені ноги та інші незвичайні реакції при оргазмі - ознака цілковитого розслаблення. Це може означати, що дівчина повністю сформувалася в плані сексу і вміє розслаблятися.

Теги: дівчина, вид, оргазм

А чи був оргазм?

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
� ��� �� ������?
% Вважається, що в сексі чоловік і жінка по-різному отримують задоволення. Багато чоловіків щиро не розуміють, як це може бути, що жінка не відчуває оргазму і отримує при цьому радість від близькості. Жінки ж часто дійсно можуть не відчувати оргазму, але заняття сексом від цього для них зовсім не втрачають свою привабливість. Так що ж лежить в основі отримання задоволення в ліжку?
% Статті за темою «А чи був оргазм? » %
А чи був оргазм?
% Види жіночого оргазму %
А чи був оргазм?
% Правда і міфи про чоловічий оргазм %
А чи був оргазм?
% Вагінальний оргазм і як його випробувати %
А чи був оргазм?
% Жіночий оргазм. Коротко про важливе %

Жінки думають, що оргазм - це те, без чого цілком може обійтися заняття сексом, ну, принаймні, дуже багатьом така розкіш здається дуже рідкісною. У той час, як є на світі жінки, здатні відчувати оргазм постійно і навіть по кілька разів. Як же це відбувається? Природа жіночого оргазму складніше, ніж чоловічого і складається з кількох аспектів: фізіологічного та психологічного. Щоб випробувати справжній потужний чуттєвий оргазм, жінці необхідна певна близькість з партнером, вона повинна відчувати, що їй добре і комфортно. Саме тому для досягнення жіночого оргазму так важлива довга прелюдія, яка дає можливість розігріється обом партнерам, а жінці пробудити свою чуттєвість. Цікаво в оргазмі те, що словами описати його практично неможливо. Людина відчуває незрівняне ні з чим задоволення і насолоду, але зрозуміти ці відчуття можна, тільки випробувавши їх на собі.

А може бути, ви відчуваєте оргазм, та тільки самі цього не знаєте? Дослідження вчених підтвердили той факт, що багато жінок чекають від сексуальних відносин якогось неземного задоволення, схоже на те, що показують у порнофільмах. Але на практиці відчувають оргазм, навіть не думаючи про те, що він саме таким і буває. Їм здається, що вони ніколи не доходили до вищої точки насолоди, хоча це далеко не так. Помилка безлічі жінок полягає в тому, що замість того, щоб керуватися своїми власними відчуттями, вони беруть за основу загальновизнану модель. Якщо покладено під час оргазму голосно стогнати і звиватися від задоволення, значить все інші відчуття - це не оргазм. Неправда! Якщо вам добре з вашим партнером, ви відчуваєте задоволення і задоволення від сексуальних контактів, значить у вас все в порядку. Оргазм для кожної жінки річ дуже індивідуальна.

Чи має сенс прикидатися? На це питання однозначно відповісти не можна. Жінки, що не досягають оргазму, частенько симулюють, щоб принести задоволення своєму партнеру, адже чоловік відчуває розчарування, якщо не зміг доставити своєї улюбленої задоволення. Однак це палиця з двома кінцями. Симулюючи оргазм, ви ризикуєте втратити зворотний зв'язок зі своїм партнером, адже якщо він не розуміє, що ви не отримали бажаного, то і не буде намагатися щось змінити. Тому будьте уважні в цьому питанні, якщо вже зовсім боїтеся образити чоловіка, скажіть, що вам було дуже добре (адже так воно насправді і було). Повірте, бажання довести вас до жаданого піку задоволення в чоловікові дуже сильно, він обов'язково буде шукати способи цього домогтися, не варто заважати йому в цьому.

І найголовніше - не зациклюйтеся на оргазмі. Адже, думаючи тільки про своє задоволення, ви забуваєте про свого партнера, а принести задоволення коханому часом набагато приємніше, ніж отримати його самій. До того ж, якщо вашому чоловікові буде дуже добре, це надасть ефект збудження і розкріпачення і на вас і, хто знає, може бути, тут вже й до самого оргазму недалеко.

Теги: оргазм