Ознаки закоханого чоловіка

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
�������� ����������� �������
% «Любить чи не любить? », - Таким питанням регулярно задається кожна дівчина, яка нещодавно познайомилася з симпатичним молодим чоловіком. А ось психологи стверджую, що визначити, закоханий чоловік у вас чи ні, досить просто. Як же це зробити?
% Статті за темою «Ознаки закоханого чоловіка» %
Ознаки закоханого чоловіка
% Ознаки, що видають симпатію чоловіка %
Ознаки закоханого чоловіка
% 5 ознак того, що він закоханий %
Ознаки закоханого чоловіка
% Якщо чоловік закоханий @. @ %
Ознаки закоханого чоловіка
% Він дійсно закоханий? %

Щоб зрозуміти, як чоловік до вас ставиться, потрібно придивитися до нього уважно. Отже, він у вас закоханий, якщо @. @

Для початку подивіться йому в очі. За даними досліджень, закоханий чоловік дивиться на предмет свого обожнювання в два рази більше, не відволікаючись на сторонні речі. Так що якщо очі вашого кавалера постійно бігають повз вас, і вже тим більше, якщо він розглядає інших жінок, знайте: він вас не любить і навіть не особливо цікавиться.

Тепер уважно вивчіть, як він стоїть поруч з вами. Особливо якщо ви перебуваєте в компанії інших людей. Якщо ваш обранець не впевнений у своїх почуттях і не ставиться серйозно до ваших зустрічам, він буде перебувати або трохи попереду, або трохи позаду вас. Пам'ятайте: закоханий чоловік буде стояти пліч о пліч з вами.

Закоханий чоловік готовий проводити з жінкою, якій симпатизує, максимум свого часу. Якщо ж ваш обранець старанно кудись втікає, весь час поспішає і постійно працює, то ви - не його муза. Те ж саме можна сказати і про телефонні дзвінки. На першій стадії відносин чоловікові хочеться якомога частіше спілкуватися зі своєю коханою, тому він обов'язково буде дзвонити, щоб просто поцікавитися, як у вас справи.

Коли чоловік любить, він піклується. Так що якщо він прибіг до вас о 2 годині ночі з горою гірчичників і таблеток тільки тому, що почув, як ви кашлянув у трубку телефону - абсолютно точно, він вас любить.

Ще одна ознака, за яким можна з легкістю визначити, що чоловік закоханий - це те, що він починає відкривати вам душу. Якщо він розповідає жінці якісь надто особисті історії, ділиться переживаннями і сумнівами, значить, довіряє їй і відчуває споріднену душу. До такої ж категорії належить і той факт, коли чоловік любить торкатися жінки, гладити її і обіймати.

Уважно придивіться до свого чоловіка і послухайте, що вам підказує ваше серце. Воно точніше всяких прийме дасть вам зрозуміти, чи взаємне ваше почуття.

Теги: чоловік, закоханість, ознака

Якщо чоловік закохався: як зрозуміти?

���� ������� ��������: ��� ������?
% Чоловіки дуже хитрі й чудово вміють приховувати те, що відчувають. Саме з цієї причини жінки просто не можуть зрозуміти, люблять їх або ж ними просто хочуть скористатися. Однак деякі чоловічі секрети можна легко розкрити. Навіть те, що на перший погляд може здатися дрібницею, іноді говорить про те, що ж насправді відчуває до вас чоловік.
% Статті за темою «Якщо чоловік закохався: як зрозуміти? » %
Якщо чоловік закохався: як зрозуміти?
% Як зрозуміти, що хлопець закохався? %
Якщо чоловік закохався: як зрозуміти?
% Як дізнатися, закохався в тебе чоловік чи ні %
Якщо чоловік закохався: як зрозуміти?
% Одружений чоловік закохався: що робити? %
Якщо чоловік закохався: як зрозуміти?
% Закохався тато подруги. Що робити? %
% Ви хочете зрозуміти, що чоловік у вас закохався? Ну що ж, це цілком можливо зробити, за деякими ознаками.%

Секрет 1

Якщо чоловік вас любить, він завжди погодитися зробити те, що ви йому запропонуєте. Особливо це стосується знайомства з друзями. Дружба - це дуже важливий показник для осіб чоловічої статі.

Якщо ваш молодий чоловік пускає вас в цей свої маленький світ, безумовно ви для нього щось значите.

Секрет 2

Чоловіка видає те, як він починає себе вести. Менше гуляє з друзями, ходить з чудовим настроєм. Змінює щось у своєму житті, менше приділяє увагу тому, що робив часто раніше. Родичі і кращі друзі це відразу помічають. Так що, якщо якийсь його друг скаже, що «Вася» змінився, значить, задумайтеся про те, що, можливо, саме ви тому виною.

Секрет 3

Ваш коханий пустив вас до себе в квартиру? Це безперечно означає, що він готовий впустити вас і в своє життя. Ви навіть можете дозволити собі зробити маленьку перестановку, погосподарювати. Зберігати у нього деякі зі своїх речей.

Якщо чоловік дозволяє це робити - значить у вас величезну перевагу перед іншими мисливицями на його серце.

Секрет 4

Можливо, ви помітили, що ваша друга половинка починає часто говорити про майбутнє, будує плани, називає вас жартома своєю дружиною, приділяє набагато більше уваги своїй зовнішності, ніж раніше. Тоді ви можете бути повністю впевненою в його почуттях.

Секрет 5

Зверніть увагу на те, як веде себе чоловік, коли ви йдете з ним разом по вулиці. Якщо він не звертає абсолютно ніякої уваги на що проходять повз дівчат, це хороший знак. Ви для нього одна, тому що чоловік мисливець. Якщо він вільний, він завжди буде дивитися по сторонах. А тепер у нього є ви, і сторонні спокуси вже не мають ніякого значення.

Секрет 6

Якщо раптом посеред ночі вам захочеться склянку води або, наприклад, шоколадку, і ваш чоловік виконає це бажання, він безумовно у вас закоханий.

Секрет 7

Чоловік надає вам знаки уваги. Дарує квіти, відкриває перед вами двері, часто пише вам повідомлення, просто так дзвонить і каже, що нудьгує. Це означає, що він про вас думає, коли ви не поруч, і це дуже хороший знак.

Секрет 8

Ви захворіли і лежите будинку. Якщо чоловік закоханий, він обов'язково напроситься до вас у гості і принесе купу ліків, фрукти, бо переживає. Тому, що ви щось значите для нього.

Секрет 9

Якщо чоловік говорить вам, наприклад, що він хоче дівчинку і каже, як він хоче її назвати. Запитує, чи подобається вам вибране ним ім'я. Зауважте! Він хоче сім'ю. І хоче, щоб ви були її частиною.

Секрет 10

Можливо, ви помітили, що розумієте з коханим один одного з півслова? Тоді вас можна привітати. Він вас любить. І якщо у вас до нього такі ж почуття, бережіть одне одного, і тоді все у вас вийде.

Теги: мень, хлопець, почуття, закоханість, ознака, чоловік

Як привітати коханого чоловіка з днем ​​народження

��� ���������� �������� ������� � ���� ��������
% День народження улюбленого - свято дуже важливий. Природно, кожна жінка бажає, щоб її привітання було найоригінальнішим, а подарунок найкращим. Кілька простих порад допоможуть вам зробити цей день незабутнім.
% Статті за темою «Як привітати коханого чоловіка з днем ​​народження» %
Як привітати коханого чоловіка з днем ​​народження
% Як привітати чоловіка з днем ​​народження %
Як привітати коханого чоловіка з днем ​​народження
% Як привітати начальника з днем ​​народження %
Як привітати коханого чоловіка з днем ​​народження
% Як привітати керівника з днем ​​народження %
Як привітати коханого чоловіка з днем ​​народження
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %
% Почати вітати улюбленого можна вже з самого ранку. Незвичайний сніданок, поданий в ліжко на підносі, прикрашеному милою листівкою з теплими побажаннями, створить святковий настрій, який, без сумніву, триватиме цілий день.%

Накормленного й задоволеного чоловіка можна продовжувати балувати далі, роблячи маленькі сюрпризи. Наприклад, зав'язати хусткою очі, відвести в прикрашену вітальню і вручити йому ... улюблений журнал. Оригінальність такого подарунка полягає в тому, що журнал буде величезним, а на обкладинці буде написано привітання. Таке видання можна замовити в поліграфії.

Далі план ваших дій залежатиме від того, на вихідний або робочий день випав день народження.

Якщо коханому чоловікові не треба на роботу, а погода прекрасна, сміливо ведіть його на романтичну прогулянку, під час якої продовжите його вітати. Ви можете замовити пісню ансамблю, який постійно грає на набережній, єдине - зробіть це заздалегідь. Уявіть реакцію коханого, коли, прогулюючись, він почує свою улюблену пісню або просто Happy birthday.

Ще один варіант для вихідного дня - політ на повітряній кулі або стрибок з парашутом. Чим оригінальним і незвичайним буде ваше проведення часу, тим на довше воно запам'ятається і буде покращувати настрій і гріти душу.

Якщо ж цей урочистий день випав на робочий, не варто засмучуватися, є безліч способів вітати улюбленого навіть не перебуваючи поруч з ним.

Перший варіант - купити і красиво упакувати безліч маленьких дрібничок, до кожної прикріпити невелику листівку з привітаннями. Саме ці подаруночки ваш улюблений буде знаходити цілий день то в бардачку машини, то в кишені пальто, то в ящику робочого столу.

Другий варіант - «викрасти» свого чоловіка з перерви на обід і повести його в ваш улюблений ресторан за святково прикрашений столик. Але не забудьте потім «повернути» цінного співробітника на роботу.

Звичайно ж, не варто упускати можливість влаштувати незабутній вечір. Незалежно від того, проведете ви його удвох або в колі друзів і родичів, ваш чоловік повинен відчувати себе самим чудовим, необхідним і просто коханим.

Теги: народження, чоловік, чоловік