Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка

% JeNeChKа, автор JustLady. % % %
������� ������: ��� �������� ����� � �������� ���� ���� �������
% Закохані розлучаються, а потім шкодують. Проходить час, а ви так і не змогли забути один одного. На вашому шляху не зустрілося такої людини, як ваш колишній коханий. Вибачте всі образи @. @ Почніть новий виток відносин, і, можливо, вам пощастить!
% Статті за темою «Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка» %
Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка
% Як навчитися прощати образи %
Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка
% Прощення та ігнорування %
Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка
% Чи варто ображатися на близьких %
Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка
% Не підходь до мене, я образилася @. @ %

Нерідко закохані пари розлучаються. Хтось забуває улюблених і шукає нову любов, а хтось не може забути яскраві і ніжні почуття колишніх відносин. Проходить час, а заміни так і не знайшлося. Як же бути? Повернути любов.

Якщо ви розлучилися, то тому сприяла вагома причина. Або це нестерпний характер, або егоїзм, або невиправні звички. Приклади наводити можна нескінченно! Ви не змогли щось стерпіти, а чи зможете терпіти надалі? Чи варто повертати відносини, які віджили себе? Це потрібно ретельно обдумати і прийняти зважене рішення.

І ось настав той день, коли ви зважилися зустрітися знову після довгої розлуки. Для того, щоб повернути свою любов, варто змінити себе. Це і нова зачіска, і нове плаття - конкретно змініть свій імідж, дайте зрозуміти коханому, що ви не та, яка була раніше! Ви - нова людина, готовий до нових відносин. Потрібно не тільки зовні змінити себе корінним чином, а відмовитися від звичок, які дратували вашого партнера. Якщо у вас нестерпний характер, станьте терпимей і спокійніше. Адже терпіння - запорука довгих і міцних відносин.

Станьте для улюбленого лагідною, ніжною, турботливою, щоб весь світ не зміг замінити йому вас. Ви вже знаєте сильні і слабкі сторони партнера, його звички, уподобання. Покажіть йому, що ви готові на все, щоб бути з ним. Але не переборщіть. Всього має бути в міру.

Не квапте події - ви починаєте нові відносини, ніби заново дізнаєтеся один одного. Робіть натиск на свої кращі сторони. Він повинен зрозуміти, що не зустріне більше таку прекрасну, красиву і розумну дівчину, як ви.

Ніколи не згадуйте минулі образи і засмучення. Уявіть, що нічого не було. Зате зараз буде все і це все буде найкращим часом в його і вашого життя.
% Все в ваших руках. Удачі!

Теги: чоловік, нове, характер, ставлення, любов, почуття, звичка, образа, розлука, пристрасть, прикрість

Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви

% Icegirl, автор JustLady. % % %
������� ����� �����: ��� �������� �� �� �������-������
% Всі ми пам'ятаємо фільм "Службовий роман" і, звичайно ж, його головну героїню - Людмилу Прокопівна Калугину. "Сухар у спідниці" або попросту Синій Панчоха. Так хто ж така жінка Синій Панчоха, і чим вона відрізняється від стерви?
% Статті по темі «Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви» %
Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви
% Як вибрати якісну брендовий одяг і відрізнити її від підробки %
Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви
% Помилкові сутички %
Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви
% Панчохи: тонке задоволення %
Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви
% Панчохи для чоловіків: що це? %

Є категорія жінок, яких чоловіки зазвичай обходять стороною, не приділяючи їм належної уваги. Вони не викликають бурхливого сексуального потягу, з ними не хочуть знайомитися, бачачи безглуздість всіх майбутніх любовних залицянь - це жінки Сині Панчохи.

Як з'явився цей термін?

Здавна синій колір символізує цнотливість і чистоти, єднання духовності та інтелектуальності. Зараз Синім Панчохою називають жінку, повністю занурену в роботу, добровільно відрікся від особистого життя заради і на славу роботи, а також не має ні найменшого натяку на жіночність та сексуальність.

Як виглядає Синій Панчоха?

На відміну від стерви, вона замкнута і навіть трохи дратівлива. Її не цікавлять жіночі дрібнички, модні бренди та косметика. Вона ніколи не фліртує і не кокетує, просто тому що у неї немає на це часу. У її житті є одна любов і пристрасть - робота чи наука. Ця жінка безлика. Зустрівши її на вулиці раз, ти її ніколи не дізнаєшся в проходять повз жінках. Вона не намагається подобається чоловікам, не керує і не маніпулює ними, якщо це не стосується роботи. На роботі ж - вона залізна леді, диктатор, що вимагає від усіх покори.

Де можна зустріти Синього Панчохи?

Ця пані відвідує виставки, художні галереї, наукові конференції. Ти ніколи не побачиш її танцюючу в клубі і п'є текілу біля барної стійки. Вона не ходить по корпоративних вечірок і не розпускає плітки в будуарах. Вона завжди зосереджена на роботі і ніколи не поспішає додому після закінчення трудового дня.

Психологія жінки Синього Панчохи: всі проблеми родом з дитинства

Як правило таких дівчат мало балують в дитинстві і буквально тримають у чорному тілі. Це ті дівчатка, які ходять в 5 гуртків на дню, які навчаються в школі на одні п'ятірки і, крім уроків, нот, співу, вишивання, бальних танців, нічого не бачать. У той час як інші дівчатка, дорослішаючи, починають користуватися косметикою, фарбувати волосся, носити підбори, Синій Панчоха все так же займається наукою і саморозвитком, не приділяючи своєї зовнішності належної уваги. Звідси - критичне ставлення до свого вигляду, що виражається в заниженій самооцінці.

Але Синій Панчоха - це аж ніяк не діагноз. Це специфічна форма захисту не знає світу дівчинки від хтивих, грубих, егоїстичних чоловіків, що діють у своєму корисливому сексуальному, а часом і фінансовому інтересі. Як правило, ці жінки бувають досить успішні і матеріально забезпечені, тому на їх горизонті цілком передбачувано може з'явитися шлюбний аферист або альфонс.

Якщо ж вона зустріне в своєму житті гідного, турботливого і близького за духом чоловіки, то цілком можливо, що вона заблищить всіма своїми прихованими від зайвих очей гранями, стане люблячою дружиною і чудовою матір'ю.

Теги: жінка, психологія, стерво, відмінність

Така Міфічність втрата цноти

����� �������� ������ �������������
% Втрата невинності є важливим моментом у житті кожної жінки. Тому навколо даного явища сформувалося чимало міфів, багато з яких не мають під собою реального підгрунтя.
% Статті за темою «Така Міфічність втрата цноти» %
Така Міфічність втрата цноти
% 10 цікавих фактів про втрату цноти %
Така Міфічність втрата цноти
% Про що мріє жінка, або навіщо зберігати невинність %
Така Міфічність втрата цноти
% Невинність: міфи і факти %
Така Міфічність втрата цноти
% У пошуках втраченої невинності %
% 1. Перший секс зазвичай трапляється в 14-15 років%

У реальності багато підлітків тільки розмовляють про секс, але не займаються ним. А хлопчики, наприклад, можуть навіть перебільшити свій досвід, щоб продемонструвати мужність. Насправді середнім віком, в якому росіяни вступають в перший статевий контакт, є 16, 2 років. Даний показник, усереднений по всіх країнах, становить 17, 4 років. В цілому на вік початку статевого життя безпосередньо впливають такі показники, як сімейне благополуччя, рівень інтелекту та освіти. Чим вище ці показники, тим пізніше дівчина позбавляється цноти.

2. З віком дівоча пліва потовщується, тому дефлорація проходить болючіше

Будова пліви, а саме розміри отворів і щільність, індивідуальні для кожної дівчини і не залежать від віку. Якщо дівоча пліва еластична в 18 років, то і через 10 років еластичність збережеться.

3. Рання втрата цноти шкідлива для організму

Дівоча пліва оберігає статеві органи дівчини від інфекцій, поки в її піхву формується захисна мікрофлора. Так як цей процес повністю завершується лише до 17-18 років, ранній початок статевого життя може призвести до запальних захворювань і навіть безпліддя. Крім того, шар епітелію у піхву дівчинки-підлітка ще дуже тонкий, тому не виключені травми через секс.

4. Пізніше позбавлення невинності шкідливо для здоров'я

Раніше багато лікарі вважали, що часті головні болі і акне обумовлені тривалою невинністю. Насправді, дані захворювання можуть мати гормональну причину, але вони не залежать від наявності дівочої пліви.

5. незаймана не потрібно відвідувати гінеколога

Перший раз відвідати гінеколога краще всього ще в 6-7 років, оскільки більшість хвороб ефективно піддаються лікуванню саме на початкових етапах. До речі, хлопчикам також бажано регулярно ходити на прийом до уролога, так як це допоможе своєчасно виявити фімоз і рак яєчок.

6. Позбавлення невинності дуже болісно

Може бути все, в тому числі і несумісність партнерів. Однак в нормальній ситуації, за умови достатнього збудження дівчини, больових відчуттів і крові може майже не бути. Це обумовлено тим, що при статевому збудженні в жіночій піхві виробляється мастило.

7. Перший чоловік повинен бути старший і досвідченіший

Це найкращий варіант, але не єдиний. В цілому досвідчений чоловік зможе швидше і сильніше порушити дівчину, але досвід не завжди залежить від віку.

8. дефлорації краще здійснювати у ванні

Тепла вода допоможе розслабитися, запобіжить спазми і знизить біль. Але вода також змиває мастило, а якщо вона ще й сильно хлорована - проникнення буде здійснити складніше.

9. позбавляються невинності з презервативом болючіше

Сучасні презервативи дуже тонкі, до того ж вони покриті мастилом, що полегшують проникнення і ковзання. Поєднання природного мастила і штучного лубріканта може навіть полегшити дефлорацию.

10. Під час першого сексу можна завагітніти

Насправді організм дівчини готовий до зачаття дитини приблизно в 11-12 років. Зачаття можливо навіть при наявності дівочої пліви, наприклад, після орального сексу. І навіть взагалі без партнера. Як стверджують вчені, в результаті впливу високої температури незапліднена яйцеклітина може почати поділ. У яйцеклітині є тільки 23 хромосоми, якщо вона починає самостійно ділитися, хромосоми подвоюються. Після цього розвивається ембріон.

% Автор:Анжеліка Петякіна

Теги: вагітність, вік, втрата, позбавлення, наявність, отвір, будова, невинність