Психологія кольору: коричневий, сірий, білий і чорний

% Polyanka, автор JustLady. % % %
���������� �����: ����������, �����, ����� � ������
% Часто предмети гардероба вибираються виходячи з двох основних параметрів - зручність і довговічність. Велика кількість дощів, снігопадів, інших погодних явищ, змушують звертати увагу на немаркі тони - чорний, коричневий, сірий. Вони вважаються і досить суворими, щоб з'явиться в офісі, а використання аксесуарів легко перетворює ділової наряд в вечірній. До цього списку популярних кольорів примикає і білий - звичайно, його складно прати, але в іншому він практично універсальний.
% Статті за темою «Психологія кольору: коричневий, сірий, білий і чорний» %
Психологія кольору: коричневий, сірий, білий і чорний
% Коричневий цукор: шкідливо чи корисно? %
Психологія кольору: коричневий, сірий, білий і чорний
% Модні кольори 2011 %
Психологія кольору: коричневий, сірий, білий і чорний
% Правильний макіяж для карих очей %
Психологія кольору: коричневий, сірий, білий і чорний
% Ворожіння на ініціалах %

На перший погляд аргументи на користь вибору цієї колірної гами незаперечні. Однак психологи могли б заперечити і запропонувати альтернативний варіант: кольори вибираються, виходячи з їх психологічних впливів.

Що ж може сказати чорне вбрання? Є два варіанти пояснення. З одного боку, він може демонструвати бажання особистості протистояти тим чи іншим відбувається навколо неї процесам, служити вираженням протесту і неприйняття дійсності, спроби привернути увагу і донести певну інформацію. У той же час це і готовність піти на поступки: так відкрито заявляючи претензії на власну думку, людина немов відкривається оточуючим, закликаючи до діалогу. З іншого, велика кількість чорного може бути і свідченням загальної втоми, зневіри, навіть депресії.

Якщо перед вами людина, виявив любов до коричневим тонам, варто придивитися до нього уважніше. Вважається, що такий одяг вибирають тільки люди, вже домоглися чогось у своєму житті, що відчувають впевненість у своїх силах і здатність протистояти будь-яким проблемам. Для них характерна любов до сім'ї, дуже чуйне відчуття спадкоємності, коренів, традицій. Хоча і тут може бути відхилення: також як і чорний, коричневий може виявитися відображенням втоми.

Багатство відтінків сірого кольору завжди ускладнює аналіз. Проте в цілому психологи сходяться на думку, що це вибір людей, схильних до міркувань, що віддають перевагу завжди і у всьому займати нейтральні позиції, не залишатися числі останніх, але й не прагнуть на позиції лідера. Це колір тих, хто воліє залишатися в тіні, спостерігаючи за іншими, тим самим відмежовуючи себе від інших.

Але найцікавіший колір - білий. Якщо ви хочете залишитися загадкою для оточуючих, сміливо вибирайте саме його, адже вважається, що в білому одязі може з'явитися людина з будь-яким складом характеру й особистості.

Теги: одяг, кольору, чорний, білий, психологія, вплив

Вся правда про вібраторах

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
��� ������ � ����������
% Вібратор - невеликий пристрій, основна функція якого, як випливає з його назви - це вібрувати. Він може працювати від батарейок або від електрики (більш рідкісний варіант). Всупереч поширеній помилці, вібратори потрібні зовсім не для того, щоб замінити чоловічий пеніс, та й за формою вони нагадують його далеко не завжди. Пристрій впливає на ерогенні зони, викликаючи оргазм.
% Статті за темою «Вся правда про вібраторах» %
Вся правда про вібраторах
% Вся правда про жіночу мастурбації %
Вся правда про вібраторах
% Чоловік і вібратор %
Вся правда про вібраторах
% Секс-іграшки для жінок: які вони бувають %
Вся правда про вібраторах
% Найсмішніші секс-іграшки %

Основне завдання вібратора - викликати приємні відчуття. Пристрій прикладається до різних ерогенних зон, стимулюючи їх. Нерідко люди думають, що вібратор потрібен для того, щоб «замінити» чоловічий статевий член, тому його форма приблизно така ж. Але насправді, вібратор не обов'язково призначений для проникнення всередину, тому за формою він може бути яким завгодно.

Цей пристрій досить інтенсивно стимулює ерогенні зони, так що жінка має можливість самостійно вивчити своє тіло і його ерогенні зони. З'ясувавши, які частини тіла найбільш чутливі до пестощів, їй набагато простіше буде досягти оргазму з чоловіком або без нього. Часто вібратор використовується під час сексу обома партнерами. Він годиться для стимуляції не тільки жіночих ерогенних зон, а й деяких чоловічих, на яких, правда, він часто робить менший вплив.

Купуючи вібратор, намагайтеся віддавати перевагу продукцію відомих виробників. Це запорука його якості, а також того, що для виготовлення пристрою були використані найбільш підходящі матеріали.

Чистота - основна вимога, що застосовується до вібратора при експлуатації. Перед тим, як після застосування для анальної області стимулювати їм піхву, обов'язково вимийте його. Інакше пристрій може стати переносником бактерій. Якщо за допомогою вібратора пестять себе обидва партнера, то є ризик, що таким чином будуть перенесені різні захворювання, що передаються статевим шляхом.

Психологічний вплив вібратора таке, що якщо жінки використовують його постійно і досить часто, то можуть впасти від нього в залежність. Це загрожує тим, що партнерові буде дуже складно доставити жінці задоволення без застосування пристрою. Тому використання вібратора варто розумно обмежувати, щоб не звикати до нього надто сильно.

Продаються вібратори в секс-шопах, аптеках і іноді в магазинах жіночої білизни.

Теги: аптека, правда

Жіноча віагра

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
������� ������
% Прийнято вважати, що Віагра - це препарат, призначений виключно для чоловіків. Але це не зовсім так. Дами, які потребують підвищення чутливості до стимуляції або в загальному поліпшенні сексуальності, можуть також спробувати Віагру, але тільки в «жіночому варіанті».
% Статті за темою «Жіноча віагра» %
Жіноча віагра
% Віагра: казки ХХ століття %
Жіноча віагра
% Секрет любовного зілля: бджолина «віагра» %
Жіноча віагра
% Сучасна медицина і фригідність %
Жіноча віагра
% Як Анна Сєдакова зробила груди %

Спеціально розроблена для прекрасної половини Жіноча Віагра зможе подарувати дівчатам неземне задоволення. Даний препарат приймається у формі таблеток по 50 міліграм всередину за годину до запланованої інтимної близькості. Залежно від переносимості та чиниться на організм жінки ефекту, доза може бути знижена до 25 міліграмів або збільшена до 100 міліграмів.

Препарат протипоказаний вагітним жінкам, а також жінкам, які мають захворювання статевої системи, нирок, печінки і мають гіперчутливість до компонентів Віагри: силденафілом цитрат, микрокристаллической целюлозі, кальцію гідрофосфат, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, титану двоокису, лактози, триацетин, індиго Карміну (алюмінієвому лаку).

Передозування Віагри може настати при перевищенні дози в 100 міліграм в день.

Побічними ефектами при передозуванні є головний біль, підвищення тиску, закладеність носа, диспепсія, порушення зору. При правильному вживанні Жіноча Віагра не викликає ускладнень і не впливає на безпечне керування транспортним засобом.

Перевагами жіночої Віагри в порівнянні з аналогічними препаратами є підвищення лібідо у кожної жінки, підвищення тестостерону, що призводить збільшення сексуальності та чутливості, посилення чуттєвості і збудливості, сумісність з будь-яким віком жінки, починаючи з 18 років.

На завершення варто підкреслити, що жіноча Віагра призначається для тих дівчат і жінок, які відчувають незначні труднощі при веденні сексуального життя. Цей препарат здатний підвищувати чутливість до стимуляції, сексуальну активність, викликати бажання і прагнення не тільки приносити задоволення своєму партнеру, а й бути коханою ім. А чи не це є запорукою вдалої інтимній близькості?

Теги: застосування, віагра