Щирість - запорука міцних відносин

����������� - ����� ������� ���������
% Ми спілкуємося між собою по-різному. З кимось контакти полягають лише у взаємних рукостискання і побажаннях здравствовать, з кимось - в розмовах з більшою або меншою мірою довіри, але щиро і з повною відвертістю з нашими співрозмовниками ми говоримо досить рідко. Та й не в кожній родині, на жаль, відносини ґрунтуються на щирості і повній довірі.
% Статті за темою «Щирість - запорука міцних відносин» %
Щирість - запорука міцних відносин
% Різноманітність в інтимному житті - це важливо! %
Щирість - запорука міцних відносин
% Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов %
Щирість - запорука міцних відносин
% Моделі поведінки, що призводять до розриву відносин %
Щирість - запорука міцних відносин
% Чистота - запорука здоров'я? %

Те, що щирість і довіра між партнерами - обов'язкова умова існування міцних відносин, теоретично розуміють всі, але практика показує, що повністю відкритися комусь іншому готовий далеко не кожен. Хоча, ймовірно, серед нас немає таких, які б не хотіли зустріти людину, якій би довіряли беззастережно і повністю. Подумайте, чого ви самі чекаєте від свого друга або подруги?

Якщо ви не впевнені в тому, що близька людина щирий з вами, і хочете, щоб слова не розходилися з його намірами і вчинками, спробуйте зрозуміти, чому це відбувається. Можливо, причина криється десь глибоко у властивостях його характеру або ж у нього є сумніви в тому, що варто довіряти вам. Спробуйте з людиною поговорити про це по душах.

Бажаючи довіри і щирості від партнера, ви повинні розуміти, що йому теж важливо знати, чи правдиві ви, кажете ви з ним без фальші і облуди. Спробуйте поглянути на себе з боку і спробувати розібратися, чому ви самі буваєте нещирі.

Дуже часто причина нещирості у відносинах полягає в непевності. Кожен з нас подумки представляє ідеальний образ самого себе, думаючи, що якщо він буде таким насправді, то поважати і цінувати його будуть більше. Тому, буває, щось недоговорює про себе або навіть прибріхуємо. Чи багато хто з нас люблять і глибоко розуміють класичну музику або, припустимо, балет? Навряд чи. Але чи всі відразу чесно зізнаються в цьому іншій людині, тим більше, якщо ви вже зрозуміли, що він - палкий шанувальник цих видів мистецтв? Як показує досвід, не всі.

У нас є вибір: чесно сказати про це своєму другові, природно, постаравшись його не образити, або зробити вигляд, що ви поділяєте його інтереси. Якщо виберете останнє, доведеться, щонайменше, відповідати сказаному. І врахуйте, що одна брехня тягне за собою наступну, адже в списку ваших недоліків напевно нелюбов до класики не єдина. Поважайте себе і свої переваги і не виправдовуйтесь за те, що вам не подобається. Краще, якщо ви будете самим собою, адже у вас, зрештою, є чимало переваг, за які вас варто любити і поважати.

Намагайтеся бути щирими з близькою людиною, але пам'ятайте, що щирість не повинна ранити і робити йому боляче. Якщо ви чесно розповідаєте про себе - це ваше рішення, яке стосується тільки вас. Але різати «правду-матку» в очі кому-небудь іншому не завжди доречно і необхідно. Щирість без делікатності та поваги до партнера не варто нічого.

Найчастіше люди бояться бути щирими, бо не хочуть, щоб хтось скористався їх «слабкістю» в непристойних цілях. На жаль, буває і так. Вас можуть принизити, обдурити або зрадити. Але, може бути, якщо ви будете щирі, то отримаєте взаєморозуміння, задоволення і любов - все те, про що мрієте.

Теги: ставлення, застава, щирість

Що чоловікам подобається в жіночому тілі?

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� � ������� ����?
% Ні для кого не секрет, що чоловік обожнює розглядати жінку, причому зовсім не важливо, є на ній в цей момент якась одяг чи ні. Представники сильної половини людства, як відомо, люблять очима, а тому дивляться на дівчат завжди і скрізь. Що ж саме є підвищеним об'єктом їхнього інтересу?
% Статті за темою «Що чоловікам подобається в жіночому тілі? » %
Що чоловікам подобається в жіночому тілі?
% Який парфум подобається чоловікам %
Що чоловікам подобається в жіночому тілі?
% Жіночі аромати, які подобаються чоловікам %
Що чоловікам подобається в жіночому тілі?
% Який одяг подобається хлопцям? %
Що чоловікам подобається в жіночому тілі?
% Як доставити справжню насолоду чоловікові %

Статистичні дослідження показали, що в першу чергу чоловік звертає увагу на силует в цілому. Оглядає жіночу фігуру, візуально оцінюючи її привабливість. Як не дивно, найбільшою популярністю серед чоловіків користуються не неабияк худі панночки, а дівчата, що володіють деякими формами. Є, зрозуміло, любителі дуже худеньких і надмірно тонких, але для більшості чоловіків ідеальною вважається фігура, яка виглядає сексуально і гармонійно. Крім того, підсвідомо чоловік сприймає деяку пухлість жінки як показник її високої здатності до дітородіння. А ось худишки, до речі сказати, із зачаттям і виношуванням мають проблеми.

Після оцінки фігурист дами, чоловік звертає увагу на її обличчя. Часто, до речі, саме особа є основним критерієм при ухваленні рішення. Ця частина тіла найбільш виразна, вона показує розташування жінки і може дати досить недвозначний сигнал до рішучих дій. Крім того, закохуються адже саме в жінку, а не якісь окремі ділянки її тіла.

Груди теж з рахунків списувати не можна ні в якому разі. Звичайно, чоловіки люблять розглядати жіночі груди і торкатися до неї. Саме тому на грудях акцентується чоловічий погляд після того, як фігура і обличчя пройшли первинну перевірку. Не можна сказати напевно, що абсолютно всім чоловікам подобаються великі груди, це, швидше, справа особистих уподобань кожного. Проте всі опитані сходилися в загальній думці, що груди повинна бути піднятою і мати привабливу форму. У цьому випадку незалежно від її розміру, вона викликає сильне хвилювання і підвищений інтерес.

Чоловіки без розуму від струнких жіночих ніжок - чим вони довші, тим це привабливіше. Довгі ноги дозволяють сконцентрувати увагу на жіночій попці і оцінити її по достоїнству. Крім того, коли жінка проходить повз, чоловіки інстинктивно реагують на рух і ходу. Адже тільки дамам властива особливість грайливо виляти стегнами, увергаючи чоловіків у тимчасовий ступор. Красива хода, до речі, є одним з ключових моментів, на які звертають увагу чоловіки.

Зрозуміло, чоловік не концентрується довго на деталях, а виносить загальний вердикт щодо комплексного враженню. Подобається жінка йому чи не подобається, може залежати від безлічі факторів, і всього врахувати ви, звичайно, не зможете ніколи. Просто будьте собою, зберігайте свою природність і намагайтеся бачити в чоловіках не тільки постійно оцінюють експертів, а й простих людей зі своїми симпатіями і забобонами. Будьте природні - це найголовніший козир у боротьбі за чоловіче серце.

Теги: чоловік, жінка, увагу, фігура, тіло

Як зробити комплімент чоловікові

��� ������� ���������� �������
% Твердження, що жінки люблять вухами, а чоловіки очима - відомо багатьом. Проте у ряді випадків і сильній половині непогано буває «попестити» вуха приємними словами та дифірамбами. Тільки компліменти, які говорять хлопцям, дещо відрізняються від тих, що вимовляють дівчатам.
% Статті за темою «Як зробити комплімент чоловікові» %
Як зробити комплімент чоловікові
% Як зробити чоловікові комплімент %
Як зробити комплімент чоловікові
% Як правильно зробити чоловікові комплімент %
Як зробити комплімент чоловікові
% Як зробити комплімент хлопцю %
Як зробити комплімент чоловікові
% Компліменти для чоловіка: як знайти підхід до його серця %

Компліменти на адресу дівчини на увазі в своєму підтексті моменти милування чоловіки нею, підкреслюють її жіночність, ніжність, мудрість і розсудливість. Також важливі компліменти, що підкреслюють в ній хазяйновитість.

Компліменти, призначені для чоловіків, в першу чергу повинні підкреслювати мужність і здатність до аналітичних розумовою діям. Людина повинна відчути, що захоплюються його силою і сміливістю. Також важливі приємні слова, які говорять, як для жінки важлива його турбота і опіка, і їй це подобається. Дбайливість, підкреслена в компліменті, примножується в кілька разів.

Але мало просто знати, які якості важливо виділити в компліменті, адресованому хлопцеві. Не меншу роль відіграє і доречність самого компліменту. Не варто робити його нарочито, з бухти-барахти. Комплімент повинен випливати з контексту розмови або ситуації, ряду вчинків чоловіка. Доречний і ненав'язливий комплімент завжди буде приємний. Нав'язливість ж, навпаки, створює деякий відторгнення.

Крім доречності ситуації, компліменти для сильної статі можна поділити на публічні та інтимні. Публічні - це ті, які чоловікові було б приємно почути в колі свого спілкування, при начальство або в іншому суспільстві, на людях. До інтимним відносяться такі приємні і втішні слова, які варто говорити йому виключно наодинці. І, звичайно, потрібно обов'язково їх вміти розрізняти, щоб зробити чоловікові правильний комплімент. Наприклад, не варто говорити про які-небудь фізіологічних якостях, нехай навіть і хороших, в суспільстві. А ось наодинці з коханою жінкою і у відповідній обстановці хлопець на подібний комплімент напевно відреагує позитивно. У той же час будь-який представник сильної статі буде радий почути про себе хороші слова, що стосуються, наприклад, його професіоналізму або аналітичного складу розуму, у присутності вищого начальства.

Таким чином, для того, щоб правильно зробити чоловікові комплімент, досить керуватися декількома простими критеріями: доречність, ненав'язливість, правильно підібрані слова і оточення. У цьому випадку перед елегантно зробленим компліментом не встоїть жоден чоловік.

Теги: комплімент, чоловік, слово