Що таке генетична несумісність партнерів

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ����� ������������ ��������������� ���������
% 15% сімей в Росії на сьогодні вважаються безплідними. І причин цьому дуже багато. Неможливість зачати дитини може проявлятися через фізичні порушень як в одного, так і в іншого партнера, а в деяких випадках в обох відразу. Іноді проблема полягає не в тому, щоб зачати, а в тому, щоб виносити дитину. Останнім часом все частіше став звучати такий термін, як генетична несумісність подружжя.
% Статті за темою «Що таке генетична несумісність партнерів» %
Що таке генетична несумісність партнерів
% Долаємо сексуальну несумісність %
Що таке генетична несумісність партнерів
% Сексуальна несумісність як причина розлучень %
Що таке генетична несумісність партнерів
% Причини і лікування безпліддя %
Що таке генетична несумісність партнерів
% Якщо ви - "не пара" %
% Діагноз генетична несумісність подружжя зовсім не означає, що жінка не може завагітніти. Досить часто зачаття відбувається, плід закріплюється в матці і починає розвиватися. Однак триває це недовго. Як правило, вже на початку терміну - ще до 10 тижнів, у жінки вагітність переривається. Відбувається або викидень, або завмерла вагітність. Причому з кожною спробою завести дитину ситуація повторюється. Тому пару в обов'язковому порядку направляють на консультацію генетика.%

Сама по собі несумісність являє собою боротьбу антитіл в організмі жінки, яка спрямована проти одного «ворога» - вагітності. Згідно курсом біології, кожна клітина, яка є в людському організмі, покрита протеїном. Він називається лейкоцитарним антигеном, або, по-науковому, HLA. Основне завдання даного антигену полягає в тому, щоб розпізнавати чужі організму шкідливі речовини - віруси, злоякісні клітини і хвороботворні бактерії. Роль антигенів в організмі достатньо проста - при виявленні ворога направити сигнал імунній системі людини, яка у відповідь на загрозу починає виробляти антитіла, здатні побороти шкідників.

Вагітність у жінки може зберігатися в тому випадку, якщо татові антигени відрізняються від маминих. Незважаючи на те, що протеїни матері інтерпретують ембріон як нову чужорідну клітку, жіночий організм, розпізнавши ДНК батька як нерідне, додатково починає виробляти антитіла для захисту плода від відторгнення. У разі якщо антигени батька і матері досить споріднені з точки зору схожості генів, необхідні захисні антитіла у жінки не виробляються. Для них плід - це чужорідний набір генів, який підлягає усуненню. Протеїни атакують нову клітку і виганяють її з організму матері.

Якщо є хоч невелика відмінність генних показників, шанс виносити і народити дитину у пари є. Коли ж набори практично ідентичні, йде розмова про генетичну несумісність подружжя.

Щоб з'ясувати, у пари чи ні несумісності, необхідно здати на аналізи кров з вени. Оцінюють зібраний матеріал протягом 14 днів. Після чого лікар може поставити діагноз. Якщо збігаються більше двох протеїнів, генетична несумісність буде підтверджена.

Однак говорити про повної несумісності часто не доводиться. Такі випадки поодинокі. У більшості варіантів мова йде про часткову. Таку патологію можна коригувати, якщо вести ретельне спостереження за вагітністю вже з самих ранніх термінів. Для коригування проводиться медикаментозне лікування обох подружжя. Мета його в тому, щоб ввести в організм жінки препарати, які допоможуть організму навчитися розпізнавати хромосоми чоловіка. У цьому випадку організм зможе функціонувати в природному для нього циклі. Іноді парі можуть запропонувати провести запліднення штучно, щоб знизити ризик припинення вагітності.

Якщо ви почули діагноз «генетична несумісність», не варто відразу впадати у відчай. Сучасна медицина розвинена на досить високому рівні, щоб допомогти вам впоратися з цією проблемою і народити в підсумку здорового і міцного малюка.

Теги: пара, проблема, партнер, діагноз, несумісність

Користь і шкода анального сексу

% Sergio, автор JustLady. % % %
������ � ���� ��������� �����
% Анальний секс - вже ні для кого не новина, і його пробували більше 65% жінок. А найцікавіше, що ласки ануса готові приймати і багато чоловіків. Проте все ж не всі погоджуються на такий вид сексу, вважаючи його шкідливим і неприродним. Чи так це?
% Статті за темою «Користь і шкода анального сексу» %
Користь і шкода анального сексу
% Шкода бігу %
Користь і шкода анального сексу
% Молоко: користь чи шкода? %
Користь і шкода анального сексу
% Засмага - користь і шкода в одному флаконі! %
Користь і шкода анального сексу
% Шкода газованих напоїв %

Користь анального сексу

Анальний секс - це нові приємні відчуття. Коли чоловік і жінка довгий час живуть разом, звичайний секс вже набридає, а сексуальне життя стає звичайною. Коли пара починає експериментувати і пробувати анальний секс, в їхнє життя вливається нове відчуття і задоволення.

Через свою рідкості такий вид сексу не встигає набридати. Тому при кожному такому контакті пари насолоджуються і не поспішають швидко закінчувати. Для жінок користь полягає в тому, що анальний секс зазвичай триває за часом довше звичайного.

Найголовніша користь від такого сексу в тому, що багато жінок досягають свій найперший оргазм при занятті анальним сексом. З чим же все-таки це пов'язано? А з тим, що в прямій кишці є збуджуючі сексуальні зони.

Якщо анус почати стимулювати чоловікові і при цьому злегка натискати на передню стінку прямої кишки, тим самим масажуючи йому передміхурову залозу, це може доставити вашому партнерові величезне задоволення.

Чим шкідливий анальний секс

З лікарської точки зору, анальний секс веде до розвитку геморою. У прямій кишці з'являються тріщини, розтягуються її стінки. Наслідок - діарея, нетримання, запори, випадання прямої кишки. Шанс заразитися венеричним захворювання стає вище, тому що слизова оболонки прямої кишки дуже тонка, і її дуже легко пошкодити. Для жінок такий вид сексу шкідливий ще тим, що чоловічий пеніс може перенести бактерії з ануса в піхву.

Що зробити, щоб анальний секс не приносив шкоди:

- Секс повинен відбуватися за обопільною згодою, інакше буде заподіяно тільки шкоду;
% - Потрібно повністю розслабитися;
% - Перед заняттям анальним сексом потрібно прийняти душ, зробити клізму;
% - Використовувати мастило;
% - Проникнення не повинно бути дуже глибоким. Чоловік повинен діяти акуратно, без різких рухів, щоб не пошкодити пряму кишку;
% - Щоб уникнути попадання в піхву інфекцій, після обов'язково помити пеніс і зняти презерватив;
% - При появі геморою, запору, проносу від анального сексу потрібно відмовитися.

Щоб такий вид сексу приносив лише користь, їм потрібно займатися правильно, без заподіяння собі шкоди і не частіше 2-3 рази на місяць.

Теги: журнал, наслідок, секс, заняття, прикраса, користь, шкода, експеримент, пеніс

Актуальні ідеї для романтичного побачення

% Анжеліка, автор JustLady. % % %
���������� ���� ��� �������������� ��������
% Щоб відносини в парі завжди були живими і повними любові, необхідно їх підживлювати романтикою. Закохані обов'язково повинні влаштовувати романтичні побачення один одному, і, звичайно, важливо, щоб ці побачення були одноманітними. Скориставшись фантазією, можна придумати ряд оригінальних і цікавих ідей щодо організації романтичного побачення з коханою людиною.
% Статті за темою «Актуальні ідеї для романтичного побачення» %
Актуальні ідеї для романтичного побачення
% 10 ідей романтичних побачень взимку %
Актуальні ідеї для романтичного побачення
% 7 ідей для зимових побачень %
Актуальні ідеї для романтичного побачення
% Плетіння кісок: стильні ідеї для довгого волосся %
Актуальні ідеї для романтичного побачення
% 3 правила другого побачення %

Влаштувати романтичне побачення можна, з'їздивши з коханою людиною за місто. Необхідно попередньо закупити продуктів і пляшку вина. Можна захопити свій улюблений плед і влаштувати сніданок на галявинці. Чисте повітря, спів птахів, тепле сонечко і смачна їжа обов'язково зблизять закоханих.

Дуже цікавим варіантом для проведення побачення, може послужити риболовля. Якщо коханий любить цей вид відпочинку, то можна влаштувати йому сюрприз. Взявши у знайомих всі снасті і вудки, потрібно зателефонувати другій половинці і заінтригувати зустріччю, при цьому нічого не згадуючи про риболовлю. При зустрічі кохана людина буде щасливий, що у вас з ним є спільне захоплення.

Прекрасною ідеєю романтичного побачення буде поїздка в інше місто. У новому місці можна відвідати різні музеї, виставки, клуби, оглянути архітектуру міста. Зміна обстановки завжди благотворно впливає на стосунки закоханих.

Якщо на вулиці прохолодно, то дуже актуальним романтичним побаченням буде перегляд розважальної програми поза домом, спів під караоке або східні танці.

Романтичне побачення можна влаштувати і в якому-небудь красивому затишному ресторані, де під повільну музику можна розслабитися і освідчитися в своїх почуттях другій половинці.

Цікавими варіантами проведення романтичного побачення є - прогулянка на пароплаві, відвідування дельфінаріумом або океанаріуму. Також актуальною ідеєю в організації побачення може бути спортивно-розважальні заходи.

Теги: побачення, ідея