Вітаміни для чоловіків, або Як зробити сильну стать сильніше

% Клавдія Торопова, автор JustLady. % % %
�������� ��� ������, ��� ��� ������� ������� ��� �������
% Не секрет, що сильна стать набагато більш сприйнятливий до багатьох негативних факторів. Депресії, погана екологія, нестабільна економічна ситуація і навіть програш улюбленої футбольної команди можуть призвести до різкого погіршення не тільки стану нервової системи, але і всього здоров'я в цілому. Для того, щоб швидше відновитися і прийти в норму, чоловікам необхідний спеціальний набір корисних мікроелементів та вітамінів.
% Статті за темою «Вітаміни для чоловіків, або Як зробити сильну стать сильніше» %
Вітаміни для чоловіків, або Як зробити сильну стать сильніше
% Продукти, що містять вітаміни групи В %
Вітаміни для чоловіків, або Як зробити сильну стать сильніше
% Вітамін С в продуктах: складаємо корисний раціон харчування %
Вітаміни для чоловіків, або Як зробити сильну стать сильніше
% Вітаміни проти токсинів %
Вітаміни для чоловіків, або Як зробити сильну стать сильніше
% Вітамін Е %

Не секрет, що чоловічий організм відрізняється від жіночого. Тому були придумані спеціальні шампуні та креми для чоловіків. Не оминуло це віяння і фармакологію. Нерідко на полицях аптек можна зустріти чоловічі вітамінні комплекси. Чим же вони відрізняються від всіх інших добавок?

На думку більшості фахівців, найнеобхіднішими для чоловіків вітамінами є аскорбінова кислота і вітаміни А, Е і В. Більшість з цих корисних мікроелементів сприяють зміцненню, а також захищають найбільш чутливі органи. Аскорбінова кислота, наприклад, допомагає в роботі серця, зміцнює судини і сприяє зміцненню імунітету. Вітамін А відповідає за роботу яєчок, а вітамін Е - за статеву сферу. Осібно стоїть вітамін В, він є практично чистим джерелом енергії. Крім цього, вітаміни групи В стабілізують нервову систему, що важливо для сучасних чоловіків. Найчастіше багато представники сильної половини відчувають особливо гостру нестачу саме цього мікроелемента, адже він руйнується під впливом нікотину та алкогольних напоїв.

Крім цього, бажано, щоб в харчових добавках були присутні селен, який може захистити від різних онкологічних захворювань, і магній, що позитивно впливає на роботу серця. Дуже важливим мікроелементів є цинк. Він допомагає синтезувати самий головний чоловічий гормон - тестестерон.

Даний склад вітамінних комплексів є базовим. Існують вітаміни, які спрямовані на нормалізацію статевого життя або зміцнення імунітету. Підбирати вітаміни краще за допомогою консультації фахівця. У різному віці, а також залежно від способу життя чоловікам потрібен певний набір корисних мікроелементів.

Деякі люди вірять, що вміст пластикової коробочки з вітамінами може вирішити абсолютно проблеми зі здоров'ям. Це досить поширена помилка. Якщо організм вже хворий, то допоможе йому тільки правильне лікування. Різні вітаміни і БАДи не відновлять потенцію і не вилікують серце, однак при регулярному і правильному їх застосуванні ці проблеми можуть просто не виникнути.

Теги: чоловік, стать, вітамін, мікроелемент

Як заспокоїти розсерджену жінку

% Олена Гончарова, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������������ �������
% Часом жінки впадають в паніку з самим незначним приводів, але іноді у них виникають серйозні проблеми, коли без чоловічої підтримки не обійтися. Як же допомогти прекрасній статі зберігати самовладання?
% Статті за темою «Як заспокоїти розсерджену жінку» %
Як заспокоїти розсерджену жінку
% Як заспокоїти розсердженого чоловіка %
Як заспокоїти розсерджену жінку
% Заспокійливі масла для ароматерапії %
Як заспокоїти розсерджену жінку
% Медитація: заспокоюємо душу й тіло %
Як заспокоїти розсерджену жінку
% Як зменшити подразнення після гоління %

Охопленої хвилюванням дівчині не варто набридати з розпитуваннями, якщо вона сама не бажає вам нічого розповідати. Не гнівайтесь, постарайтеся її відвернути. Сходіть разом на прогулянку, подивіться кіно. Можливо, через деякий час вона заспокоїться і звернеться до вас за порадою.

Як би між іншим запропонуйте розсердженої жінці сходити в магазин. Адже вона давно планувала оновити гардероб. Гроші? Зрозуміло, ваша кредитка в її розпорядженні. Ніщо так не заспокоює дівчину, як вдалий шопінг.

Нехай вас не лякає жіночий гнів, йому просто потрібно дати вийти назовні. Якщо ви застали в дівчину в сльозах, не поспішайте викликати Швидку допомогу. Нехай вона вимовляє незв'язні гнівні тиради і навіть кричить, так вона звільняється від негативу. Перечекайте бурю і з'ясуйте, що трапилося.

Якщо причина розлади в вас, постарайтеся розрядити обстановку. Скажіть, що всі пари відчувають проблеми, ви з ними обов'язково впораєтеся, а життя триває, незважаючи ні на що. І злитися безглуздо, вирішувати спірні ситуації краще в спокійному стані.

Якщо справа зайшла далеко, і дівчина знаходиться на межі нервового зриву, не намагайтеся її заспокоїти, це все одно, що бігти назустріч мчить поїзда. Просто запропонуйте їй солодощі. Накрийте стіл, напоїть чаєм. Шоколад і тортики дивним чином впливають на жіночу психіку.

А от від спиртних напоїв і сигарет жінці в нервовому збудженні краще утриматися. Різноманітні шкідливі речовини допомагають заспокоїтися лише на короткий час, в кінцевому рахунку, вони тільки розхитують нервову систему.

Скажіть, що любите її. І щоб не трапилося, не кинете. Запитайте прямо, що ви можете зробити, щоб заспокоїти її, бо більше не можете дивитися на жіночі терзання.

Головне, дайте зрозуміти жінці, що вона зможе розраховувати на вашу підтримку. Цей аргумент зазвичай діє безвідмовно. Поруч з надійним супутником будь-якій жінці спокійно, як за кам'яною стіною.

Теги: стрес, жінка, злість, гнів

Чому чоловіки плачуть

% Avril, автор JustLady. % % %
������ ������� ������
% Ми плачемо, коли щасливі, коли нам боляче або коли ми сумуємо. Але варто розвіяти стереотип переконань, що від сильних емоційних переживань або болі можуть плакати тільки жінки. Насправді подібні почуття здатні переживати і чоловіки, хоча їх і називають сильною половиною людства.%
% Статті за темою «Чому чоловіки плачуть» %
Чому чоловіки плачуть
% Чому чоловіки принижують жінок %
Чому чоловіки плачуть
% Чому плаче жінка %
Чому чоловіки плачуть
% Ти ніколи не бачила, як чоловік плаче? %
Чому чоловіки плачуть
% Чому чоловіки не виконують обіцянок %

Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що плач є одним із способів вираження емоцій. Чоловіки рідко плачуть через біль, так як фізично витриваліші, ніж жінки. Але іноді вони не можуть впоратися зі своїми почуттями, коли психологічно або емоційно переобтяжені.

Наприклад, чоловіки проливають потоки сліз перед численною публікою, якщо досягають довгоочікуваних перемог у спорті. Можна часто спостерігати, як ридають сильні м'язисті атлети, стоячи на п'єдесталі перемоги на Олімпійських іграх або здобувши блискучу перемогу на Вімблдонському турнірі. Як це не дивно, але жінок, що плакали на публіці можна побачити вкрай рідко.

Чоловіки протягом століть звикли чинити опір прояву почуттів і сльозам, бо зобов'язані були бути хоробрими захисниками. Зараз часи змінилися, і нинішнє покоління чоловіків не соромляться показати свої слабкості. Сучасний світ з його стресами і депресивними ситуаціями змушують усіх без винятку переживати сильні емоції, яким потрібен вихід в сльозах або сміху.

Сльози є такою ж природною формою вираження емоцій, як радість чи гнів. Так вже склалося історично, що суспільство надало жінкам привілей плакати. Але чоловікам також необхідний процес очищення їх почуттів: смутку, самотності, щастя або розчарування. Згідно зі статистикою, чоловіки помирають значно раніше, ніж жінки, тому що звикли приховувати свої емоції, що призводить до ранніх серцево-судинних захворювань. Ми повинні навчитися поважати сльози чоловіків, так само як поважаємо їх сміх або силу волі. Чоловіки повинні навчитися без сорому плакати. Не відчуваючи при цьому провини або сорому. Так само як крик є вираженням гніву, так само і сльози мають стати для чоловіків виразом радості чи горя, адже вони не бездушні механізми і повинні дбати про своє здоров'я, знижуючи рівень стресу сльозами, очищаючи свою душу і серце.

Згідно з дослідженнями вчених, емоційні сльози знижують рівень марганцю і пролактину в нашій крові, тим самим знижуючи рівень стресу. Після таких сліз чоловіки відчувають себе очищеними для нових звершень, відкритими для нових відносин.

Теги: чоловік, слово, сльоза, покоління