Всі про презервативи

% Юлія Дьякова, автор JustLady. % % %
��� � �������������
% Вчені стверджують, що перший презерватив з'явився ще в Давньому Єгипті, і зроблений він був із шкіри. Потім протягом століть технології виготовлення бар'єрних контрацептивів удосконалювалися, і тепер презервативи можна купити практично в кожній аптеці.%
% Статті за темою «Все про презервативи» %
Всі про презервативи
% Що потрібно знати про презервативи %
Всі про презервативи
% Цікаві факти про презервативи %
Всі про презервативи
% 10 міфів про презерватив %
Всі про презервативи
% Навкруги ... презерватива %

Презервативи не тільки допомагають запобігти небажаній вагітності, але і надійно захищають від більшості інфекцій, що передаються статевим шляхом, таких як ВІЛ, сифіліс, гонорея та багатьох інших. Вони забезпечують дуже високий ступінь захисту, більше 95%.

Купувати презервативи можна тільки в аптеках, оскільки там забезпечується правильне зберігання, яке не впливає на якість презерватива. А ось покупка на касі в супермаркеті або в повному ларьку пов'язана з певним ризиком. Якщо презервативи зберігати без дотримання температурного режиму, латекс, з якого вони виготовлені, може почати руйнуватися, що призведе до появи перфораций. Такий презерватив вже не буде надійним захистом.

Щоб презерватив не підвів вас, необхідно вміти його правильно використовувати. Цей навик важливий не тільки для чоловіків, але і для жінок, адже до такого важливого аспекту, як контрацепція, потрібно ставитися дуже відповідально. При використанні презерватива стежте, щоб між ним і статевим членом не залишалося пухирців повітря, це підвищує ризик розриву. У разі нестачі мастила можна застосовувати додатково гелі на водній основі, які також продаються в аптеках. Мастило на основі олій застосовувати не можна ні в якому разі, так вона може руйнівно впливати на латекс. До речі, якщо використовувати два презервативи замість одного, це не тільки не збільшить надійність, але й також підвищить ризик розриву.

Кількість виробників презервативів зростає з кожним роком, і кожен пропонує великий вибір типів і різновидів цього контрацептиву. В аптеках можна зустріти як класичні презервативи, так і контурні, що забезпечують краще облягання. Є надтонкі і надміцні, ребристі і з пухирцями, різнокольорові і ароматизовані презервативи. Є також вироби з мастилом, що містить анестетики, які дозволяють продовжити час статевого акту. А для додаткового захисту від небажаної вагітності можна використовувати презервативи зі сперміциднимі речовинами.

Загалом, презерватив - це доступний засіб контрацепції, яке зручно завжди носити з собою.

Теги: презерватив, презірватів

Чи потрібно боятися смерті? Поради психолога

����� �� ������� ������? ������ ���������
% Напевно, кожна людина як мінімум раз у житті замислюється про те, що буде, коли його не стане. Деякі люди ставляться до цього абсолютно спокійно, а інших такі думки приводять у жах. То чи потрібно боятися смерті? Ось як коментують це питання психологи.
% Статті за темою «Чи потрібно боятися смерті? Поради психолога » %
Чи потрібно боятися смерті? Поради психолога
% Кесарів розтин: чи варто боятись? %
Чи потрібно боятися смерті? Поради психолога
% Боюся померти від пологів ... %
Чи потрібно боятися смерті? Поради психолога
% Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів %
Чи потрібно боятися смерті? Поради психолога
% Злопам'ятність - погана якість або необхідна риса характеру? %

Страх смерті - це в своєму роді один із проявів інстинкту самозбереження. Такий страх навіть має позитивні аспекти: людина, що переживає за своє життя, більше цінує кожен прожитий день. Якщо спробувати розібратися в причинах страху смерті, то стає зрозумілим, що насправді люди бояться не самої смерті, а невідомості (що трапиться після цього?). Так ставлення людини до смерті безпосередньо впливає на його спосіб життя, впевненість у собі і відчуття внутрішньої сили.

Чому люди боятися смерті? Людині страшно усвідомити, що в якийсь день він перестане існувати. Для того щоб впорається з такого роду страхом, він споруджує на підсвідомому рівні захист, засновану на запереченні. Люди переконують себе в тому, що смерть їх не стосується і є чимось далеким. Таке переконання нормальне для психіки людини і є його внутрішнім захистом.

Але якщо цей захист перед страхом смерті не діє, то у людини можуть розвинутися психічні розлади. Сильно виражене відчуття страху смерті також може викликати танатофобія. Люди, що страждають танатофобія, бояться процесу засинання. Для таких людей сон і смерть асоціюються один з одним. Танатофобія часто виникає після процедури загальної анестезії.

Крім страху власної смерті, існує також боязнь смерті близьких людей. Похорон члена сім'ї можуть викликати глибокий стрес і негативно вплинути на здоров'я людини, що страждає такою боязню. Таким людям дуже важко винести вид мертвого близької людини, тому їм не рекомендується відвідувати похорон. Саме через труднощі змиритися з думкою про те, що більше ніколи не побачиш рідну людину, люди і придумали загробне життя. Адже вона має на увазі, що всі люди колись зустрінуться зі своїми родичами і друзями.

Теги: страх, психолог, смерть, рада, боязнь, танатофобія

Страви для романтичного вечора

% Polyanka, автор JustLady. % % %
����� ��� �������������� ������
% Побачення закоханих у ресторані - це завжди хвилююче і зворушливо, але кілька обязивающе. Звичайно, адже навколо безліч очей, які проти власного бажання спостерігають за вашою історією взаємин. Доводиться дотримуватися певних правил і пам'ятати про існування рамок, за які не варто виходити. Інша справа, якщо зустріч протікає у вас вдома. Але постає інша проблема - що приготувати на вечерю? %%
% Статті за темою «Страви для романтичного вечора» %
Страви для романтичного вечора
% Як організувати романтичний вечір вдома %
Страви для романтичного вечора
% Як влаштувати коханому романтичний вечір вдома %
Страви для романтичного вечора
% Як вибрати ресторан для романтичного побачення %
Страви для романтичного вечора
% Як провести романтичний вечір %

Насправді придумати страви для романтичного вечора не так складно, як здається. І в першу чергу з тієї причини, що на вашому побаченні їжа явно не буде займати перше місце. Пропоновані страви повинні володіти рядом властивостей.

По-перше, відмовтеся від важких страв. Їжа повинна стати лише акомпанементом для вашої зустрічі, невеликим акцентом. У вас навряд чи знайдеться багато часу, щоб оцінити надмірно вишукані страви, а ваш коханий, поза всяким сумнівом, віддасть перевагу проводити години з вами, а не над тарілкою (якщо це і не так, то тим більше краще позбавити його можливості ігнорувати ваша присутність) .

По-друге, постарайтеся подбати про зручність. Не варто ризикувати і виставляти на стіл страви, якими легко забруднитися або які потрібно їсти руками. Відмовтеся від смаженої курки або спагетті з томатною пастою.

По-третє, страви для романтичного вечора повинні відповідати атмосфері любові і зіграти свою роль на вашому побаченні. Подумайте, що з продуктів могло б вас зблизити? Можливо, це буде тарілка з шматочками фруктів або овочів: їх зручно наколювати виделкою і годувати один одного. Можливий і інший варіант: приготуйте порційний десерт у вигляді сердечок або навіть просту яєчню, але правильної форми: для цього необов'язково купувати спеціальну форму, досить просто вирізати серце в шматку хліба і вбити туди яйце.

По-четверте, не переживайте через те, що приготувати. Часто можна зустріти поради та рецепти різних страв для романтичного вечора. Це і салати з морепродуктів, і мідії, і страви з червоною ікрою. Але ж тільки ви знаєте, що насправді любить ваш обранець, яка їжа здасться йому самої ласої. І якщо це прості пельмені, то сміливо відваріть їх! А якщо є час, виліпити їх самостійно. Або запросіть молодої людини на годину раніше і долучіть до процесу готування - їжа, приготована удвох, буде вчетверо смачніше.

Теги: блюдо, вечеря, побачення, вечір