Хімія наших почуттів чи Запах чоловіка

% Sestr, автор JustLady. % % %
����� ����� ������ ��� ����� �������
% Нюх - відчуття, що допомагає орієнтуватися в просторі і оцінювати якості багатьох речей, адже навколишній світ повний запахів і ароматів. Недарма горять, що існує запах небезпеки, і нюх може застерегти про неї. Але науково доведено і те, що є таке явище, як хімія почуттів, і партнера для довгострокових стосунків чоловіка і жінки вибирають за запахом.
% Статті за темою «Хімія наших почуттів чи Запах чоловіка» %
Хімія наших почуттів чи Запах чоловіка
% Запахи, які приваблюють чоловіків %
Хімія наших почуттів чи Запах чоловіка
% Запах з рота: причини бувають різними %
Хімія наших почуттів чи Запах чоловіка
% Твій запах %
Хімія наших почуттів чи Запах чоловіка
% У світі ароматів %
% Людина, навіть той, який щойно скупався і побризкався духами, все одно видає свій власний, унікальний запах. Його шкіра виділяє природні аромати - феромони, склад яких залежить від його генетики та імунної системи. Причому ви можете відчувати їх на підсвідомому рівні, оскільки яскраво виражених парфумерних нот феромони не мають.%

Запах чоловіка або жінки містить цілий букет - тут і аромат, який виділяє шкіра, волосся, слизова. Кожен нюанс здатні розрізнити спеціальні рецептори, розташовані на носовій перегородці. Пов'язані з генетикою, такі аромати однакові або дуже схожі у споріднених особин. Тому вони можуть служити природним бар'єром для близькоспоріднених шлюбів - людей приваблюють тільки той невловимий запах, який відрізняється від їх власного.

Доказом цього служить той факт, що ті люди, які перенесли пластичну операцію, пов'язану з видаленням носової перегородки, перестають відчувати цей невловимий аромат своїх партнерів по сексу. У таких людей, за спостереженнями сексопатологів, відзначається значне зниження і навіть повне зникнення статевого потягу - лібідо.

Науково доведено, що запах - свого роду тест не тільки на сексуальну, а й на генетичну сумісність, гарантія народження повноцінного потомства, якому буде забезпечений повний набір якостей, необхідних для здорового і успішного життя. Відображення імунної системи людини, запах допоможе двом різним людям, відповідним один одному генетично, виявити і не пройти повз потенційного партнера в натовпі.

Ось тому ви і самі іноді дивуєтеся, чим привернув вас ваш коханий чоловік, запах якого вам здається самими чуттєвими духами, навіть коли він приходить зі спортивного тренування. Якщо це так, то можете не сумніватися - ваш нюх вас не підводить, і це саме той, хто за своїми фізіологічними якостями зможе подарувати вам здорових, розумних і красивих дітей.

Теги: система, чоловік, тест, почуття, хімія, сумісність, феромон

Експеримент & quot; Гра на роздягання & quot;

% Вийшло продовження популярного ролика про цілуються незнайомців. Тепер учасникам експерименту пропонується роздягнути одне одного.
����������� "���� �� ����������"
% Загартовані в дитинстві іграми в пляшку і на роздягання можуть не побачити в експерименті, в якому незнайомих людей просять поцілуватися або зняти один з одного одяг, нічого примітного. Однак ролики Татьі Пілієв показують, наскільки щиро і зворушливо поводяться люди, що потрапили в таку незвичайну ситуацію.
% У ролику Undress me кілька пар одного або різних статей зустрічаються в темній кімнаті з ліжком, щоб роздягнути одне одного. Вони бачаться вперше, ніяково намагаються почати розмову. Ніяких розпоряджень і правил, природне взаємодія ...
% Чорне-біле мінімалістичне відео змушує співпереживати героям, нервувати і радіти разом з ними, уявляючи себе на їхньому місці.
% Undress me був створений як вірусний ролик для нового сезону серіалу «Майстри сексу» і стрімко набирає перегляди, претендуючи на успіх попередньої роботи режисера Татьі Пілієв First kiss.

Про що розповість його поцілунок

% Леся Михайлова, автор JustLady. % % %
� ��� ��������� ��� �������
% Для кожної жінки поцілунок коханого чоловіка має своє значення. Розібратися в значеннях кожного поцілунку не так-то вже й просто, головне з якими почуттями вони були отримані. Вони бувають різні: дружні, з любов'ю до дитини, але здебільшого всі цікавляться значенням романтичних поцілунків.
% Статті за темою «Про що розповість його поцілунок» %
Про що розповість його поцілунок
% Що таке французький поцілунок? %
Про що розповість його поцілунок
% Мистецтво поцілунку %
Про що розповість його поцілунок
% Перший поцілунок - як це повинно бути %
Про що розповість його поцілунок
% Вся правда про поцілунки %

Спочатку потрібно зрозуміти чи відповідає чоловік на ваші поцілунки чи ні. Відповідь так: що відбувається приносить йому задоволення і партнер відгукується на поцілунок. Якщо ж партнер при поцілунку дихає рівно, а після нього починає говорити абсолютно на інші теми, то це не говорить ні про що хороше.

Поцілунок подарований жінці в щоку означає, що вона йому потрібна, і він прагне бути з нею.

У той момент, коли партнер цілує в шию, це дає знати про те, що у нього є бажання володіти жінкою.

Чоловік цілує руку - означає, що він ставиться до вас з великою дружбою і повагою.

Коли робиться ніжний поцілунок в ніс, можна знати точно, що жінка дуже мила.

Поцілунок піднесений в губи, та ще й із заплющеними очима? Це може означати тільки одне: чоловік пристрасно закоханий, або хоче показати свої почуття. При поцілунку в губи з прикушення, знайте, партнер дуже ревнивий чоловік, і він показує, це не соромлячись.

Також, з любов'ю виконані поцілунки:

- Простий - крім губ партнери нічим не стосуються один до одного;
% - Французька - партнер ніжно пестить порожнину рота жінки мовою,
% - Поцілунок з заколисування, в цьому випадку чоловік руками притримує обличчя жінки долонями.
% - Поцілунок - метелик, при ньому партнер цілує свою кохану в різні частини обличчя, і при цьому ніжно торкається її своїми віями.

Пристрасними поцілунками є:

- Поцілунок суміжний, партнер цілує нижню губу своєї жінки, а вона в той час його верхню;
% - Поцілунок, при якому відбуваються дуелі мов;
% - Пробуджує поцілунок - чоловік починає потихеньку цілувати свою сплячу кохану, поступово перетворюючи його в дуже пристрасний, до тих пір, коли вона прокинеться.

А ще, перебуваючи в серйозних відносинах, спробуйте поекспериментувати з напоями: наберіть повний рот лікеру і при ніжних поцілунках поділіться ним зі своїм партнером. Вийде просто незабутньо.

Теги: метелик, значення