Як називати коханого чоловіка

% Nikolay, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� �������
% «Рибка» або «зайчик», «котик» або «сонечко» - ласкаві прізвиська подобаються не тільки дівчатам, але і хлопцям. Будь-яка жінка прагне придумати для свого коханого якесь особливе, ніжне ім'я. Звичайно, чоловіки ретельно це приховують, але в душі їм так приємно чути від жінок ласкаві слова! Як же назвати свого коханого чоловіка?
% Статті за темою «Як називати коханого чоловіка» %
Як називати коханого чоловіка
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %
Як називати коханого чоловіка
% Як і чому ми називаємо улюблених %
Як називати коханого чоловіка
% Поради навпаки: як називати хлопця, щоб він утік %
Як називати коханого чоловіка
% Як називати свекруху %
% Ви хочете відволікти свого улюбленого від читання чергового журналу або перегляду матчу? Спробуйте придумати для нього якесь незвичайне прізвисько! Ніякі «зайчики» і «пупсики» тут, природно, не підійдуть. Спробуйте знайти самий відповідний епітет: наприклад «незрівнянний мій», «пристрасний мій», «пекучий мій». Чоловік напевно оцінить таке звернення, адресоване саме йому!%

Іноді навіть самі сильні, сміливі і незалежні хлопці потребують ніжності, ласки і турботи. Спробуйте знайти для свого лицаря симпатичне прізвисько в зменшувально-пестливих форм: наприклад, «тигруля» або «кошеня». Ваш чоловік, безсумнівно, буде приємно здивований!

Якщо ваш ненаглядний - стрункий і привабливий чоловік, ви цілком можете назвати його Апполоном. А от якщо він міцний, сильний і витривалий, порівняйте його з Гераклом. Будьте впевнені, що такі незвичайні прізвиська точно не залишаться без уваги.

А от що робити, якщо ваш чоловік - зовсім не м'язистий мачо, а представник, скоріше, класу інтелігенції? У такому випадку, краще уникати зменшувально-пестливих прізвиськ на кшталт «пупсика» або «малюка». Назвіть свого улюбленого «героєм» чи, приміром, «левом». Ось це йому точно сподобається, і до того ж, здорово підніме самооцінку!

Думаючи над тим, як же називати коханого чоловіка, пам'ятайте одну дуже важливу річ. Будь-яке звернення, у тому числі і ласкаве, повинно бути доречним. Наприклад, «сонечко» або «зая» - це прізвиська досить інтимні, і називати свого улюбленого подібним чином потрібно виключно тоді, коли ви наодинці. У відокремленій обстановці можете експериментувати, придумувати нові, незвичні і навіть екстравагантні прізвиська.

А от коли ви знаходитесь в компанії друзів і знайомих, а особливо, старших родичів, ніяких «зайчат» і «ежат» бути не повинно. Назвіть свого чоловіка «милим», «дорогим» і «улюбленим» - йому це буде дуже приємно, а навколишні оцінять ваші ніжні і трепетні стосунки.

Теги: чоловік, слово, прізвисько

Як позбутися самотності

% Misstery, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� �����������
% Говорячи про самотність, потрібно точно розуміти, що самотність як психологічна проблема кардинально відрізняється від самотності як такого. Залишитися на кілька днів без друзів і рідні зовсім не означає стати самотнім. Психологи стверджують, що гостре почуття самотності формується в дитячому віці і причин тому безліч, але самотність не вирок, а розв'язувана проблема.
% Статті за темою «Як позбутися самотності» %
Як позбутися самотності
% Як позбутися від почуття самотності %
Як позбутися самотності
% Самотність: як подолати руйнівний почуття %
Як позбутися самотності
% Як позбутися страху самотності %
Як позбутися самотності
% Як позбутися смутку і самотності %

Для початку постарайтеся позбутися комплексів, подивіться на себе зі сторони, оцініть свою зовнішність. Намагайтеся побачити не погані риси, а виділяйте хороші.

Важливо усвідомлювати, що немає ідеальних людей, і навіть дуже популярний і красива людина, що викликає у всіх захоплення, може виявитися не таким вже й чудовим.

Якщо є страх перед новими знайомствами, боязнь сказати щось не так, переживати що оточуючі думають погане, то слід уникати таких думок. Адже є величезна кількість людей, які говорять все що хочуть, не замислюючись про те, що думають оточуючі. Навіть якщо скажеш дурість, це буде приводом посміятися всім разом, і не більше, в цьому немає нічого страшного.

Щоб уникнути самотності необхідно підвищити свою самооцінку. Потрібно полюбити себе вже таким, який ти є, і тільки тоді оточуючі люди полюблять тебе. Це давно і всім відомий факт, якщо дійсно є бажання позбутися комплексів, то слід це зрозуміти і прийняти.

Намагайтеся більше спілкуватися, розширюйте коло спілкування. Якщо бачите, що хтось намагається з вами заговорити, йде на контакт, але не варто боятися підтримати спілкування, знайти спільні теми для розмов.

Підійдіть до співрозмовника, почніть розмову самі, в цьому немає абсолютно нічого страшного. Цілком можливо, що ці люди вже давно чекають, коли ви приєднаєтеся до їх компанії.

Не варто боятися робити помилки, їх роблять абсолютно все. Не варто проводити вечори на самоті, зустрічайтеся з друзями, спілкуйтеся, знайомтеся і розширюйте своє коло спілкування. Тільки коли ви дійсно почнете робити конкретні дії по боротьбі з самотністю, ви самі не помітите, як воно просто зникне з вашого життя.

Теги: самотність

Як змусити хлопця написати

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����� ��������
% Ви стискаєте в руках телефон і постійно перевіряєте електронну пошту, в надії, що молода людина напише вам, а листи все ні? Не варто впадати у відчай, підштовхніть хлопця до того, щоб він написав вам.%
% Статті за темою «Як змусити хлопця написати» %
Як змусити хлопця написати
% 12 приводів якомога швидше нести ноги від хлопця %
Як змусити хлопця написати
% Як змусити себе не ревнувати чоловіка %
Як змусити хлопця написати
% Як підписати фото хлопцю %
Як змусити хлопця написати
% Як перестати соромитися хлопців? %
% Для початку переконайтеся, що у нього є ваші контакти. Якщо ви тільки познайомилися, запропонуйте йому обмінятися телефонами або дізнайтесь його сторінку в соціальній мережі, придумавши для цього переконливу причину. Приміром, він програміст, і ви хотіли б мати його номер телефону, на випадок якщо у вас виникнуть проблеми з комп'ютером. Або він якраз півгодини тому розповідав вам, як спритно готує млинці, і ви хотіли б проконсультуватися з ним з цього приводу, коли наступного разу станете біля плити. Можна придумати безліч ненав'язливих варіантів. Якщо ж ви знайомі давно, постарайтеся довідатися через знайомих, чи не втратив він телефон і не згорів у нього модем.%

Почніть частіше потрапляти йому на очі. Прогулюйтеся по скверу біля університету, де він навчається. Зайдіть в його улюблену кав'ярню. Рушайте на шопінг в торговий центр, розташований біля його офісу. Намагайтеся, щоб ваші зустрічі виглядали абсолютно випадковими. Чоловік зацікавиться красивою дівчиною, з якою його так часто зіштовхує доля, і вирішить написати вам.

Забудьте у нього що-небудь. Під час спільного обіду в ресторані залиште на столі записну книжку, виходячи з його квартири, що не зніміть з вішалки шарф. Привід написати вам у молодої людини з'явиться точно. Крім того, забута річ, яку він залишив собі з метою повернути законної господині, постійно буде нагадувати йому про вас. Головне - не зловживати цим методом, інакше він вважатиме вас розтяпою.

При зустрічах розповідайте йому цікаві факти зі свого життя, діліться враженнями від прочитаних книг і побачених фільмів. Після того, як молода людина оцінить вас як прекрасного співрозмовника, він стане писати вам набагато частіше.

Ненав'язливо дайте зрозуміти чоловікові, що ви чекаєте від нього листа, адже вони теж бувають боязкими і бояться написати першими. При зустрічі кокетливо скажіть, що об'єкт вашої пристрасті напевно забув вас, раз так довго не давав про себе знати. Хлопець, якому ви небайдужі, неодмінно виправить цю помилку.

Якщо, незважаючи на всі ваші хитрощі, молодий чоловік не прагне писати вам, задумайтеся, можливо, ви йому просто не дуже цікаві.

Теги: перший, хлопець