Як порадувати коханого чоловіка

% North_point, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� �������
% Радувати своїх улюблених чоловіків потрібно не тільки у свята. І при цьому зовсім не обов'язково дарувати дорогі подарунки. Існує безліч інших способів зробити чоловікові приємно, освіжити почуття і перетворити звичайний день в особливий.
% Статті за темою «Як порадувати коханого чоловіка» %
Як порадувати коханого чоловіка
% Як порадувати кохану людину %
Як порадувати коханого чоловіка
% 6 незвичайних способів порадувати чоловіка %
Як порадувати коханого чоловіка
% Чим порадувати чоловіка на Новий рік %
Як порадувати коханого чоловіка
% Як порадувати чоловіка %
% 1. Частіше надягайте речі або прикраси, які підніс вам коханий. Адже подарунок - це не тільки матеріальна річ, а й закладена в ній частка душі і вираження любові. Чоловікові буде приємно бачити, що його увагу цінують.%

2. Приготуйте щось особливе. Якщо вам не під силу спорудження складних кулінарних шедеврів, є вихід. Мила яєчня у формі сердечка або фігурні млинці-букви - прекрасний спосіб порадувати чоловіка, тим більше якщо подати це в ліжко.

3. Поговоріть з ним на його улюблені теми. Навіть якщо ви мало тямите в політиці, риболовлі, створенні сайтів і т.п., не ігноруйте його висловлювання на подібні теми. Зрештою, можна обговорювати зовнішність дівчат, зустрінутих по дорозі в магазин. Головне - ненароком не впасти в ревнощі, інакше бажання принести задоволення коханому може перерости в конфлікт.

4. Сходіть разом з хлопцем в його улюблений заклад або на цікаве йому захід. Це може бути риболовля, футбол, хокей, казино, рок-фестиваль. Місця, які він зазвичай відвідує без вас, тому що ви не поділяєте цих захоплень. Але спробуйте подивитися на події очима коханого і розібратися в незнайомій області.

5. Зробіть йому сюрприз. Навіть маленький подарунок у вигляді нових шкарпеток доставить чоловікові задоволення. А вже якщо ви презентуєте йому нову вудку, відеокамеру або квиток на концерт улюбленої групи, подяки не буде межі. Головне, щоб подарунок відповідав смакам і захопленням того, кому він призначений.

6. У тривалих відносинах часто втрачається яскравість почуттів. Привнесіть різноманітність у буденність, влаштувавши оригінальне побачення. Запрошення на нього можна написати на гарному папері і підкинути коханому в кишеню. Замість традиційного походу в ресторан краще знайти місце, де ви ще не були. Можна спуститися в печеру, піднятися на дах багатоповерхівки, пострибати на батуті в парку розваг, покататися на ковзанах - варіантів безліч.

7. Порадуйте його в ліжку. Можна влаштувати справжній «вечір задоволень», красиво його обстоював. Зустріньте чоловіка з роботи в легкому халатику, почастуєте романтичною вечерею з келихом вина, зробіть масаж з ароматним маслом, плавно переходить в головне дійство. Якщо ви в чомусь обмежували свого молодого чоловіка, перегляньте своє ставлення до того, що ви вважаєте «непристойним» - між люблячими один одного людьми не може бути нічого непристойного.

8. Просто перестаньте робити те, що дратує вашого чоловіка. Якщо йому відверто не подобається якась річ з вашого гардеробу, сміливо подаруйте її подрузі. Несподівано зберіться в гості за 5 хвилин. А коли він затримається на зустрічі з друзями, зустріньте його НЕ нотаціями, а посмішкою і гарячим вечерею. Взагалі частіше посміхайтеся і намагайтеся поменше дорікати чоловіка - і наступного разу він не захоче затримуватися просто тому, що не побажає надовго розлучатися з такою прекрасною, мудрою жінкою.

Теги: чоловік, задоволення

Як розлучитися з чоловіком, якого любиш

��� ���������� � ��������, �������� ������
% Розставання з коханою людиною ніколи не відбувається без болю. Це одне з найтяжчих випробувань. І, на жаль, далеко не кожна жінка переносить такий удар долі гідно. Адже так важко стримати своє горе, розгубленість і емоції! У стресовій ситуації можна зробити те, що згодом здатне викликати жаль і сором. Як же правильно розлучитися зі своєю любов'ю?
% Статті за темою «Як розлучитися з чоловіком, якого любиш» %
Як розлучитися з чоловіком, якого любиш
% Як розлучитися з коханим %
Як розлучитися з чоловіком, якого любиш
% Як розлучитися з одруженим чоловіком %
Як розлучитися з чоловіком, якого любиш
% Як розлучитися з одруженим чоловіком %
Як розлучитися з чоловіком, якого любиш
% Як розлучитися з коханцем %
% Розставання з чоловіком, якого любиш - це найсильніший удар, але воно, тим не менш, ніколи не буває несподіваним. Зазвичай ще задовго до розриву настає охолодження у відносинах. Чоловік стає байдужим, веде себе більш грубо, рідше або пізніше приходить, посилаючись на вічну зайнятість. Таких ознак може бути багато, і жінка зазвичай їх добре відчуває. Якщо ви маєте вагомі підстави підозрювати, що вас ось-ось кинуть, можна змиритися і чекати неминучого, а можна зібратися з духом і поставити крапку у стосунках першою.%

Другий варіант психологічно навіть краще, оскільки ви збережете почуття власної гідності і не будете відчувати себе кинутою. У цьому випадку будьте готові і до того, що чоловік, навпаки, почне шукати якісь способи налагодити з вами відносини заново. Адже він теж не хоче відчувати себе переможеним. І тут все залежить тільки від вас: або ви приймаєте його пориви, або все-таки не відступаєте від рішення піти. Але пам'ятайте, що якщо почуття чоловіка насправді перегоріли, і він уже не любить вас як колись, то навряд чи вас чекає з ним щасливе майбутнє.

Постарайтеся усвідомити, що саме сталося. Чому вас кидають? Основних причин зазвичай не багато - ваш чоловік полюбив іншу, ви не підходите йому, він не готовий і боїться серйозних стосунків і т.п. Вам не стане легше, коли ви зрозумієте, чому. Але роздуми трохи притуплять ваші емоції, не дадуть вам провалитися в глибоку яму відчаю і стануть відправною точкою для дій. Якщо вас розлюбили, постарайтеся зрозуміти і пробачити. Якщо щось не так в вас, необхідно терміново вживати заходів, щоб не зіткнутися з подібною ситуацією в майбутньому. Ну, а якщо хлопець просто боїться відповідальності, то ваше розставання - найкращий вихід, бо вам такий партнер навряд чи потрібен.

До цих пір ви думали, що ваш чоловік ідеальний у всіх відношеннях? Тепер настав час критично переглянути свої погляди. Якомога більше міркуйте над недоліками вашого обранця. Можете взяти аркуш паперу і написати на ньому всі його плюси і мінуси. Проаналізуйте написане і зрозумійте, що щодо його достоїнств ви занадто помилялися.

Розлучитися можна по-різному, але краще не залишати якихось недомовленості. Кращий варіант - з'ясувати стосунки і чітко усвідомити для себе, що це кінець. Не вистачає духу зустрітися і висловити все, що ви про нього думаєте? Напишіть і відправте йому електронкою розгорнуте лист. При цьому не варто грубити і опускатися до образ. Просто спокійно і з гідністю висловіть свої претензії, подякуйте за світлі хвилини, які ви пережили разом, і поясніть, що ви хочете припинити відносини.

Якщо ви вирішили зустрітися і поговорити віч-на-віч, вибирайте такий час, коли ви зосереджені і спокійні. Розкажіть про свої почуття і переживання, про негативні моменти вашої з ним спільного життя і не намагайтеся звести розмову до ностальгічним спогадам про те, як вам було добре разом. Ні в якому разі не зривається і не підвищуйте голос, навіть якщо чоловік вийде з рівноваги і наговорить вам багато зайвого. Але в такому випадку всі козирі у ваших руках, адже ви збережете свою гідність і гордість.

Відзначте той проміжок часу, протягом якого ви дозволите собі впадати у відчай і горювати, і як тільки цей термін підійде до кінця, візьміть контроль над почуттями у свої руки. Уникайте зустрічей з колишнім коханим. Постарайтеся позбутися від усіх подарунків, фотографій і речей, які будуть нагадувати вам про минуле.

Не замикайтеся в собі. Більше спілкуйтеся з іншими людьми. Знайдіть для себе якісь цікаві заняття - спорт, рукоділля, кіно та ін. Якщо є така можливість, вирушайте в подорож, яку ви раніше хотіли вчинити. Насолоджуйтесь красою природи, шедеврами людських рук і всіма багатствами навколишнього світу.

Пам'ятайте, що час заліковує навіть найсильніші рани, а ви ще зустрінете того чоловіка, який вам дійсно буде підходити, і з яким ви будете щасливі.

Теги: чоловік, хлопець