Як правильно займатися анальним сексом

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���������� �������� ������
% Час від часу багато жінок потрапляють в ситуацію, коли постійний сексуальний партнер заводить розмову про своє бажання урізноманітнити інтимне життя. При цьому спраглі нових вражень чоловіки нерідко пропонують спробувати анальний секс. Жінці, яка раніше ніколи не практикувала даний вид близькості, варто провести необхідну підготовку. Це дозволить не тільки отримати обопільне задоволення, але й уникнути можливих неприємних наслідків.
% Статті за темою «Як правильно займатися анальним сексом» %
Як правильно займатися анальним сексом
% Користь і шкода анального сексу %
Як правильно займатися анальним сексом
% Як займатися сексом вагітній жінці %
Як правильно займатися анальним сексом
% Основні правила безпечного сексу %
Як правильно займатися анальним сексом
% Заняття сексом під час вагітності %

Жіноча вагіна від природи здатна пристосовуватися до розмірів вводяться в неї предметів. Те ж саме ніяк не можна сказати про анусі. Тому невміле поводження партнерів під час анального сексу може призвести до травм цієї делікатної частини тіла.

В першу чергу, звичайно, варто подбати про належну гігієну. Деякі жінки воліють попередньо промити пряму кишку за допомогою очисної клізми. Однак робити це не обов'язково. Клізми самі по собі не дуже корисні, оскільки вимивають корисну мікрофлору. Тому їх застосування виправдане в разі болісно запору, але не в якості гігієнічної процедури. Досить просто помити анус милом або засобом для інтимної гігієни.

Тим не менш, сходити в туалет «по великому» перед анальним сексом все ж бажано. Це дозволить отримати більше задоволення від процесу і повноцінно розслабитися. Оскільки при переповненому кишечнику жінка під час анального контакту може відчути позиви до дефекації. Так що клізма може стати в нагоді, якщо природним чином спорожнити кишечник не вдалося.

Найкраще готувати анус до проникнення після того, як жінка вже досить збуджена прелюдією. Починати потрібно з ласк прилеглої до заднього проходу області. Вид їх залежить від розкутості і переваг партнерів: деяким чоловікам, наприклад, подобається пестити анус мовою, але можна обійтися і простими поглаживаниями пальцями.

Коли жінка трохи розслабиться, можна спробувати ввести в задній прохід палець. Нігті при цьому обов'язково повинні бути підстрижені! На палець і на область ануса потрібно попередньо нанести мастило. Можна використовувати як звичайний лубрикант на водній основі, так і спеціальну змазку для анального сексу (вона може містити, наприклад, антисептик або лідокаїн).

Якщо сфінктер інстинктивно стиснеться, потрібно зупинити спроби проникнення і повернутися до еротичного масажу ануса. Через деякий час можна спробувати знову ввести палець в задній прохід. В цілому може знадобитися кілька спроб, поки сфінктер не перестане реагувати на вторгнення стисненням. Після проникнення не варто намагатися проштовхнути палець занадто глибоко. Нехай жінка звикне до відчуттів. Можна здійснювати пальцем кругові рухи невеликої амплітуди, намагаючись потроху розширювати анус. Коли жінка буде відчувати себе розслаблено з пальцем всередині, можна ввести його трохи глибше.

До речі, цей попередній етап жінці зовсім не обов'язково проводити з партнером. Щоб звикнути до відчуттів, вона може провести підготовку і самостійно - за допомогою своїх же пальців або інтимних іграшок. Тим більше, що перед першою спробою анального сексу найкраще не один раз «повправлятися».

Після того, як жінка звикне до присутності сторонніх предметів усередині ануса, можна вживати першу спробу введення пеніса. Найбільш популярними позами для анального сексу є наступні:

1. Жінка лежить на боці, підтягнувши коліна до грудей, чоловік ззаду. Ця поза особливо хороша для анального сексу, що відбувається вперше. Оскільки в такому положенні м'язи найбільш розслаблені.

2. Жінка зверху на сидячому чоловіку. У такій позі жінка може взяти процес під свій контроль і самостійно контролювати глибину проникнення.

3. Жінка лежить на животі, широко розставивши ноги. Клітор і соски жінки будуть додатково стимулюватися за рахунок тертя об ліжко.

4. Жінка нахиляється вперед під прямим кутом. У цій позі задній прохід максимально розтягується і знаходиться під оптимальним кутом для проникнення.

Незалежно від обраної пози, техніка анального сексу повинна бути досить делікатною. Анус вже піхви і охоплює пеніс дуже щільно, тому немає потреби в енергійних рухах. До речі, при перших спробах анального сексу не варто намагатися вводити пеніс повністю, щоб не заподіяти жінці дискомфорт. Збільшувати глибину проникнення краще поступово, при кожному новому анальному контакті проникаючи на 1-2 см глибше, ніж в попередній раз.

Теги: клізма, секс, технік, отвір, поза, підготовка, мастило, анус

Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей

������������� �������� ��� ������� � ��������� ����
% Завжди хочеться радувати коханих і влаштовувати найкращі і запам'ятовуються романтичні вечори. На жаль, не так багато часу ми дозволяємо собі витратити на кохану людину. Не так багато сюрпризів, як хотілося б, ми готові робити своїм коханим. В якості прикладів романтичних сюрпризів може бути розглянуто не тільки запропоноване на сайтах і на форумах захід або річ. Так, сюрприз може бути значущим тільки для вас. Він повинен бути неодмінно пов'язаний з чимось особистим і приємним. Його варто робити без жодного приводу і причини. І головне - про нього ніколи не можна говорити заздалегідь і натякати.
% Статті за темою «Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей» %
Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей
% Незвичайний романтичний вечір для коханого %
Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей
% Актуальні ідеї для романтичного побачення %
Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей
% Як влаштувати секс-марафон %
Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей
% Романтичні подорожі: куди поїхати? %

Ви давно не проводите вечора разом з коханою людиною? З вашого життя пішла романтика? У ваших силах все повернути. А допоможе вам у цьому романтичний сюрприз для вашої другої половинки. Створити романтичний настрій допоможуть необхідні атрибути: квіти, свічки і ваша фантазія. При бажанні можна вибрати і орендувати приміщення для вашого торжества для двох. Тим, хто шукає ідеї нестандартних подарунків коханим, варто реалізувати один з декількох варіантів романтичних сюрпризів.

Варіант перший. Вам потрібно згадати найулюбленіші ніжні слова для другої своєї половинки. Купити невеликого розміру листівку з любовною тематикою, написати на ній записочку з цими словами і вкласти в записну книжку, гаманець і т.д. Тільки уявіть собі реакцію на такий сюрприз у розпал бурхливого робочого дня.

Варіант другий. Потрібно орендувати те приміщення, з яким пов'язані найбільш яскраві моменти життя. Як приклад розглянемо школу або спортивний зал. Саме тут могло відбутися ваше знайомство. Обстановку створюємо відповідно до кращих традицій романтичного вечора - свічки або викладена ними на підлозі або на столах фігура. Приємний східний (або будь-який інший) аромат курильних паличок. Приглушене світло. Як доповнення може бути використано її (його) улюблене блюдо. При відсутності цієї можливості підійдуть стандартні бутерброди.

Варіант третій. Романтичний сюрприз може бути досить дорогим. Але воно того варте. Сьогодні численні компанії готові запропонувати вам політ на вертольоті, на дельтаплані і стрибок з парашутом. Такий варіант сюрпризу буде цілком прийнятним для чоловіка. Жінці в якості романтичного сюрпризу можна вибрати подарунок у вигляді сертифікату на відвідування салону краси, перукарні і т.д. Природним продовженням виступить вечерю вдома або в ресторані.

При вирішенні зробити романтичний сюрприз варто задуматися про декілька обставин. По-перше, не можна його співвідносити з певною датою, навіть якщо така і є. Від цього його значущість тільки збільшиться. По-друге, підглядати ідеї у друзів або повторювати знайомі вашій другій половинці ідеї забороняється. Це не буде індивідуальним сюрпризом. По-третє, дуже важливо, наскільки працює ваша фантазія, і скільки часу ви зможете витратити на організацію сюрпризу.

Вся підготовка повинна проходити в атмосфері секретності. Варто продумати всі дрібниці і при необхідності порадитися з надійними друзями та родичами. Зверніть увагу - романтичний сюрприз повинен бути незвичайним для вашої половинки. Його вартість - не головне.

Теги: свічка, сертифікат, сюрприз, ідея, підготовка