Як висловлювати захоплення

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������
% Небагато людей з раннього дитинства вміють красиво говорити і своїми витонченими і влучними компліментами радувати оточуючих. Деяким доводиться робити над собою зусилля, щоб захоплюватися іншими, а комусь навіть належить навчатися цьому мистецтву з нуля. Як же слід правильно висловлювати своє захоплення?
% Статті за темою «Як висловлювати захоплення» %
Як висловлювати захоплення
% Як вийти заміж за футболіста %
Як висловлювати захоплення
% Правила жіночого флірту %
Як висловлювати захоплення
% Як підштовхнути хлопця до відносин %
Як висловлювати захоплення
% Як спокусити дівчину в перший день знайомства %
% Всі компліменти і захоплені слова, які ви хочете сказати конкретній людині, обов'язково повинні виходити від серця, а не від розуму. Якщо ви скажете особистості, що вона приголомшливо красива або неймовірно розумна, насправді так не рахуючи, вам навряд чи повірять і вважатимуть лицеміром і підлабузником. І погана слава щодо негативних рис вашого характеру може миттєво поширитися в межах колективу, компанії, району чи навіть міста. Тому запам'ятайте, що краще промовчати і не похвалити, ніж безсовісно лестити.%

Якщо ж ви дійсно захоплюєтеся якийсь особистістю, але не знаходите потрібних слів, щоб висловити своє позитивне ставлення, задумайтеся, чому так відбувається. Найімовірніше, ви соромитеся. У такому випадку зовсім не обов'язково говорити об'єкту своєї симпатії захоплені і теплі слова від свого імені. Ви можете завжди послати анонімне визнання, прочитавши яке, що подобається вам людина буде зворушений і втішений.

Але все ж варто долати свій особистий страх. Боріться зі своєю боязню вимовляти компліменти, а також красиві і підбадьорливі слова. Постарайтеся хоча б один раз висловити своє благоговіння, і вам обов'язково сподобається реакція нравящейся особистості на ваші слова. Можливо, ви почнете частіше хвалити і радувати людей, захоплюючись їхньою красою, розумом, талантами, тому що вам сподобається дарувати щастя та позитивні емоції оточуючим. Однак не забувайте про те, що своє гарне ставлення слід підтверджувати вчинками, які важать набагато більше, ніж слова.

Існує безліч способів, щоб висловити своє захоплення людиною. Наприклад, можна присвятити йому вірш власного твору або розповідь, зняти про нього фільм або змонтувати його з фотографій. Крім того, гарний подарунок може повідати про вашу зачудованості. Включайте свою фантазію і не лінуйтеся робити захоплюють вас персон щасливими. Головне, щиро любите інших людей і намагайтеся акцентувати свою увагу на їх позитивних, а не негативних індивідуальних рисах.

Теги: комплімент, людина, захоплення

Про що говорить колір нижньої білизни

% Marta, автор JustLady. % % %
� ��� ������� ���� ������� �����
% Колір нижньої білизни в чому відображає внутрішній світ людини, її проблеми, емоції і ставлення до любові. Це стосується і сексуального життя, а, отже, за кольором нижньої білизни можна багато чого довідатися про самого власника, його настрої та вподобання в цілому.
% Статті за темою «Про що говорить колір нижньої білизни» %
Про що говорить колір нижньої білизни
% Колір білизни залежить від потреб жінки %
Про що говорить колір нижньої білизни
% Колір білизни і темперамент %
Про що говорить колір нижньої білизни
% Коригувальна нижня білизна - новинки 2010 року %
Про що говорить колір нижньої білизни
% Еротична білизна - важливий елемент жіночого гардеробу %

Нижня білизна в чорному, сірому, коричневому або будь-якому темному кольорі відображає серйозну проблему ставлення до власної сексуальності та сексуальної ролі в межах власного фізичного тіла. Чорний колір означає, що ваша справжня сексуальна особисте життя ненасичена і млява. Люди, що почувають себе некомфортно у власній сексуального життя, часто носять такі кольори.

Нижня білизна в білих кольорах означає нудну особисте життя або її відсутність, брак досвіду та сексуальної індивідуальності. Це не вказує ні на придушення, ні на відхилення, це просто говорить про відсутність фантазії, творчого потенціалу у вираженні любові до партнера.

Червоний колір пов'язаний з пристрастями і почуттями, які є сильними, яскравими, пристрасними і еротичними.

Помаранчевий колір - це дружня теплота вогню і вогнища. Позитивні значення цього кольору уособлюють відкритість, спокій і глибину. Негативна сторона символізує доступність на межі пропозиції себе і вседозволеності.

Жовтий колір є оптимістичним, піднесеним, сучасним, означає спокій і задоволеність, досягнення бажаного в любові і комфорт. Але в негативному аспекті жовтий колір може говорити про байдужість і небажання прагне до високої любові, вдовольниться тим, що є.

Зелений колір нижньої білизни означає стабільність, розміреність і свободу в особистих відносинах, іноді вказує на бажання вільного польоту любові. З іншого боку, зелений колір своїми деякими тонами або певними відтінками означає розпад і деградацію сексуальних відносин, їх штучність і складність.

Синій колір в нижній білизні символізує прохолоду, відстань, духовність або можливо збережену елегантність. У його негативному значенні синій колір уособлює смуток, тугу і апатію, відчуження, розчарування.

Одним з ідеальних кольорів для нижньої білизни є фіолетовий, який символізує фантазії, грайливість, імпульсивність і влада мрій.

Теги: кольору, білизна, значення

Основні види спілкування та їх характеристики

% Маргарита, автор JustLady. % % %
�������� ���� ������� � �� ��������������
% Якщо глибоко не замислюватися, то таке поняття, як спілкування, виглядає досить простим. Тим не менш, процес цей складний і розбитий на безліч складових. Спілкування - це обмін інформацією, за допомогою якого живі істоти, здатні сприймати один одного, намагаються встановити контакт і надати взаємний вплив.
% Статті за темою «Основні види спілкування та їх характеристики» %
Основні види спілкування та їх характеристики
% Знак Зодіаку Тілець і його характеристики %
Основні види спілкування та їх характеристики
% Скорпіон - характеристика знака %
Основні види спілкування та їх характеристики
% Знак Близнюків. Характеристика %
Основні види спілкування та їх характеристики
% Стрілець характеристика знака %

Процес спілкування починається з потреби поділитися тими чи іншими фактами, думками, вступити у взаємодію з іншою людиною. Далі настає період, коли співрозмовники орієнтуються в ситуації і метою спілкування, оцінюють один одного, вибудовують приблизний план і вибирають манеру спілкування. Після того, як контакт встановлений, люди обмінюються інформацією, оцінюють реакцію співрозмовника, одночасно намагаючись скорегувати модель своєї поведінки.

Фахівці виділяють безліч видів спілкування, в залежності від того, з якою метою і з якої точки зору вони його розглядають. Зупинимося на кількох з них.

Спілкування поверхневе, формальне, що не ставить перед собою мети зрозуміти співрозмовника, врахувати його особливості і настрій, вникнути в суть бесіди, відносять до так званого контакту масок. Маски - це моделі поведінки, при яких реакції, манера спілкування, набір фраз підпорядковані загальним шаблонами та узагальненому уявленню людей про те, як має виглядати прояв тих чи інших емоцій (ввічливості, скромності, байдужості). Маски допомагають приховати справжні думки та емоції від співрозмовника.

Досить близько до попереднього виду формально-рольове спілкування. Для такого спілкування достатньо знати соціальну роль співрозмовника, саме з цієї точки зору розглядається контакт з людиною, а поведінка і стиль спілкування диктуються певною ситуацією (продавець - покупець, поліцейський - порушник).

Світське спілкування характеризується своєю безпредметністю. Співрозмовники використовують формальні фрази, дотримуються загальноприйнятих норм пристойності. При цьому істинну думку співрозмовника з того чи іншого питання їх не цікавить, воно не має значення і не впливає на характер спілкування.

Більш результативне спілкування, при якому відбувається обмін значущою інформацією, називають діловим. Воно спрямоване на отримання певного результату в певній сфері діяльності. Даний вид спілкування враховує особистісні характеристики співрозмовників, опоненти прислухаються до думки один одного, але тільки в тій частині, яка безпосередньо стосується суті обговорюваного питання.

Найглибшим і особистим є інтимно-особистісне (духовне міжособистісне) спілкування. Даний вид контакту передбачає щиру зацікавленість і увагу до співрозмовника, до його думок, суджень, враховує емоційний настрій людини.

Теги: спілкування, вид, характеристика, процес