Як зацікавити чоловіка-Діву

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� �������������� �������-����
% Чоловік-Діва завойовує жіночі серця своєю мужністю, ввічливістю, умінням міцно стояти на ногах, розвиненим інтелектом. З ним дівчина відчуває стабільність і захищеність, такі необхідні слабкій статі. Як же привернути інтерес цього оригінального і земного чоловіка?
% Статті за темою «Як зацікавити чоловіка-Діву» %
Як зацікавити чоловіка-Діву
% Як домогтися чоловіка-Діву %
Як зацікавити чоловіка-Діву
% Як завоювати чоловіка - Діву %
Як зацікавити чоловіка-Діву
% Ідеал чоловіка-Діви %
Як зацікавити чоловіка-Діву
% Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку %
% Молоді люди, народжені під знаком зодіаку Діви, зазвичай не відрізняються підвищеною емоційністю і влюбливість. Зате вони здатні любити віддано і беззавітно одну і ту ж дівчину протягом довгих років, а деякі чоловіки-Діви проносять в душі одну любов протягом всього свого життя.%

Що необхідно знати жінці, яка вирішила завоювати серце цього стабільного чоловіки?

В першу чергу, остерігайтеся проявляти зайву емоційність і непередбачуваність у спілкуванні. Ваш чоловік цінує прості і зрозумілі відносини, засновані на любові та взаємоповазі. Причому, любов свою він звик доводити не словами, а вчинками. Того ж він вимагає і від дівчини, що знаходиться поруч з ним. Йому необхідна моральна підтримка, сімейний затишок, задушевні інтелектуальні бесіди. Ви повинні стати для нього апогеєм жіночності та господарності. Частіше демонструйте своє прагнення до створення сім'ї і народження дітей.

Також молода людина-Діва цінує в дівчині логічний підхід до життя, серйозність, вміння дбайливо поводитися з грошима. Він не потерпить вашого пресингу, легковажності, ревнощів і брехні у стосунках. Дуже приваблива, але порожня всередині жінка ніколи не завоює його розташування. У жінці він цінує особистість. Тому чоловіки-Діви часто захоплюються творчими та вольовими жінками, що знайшли себе і свій життєвий шлях. Ви повинні бути впевнені в собі і незалежні. У коханій дівчині він повинен відчувати наявність сильного внутрішнього стрижня.

Будьте щирими, відповідальними, передбачливими. Оберігайте його нервову систему від стресів і занепокоєнь. Проявляйте найсвітліші і чисті риси свого характеру, займайтеся самовдосконаленням, творіть добрі справи. Чоловіки-Діви обожнюють жінок, для яких слово духовність - не порожній звук. Ведіть себе, як личить леді, де б ви не знаходилися.

Теги: чоловік, діва

Одружений чоловік: як завоювати і не упустити

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
������� �������: ��� ��������� � �� ��������
% Перед представницями прекрасної половини людства останнім часом часто постає питання про те, як завоювати одруженого чоловіка. Однак не кожного чоловіка можна спонукати на відхід з сім'ї. Спокусити чоловіка на інтимну близькість часом буває дуже легко, але якщо розлучення з дружиною не входить в його плани, переконати його буде складно. Крім того, завойованого одруженого чоловіка потрібно ще й не упустити.
% Статті за темою «Одружений чоловік: як завоювати і не упустити» %
Одружений чоловік: як завоювати і не упустити
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Одружений чоловік: як завоювати і не упустити
% Одружений хлопець - чужий чоловік %
Одружений чоловік: як завоювати і не упустити
% Роман з одруженим чоловіком: як запобігти наслідкам %
Одружений чоловік: як завоювати і не упустити
% Одружений коханець: мінуси і плюси %

Щоб відвести з родини і не упустити одруженого чоловіка, потрібно стати протилежністю його дружини. Адже часто представники сильної статі шукають на стороні те, що не можуть дати їм їхні дружини. Дотримуйтеся певних принципів поведінки.

Намагайтеся не набридати чоловікові. Не потрібно дуже часто бачитися. Тоді рідкісні побачення «на стороні» легше перетворити на справжні свята. Якщо ж свято буде мати місце кожен день, він дуже скоро стане звичайним днем.

Ви неодмінно повинні вміти доставити одруженому чоловікові задоволення в ліжку. Адже в перший час чоловік ходить «наліво» лише заради сексу.

Прив'яжіть чоловіка до себе. Можна його про щось попросити. Ремонт у вашій квартирі він навряд чи погодиться зробити. Але ось перевстановити операційну систему або розібратися з капає краном він, швидше за все, не відмовиться. І чим більше чоловік буде для вас робити, тим сильніше він буде до вас прив'язуватися.

Є ще один спосіб завоювати одруженого чоловіка. Коли він захопиться вами (або вашим тілом), постарайтеся зобразити відстороненість і холодність. Нехай він сам за вами догляне. Тільки не перестарайтеся, а то він просто забуде ваше ім'я та адресу.

Уважно слухайте чоловіка або намагайтеся робити вигляд, що ви його слухаєте, навіть якщо він несе всяку нісенітницю. Хороша слухачка цінується будь-яким чоловіком. Поруч з вами він завжди буде себе почувати цікавим, розумним і досвідченим.

Уникайте встановлення дружніх відносин між вами. Друзі багато прощають один одному, а це у ваші плани не входить.

Намагайтеся не провокувати одруженого чоловіка на ревнощі, а також інші негативні емоції. І не здумайте шантажувати його тим, що ви його кинете. Він ще не ваш чоловік, а ось у нього вже є дружина. Тому якщо ви його не влаштуєте, він тут же викине вас зі своєї голови і життя і повернеться до дружини.

Теги: чоловік, дружина, прохання

Руки чоловіка та його перспективи

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
���� ������� � ��� �����������
% За статистикою, більшість жінок при знайомстві з чоловіком звертають пильну увагу на його руки. І цей підсвідомий акцент зовсім не випадковий. Адже якщо жіночі ручки є більшою мірою лише ознакою регулярної турботи, то чоловіча рука може розповісти багато чого про свого власника.
% Статті за темою «Руки чоловіка та його перспективи» %
Руки чоловіка та його перспективи
% Жінки, чоловіки і футбол %
Руки чоловіка та його перспективи
% Ознаки серйозних намірів чоловіка %
Руки чоловіка та його перспективи
% Чоловіки, яких не варто вибирати %
Руки чоловіка та його перспективи
% Чоловіки бояться досвідчених жінок? %

Доглянуті чоловічі руки з акуратним манікюром притаманні, як правило, людям певного достатку, провідним неспішний, але емоційно напружений спосіб життя. Їх стиль диктується швидше класичним напрямком, а спосіб життя підпорядковується суворим графіком. Однак у цю ж категорію входять і представники творчих професій, для яких охайність і догляд за своїм тілом є невід'ємною частиною професії.

Чоловіки з відносно невеликими руками часто бувають стриманими і працьовитими. Їх життєві орієнтири можна вважати високоморальними і благородними. Такий чоловік може бути хорошим батьком і сім'янином, проте не виключені і надмірний егоїзм, різкість і напористість у вирішенні питань.

Чоловіки з великими руками є незмінним об'єктом для підвищеного дамського уваги. Існувала думка, що розмір чоловічої руки пропорційний розмірам його доблесті, що, втім, зовсім не підтверджено медициною. Ще більш утопічним є переконання інших дам, що при відігнутому на 90 градусів великому пальці відстань між його кінчиком і кінчиком вказівного пальця дорівнюватиме довжині чоловічого достоїнства. І, незважаючи на уявну нісенітницю подібних тверджень, деякі пані продовжують плотолюбно зваблювати чоловіків з великими руками. Хоча це бажання цілком виправдано з інших міркувань: такі чоловіки в своїй більшості добросерді, порядні і діяльні, однак і не застраховані від нападів всеосяжної ліні.

Довгі пальці чоловіки говорять про його вразливості і емоційності. Такі люди образливі і легко ранимі, в житті вони керуються швидше серцем, ніж розумом, але в інтелекті їм, безумовно, відмовити не можна. Як правило, такі чоловіки схильні до знань, мають різнопланові інтереси і є відмінними співрозмовниками.

Чоловіки з короткими пальцями по загальному марновірству колись шанувалися скупими і жадібними. На щастя, це помилка давно пережило себе, і ніхто вже не пов'язує довжину пальців з магічним дією багатства на людину. Такі люди наполегливі в досягненні мети, їх ділова хватка викликає захоплення, а керівні здібності дозволяють домогтися значних висот. Вони злегка вперті, веселі в застільній бесіді, схильні до аналізу та оптимізму.

Теги: розмір, чоловік, рука, перспектива