Як заплакати спеціально

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����������
% Сльози - прекрасний інструмент маніпуляції іншою людиною, спосіб домогтися бажаного шляхом емоційного впливу. Жінки давно і успішно користуються сльозами в різних цілях: отримати в подарунок що-небудь, повернути коханого, змусити його зробити пропозицію. Насправді навчитися плакати спеціально досить просто.
% Статті за темою «Як заплакати спеціально» %
Як заплакати спеціально
% Як довести чоловіка до сліз %
Як заплакати спеціально
% Макіяж для сірих очей %
Як заплакати спеціально
% Такий ранимий чоловік %
Як заплакати спеціально
% Як правильно накладати тіні %
% Щоб заплакати в потрібний вам момент, уявіть або згадайте що-небудь дуже образливе або хворобливе для вас. Звичайно, без тренування не обійтися. Актриси репетирують театральний плач перед виходом на сцену. Щоб стати справжньою драматичної «слізливою» актрисою, доведеться провести багато часу перед дзеркалом. Не забудьте, що при появі сліз вам краще зберегти охайний зовнішній вигляд і красу. Розчервонілий ніс, опухлі губи і розмазана туш можуть здобути негативний ефект.%

Класичний спосіб викликати сльози - розрізати ріпчасту цибулю. Сльози обов'язково з'являться, проте чоловік теж може відчути запах. Тоді у вашій щирості з'являться сумніви.

Доторкніться пальцем до очного яблука. Від роздратування очей почне сльозитися, але не відразу. Можливо, доведеться повторити цей прийом. Але руки при цьому повинні бути чистими.

Викличте позіхання, напружте м'язи горла, широко розкривши рот. Солодкий позіхання природним чином викликає появу сльозинок.

Існує спеціальний театральний прийом. Коли акторам потрібно викликати сльози, вони навмисно «надягають» слізливе вираз обличчя, немов збираються ось-ось заплакати. Лицьові м'язи дійсно «згадують» свою поведінку при плачі, і сльози по-справжньому течуть рікою.

Замріть, напружте очі і пильно уставьтесь в одну точку, що не моргаючи максимально довго. Слизова оболонка підсохне, не отримуючи зволоження від моргання, і сльози підуть самі собою.

Ущипніть себе за кінчик носа, мочку вуха або вищіпніте пару волосинок з брови, найчастіше цей спосіб провокує утворення сліз.

І, нарешті, щоб злегка зволожити очі, додати їм блиску і невеликих сльозинок в куточках, скористайтеся краплями «Штучна сльоза». Такі препарати благотворно впливають як на сам орган зору, так і без праці перетворять вас в талановиту актрису.

Теги: спосіб, сльоза, поява

Чого ми боїмося в ліжку

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
���� �� ������ � �������
% Жінки - істоти ніжні, з тонкою душевною організацією. Питання любові і сексу викликають тривогу і стурбованість. Вирушаючи з чоловіком в ліжко, справжня жінка не перестає переживати і хвилюватися, чи все йде по задуманому плану, чи подобається він чоловікові і що він взагалі про неї думає.%
% Статті за темою «Чого ми боїмося в ліжку» %
Чого ми боїмося в ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Чого ми боїмося в ліжку
% Фітнес в ліжку %
Чого ми боїмося в ліжку
% Діалоги в ліжку %
Чого ми боїмося в ліжку
% Соромно в ліжку? Нісенітниця! %

Найпоширеніший страх, звичайно, пов'язаний з розміром статевих органів. Чоловіки бояться, що їх молодший друг занадто малий, жінки ж бояться, що чоловік вважатиме їх піхву занадто великим. Пов'язано це з поширеним у суспільстві стереотипом - вузьке піхву приносить чоловікові більше задоволення.

Насправді позбутися цього страху досить легко, потрібно всього лише заміряти піхву так, як це роблять гінекологи. У спокійному стані у піхву повинно входити не більше двох пальців (зазвичай використовуються вказівний і середній палець). Якщо ж вільно поміщається і третій палець, варто попрацювати над м'язами. Так-так, існують спеціальні вправи, які зміцнюють ослаблені м'язи піхви.

Однак врахуйте, що розмір піхви визначений індивідуальними анатомічними особливостями, не залежними від ваги і зросту. Тут враховується розмір кісток малого тазу, що передається у спадок.

Інший популярний жіночий страх - це велика кількість інтимної мастила під час статевого акту. Підвищений гормональний фон викликає рясні виділення, що, в свою чергу, знижує силу тертя члена об стінки піхви. В результаті партнери залишаються незадоволені. З цією делікатною проблемою допоможе впоратися корекція гормонального фону: деяким жінкам призначають прийом оральних контрацептивів, які блокують надлишковий викид в кров естрогену. Виділення зменшуються, секс знову приносить радість.

На третьому місці за популярністю знаходиться страх нечутливості. Дійсно, при відсутності чутливості піхви жінкам здається, що вони фригидни. В'ялі м'язи можуть передаватися у спадок, а можуть бути наслідком загальної в'ялості всіх м'язів тіла. В цьому випадку допоможе плавання, біг, аеробіка - всі види спорту, які зміцнюють організм і м'язи в цілому.

На останньому місці знаходяться страхи з приводу зовнішнього вигляду: гладкість ніг, пружність грудей, нижня білизна - жінки не беруть до уваги жодну деталь. Однак насправді чоловіки навряд чи здатні звернути увагу на такі дрібниці в пориві пристрасті.

Будьте собою, любіть себе, будьте впевнені в собі - ви краще за всіх. Повірите ви - повірить і коханий чоловік.

Теги: страх, секс, жінка, постіль

10 цікавих фактів про втрату цноти

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
10 ���������� ������ � ������ �������������
% С невинністю в усі часи пов'язували безліч міфів, легенд та обрядів. У деяких народів було почесно одружуватися безневинними людьми. А ряд племен навмисно позбавляли юних представниць невинності за допомогою ритуального фалоса або ритуальним коитусом з найстарішим представником племені. Отже, 10 перевірених фактів про втрату цноти.
% Статті за темою «10 цікавих фактів про втрату цноти» %
10 цікавих фактів про втрату цноти
% Така Міфічність втрата цноти %
10 цікавих фактів про втрату цноти
% 10 міфів про невинності %
10 цікавих фактів про втрату цноти
% Про що мріє жінка, або навіщо зберігати невинність %
10 цікавих фактів про втрату цноти
% Невинність: міфи і факти %

1. Дуже маленький відсоток дівчат починають статеве життя в юному віці - всього 15-18% представниць прекрасної статі, і тільки для того, щоб «спробувати». Основний вік, досягнувши який російські дівчата і юнаки починає інтимне життя, варіюється між 17, 5 і 20 роками. Середній же вік позбавлення невинності на планеті - 17, 5-18 років.

2. П'ята частина дівчат, а саме 17-18% мешканок міст, «затримуються в дівах» до 27 років. Згідно з дослідженнями сексологів, навіть після початку інтимного життя чуттєвість таких «дев» розвивається дуже повільно. Якщо ж вони починають серйозні стосунки, то виявляють схильність до численних сексуальних зв'язків. Правда, з часом ці жінки таки стають чуттєвими тигрицями.

3. Дослідники каліфорнійського університету заявили, що в генах кожного записано час розставання з невинністю. І це визначає не тільки фізіологічне дозрівання, подібне з часом дозрівання батьків і предків, а й успадковані поведінкові риси.

4. А соціологи Японії виявили ще більш дивну закономірність. Опитування понад трьох тисяч японців показав, що підлітки, які в принципі не снідають, прощаються з невинністю в середньому на 1-2 роки раніше, ніж ті, хто завжди щільно снідає вранці.

5. У середньовічній Європі щосили процвітало і застосовувалося право першої ночі. Феодал мав усі підстави позбавляти невинності наречених підпорядкованих йому васалів до або відразу після весілля.

6. Народності узбережжя Каспійського моря і зовсім роздягали догола дівчину і відправляли її в бджолиний рій, щоб дізнатися про збереження її дівочої пліви. Якщо дівчина збігала від бджіл, вона звинувачувалася в розпусті. А якщо бджоли не кусали її, це доводило факт її незайманості.

7. У стародавніх племен родом з Перу і у низки африканських народностей практикувалася така традиція: наречена самостійно перед весіллям позбавляла себе цноти за допомогою ритуального дерев'яного фалоса. Процедуру дефлорації в деяких випадках довіряли друзям або батькові нареченого, або мати нареченої або нареченого робили це.

8. У Папуа Новій Гвінеї досі представники племені самбо проводять обряд ініціації хлопчиків вельми витонченим способом. Хлопчики вступають в сексуальний контакт з чоловіком, представником племені. І тільки після цього їм дозволено одружуватися і вступати в статевий зв'язок з дівчатами.

9. У країнах третього світу, де заборонений секс до шлюбу, жінки, які знехтували цією традицією, щоб не накликати на себе ганьбу після першої шлюбної ночі, заливали кров курчати або свині в свою піхву. Це створювало повне відчуття втрати невинності і ефект дефлорації.

10. Відновлення невинності, або гіменопластіка, - популярна операція серед сучасних юних дівчат. Ця операція ставиться до пластичної хірургії і проводиться або за принципом зшивання, або за принципом відновлення за рахунок тканин входу в піхву. Перший принцип має короткочасний ефект - всього 1-2 тижні, післяопераційний період триває пару днів. Друга технологія - більш складна. Результат зберігається 2-3 роки. Тканини дівочої пліви відтворюються заново з ділянок слизової оболонки входу в піхву. Вартість операції в Росії варіюється від 10 до 15 тисяч рублів.

Теги: втрата, факт, невинність, незайманість, дефлорація