Як зрозуміти, подобаєшся ти хлопцю чи ні

% Денисівська Інна, автор JustLady. % % %
��� ������, ��������� �� ����� ��� ���
% Вчора він посміхався тільки вам, а сьогодні фліртує з іншого. Він щось не зводить з вас очей, то зовсім не звертає увагу. Якщо ви ніяк не можете зрозуміти, подобаєтеся ви хлопцю чи ні, придивіться до нього пильніше, зверніть увагу на дрібниці. Незначні на перший погляд деталі можуть багато розповісти про його почуття.
% Статті за темою «Як зрозуміти, подобаєшся ти хлопцю чи ні» %
Як зрозуміти, подобаєшся ти хлопцю чи ні
% Як дізнатися, подобаєшся ти людині чи ні %
Як зрозуміти, подобаєшся ти хлопцю чи ні
% Як зрозуміти, що хлопець закохався? %
Як зрозуміти, подобаєшся ти хлопцю чи ні
% Як зрозуміти симпатію хлопця %
Як зрозуміти, подобаєшся ти хлопцю чи ні
% Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові: зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення %
% Погляди і дотику%

Згадайте, чи часто ви стикаєтеся з хлопцем поглядом. Люди люблять довго дивитися на вподобаний об'єкт. І не важливо, що це - спортивна машина, модний телефон або красива дівчина. Якщо ви помітили, що він крадькома часто милується вами, швидше за все, він захоплений. Але якщо під час розмови він не дивиться вам прямо в очі, а його погляд блукає по вашому тілу, це може означати, що ви його цікавите тільки як дівчина, з якою можна непогано позбавитися.

Якщо хлопець намагається при кожному зручному випадку доторкнутися до вас - це хороший знак. Він може погладити вас по руці, коли ви даєте йому олівець чи ненавмисно торкнутися ногою, якщо ви сидите поруч або злегка обійняти, пускаючи під свою парасольку в дощик. Всі ці випадкові дотики говорять про те, що ви йому подобаєтеся. Але будьте уважні. Якщо хлопець поводиться подібним чином з усіма дівчатами, опиняються поруч, це говорить тільки про те, що він ловелас і плейбой.

Розмови і компліменти

Якщо хлопець помітив, що у вас інша зачіска чи нова куртка, то він явно вами цікавиться. Зазвичай чоловіки не звертають увагу на подібні речі. А якщо й помітять, то не стануть озвучувати, оскільки вважають це не важливим і не гідним обговорення.

Послухайте, що і як хлопець каже. Якщо у вашій присутності він починає злегка нервувати і плутатися в словах, значить, він до вас небайдужий. І не думайте, що він хвалько, якщо описує себе в найяскравіших фарбах. Швидше за все, він хоче справити на вас враження.

Захоплення

Не дивуйтеся, якщо раптом побачите хлопця на кулінарних курсах, які ви відвідуєте або на біговій доріжці, де ви бігаєте вже третій рік. Ймовірно, він хоче показати, що йому подобається те ж, що і вам. Або він сподівається в неформальній обстановці познайомитися з вами ближче.

Якщо після всіх перевірок ви так і не прийшли до однозначного висновку про те, подобаєтеся ви хлопцю чи ні, не турбуйтеся. Адже завжди залишається ще один метод. Можна запитати його про все прямо.

Теги: ні, хлопець, почуття, закоханість, ознака

Як впливає відсутність сексу на жіноче здоров'я

% Fenek, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������� ����� �� ������� ��������
% Секс - невід'ємна частина життя кожної людини, адже це єдиний передбачений природою спосіб продовження роду. І, звичайно ж, це джерело задоволення. Вплив сексу на психологічний стан очевидно. Жінки, що живуть без близькості з чоловіком довгий час, помітно змінюються в поведінці. Вони стають більш дратівливими і черствими. А що ж відбувається з фізичним здоров'ям жінки при довгій відсутності сексу?
% Статті за темою «Як впливає відсутність сексу на жіноче здоров'я» %
Як впливає відсутність сексу на жіноче здоров'я
% Утримання і здоров'я %
Як впливає відсутність сексу на жіноче здоров'я
% Чому чоловік не хоче сексу? %
Як впливає відсутність сексу на жіноче здоров'я
% Негативні аспекти стриманості %
Як впливає відсутність сексу на жіноче здоров'я
% Плюси і мінуси жіночої свободи %

У разі нестачі сексуального задоволення у жінок підвищується рівень чоловічих гормонів. Проявляється це в посиленні жирності шкіри, потемнінні і огрубении волосся на тілі, появі або посиленні менструальних болів, загостренні пмс, підвищеної стомлюваності і навіть апатії. З віком відсутність сексу дасть про себе знати під час менопаузи: дискомфорт буде набагато сильніше, ніж при регулярного статевого життя.

Жінки можуть ігнорувати потреби організму. Відчуваючи дефіцит інтимного життя, вони завантажують себе роботою, домашніми справами, своїми проблемами, чужими проблемами. Але боротися з природою нерозумно. Зрештою, це приносить шкоди жіночому організму.

Фахівці стверджують, що матка жінки вимагає масажу і скорочень. Інакше трапляється «застій», проблеми з кровопостачанням цієї ділянки організму, що призводить до більш серйозних проблем. Ще може виникнути фіброміома. Це доброякісні пухлини матки. До того ж тривале утримання може послужити каталізатором для виявлення тих проблем зі здоров'ям, які або слабо виявлялися, або зовсім були приховані. Це свого роду психосоматична реакція організму. Ось мінімум, для чого потрібні інтимні стосунки в житті жінки. Фізична зв'язок так само важлива і для психологічного комфорту, впевненості в собі, підняття настрою і релаксації.

Якщо жінка не має можливості випробувати близькість з чоловіком, на допомогу їй прийдуть секс-іграшки. Їх зараз стільки, що будь-яка без проблем зможе підібрати потрібний їй екземпляр.

Теги: організм, швидкість, здоров'я, секс, фігура, вплив, відсутність, відсутність

Оргазм уві сні: причини та особливості

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
������ �� ���: ������� � �����������
% Одним з найсильніших і приємних відчуттів людини є оргазм. Оргазм може виникнути під час інтимної близькості з партнером, мастурбації, механічного тертя ерогенних точок, наприклад, під час їзди на велосипеді, масажу, перегляду еротичного відео, але найцікавіший випадок - оргазм уві сні. Він дарує приголомшливі відчуття під час сну і може бути як у чоловіків, так і у жінок.
% Статті за темою «Оргазм уві сні: причини та особливості» %
Оргазм уві сні: причини та особливості
% Оргазм жінки - імітація оргазму і здоров'я %
Оргазм уві сні: причини та особливості
% Сильний оргазм у нашій владі! %
Оргазм уві сні: причини та особливості
% Види жіночого оргазму %
Оргазм уві сні: причини та особливості
% 5 причин, по яких ти повинна відчувати оргазм %

Причини оргазму уві сні до кінця не вивчені. Ясно одне: у чоловіків і у жінок він уві сні носить різний характер і може викликатися різними причинами.

Найпростіший варіант оргазму уві сні буває у юнаків в період статевого дозрівання. З чотирнадцяти-п'ятнадцяти років хлопчики відчувають мимовільне виверження уві сні. У цього феномена є навіть своя назва - полюції. З початком статевого життя полюції стають рідше, але можуть відбуватися після статевого утримання і сильного збудження без задоволення сексуальних потреб. Так, часто полюції трапляються після перегляду порнофільмів або порно-журналів без подальшого статевого контакту.

У чоловіків старше шістдесяти років полюції бувають дуже рідко, якщо взагалі бувають. Полюції вважаються нормою, вони знімають напругу і приносять задоволення тоді, коли статеве життя відсутній або обмежена.

У жінок оргазм уві сні трапляється в результаті еротичних сновидінь. Психологи впевнені, що такі сни призвані чи заповнювати те, чого не вистачає в реальному житті, або допомагають проходити складні і небезпечні ситуації. Особливо часто оргазми уві сні зустрічаються у слабкої статі під час овуляції, перед початком менструації і в критичні дні. У цей час в організмі підвищується рівень статевих гормонів, жінка легко збуджується, тіло стає чутливішою.

Оргазми уві сні частенько бувають і у жінок бальзаківського віку. Організм жінки вимагає сексуальної активності, в той час як лібідо їхніх партнерів поступово згасає. Жінки відчувають постійну незадоволеність, яка і заповнюється уві сні.

Ще однією причиною, що викликає оргазми уві сні, може бути сексуальний лунатизм. Цей феномен відноситься до розряду порушень сну. Під час сну людина вступає в статеві контакти або з уявним, або з реальним партнером, але не віддає собі в цьому звіту і не пам'ятає про це після пробудження. Такі оргазми можуть бути сильніше реальних, адже свідомість людини розслаблено, він не обтяжений буденними проблемами і може цілком віддатися процесу.

Деякі люди бояться оргазмів у сні, їм здається, що це не нормально, аморально і навіть гріховно. Хочеться заспокоїти цих людей: фахівці впевнені, що оргазми уві сні є нормою. Дійсно, раніше вони вважалися гріховними, під час середньовіччя за це могли навіть стратити, а на сході чоловіків з частими полюціями відправляли на лікування. Але ці темні часи залишилися позаду, і сьогодні людині, що відчуває оргазми уві сні, можна тільки позаздрити. Він насолоджується життям не тільки вдень, але і вночі!

Теги: відео, сон, причина, особливість, оргазм