Заманити чоловіка, ігноруючи його

������� �������, ��������� ���
% Чим менше жінку ми любимо, тим легше подобаємося ми їй - писав Олександр Сергійович. Проте мало хто замислюється, що те ж саме можна сказати і про чоловіків: адже чим менше уваги ми приділяємо чоловікові, тим швидше він зверне свою увагу на нас.
% Статті за темою «Заманити чоловіка, ігноруючи його» %
Заманити чоловіка, ігноруючи його
% Як ігнорувати чоловіка %
Заманити чоловіка, ігноруючи його
% Як спокусити Риб %
Заманити чоловіка, ігноруючи його
% Як змусити поважати себе чоловіка %
Заманити чоловіка, ігноруючи його
% Як зацікавити багатого чоловіка %
% Якщо ви витрачаєте багато часу на думки про чоловіка, це, на жаль, може лише відштовхнути його від вас. Навіть якщо він не знає, що ви про нього думаєте! Як таке можливо? А ось як.
% Коли вам хтось подобається, або ви вже почали зустрічатися з цією людиною, може статися те, що часто трапляється з мільйонами жінок по всьому світу: ви стаєте занадто прив'язані до своєї нової пасії. І спочатку це навіть непогано: ви світитеся зсередини, оточуючі помічають, що з вами щось сталося (виключно хороше, звичайно), у вас багато сил і енергії, ви готові до нових звершень. А головне ви готові витрачати свій час і сили на людину, яка вам доріг: ви дізнаєтеся один одного, налагоджувати контакти, дозволяєте свої перші конфлікти. Але от потім може статися те, чого відбуватися не повинно, а головне те, чого чоловіки не хочуть - ви у своїх мріях і роздумах йдіть далеко вперед і від свого партнера і від реальності. Ви приміряєте на себе його прізвище, будуєте плани на майбутнє, плануєте весілля. А головне весь час думаєте тільки про нього, і поступово це стає залежністю.
% Але ви щиро вважаєте, що такі думки не можуть нашкодити вашим відносинам - адже він же не знає, що ви про нього постійно думаєте. Правильно? - Ні.
% Тому що непомітно для вас, а також для свідомості оточуючихзмінюється ваша поведінка. Однак на підсвідомому рівні всі ці зміни дуже помітні.
% Що ж змінюється? Ваша аура. Ну або, простіше кажучи, підсвідоме поведінку. У ньому з'являється те, чого чоловік бачити не хоче: запобігливий погляд (кричущий: «Ну коли вже ти зробиш мені пропозицію!»), Контролюючі нотки в голосі («Я так хвилювалася! Де ти був?» - І саме це питання скаже йому про те, що він повинен перед вами звітувати), поведінка власниці («Це МІЙ чоловік»), хоча він до такого повороту подій може виявитися і не готовий. Крім того, постійні думки про нього позбавляють вас можливості думати про щось інше, а отже, позбавляють вас привабливості окремої особистості в його очах. Якщо раніше ви свій вільний час витрачали на захоплення та хобі, після чого ділилися враженнями від прожитого дня з коханою людиною, то тепер ви не знаєте, чим зайняти себе, якщо він раптом затримується на роботі або їде у відрядження. У результаті виявляється, що коли він повертається, вам зовсім нема чого йому розповісти. Але ж саме за вашу особистість він і полюбив вас колись! За ваші захоплення, вашу самостійність, відкритий погляд на світ, за ваш широкий кругозір. А що ж тепер? Тепер ви готові розчинитися в ньому і не бачите нічого негожого в своїй поведінці - воно здається вам таким логічним, таким єдино правильним. А він хоче чогось іншого. Чого?
% Він хоче бачити поруч із собою людину, а не власне відображення. Йому потрібен співрозмовник, потрібна людина, якого не соромно буде не тільки представити друзям і колегам, але і залишити з ними наодинці. Одним словом йому потрібна половинка, яка його доповнить, а не продублює.
% Крім того, що ви втрачаєте не тільки свою індивідуальність, але йзнижуєте власну самооцінку. Чому? Бо з самостійної незалежної жінки ви перетворюєтеся в нервове істота, абсолютно залежне від того, чи буде цей чоловік з вами чи ні. І повірте - він це прекрасно відчуває, бо занижена самооцінка проявляється не тільки в тому, що ви відчуваєте, але і в тому, як ви себе ведете: змінюється і ваша хода, і ваш погляд і ваша постава. А отже, ви стаєте все менш привабливою в очах коханого чоловіка.
% Але змусити себе не думати про чоловіка так само складно, як змусити себе не думати про білу мавпу, щоправда, з інших причин - це не просто людина, про яку ви намагаєтеся поменше міркувати, це дорогий вам людина, від дій якого залежить ваш душевний благополуччя.%

Як же зняти непотрібну напругу у ваших стосунках і убезпечити свою психіку?

 Ну по-перше, якщо ваші відносини ще не досить серйозні (а може бути, їх взагалі поки ні, може бути, ви просто закохані, але не готові зізнатися в цьому), тоді не варто обмежувати своє коло знайомств.Зустрічайтеся з іншими чоловіками, Навіть просто по-дружньому. А також не обмежуйте своє коло інтересів, які не втратьте себе у відносинах, не розчиняються в улюбленому, але все ж абсолютно іншій людині.
% Коли на нашому шляху зустрічається людина, яка подобається нам, і здається, може скласти прекрасну пару до кінця життя, противний голос всередині починає подавати ознаки життя, нагадуючи нам про те, що ми недостатньо гарні для нього, що ми не гідні не тільки його уваги, але і щастя в принципі. А це додаткове джерело думок про чоловіка: як мені поводитися, щоб відповідати його уявленням про ідеальну жінку, що говорити, що вдягнути, а чому він так косо на мене подивився на минулому побаченні. По-перше, цілком імовірно, що цей чоловік терзає себе такими ж сумнівами на ваш рахунок (у нього живіт, короткі ноги, тонкий гаманець - багато недоліків, одним словом). А по-друге, якщо в кінцевому підсумку все-таки з'ясуватися, що ви дійсно не пара, це зовсім не означає, що ви занадто погані для нього. Це означає лише те, щодесь у світі є більш відповідний для вас людина.%

% Автор:Teamo.ru

Значення подарунків: жовті тюльпани

% Unknown, автор JustLady. % % %
�������� ��������: ������ ��������
% «Жовті тюльпани - вісники розлуки ...» - популярна пісня, яку виконала Наташа Корольова. Але чи можна вважати букет жовтих тюльпанів, подарований коханою людиною, натяком на розрив відносин і швидку розлуку?%
% Статті за темою «Значення подарунків: жовті тюльпани» %
Значення подарунків: жовті тюльпани
% Азбука квітів: тюльпани %
Значення подарунків: жовті тюльпани
% Паперові квіти своїми руками: тюльпан з паперу %
Значення подарунків: жовті тюльпани
% Сам собі садівник: тюльпани %
Значення подарунків: жовті тюльпани
% Мистецтво створення букетів. Майстер-клас з флористики %
% Жовтий - це основний колір, який висловлює потребу в розкритті, дарує щастя, радість, надію на успіх, звільняє від проблем і обмежень. Крім того, жовтий колір відноситься до теплої гамі. Його відтінки не несуть негативну енергію і ауру.%

Більшість асоціюють жовтий колір з сонцем, золотом і надією на краще майбутнє. Тому флористи нерідко використовують жовті квіти при складанні букетів. Гамма червоного, жовтого і зеленого - це найбільш затребувані букети для екстравагантного подарунка.

Якщо запитати все тих же флористів, хто купує букети з жовтих тюльпанів, можна почути відповідь - всі, хто любить жовтий колір. А хто любить жовтий колір? На це питання можуть дати відповідь психологи. Прихильниками жовтого кольору є активні, діяльні, життєрадісні люди, які рухаються по життю легко, мають адекватну самооцінку, легкі на підйом, оптимістичні, доброзичливі, трішки авантюрні і непередбачувані.

На жаль, велика кількість жовтого кольору стомлює, викликає занепокоєння, агресію, невпевненість. Тому букет тюльпанів у кімнаті - це промінчик світла, але якщо в одному приміщенні зосередити кілька жовтих предметів, прикрасити інтер'єр жовтими гардинами і додати жовтий колір в обробку кімнати, через кілька годин з такого приміщення захочеться втекти. Відповідно жовтий колір можна використовувати помірно і подарунок з жовтих тюльпанів може стати вельми до речі, якщо відносини зайшли в глухий кут або стали кілька буденними.

У сучасному світі немає місця забобонам. Жовтий колір не вважається чимось міфічним. Якщо молода людина подарував букет жовтих тюльпанів, позначати це може лише одне - він любить жовтий колір, є його прихильником і висловлює свою любов і прихильність дівчини, сподівається на розвиток відносин і готовий до переходу на новий щабель.

Жовті тюльпани дарують не лише закохані чоловіки. Найактивнішими покупцями жовтих букетів є бізнес-клієнти, які як і раніше вірять - якщо в офісі, де проходять переговори про вигідну угоду, поставити букет жовтих тюльпанів, це допоможе укласти найвдаліший контракт і приверне багатство, успіх і процвітання.

Теги: подарунок, тюльпан, значення