Заміжня коханка одруженого чоловіка: що обіцяють такі відносини?

% Natalia, автор JustLady. % % %
�������� ��������� �������� �������: ��� ����� ����� ���������?
% Тема подружніх зрад актуальна у всі часи. Що штовхає заміжню жінку в обійми одруженого чоловіка і чому клятва у вірності і вічного кохання незмінно порушується, спіткнувшись об побутові негаразди або сімейні сварки?
% Статті за темою «Заміжня коханка одруженого чоловіка: що обіцяють такі відносини? » %
Заміжня коханка одруженого чоловіка: що обіцяють такі відносини?
% Психологія: одружений чоловік і коханка %
Заміжня коханка одруженого чоловіка: що обіцяють такі відносини?
% Одружений хлопець - чужий чоловік %
Заміжня коханка одруженого чоловіка: що обіцяють такі відносини?
% Роман з одруженим чоловіком: як запобігти наслідкам %
Заміжня коханка одруженого чоловіка: що обіцяють такі відносини?
% Обчислюємо одруженого чоловіка %

Чому заміжня жінка шукає чоловіка для зустрічей на стороні

На думку психологів, зрада заміжніх жінок ніколи не буває необгрунтованою. Якщо дама шукає коханця, значить, її щось не влаштовує у власному шлюбі. Напружена обстановка в сім'ї, грубість чоловіка, брак уваги - все це є провокуючими факторами, які можуть підштовхнути до зради.

Знайомства заміжні жінки найчастіше підтримують з товаришами по службі або з друзями. Серед цих людей жінка шукає коханця або, швидше за все, все відбувається з волі випадку.

Якщо коханець пов'язаний узами законного шлюбу, зустрічі відбуваються за строго продуманим сценарієм. Спонтанність у відносинах повністю відсутня. Обидва коханця, як правило, не бажають розголосу і ретельно приховують свою зраду.

Любовні стосунки вносять родзинку в розмірене життя двох невільних людей. Але чи може в них бути продовження? Ніж зазвичай закінчується роман заміжньої коханки і одруженого чоловіка?

За статистикою одружені чоловіки вважають за краще мати заможних коханок. У таких відносинах менше проблем і мала ймовірність викриття, так як обидва коханця змушені ретельно приховувати зраду.

Відносини між заміжньою і одруженим чоловіком. Чи є у них майбутнє?

Від любові не застрахований ніхто. Нерідко знайомство із заміжньою жінкою переростає в бурхливий роман, який приносить вихор емоцій і море почуттів. Розв'язка в такому випадку цілком очевидна. Але любов вторгається в життя не так часто. За статистикою заміж за коханця виходять лише одиниці. В інших випадках знайомства для одружених і заміжніх - це лише віддушина, що дозволяє на якийсь час забути про всі проблеми і поринути у вихор пристрастей, після яких заряду оптимізму вистачить на деякий час. І що ж обіцяють такі відносини?

Якщо коханців не пов'язують справжні почуття, рано чи пізно такий союз розпадається. Відносини заміжньої коханки і одруженого чоловіка найчастіше не обіцяють нічого.

Поведінка дружини після зради різко змінюється. Все те, що недоотримала жінка в сім'ї, вона з лишком заповнює на стороні. Якщо жінка - коханка багатого чоловіка, вона намагається отримати додатково від життя не тільки в емоційному, а й у матеріальному плані.

На жаль, як тільки заміжня коханка одруженого чоловіка пересититься такими відносинами або її перестане щось влаштовувати, коханці без жалю розлучаться. Адже по суті вільні стосунки без кохання не обіцяють зовсім нічого.

Теги: чоловік, ставлення, жінка, коханка, коханець

Найжахливіші секс-традиції світу

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
����� ������� ����-�������� ����
% Уявлення про секс у людства з плином часу змінювалися, як і сексуальні традиції. Однак деякі з них збереглися незмінними і до цього дня. Але одна справа, коли йдеться про першу шлюбну ніч, а зовсім інша - коли ще не досягла статевої зрілості дівчинці видаляють клітор. Так-так, в одному африканському племені ця практика використовується і сьогодні! Моторошнуватих або просто незвичайних традицій багато, деякі з них канули в Лету, а інші практикуються понині.
% Статті за темою «Найжахливіші секс-традиції світу» %
Найжахливіші секс-традиції світу
% Найжахливіші експерименти ХХ-го століття %
Найжахливіші секс-традиції світу
% Як швидко зробити костюм для Хеллоуїна %
Найжахливіші секс-традиції світу
% Час подорожей: покинуті міста світу %
Найжахливіші секс-традиції світу
% О-о-о, це страшне слово «прибирання»! %

Раніше в Кореї жінки стимулювали своїх партнерів шляхом уколу голкою в інтимний орган. Сьогодні такий метод пішов у минуле. Але жорстокі сексуальні звичаї існують в інших місцях. Так, на Тробріанскіх островах партнери під час попередніх ласк обгризають один одному вії. А чоловіки племені Понапе, що мешкає в Мікронезії, збуджують улюблених укусами мурашки.

На острові Суматра вважається, що для кращого задоволення партнерки чоловік повинен засунути під крайню плоть камінчики, черепашки або шматки металу. А бразильські індіанці збільшували свій пеніс, підставляючи його для укусу змій. Їх бразильські побратими були більш гуманні до себе - вони всього лише прикріплювали до дітородного органу кінські волоски.

Представники сильної половини людства з племені готтентотів (Південна Африка) досі ампутують собі одне яєчко. Вважається, що це оберігає від народження в сім'ї двійні, яке вважається страшним прокляттям.

Жінкам споконвіку теж доводилося несолодко. Наприклад, на Балі вони повинні були вводити в піхву різні дрібні предмети, щоб принести задоволення партнеру. У підсумку багато отримували травми шийки матки.

У Зімбабве жінки перед статевим актом натирають свої статеві органи травами, які призводять до абсолютної сухості і припинення виділення мастила. Уявляєте, які відчуття отримують місцеві дами від сексу «насухую»?

А в Єгипті, Саудівській Аравії та інших країнах з мусульманською традицією досі виробляють ритуальну дефлорацию. Це робиться за допомогою вказівного пальця правої руки, обернутого білою тканиною. І горе нещасній, якщо матерія не забарвиться в червоний колір!

Але це ще нічого, порівняно з традиціями деяких племен екваторіальної Африки. Там дівчат посилають для позбавлення від невинності в джунглі, де їх повинен дефлоріровать самець горили. А якщо бажає вдатися утіхам мавпи не знаходиться, дівчина вважається поганою потенційної дружиною: адже на неї ніхто не зазіхнув, навіть горила.

Інша справа - Тибет. Там завжди вважалося, що вступ у шлюб із збереженою невинністю - поганий тон. Подібну пару навіть могли вигнати з селища за таке непристойність. Тому дівчата до весілля повинні були віддатися хоча б двадцяти чоловікам. Подібні правила існують і сьогодні - на острові Мангайя.

Традиція свінгерства - аж ніяк не винахід нинішнього часу. У тому ж Тибеті вважалося обов'язковим запропонувати в користування дружину гостю. Подібні ж правила існували в минулому на Камчатці. А в австралійському племені арунта дружинами ділилися один з одним споконвіку.

Здавалося б, краще всього влаштувалися вожді племені шіллук з Центральної Африки: вони брали і беруть у дружини десятки прекрасних одноплемінниць. Але не все так просто - як тільки дружини починають скаржитися, що чоловік їх не задовольняє, вождя стратять.

Найбезпечніший і одночасно курйозний звичай існував до недавнього часу у аборигенів Північно-Східної Австралії. Там замість рукостискання використовувався інший ритуал. Будь випадково забрів у село чужинець повинен був дати для потиску місцевим чоловікам свій пеніс.

Теги: секс, світ, ритуал, традиція