Життя після смерті. Міф і наука

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
����� ����� ������. ��� � �����
% Чи існує життя після смерті? Як же багатьом хотілося б знати відповідь на це питання. Переплетення міфологічних ідей і деяких наукових досліджень допускає можливість існування вічного життя. %%
% Статті за темою «Життя після смерті. Міф і наука » %
Життя після смерті. Міф і наука
% 10 міфів про любов і секс %
Життя після смерті. Міф і наука
% Міфи і правда про пластичну хірургію %
Життя після смерті. Міф і наука
% 10 міфів про схуднення. Кому, що і скільки насправді можна і не можна їсти %
Життя після смерті. Міф і наука
% 10 міфів про харчування %

Глибока впевненість в існуванні життя після смерті, звичайно ж, полегшує процес неминучого вмирання, яке більшістю людства вважається несправедливим і незрозумілим.

У сучасній літературі з психіатрії та психології існування загробного світу розглядається як прояв небажання визнавати факт смерті і тлінність.

Зараз ми вже починаємо розуміти, що наука дещо не права у винесенні вироку древнім системам мислення.

Варто тільки проаналізувати і неупереджено оцінити звіти про клінічну смерть, щоб переконатися в тому, що різні міфології є реальністю по відношенню до свідомості вмираючих.

В останні десятиліття наукою інтенсивно ведуться психоделічні дослідження, в результаті яких отримані важливі нейрофізіологічні і феноменологічні дані. Вони доводять, що переживання, які відбуваються під час, перед і після смерті, і в яких простежується присутність складних містичних, релігійних та міфологічних епізодів, цілком можуть мати під собою медичну реальність.

Що лежить в основі різних культурних середовищ концепція існування загробного світу залишається однаковою: смерть - це не припинення повного існування людської сутності.

А різні клінічні дослідження доводять багато міфологічні ідеї. Так, особи, абсолютно що не знають міфологію, під час клінічної смерті і різних досліджень ЛСД, без якого там не було програмування, бачили епізоди, образи, тематичні послідовності, що мають разючу подібність з різними міфологічними описами шляху людської душі після смерті.

Таким чином, можна припустити, що існування різних релігій, міфів, в яких простежується одна основна ідея про існування життя після смерті - і є своєрідна наука.

Теги: посол, смерть, життя, міф

Міфи про жіночий оргазм

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
���� � ������� �������
% Колись Зигмунд Фрейд сказав, що весь слабка стать повинен відчувати при інтимній близькості задоволення, в іншому випадку неврозу їм не уникнути. І таких домислів на сьогоднішній день дуже велике. Вони заважають жити, адже люди, наслухавшись різних забобонів, починають ставити якісь «рамки». Які ж існують міфи про жіночий оргазм на сьогоднішній день?
% Статті за темою «Міфи про жіночий оргазм» %
Міфи про жіночий оргазм
% Правда про жіночий оргазм %
Міфи про жіночий оргазм
% Правда і міфи про чоловічий оргазм %
Міфи про жіночий оргазм
% Міфи про жіночої мастурбації %
Міфи про жіночий оргазм
% Міфи про сексуальні здібності чоловіків %

Міф 1. Існує така думка, що якщо дівчина не отримала оргазм при першій близькості, вона фрігидна і ніколи вже не випробує його. Це повна маячня. Але з психологічної точки зору цілком може трапитися. І справа зовсім не в фізіології, а в тому, що представниці прекрасної статі забивають собі голову цими думками, тим самим переконуючи себе.

Міф 2. Жінка, не зазнавала оргазм - фрігидна. Насправді, фригідних жінок всього 2%. Багато хто думає, що його відсутність це і є фригідність, але це не так. Жінка, що відчуває сексуальний потяг, збудження, вже не має цього діагнозу. А ось та, яка до сексу байдужа, належить до тих 2%.

Міф 3. Жінка повинна відчувати оргазм при кожному статевому акті. Насправді це необов'язково, у багатьох при початку статевих відносин оргазм відсутній, але, тим не менш, вони відчувають задоволення від збудження, від ласки. Медики кажуть, що прекрасній статі досить відчувати оргазм в 7 актах з 10.

Міф 4. Оргазм залежить від розміру достоїнства вашого чоловіка, чим більше він - тим сильніше буде оргазм. Над цим міфом можна лише посміятися, адже не розмір головне, а техніка володіння навичками в сексі. Багато жінок помічають, що партнери з маленькими «інструментами» можуть довести навіть до запаморочення.

Міф 5. Пари, які разом тривалий час - менше відчувають оргазм. Це, природно, не так. Навпаки можна сказати, що ті, хто давно зустрічаються, відчувають оргазм сильніше. Вся справа в тому, що вони вже знають, як принести задоволення один одному, та й не відчувають скутості.

Міф 6. У стані алкоголю жінка досягає оргазм набагато частіше. Це, напевно, придумали жінки, що люблять випити. Насправді, алкоголь не те що посилює, а притупляє відчуття.

Міф 7. Можна почути, що з приходом клімаксу про оргазм можна забути. Природно, це не так. Якщо ви фізично здорові, сексуальні стосунки у вас в порядку, то і оргазм буде вас радувати своєю появою.

Міф 8. Якщо дівчина під час сексу не кричить, значить вона не отримує задоволення. Це твердження, напевно, придумали чоловіки, які надивилися порнофільмів. Деякі жінки кричать, але це не означає, що у них оргазм сильніше, просто вони більш розкуті і емоційні.

Міф 9. Дружина, не відчувала оргазму, не любить свого чоловіка. Це зовсім не так, подружній парі необхідно спробувати трохи іншу техніку сексу, наприклад, спробувати оральний секс.

Міф 10. Секс, який не веде за собою оргазм не можна назвати повноцінним. Це твердження просто абсурдно. Не можна порівнювати секс з уроком у школі - не довів жінку до оргазму - отримав двійку і навпаки. Жінка, може, просто не налаштована на оргазм, але задоволення від інтимної близькості з вами вона отримує.

Щоб не говорили люди, які б нові міфи вони не придумували - не слухайте їх! Насолоджуйтесь своїм партнером і життям, а вже якщо у вас виникли якісь проблеми в сексуальному плані - поговоріть зі своїм чоловіком.

Теги: ставлення, партнер, міф, забобон

На роботу з & quot; животиком & quot;

% Анна, автор JustLady. % % %
�� ������ � "���������"
% Нерідко майбутні мами переживають через те, що в період вагітності не можуть працювати на повну силу. Далеко не всі сучасні жінки, навіть виношуючи бажаного малюка, хочуть і можуть відмовитися від кар'єри. Чи можна успішно поєднати вагітність і роботу і як це зробити, щоб не нашкодити майбутній дитині?
% Статті за темою «На роботу з & quot; животиком & quot; » %
На роботу з & quot; животиком & quot;
% Як прибрати нижній животик %
На роботу з & quot; животиком & quot;
% Ксенія Собчак: готова до материнства? %
На роботу з & quot; животиком & quot;
% Як домогтися плоского живота домашніми методами %
На роботу з & quot; животиком & quot;
% Як прибрати животик %

Для початку давайте розберемося: навіщо вагітній жінці потрібно працювати? Здавалося б, відповідь лежить на поверхні - робота приносить гроші. Однак не все так просто. Крім матеріального доходу, улюблена справа дає самостійність і почуття незалежності. Погодьтеся, приємно розпоряджатися власними фінансами, що не переживаючи, що ви оббирає сімейний бюджет.

Жінка, що робить кар'єру, піднімається у власних очах і набуває повагу в очах оточуючих. Крім того, робота дає нові враження і можливість інтелектуального розвитку, що також є важливим аспектом для більшості людей.

Якщо ви відчуваєте, що не в силах від усього цього відмовитися, вам зовсім не потрібно це робити. Найважливіше, що ви повинні зробити у вашому становищі - це поміняти життєві пріоритети і відчути себе майбутньою мамою. Зараз на першому місці для вас буде здоров'я і благополуччя вашого крихти, а не кар'єрний ріст. Вам доведеться спланувати своє життя по-новому, враховуючи обставини, що змінилися. Врахуйте, що у вашому житті цілком можуть бути непередбачені ситуації, здатні вибити вас з робочого ритму. В принципі, для ділової людини це завдання цілком під силу.

Навіть якщо ви відчуваєте себе чудово, вам доведеться дещо переглянути свій режим і піклуватися про себе більше, ніж зазвичай. В першу чергу налагодьте повноцінний нічний сон: спіть не менше 10 годин вночі, а якщо є можливість, лягайте відпочити і вдень. Зараз ваш організм, як ніколи, потребує повноцінного відпочинку.
% Не намагайтеся виконати більше, ніж вам це під силу. У вашому положенні іноді варто побалувати себе, нехай навіть це послаблення - зрозуміло, в розумних межах - буде на шкоду роботі.

А що робити тим майбутнім мамам, чиє здоров'я вимагає тривалого лікарняного або навіть госпіталізації? Перш за все, не панікуйте. Нагадайте собі, що ви в будь-якому випадку незабаром б залишили роботу, так що в даній ситуації кілька місяців не відіграють істотної ролі.

Щоб не відчувати себе винною і відірваною від життя, візьміть на себе посильну інтелектуальне навантаження. Присвятіть час вивченню профільної літератури, спілкуйтеся з колегами на спеціалізованих форумах - так ви проведете цей період вимушеної бездіяльності з користю.

Можливо, ваш роботодавець погодиться передати вам частину роботи, щоб ви могли виконувати її на дому. Запропонуйте йому такий варіант, так ви зможете підтримувати свою професійну кваліфікацію на колишньому рівні.

Зрозуміло, перше, про що ви завжди повинні пам'ятати - це ваш малюк, який росте у вашому животику. Незалежно від того, працюєте ви чи ні, приділяйте увагу своєму малюку, розмовляйте з ним, дайте йому відчути себе коханим і бажаним. Зрештою, материнство зовсім не виключає успіхів на діловому терені, і ви напевно зможете поєднувати кар'єру і вагітність, якщо прикладіть до цього деякі зусилля.

Теги: робота, мама, вагітність, кар'єр