Зваблення чоловіків по соціонічного типу

% Polyanka, автор JustLady. % % %
����������� ������ �� �������������� ����
% У психології добре відоме поняття соціонічного типу. Воно допомагає спрогнозувати з досить великою ймовірністю, як людина буде взаємодіяти з оточуючими і визначити загальний характер його мислення, мотиви поведінки. Багато хто використовує знання про особливості соціотипу для того, щоб привернути до себе людину, завоювати його довіру, а багато жінок намагаються за допомогою психології і знайти ключ до серця чоловіка. %%
% Статті за темою «Спокушання чоловіків по соціонічного типу» %
Зваблення чоловіків по соціонічного типу
% Секрет успіху в спокушанні чоловіків %
Зваблення чоловіків по соціонічного типу
% Мистецтво спокушання: як підкорити серце чоловіка %
Зваблення чоловіків по соціонічного типу
% Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж %
Зваблення чоловіків по соціонічного типу
% Як спокусити чоловіка %

Отже, якщо ваш обранець - яскраво-виражений Дон-Кіхот, то напевно в його житті немає місця нудьзі або буденності. Це постійний феєрверк звершень, дій, подій. Ви повинні бути легкі на підйом і ініціативні, залучайте його у все, що відбувається, а головне - не забувайте просити про допомогу, адже для цього лицаря немає нічого більш привабливого, ніж можливість надати послугу прекрасної дами.

Наступний соціотип - Дюма. У цьому випадку вам належить дотримуватися інших заходів впливу. Це ідеальний чоловік для того, щоб виплакатися йому в жилетку, звернутися за допомогою і підтримкою. Відмінність полягає в тому, що він завжди буде поруч на словах. Діяльність, характерна Дон-Кіхота, йому чужа. Його ідеал - це налагоджений побут, коли і вечеря готова, і дружина поруч.

На відміну від спокійного і затишного Дюма, Гюго - це вибух емоцій. Спокусити такого чоловіка можна, тільки ставши постійним джерелом його життєвих сил, адже фонтанування емоціями дуже швидко їх виснажує. Отже, приготуйтеся до того, щоб у потрібний момент похвалити і схвалити, оцінити і підтримати, і Гюго скоро опиниться у ваших ніг.

Звернувши свої шукання до іншої полярності, ви можете зіткнутися з Робесп'єром - розумним, інтелектуальним людиною, зануреним у науку. Бути з таким рядом нелегке завдання, адже він не терпить суперництва. Щоб його спокусити, доведеться навчитися відповідати його рівню, одночасно не показуючи своїх знань. Ви повинні стати для нього опорою і забезпечити можливість існувати, не відриваючись від наукових пошуків.

Якщо ж вам хочеться бачити не спину коханого, а його обличчя, то краще спробуйте спокусити Гамлета. З ним ви відведете душу в емоційних бесідах, розмовах, обговоріть фільми і книги. Шлях до підкорення його серця досить простий і в той же час вимагає зусиль: вам необхідно постійно розвиватися, читати, дізнаватися про новинки сучасного мистецтва і не тільки бути готовою взяти участь у діалозі, але й провокувати його.

Втомившись від ініціативи, знайдіть соціонічний тип Горького. З ним ви зможете відпустити кермо влади і віддатися його ініціативи. Він збудує побут, вирішить всі негаразди, - головне, вчасно про це його попросити. Однак будь-яка спроба проявити самостійність приведе до того, що він може відчути себе невпевнено і незатишно поруч з вами, доведеться навчитися приховувати сою незалежність.

На відміну від Горького, поруч з Жуковим вам доведеться забути навіть про те, щоб щось просити чи про щось натякати. Він все зробить без ваших звернень, і найкращим чином. З його точки зору. Він упевнений і надійний, але при цьому не буде слухати ваших порад або рекомендацій. Він краще знає, що для вас добре, а що погано.

Надмірна напористість і діловитість Горького і Жукова викликають в вас невдоволення? Пориньте у світ прекрасного, спробувавши спокусити Єсеніна. Ця людина витає в небесах, він дійсно не належить до цього світу. Щоб підкорити його серце, вам доведеться стати гостею його просторів. Це складно, але надзвичайно захоплююче. Але пам'ятайте, що саме ви у вашій парі повинні пов'язувати світ реальний і уявний.

Справжню пару ви можете спробувати утворити з Наполеоном. Вам не доведеться домінувати або залишатися в тіні. Якщо ви любите активне проведення часу, вам не чужий дух авантюризму і схильність до ризику і азарту, до спонтанності і непередбачуваності, то ви легко і без всяких підказок спокусите такого чоловіка.

Якщо ніхто з вищеперелічених чи не здається вам гідним уваги, якщо ви не хочете робити ніяких зусиль, щоб домогтися серця обранця, то ваша доля Бальзак. Чому? Просто з тієї причини, що зв'язавши з ним своє життя, ви забудете про будь причинно-наслідкові зв'язки. Це доля, яка просто знайде вас в найнесподіваніший момент.

Пасивні натури також не опиняться без партнера, адже немов спеціально для них існує на світі Джек Лондон, енергії якого вистачить на двох. Або навіть трьох. Якщо ви готові змиритися з тим, що його діяльність вирує вдень і вночі, і врівноважити її своїм спокоєм, то щасливий союз гарантований.

Реалізуйте своє бажання бути затребуваною і потрібною, спокусивши Драйзера. Ви легко впізнаєте цю людину: незважаючи на всю свою силу і стійкість, він потребує вас і не приховує цього. Будьте поруч - і ви проникнете в його душу.

Непередбачуваність і постійні сюрпризи увірвуться у ваше життя разом зі Штірліцем. Ви радієте будь-яких несподіванок? Ви готові серед ночі зірватися з ліжка і відправитися на інший кінець земної кулі? Ви легко змінюєте плани? Штірліц вже у ваших ніг.

Доброта і мягкосердечие відрізняють Достоєвського від всіх інших соціонічних типів. Спокусити його легко, так як за своєю природною схильності він у всіх оточуючих бачить тільки позитивні риси, легко прощаючи і навіть просто не помічаючи недоліки. Але ось утримати його буде складніше.

Покажіть, що потребуєте лише одній людині, що вам не потрібен ніхто і ніщо, і супутником вашого життя стане Габен. Він справжній захисник, але от відрізнити ворога від друга для нього важкувато. Приготуйтеся до життя в ув'язненні і самоті.

Останній соціонічний тип - Гекслі. Це ідейний натхненник, який подарує вам все, ставши джерелом ваших сил, допоможе розкрити закладені в вас здібності. Що зробити, щоб казка реалізувалася і перетворилася на бувальщина? Не забувайте говорити йому про те, що він для вас робить.

Теги: чоловік, тип, половинка, любов, жінка, серце, психологія, зваблення, соціотип

Як чоловіки дають зрозуміти, що жінка більше не потрібна

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� ������, ��� ������� ������ �� �����
% Завжди хочеться думати, що людина, з якою у тебе близькі стосунки, буде з тобою поруч завжди і в горі і в радості. Але життя підносить сюрпризи і часом поряд з нами виявляється зовсім не той чоловік, про який ми мріяли.
% Статті за темою «Як чоловіки дають зрозуміти, що жінка більше не потрібна» %
Як чоловіки дають зрозуміти, що жінка більше не потрібна
% Жіноча психологія: вчимося розуміти чоловіків %
Як чоловіки дають зрозуміти, що жінка більше не потрібна
% Ідеальна жінка для сучасного чоловіка %
Як чоловіки дають зрозуміти, що жінка більше не потрібна
% Чому чоловіки бояться жінок %
Як чоловіки дають зрозуміти, що жінка більше не потрібна
% Пікап для дівчат: мистецтво знайомства з чоловіками %

Розпізнати дії чоловіка, який вирішив припинити відносини з жінкою, буває досить складно. Особливо, коли ви самі ще любите, і на очах "рожеві окуляри". Тоді всі обмани і зради з боку молодої людини сприймаються як явище тимчасове, що проходять. Однак, у більшості випадків, це не так. І чим довше закохана дівчина буде закривати очі на ці тривожні дзвіночки, тим важче і болючіше буде пережити розставання надалі.

 У випадку, коли чоловік хоче дати зрозуміти жінці, що вона більше не потрібна, все починається за стандартною схемою. Спочатку він перестає дзвонити першим. Потім перестає відповідати на дзвінки і смс, посилаючись на зайнятість, а іноді просто відключає телефон. На всі питання, чому він так чинить, зазвичай придумуються дурні відмовки: "батарея села", "там телефон не ловить", "не чув дзвінка", "не прийшло смс" і т.д. Якщо це одноразовий випадок, то дійсно може бути що "батарея села". Але якщо це повторюється з дня на день - це серйозний привід задуматися, а чи все в порядку у відносинах.

 Спільні походи до друзів, по магазинах, в ресторани стають все більш рідкісними. Під час перебування разом на телефон молодої людини надходять дивні дзвінки, на які він відповідає коротко, відвертаючись і знижуючи голос. На питання хто дзвонив - відповідає, що колега по роботі, друг, родич. Зазвичай потім з'ясовується, що дзвонила його нова знайома, яка і не підозрює що чоловік знаходиться в парі і перебуває у впевненості, що він - людина вільна і готовий до нових відносин.

 Далі йде по наростаючій - ви перестаєте проводити разом вечори і вихідні. У молодої людини починається аврал на роботі, всі друзі терміново потребують його допомоги, мама і бабуся вимагають його негайного присутності на дачі. Всі ці заходи він відвідує в гордій самоті, залишивши вас нудьгувати вдома біля віконця. І якщо на дворі давно зима, а чоловік все ще культивує грядки на дачі, повірте, він давно знайшов собі заняття більш цікаве, просто забув вам повідомити про це.

 Але от ви все-таки домоглися побачення з так гаряче улюбленим вами чоловіком. І замість радості від зустрічі з вами він демонструє холодну відчуженість, постійно поглядаючи на годинник, як - ніби кудись поспішає. На ваші запитання про подальші відносини відповідає невиразно, уникає прямої розмови. Полегшите доля цього забрехався товаришеві. Запропонуйте розлучитися першою. І ви побачите, з яким полегшенням він з цим погодиться. Та це буде важко для вас, але повірте, чим раніше ви припините ці ні до чого не ведуть відносини, тим швидше ви зустрінете чоловіка, який буде вас цінувати і поважати.

 І найголовніше, завжди пам'ятайте про те, що ви найкрасивіша, добра, уважна, та взагалі НАЙКРАЩА ЖІНКА на планеті Земля. Любіть себе і цінуєте, і тоді поруч з вами обов'язково виявиться НАЙКРАЩИЙ ЧОЛОВІК.

Теги: чоловік, жінка, розставання