Хула-хуп: осина талія

����-���: ������ �����
% Якщо ви хочете вразити оточуючих тонкою талією і струнким тілом, вам на допомогу прийде знайомий з дитинства предмет - хула-хуп. Завдяки регулярним заняттям з обручем, ви зможете привести свою талію в порядок і знайти бажану стрункість.
% Статті за темою «Хула-хуп: осина талія» %
Хула-хуп: осина талія
% Осина талія за допомогою обруча %
Хула-хуп: осина талія
% Хула-хуп: тонка талія в домашніх умовах %
Хула-хуп: осина талія
% Осина талія, як у Діти фон Тіз %
Хула-хуп: осина талія
% Як домогтися осикою талії %
% Хула-хуп, більш відомий в Росії як обруч, був придуманий в США ще в 1957 році. Назва «хула-хуп» утворилося від поєднання двох слів: «hula» (один з полінезійських народних танців) і «hoop» (по-англійськи «обруч»). За кілька десятків років обручі помітно змінилися. Сучасні магазини, що торгують спорттоварами, пропонують різні моделі хула-хупів, найпопулярнішими з яких є наступні:%

1. Звичайний обруч.

Класична модель, виконана з металу або поліетилену, порожня всередині. З такими хула-хупамі займалися наші бабусі й мами.

2. Складаний обруч

Ця модель схожа на попередню. Різниця лише в тому, що дані види можна складати - удвічі або вчетверо. Якщо простору для зберігання обруча мало, складна модель - оптимальний вибір.

3. обважнює.

Такий хула-хуп важить 0, 5-2 кг, тому він більш енергійно масажує талію та стегна.

Позитивні сторони занять з обручем:

1. Тренування серцево-судинної системи та органів дихання

Без фізичного навантаження здоров'я поступово руйнується. Однак непідготовленій людині не можна відразу займатися інтенсивними видами фітнесу, приміром, танцювальною аеробікою. Щоб підготуватися до більш сильним навантаженням, краще почати займатися з обручем.

2. Спалювання калорій.

Кручення хула-хупа - один з видів аеробного навантаження, яка сприяє швидкому спалюванню калорій.

3. Тренування вестибулярного апарату.

Якщо вам від природи дістався не найкращий вестибулярний апарат, за допомогою крутіння обруча ви можете значно поліпшити свій стан.

4. Не завдає шкоди внутрішнім органам.

Заняття з обручем не завдадуть шкоди внутрішнім органам, оскільки їх захищають напружені м'язи попереку і преса. Однак якщо ви давно не займалися ніякими видами спорту, не варто відразу починати з обтяженою моделі хула-хупа. Ваші м'язи для цього поки занадто слабкі.

5. Комфорт у використанні.

Навчитися крутити обруч дуже просто, при цьому ризик отримати траву мізерно малий. Крім того, хула-хуп завжди під рукою, і вам не доведеться купувати абонемент в дорогий фітнес-клуб.

6. Підвищує тонус шкіри в області стегон і талії

Завдяки заняттям з обручем шкіра в цій зоні стане гладкою, зменшиться целюліт.

Негативні сторони занять з хула-хупом:

1. Не варто очікувати миттєвого ефекту.

Щоб отримати бажаний результат, доведеться запастися терпінням. Однак те ж саме можна сказати про будь-якому іншому виді спорту.

2. Неможливо позбутися значних обсягів жирових відкладень.

Згідно з розрахунками вчених, щоденне крутіння обруча протягом 5-10 хвилин протягом 2-3 тижнів допоможе зменшити обсяги талії і стегон на 1 см, а загальна втрата ваги складе приблизно 0, 5 кг.

Техніка занять з обручем

Встаньте прямо, поставте ноги на ширині плечей або трохи ширше, носки нарізно. Ноги можна тримати прямими або злегка зігнути в колінах. Вага тіла повинна бути розподілений рівномірно на обидві ноги.

Напружте м'язи в області талії і стегон, постарайтеся тримати їх в такому стані все тренування. Опустіть хула-хуп на талію і задайте йому обертання. Крутите обруч навколо талії і стегон за допомогою рухів корпусу, шиї і ніг.

Чим раніше ви візьметеся за приведення тіла в порядок, тим швидше ви зможете придбати гарну фігуру.

% Автор:Анжеліка Петякіна

Теги: хулахуп

Зарядка для ледачих

% Skailar, автор JustLady. % % %
������� ��� �������
% Що робити, якщо хочеться виглядати краще, але неохота витрачати на це багато часу? Навіть самі ледачі люди, відірвати яких від стільця і ​​улюбленого ноутбука дуже складно, протягом дня постійно рухаються. Періодично повторюючи нехитрі вправи, можна звернути цей рух на свою користь. Така зарядка допоможе без особливих зусиль підтримувати своє тіло в тонусі і буде корисна тим, кого професія змушує вести сидячий спосіб життя.
% Статті за темою «Зарядка для ледачих» %
Зарядка для ледачих
% Елементарні вправи для ледачих: 5 хвилин для фігури %
Зарядка для ледачих
% Гімнастика для ледачих %
Зарядка для ледачих
% Фітнес для ледачих %
Зарядка для ледачих
% Спорт для ледачих %

Зарядка складається з вправ, які активізують незадіяні м'язи і розслаблюючих ті групи м'язів, які при сидячій роботі знаходяться в постійній напрузі.

Для початку розслабтеся, закрийте очі і подумайте про щось приємне, представивши перед очима красиву картинку.

Спершу розслабте м'язи шиї, повільно опускаючи голову вниз при видиху і піднімаючи на вдиху. Повторіть цю вправу 5-7 разів. Тепер зробіть повільні нахили шиї з боку в бік, вихідне положення - голова прямо.

На вдиху напружте черевні м'язи, дорахуйте до десяти, видихніть і розслабтеся. Для тренування м'язів грудей поставте перед собою стиснуті кулаки на відстані 30 см один від одного, повільно зіпріться про них, дорахуйте до п'яти. Повторіть вправу не менше 50 разів.

Далі розслабте м'язи хребта. Зчепите руки в замок за спиною і витягніть їх вниз до сидіння стільця, піднімаючи при цьому грудну клітку. При цьому важливо правильне дихання: на видиху необхідно вигнути спину дугою, а вдих робити при максимально піднятій діафрагми. Для тренування плечей зробіть кругові рухи вперед і назад, повторіть 5-7 разів. Спина при цьому повинна бути прямою, а живіт підтягнутий.

Наступна частина зарядки складається з вправ для преса і для ніг. Випряміть спину, руками упріться в сидіння і повільно відривайте ноги від підлоги або із зусиллям підводиться на носочки. Повторіть 5-7 разів. Інший варіант вправи - розводити і зводити підняті ноги разом. Далі уявіть, що гойдаєтеся на гойдалках: випрямлені вперед ноги заводите під сидіння, витягаєте вперед і знову заводите назад, не торкаючись при цьому статі.

На закінчення розімнемо кисті рук, роблячи хвилі і кругові рухи зап'ястями. Стисніть руки в кулак і кілька разів зробіть різкі викиди пальцями.

Ці нехитрі вправи позбавлять вас від напруженості в м'язах і втоми в кінці дня.

Теги: місце, робочий, зарядка, вправа, гімнастика

Як не одужає восени

��� �� ���������� ������
% Багато жінок відзначають, що з приходом холодів успішно скинуті за весну і літо зайві кілограми знову починають повертатися. Осіння надбавка у вазі - явище, з яким можна успішно боротися, слідуючи декільком простим радам.
% Статті за темою «Як не одужає восени» %
Як не одужає восени
% Як не погладшати в холодну пору року %
Як не одужає восени
% Як не погладшати від гормонів %
Як не одужає восени
% Як не погладшати взимку %
Як не одужає восени
% Як поправитися без таблеток %

Причин того, що восени більшість людей додає у вазі, декілька. Перш за все, людський організм з настанням холодної пори року намагається відкласти «про запас» кілька кілограмів - тому восени зазвичай відзначається підвищення апетиту. Крім того, порівняно з літом, ми менше рухаємося. Психологи називають і ще одну причину осінньої збільшення у вазі: депресія, що починається з приходом холодів і дощової погоди. Поганий настрій людина зазвичай «заїдає» чим-небудь смачним, не замислюючись про кількість з'їденого. Як же все-таки взяти себе в руки, щоб не поправитися восени?

Боротися належить з усіма факторами осінньої збільшення ваги: ​​підвищеним апетитом, недоліком руху і пригніченим настроєм. Обов'язково стежте за кількістю з'їденого і продуктами, які входять у ваш раціон. Для цього краще вести харчовий щоденник, так як ви можете самі не віддавати собі звіту в тому, скільки різних «смакоти» з'їдаєте за день. Намагайтеся їсти поменше жирного і солодкого, а після 19:00 обмежуйтеся лише яблуком і склянкою кефіру.

Боротися з нестачею рухової активності, здавалося б, найпростіше: досить записатися в спортивний клуб або почати робити щоденну зарядку. Але найбільша складність полягає в тому, щоб змусити себе займатися регулярно. Тут головне - не відступати і бути послідовними, тоді ефект не змусить себе чекати. Психологи радять вибрати вид занять, що супроводжується музикою. Ідеально підійдуть танці - вони піднімають настрій, допомагаючи ефективно боротися і з третьою причиною осінньої збільшення ваги, депресією.

Для поліпшення настрою використовуйте приємні для вас заняття: прогулянки в парку, малювання або шиття, спілкування з близькими, ігри з дітьми, перегляд улюблених фільмів з хеппі-ендом. І головне - насолоджуйтеся красою осені, полюбите цю прекрасну пору року! У цьому випадку ні депресія, ні зайві кілограми вам не будуть страшні.

Теги: осінь, кілограм