Як зняти біль в м'язах після тренувань

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
��� ����� ���� � ������ ����� ����������
% Якщо після занять спортом у вас нічого не болить, значить, під час тренування ви не старалися. Але якщо ви займалися правильно, через 1-2 дня після тренування з'явиться м'язовий біль. Це явище цілком природне: м'язи болять тому, що вони працювали. У тих випадках, коли біль у м'язах доставляє сильний дискомфорт, можна спробувати її зменшити.
% Статті за темою «Як зняти біль у м'язах після тренувань» %
Як зняти біль в м'язах після тренувань
% Як позбутися від молочної кислоти в м'язах %
Як зняти біль в м'язах після тренувань
% Чим можна полегшити біль в м'язах після тренувань %
Як зняти біль в м'язах після тренувань
% Сім питань про м'язі %
Як зняти біль в м'язах після тренувань
% Як розслабити зв'язки %

М'язовий біль після тренування буде менш інтенсивною, якщо перед заняттями спортом ви будете приділяти час для попередньої розминки. Розігріті м'язи набагато краще працюють, крім того, зменшується ймовірність отримання травми.

Завершувати тренування теж потрібно правильно. Оптимальний варіант - виконання вправ на розтяжку. Замість цього можна просто відпочити, заспокоїти дихання і охолонути після тренування. Це особливо важливо робити в холодну пору року перед виходом на вулицю.

На наступний день позбутися від болю в м'язах може допомогти все та ж фізична активність. Тільки не така інтенсивна, як під час тренування. Виконайте, приміром, кілька нескладних вправ зі своєї звичайної програми або зробіть просту п'ятнадцятихвилинну зарядку. Дуже добре позбавляє від болю у м'язах плавання.

Добрими засобами, що допомагають зняти біль у м'язах, є масаж і розтирання спеціальними кремами. Крім того, м'язовий біль може помітно зменшитися після гарячої ванни (особливо з морською сіллю) або душу.

Якщо після тренувань ви страждаєте від нічних судом в ногах, вам необхідно заповнювати недолік рідини. Щодня випивайте достатню кількість води, це позбавить вас від судом і зменшить м'язовий біль після тренування.

Сильні болі в м'язах можна зняти за допомогою прийому нестероїдних протизапальних засобів на основі ібупрофену. Однак зловживати прийомом ліків не варто, оскільки вони негативно впливають на шлунок.

Майте на увазі, що болі в м'язах дуже високої інтенсивності, що не знімаються жодним з перерахованих вище засобів, - серйозний привід звернутися до лікаря. Оскільки такі м'язові болі можуть сигналізувати про травму або виступати симптомом певних захворювань.

Теги: м'яз, посол, біль, тренування

Як вибрати бюстгальтер для занять спортом

% Леся Михайлова, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������� ��� ������� �������
% Якщо ви вирішили регулярно займатися спортом, то для повноцінних тренувань вам знадобляться не тільки спортивний костюм і спеціальне взуття, а й спеціальну нижню білизну. Особливо це відноситься до вибору спеціального спортивного бюстгальтера. До таких бюстгальтерів пред'являються особливі вимоги: вони повинні відмінно підтримувати груди, захищати її від травм і перевантажень, бути зручними. І вони повинні бути зшиті зі спеціальних тканин.
% Статті за темою «Як вибрати бюстгальтер для занять спортом» %
Як вибрати бюстгальтер для занять спортом
% Навіщо дівчатам бюстгальтер %
Як вибрати бюстгальтер для занять спортом
% Спорт - тільки в правильному бюстгальтері! %
Як вибрати бюстгальтер для занять спортом
% Як визначити розмір бюстгальтера %
Як вибрати бюстгальтер для занять спортом
% Види бюстгальтерів і модні тенденції %

Вибір спортивного бюстгальтера необхідно починати з розміру. Він повинен дуже добре підходити вам за розміром. Груди не повинна бути здавлена, і в той же час бюстгальтер не повинен сидіти занадто вільно. Якщо бюстгальтер буде занадто сильно здавлювати груди, то ви неминуче отримаєте мікротравми. До того ж дихання в такому бюстгальтері буде утруднено. Якщо ж спортивний бюстгальтер буде сидіти на тілі занадто вільно, то він не буде виконувати свою головну функцію підтримки.

Потім необхідно визначитися з якістю тканини, з якої зшитий спортивний бюстгальтер. Вона повинна мати відмінну еластичність і повинна бути обов'язково натуральної. Синтетична тканина закупорює пори, а при інтенсивних фізичних навантаженнях це небажано, тому що потові залози працюють в інтенсивному режимі. Ідеально, якщо спортивний бюстгальтер буде зшитий з бавовни. Бавовна - це природний абсорбент. Спортивний бюстгальтер, зшитий з еластичного бавовни, допоможе утримувати груди в правильному положенні і не викличе алергічних реакцій.

Фасон спортивного бюстгальтера повинен бути таким, щоб він повністю закривав молочні залози. Він повинен залишати свободу рухам і при цьому добре підтримувати груди. Ступінь підтримки спортивних бюстгальтерів може бути сильною, середньої і м'якою. Для кожного виду спорту необхідно вибирати свій спортивний бюстгальтер. Наприклад, при заняттях пілатесом, йогою, калланетикой необхідно вибирати м'яку ступінь підтримки спортивного бюстгальтера. Для аеробіки, силових тренувань і шейпінгу прекрасно підійде середній ступінь утяжки. А ось для занять танцями потрібна сильна ступінь утяжки.

Для спортивних тренувань не підходять моделі бюстгальтерів на кісточках. Вони можуть нанести мікротравми і гематоми. Бретелі спортивного бюстгальтера повинні бути широкими, щоб вони не зсковзували з плечей і не були дискомфортними. Краще вибирати спортивний бюстгальтер із застібкою на спині. Гачки застібки обов'язково повинні бути прикритими. Всі шви спортивного бюстгальтера також повинні бути закритими. На чашці швів не повинно бути зовсім. Слід звернути увагу і на гумки - їх повинно бути небагато.

На сьогоднішній день в магазинах можна зустріти два типи спортивних бюстгальтерів - стискають і підтримують. Стискають бюстгальтери відмінно підійдуть при будь-якому виді спорту для жінок з невеликими грудьми - до розміру 75А і при щадних тренуваннях - для розміру до 80В. Всі інші жінки повинні вибирати підтримуючі бюстгальтери.

Спортивні бюстгальтери не вимагають особливих прийомів догляду. Їх можна прати і сушити, як і звичайні бюстгальтери.

Теги: бюстгальтер, заняття, спорт, ліфчик

Як налаштувати себе на змагання

% Євген, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� �� ������������
% Для спортсмена будь-якого рівня, незалежно від його досвіду, змагання можуть бути серйозним випробуванням, як фізичним, так і психологічним. Для того щоб виступити з максимально можливим для вас результатом, використовуйте ряд рекомендацій, які допоможуть вам налаштуватися належним чином.
% Статті за темою «Як налаштувати себе на змагання» %
Як налаштувати себе на змагання
% Як повірити в себе %
Як налаштувати себе на змагання
% Як налаштуватися на роботу %
Як налаштувати себе на змагання
% Як розважити себе під час занять фітнесом %
Як налаштувати себе на змагання
% Психологічний настрій на сексуальність %
% Налаштування на змагання повинна початися задовго до дня, в який вони проходять. Фактично, настройка відбувається вже тоді, коли ви починаєте до них готуватися. Основне завдання, яке ви повинні поставити перед собою - впевненість у своїх власних силах. Емоції, що виникають перед змаганнями або безпосередньо під час їх проведення - ознака вашої невпевненості в собі. Сумніватися у своїх можливостях природно для людини, але в такі моменти сумніву є тільки перешкодою.%

Під час тренувань, протягом яких ви готуєтеся до змагань, поступово починайте закручувати по колу одне і те ж стан. Цей стан полягає у відсутності будь-яких сторонніх думок, які не відносяться до досягнення перемоги, а в разі тренувань - які не сприяють їх виконанню. Поступово звикайте думати таким чином, що з моменту початку тренування весь навколишній світ для вас перестає існувати. Є тільки снаряд, завдання, вправа, яке ви повинні виконати. Очистіть свій мозок від сторонніх думок та емоцій. Вимкніть мобільний телефон і повністю ізолювати себе від оточуючих подразників. Якщо для вас відволікаючим чинником є ​​звук, використовуйте музику на свій смак щоб заглушити його.

За пару тижнів до змагань починайте опрацьовувати викид контрольованої агресії, енергію від якої ви будете використовувати для отримання «другого дихання». Агресія, супроводжувана викидом адреналіну, є однією з найсильніших емоцій, і саме цим пояснюється її використання. Ваше основне завдання - ізолювати її деструктивну частину, і використовувати тільки енергію, яку вона дає. Вчіться «розганяти» себе, поступово зменшуючи час, який проходить від запуску емоції і до того моменту, коли вона набирає пікове стан. Це буде найбільш просто для людей з запальним характером. Важливо не використовувати адреналін не тільки для тимчасового посилення показників тіла, але і для прискорення роботи вашої свідомості. Наприклад, якщо ви займаєтеся спортивними єдиноборствами, то в момент виплеску адреналіну ви не повинні перетворюватися на вітряк, безладно молотить руками. Ви повинні продовжувати думати, і думати швидше ніж думали до цього в спокійному стані.

Ключ до психологічної підготовки до змагань лежить у виробленні впевненості до себе, ізоляції від зовнішніх подразників, що не відносяться до змагань, а також залізному спокою, протягом короткого проміжку змінюваного виплесками агресії і тут же стабілізується. Навчившись користуватися всіма цими інструментами, ви будете готові до будь-яких видів змагань.

Теги: настройка, змагання