Кращий час доби для занять спортом

% Geo, автор JustLady. % % %
������ ����� ����� ��� ������� �������
% Вибудовувати персональний графік тренувань потрібно, враховуючи особливості біоритмів. Таким чином ви зможете виконувати вправи і відчувати тільки приплив бадьорості, чи не відчуваючи втоми.
% Статті за темою «Кращий час доби для занять спортом» %
Кращий час доби для занять спортом
% Спортивна сім'я %
Кращий час доби для занять спортом
% Як боротися з нудьгою під час занять на тренажерах %
Кращий час доби для занять спортом
% Найнебезпечніше час для худнуть - 15:15 %
Кращий час доби для занять спортом
% Вирішили зайнятися спортом? Загальні рекомендації тренера %
% Заняття спортом можна проводити в будь-який час доби, керуючись внутрішніми відчуттями. Вранці складно виконувати важкі вправи, інакше ви піддасте себе зайвому стресу. Після обіду і ввечері ваш тонус знаходиться на максимумі його можливостей, скинути напругу, що нагромадилася буде легше, займаючись в спортивному залі.%

З'ясуйте експериментально, в який час доби заняття спортом найбільш ефективні. Це залежить від індивідуальних особливостей.
% Якщо ваша втома пов'язана з підвищеною концентрацією уваги протягом дня, наприклад, робота пов'язана з розумовою працею, тренуйтеся вечорами. Так ви зможете не тільки змінити фігуру, але і позбутися від нагромадилося стресу. Людям, які займаються фізичною працею, варто проводити заняття вранці.

Вранці температура тіла знижується, тому ви можете розтягнути зв'язки або отримати травми через активних вправ. З 10.00 - 12.00 відзначається сплеск адреналіну, що допомагає зосередитися. Наприклад, для інтелектуальних видів спорту: карате, тейквондо, гольфу. З 14.00 - 15.00 активність дорівнює нулю, тому відкладіть тренування. З 15.00 - 16.00 м'язи в найкращій формі, можете займатися з гантелями або штангою без особливих зусиль. З 16.00 - 19.00 організм готовий до підвищених навантажень: бігу, аеробіки. З 20.00 - 22.00 температура тіла знижується, енергії майже немає. Займайтеся спортом тоді, коли вас нічого не турбує, є бажання і можливість.

Поняття «сова» та «жайворонок» дозволяють списати слабкості людини на особеннности організму. Так ви на підсвідомому рівні визначаєте, коли вам легше дається навантаження. Звідси і поділ на «пташині» біотипи.

У сов 3 піку активності: 13.00-14.00, 18.00-20.00 і 23.00-01.00. Їм важко прокидатися рано, краще відмовитися від щільного сніданку і зайнятися фітнесом. Активні фізичні навантаження корисні в період з 14.00 до 19.00. А ось до 21.00 ваш заряд активності зійде «нанівець», просто інтенсивні вправи заплануйте на вихідні. Жайворонкам треба виконувати силові вправи з 6.00 до 7.00, в с 16.00 і до 19.00 зайнятися пілатесом, танцям або катанням на роликах.

Визначте свій «циркадний максимум» - найвище значення температури тіла протягом 24 годин. Записуйте свої показники, які варіюються від плюс 1, 5 до мінус 1, 5оС, кожні три години протягом п'яти-шести днів. Складіть графік тренувань, щоб вони починалися за три години до або після вашого «циркадного максимуму».

Теги: заняття, спорт, гімнастика, добу, час

Як зменшити серцебиття

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������������
% Прискорене серцебиття може виникнути з фізіологічних причин, при стресах, тривалому перебуванні на спеці, при сильних фізичних навантаженнях, при хронічному недосипанні, після прийому алкогольних і кофєїнсодержащих напоїв. З цим можна впоратися в домашніх умовах підручними засобами. Якщо тахікардія присутній постійно, необхідно звернутися до лікаря і пройти повне медичне обстеження, так як патологічне прискорене серцебиття може викликати серйозні захворювання.
% Статті за темою «Як зменшити серцебиття» %
Як зменшити серцебиття
% Як заспокоїти серцебиття %
Як зменшити серцебиття
% Як зменшити частоту пульсу %
Як зменшити серцебиття
% Як знизити прискорений пульс %
Як зменшити серцебиття
% Як знизити пульс %
% Якщо серцебиття почастішало внаслідок підвищених фізичних навантажень в спортивному залі, припиніть тренування, зробіть дихальну гімнастику, кілька разів глибоко вдихніть і видихніть, випийте склянку води або зеленого чаю, прийміть прохолодний душ. Для попередження повторної тахікардії підвищуйте фізичні навантаження поступово, це буде тренувати серцевий м'яз, і напади серцебиття не будуть вас турбувати.%

Щодня робіть ранкову гімнастику. Систематична зарядка протягом 30 хвилин дозволяє бути в тонусі, зміцнює імунітет і поступово готує організм до більш важких тренувань.

Якщо прискорене серцебиття з'явилося після нервового стресу, перевтоми, хронічного недосипання, приймайте протягом 20-30 днів заспокійливі збори або екстракти собачої кропиви, валеріани, меліси, звіробою, м'яти перцевої, материнки. Уникайте стресів, висипайтеся, дотримуйтеся режиму дня, скоротіть вживання солі, гострих і жирних страв. Відмовтеся від алкоголю, тютюну та кофєїнсодержащих напоїв.

При різко виниклому серцебитті з відчуттям нестачі повітря, з рясним потовиділенням або ознобом негайно прийміть 25 крапель корвалолу, валокордина або валосердін і зверніться до лікаря в поліклініку або викличте швидку допомогу.

Якщо прискорене серцебиття виникає не тільки при фізичних навантаженнях, стресі, зверніться до кардіолога. Вам призначать повне медичне обстеження. Викликати тахікардію можуть порушення і функціональні зміни серцевого м'яза, проблеми з функцією щитовидної залози, прийом лікарських препаратів без рекомендації лікаря.

Якщо прискорене серцебиття пов'язано з функціональними патологічними порушеннями в організмі, то це потребує лікування за рекомендацією і під безпосереднім контролем фахівця. Домашні методи зниження серцебиття не допоможуть.

Теги: засіб, спосіб, серцебиття, причина, зниження

Як навчитися рухатися красиво

% Trollius, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������� �������
% Красиві руху - це насамперед красива хода, з високо піднятою головою, рівною спиною, легким кроком. Колись в інститутах шляхетних дівчат панянок спеціально вчили такий ході. У наші дні жінки, приділяючи увагу макіяжу та одязі, часто навіть не думають про те, як вони рухаються, і цим завдають значної шкоди своєму іміджу.
% Статті за темою «Як навчитися рухатися красиво» %
Як навчитися рухатися красиво
% Як навчитися красиво ходити %
Як навчитися рухатися красиво
% Граціозна, наче кішка - як виробити гарну ходу %
Як навчитися рухатися красиво
% Як навчитися танцювати стриптиз для коханого %
Як навчитися рухатися красиво
% Як навчитися робити кожух %
% Навчитися красивою ході не так вже й складно. Чому так граціозні рухи жінок південних і східних країн? Завдяки тисячолітнім традиціям носіння тягарів на голові. Спробуйте з вантажем на тімені рухатися різко і розмашисто, сутулитися або опускати голову - ноша негайно впаде! На цьому і засноване вправа для розвитку красивої ходи: навчіться носити на голові щось важке, наприклад, книгу.%

Встаньте рівно, спиною до стіни, розведіть плечі, підніміть підборіддя і покладіть на тім'я важкий том (словник, наприклад). Ідіть! І намагайтеся у що б то не стало утримати книгу на голові. Не будьте напружені, розслабтеся, рухайтеся плавно, по прямій лінії. Не робіть занадто широких кроків, але й не Семенов. Ноги повинні пружинити в колінах, а сам рух - йти від основи ноги, «від стегна» (пам'ятаєте знаменитий фільм Рязанова?).

Роблячи крок, наступайте спочатку на носок ноги, а потім - на п'яту, не вставайте на всю ступню відразу. Плечі піднімати не треба. Дихайте рівно і глибоко: вдих на чотири кроки, видих на наступні чотири кроки. Тренуйтеся щодня, поки не зможете невимушено носити книгу на голові, не гублячи її. А надалі ще місяць-другий ходите так вдома постійно, поки красива, плавна хода не стане звичною.

Інший спосіб навчитися красиво рухатися - навчання танцям під керівництвом досвідченого педагога. Танці виробляють красиву поставу, ритмічність руху, вміння тримати м'язи в потрібному тонусі. Вдобавок ви отримуєте масу задоволення, заряд позитивних емоцій від самого процесу навчання. Дівчина, добре вміє танцювати, ніколи не зсутулиться, що не буде брести з опущеною головою - навпаки, вона завжди буде виділятися в натовпі гордою поставою і красивими рухами.

Не забувайте і про свої жестах. Ці рухи нерозривно пов'язані з промовою, і мало хто контролює їх свідомо. А між тим занадто різкі, розмашисті жести не гармоніює із зовнішністю красивої жінки. Намагайтеся жестикулювати плавно, стримано.

Результати занять, будь це домашні вправи з книгою або танці, швидко дадуть про себе знати. І ви все частіше будете ловити на собі зацікавлені погляди осіб протилежної статі, залучені нової, красивої пластикою ваших рухів.

Теги: нога, книга, жест, рух