Гра на результат

% Мати персонального тренера модно. І більше того - корисно: ефект від тренувань зростає стократно. Зупиняє одне - це дорого. Як знайти хорошого тренера і не викинути гроші на вітер?
% Статті за темою «Гра на результат» %
Гра на результат
% Як схуднути за допомогою апаратної косметології %
Гра на результат
% Робота над собою і сувора дієта - рецепт успішного схуднення за 2 місяці %
Гра на результат
% Всі міфи про ліпосакції %
Гра на результат
% Ігри, в які грають леді %


Де

Для початку доведеться відправитися у фітнес-клуб. Експериментувати з кустарями-одинаками не варто, адже мова йде про ваше здоров'я. Вибираючи тренера «за оголошенням», легко потрапити на непрофесіонала і навіть шахрая.

Відразу купувати річну клубну картку необов'язково, достатньо придбати абонемент на три місяці, максимум на півроку. Довгострокові вкладення виправдані, якщо ви твердо вирішите займатися постійно.

Хто

Для початку озирніться і придивіться. Хто з працівників клубу вам просто симпатичний. Симпатія - це перше і головне. Якщо людина вам неприємний, нічого не вийде, ви будете постійно шукати привід, щоб пропустити чергове тренування, і привід завжди знайдеться.

Багато інструктори у фітнес-клубах проводять групові заняття, і це зручний спосіб перевірити ваші «почуття». Як тренер веде заняття, що він говорить, чи вміє утримувати увагу на себе і при цьому не влаштовувати шоу одного актора - важливо все!

Групове заняття - хороший тест на професіоналізм. Навіть якщо в залі ви в перший раз в житті, у вас не повинно залишитися жодного почуття ніяковості. Уявіть, що тренер буде бачити вас не з макіяжем і гарною зачіскою, а спітнілу, червону і з розпатланим волоссям.

Саме з ним вам доведеться вести розмови з розряду «хотілося б швидко підтягти сідниці і при цьому не накачати ноги, як у борця», так що збентеження і незручність треба виключити з самого початку. На цьому етапі належить визначити, з ким вам зручніше займатися, з чоловіком або з жінкою.

Розум

Припустимо, все йде добре. Тепер саме час поговорити.

У першого спілкування є правила: спочатку говорите і питаєте ви, потім інструктор. Відразу ж слід дізнатися спортивну спеціалізацію тренера: дивно було б займатися пілатесом з колишнім плавцем або танцями з боксером.

У великих фітнес-клубах інструктори підготовлені універсально, вони можуть провести будь групове заняття або тренування в тренажерному залі. Але все ж у кожного є свої переваги, які, як правило, пов'язані з особистою спортивної історією.

І потім, у вас теж можуть бути пристрасті в спорті, і краще вибирати того, хто ас в потрібній справі. Непогано б поцікавитися і освітою майбутнього персонального тренера. У відомі фітнес-клуби без оного не беруть, але якщо ви займаєтеся в маленькому «місцевому» клубі, то не соромтеся.

Інструктор теж ставить запитання. Чого ви хочете домогтися, як часто збираєтеся займатися, працюєте чи ні, чи є проблеми зі здоров'ям - про все це хороший тренер запитає ще до того, як почне займатися. І придивіться краще, чи так професійний інструктор: може бути, він не дуже зацікавлений у ваших результатах або легковажно ставиться до вашого здоров'я. Якщо є підозри, кидайте його відразу і починайте пошук заново. Це не тренер вашої мрії.

Дії

Правильний чи ні ви зробили вибір, можна перевірити тільки на практиці. Приготуйтеся відразу: миттєвих результатів не буде, формування тіла - наполеглива праця. Доведеться докладати власні зусилля і постійно контролювати себе.

Але від тренера теж багато що залежить. При правильних тренуваннях і самодисципліни контури тіла починають змінюватися вже через місяць-півтора, тобто восьми - десяти занять цілком достатньо, щоб зрозуміти, чи підходить вам пропонована методика.

Сенс розумного фітнесу в тому, щоб ставати досконалішим зовні і гармонійніше внутрішньо. Тренер - помічник і провідник в цій справі, і ви повинні бути твердо впевнені, що йдете туди, куди хочете. Якщо результату немає, міняйте тренера, незважаючи на всі симпатії.

Майте на увазі, за десять зустрічей можна прив'язатися до людини, навіть якщо ви розмовляли тільки про біцепси і трицепсах. З прихильностями і маніпуляціями краще розбиратися на кушетці психоаналітика, а ви у фітнес-клубі, і ви платите гроші. Нагадайте собі про це, тоді відмовитися від невідповідних послуг буде набагато простіше.

Теги: гра

Скакалка для схуднення і від целюліту

% Більшість з тих, хто стежить за своєю фігурою або постійно бореться із зайвою вагою, знають, що надлишкові жирові запаси і целюліт зовсім не одне і те ж. Для схуднення ми зазвичай робимо наголос на розвантажувальні дієти. При боротьбі з целюлітом в першу чергу рекомендується приділити увагу спеціальним процедурам. Але всім зрозуміло, що в тому і в іншому випадку не обійтися без фізичних вправ. Причому зовсім не обов'язково вибирати різні види тренувань, щоб вирішити ці проблеми. Сьогодні жіночий журнал JustLady доведе, що такої простої речі, як скакалка для схуднення і від целюліту цілком достатньо.
% Статті за темою «Скакалка для схуднення і від целюліту» %
Скакалка для схуднення і від целюліту
% Вправи зі скакалкою для схуднення %
Скакалка для схуднення і від целюліту
% Косметика для схуднення %
Скакалка для схуднення і від целюліту
% Чи допомагають пластири для схуднення %
Скакалка для схуднення і від целюліту
% Скакалка - найпростіший тренажер у вас вдома %

Дія вправ зі скакалкою на зайву вагу пояснювати не потрібно, і так зрозуміло, що при цьому спалюються калорії. З целюлітом, думається, потрібні деякі уточнення. Целюліт - жирові клітини, які накопичує жіночий організм з однією єдиною метою - безпечне виношування дитини. Звідси випливає, що позбавити себе від загрози цього захворювання практично неможливо. Однак існує безліч способів стримати зростання підшкірної жирової тканини. Це, звичайно, спеціальні процедури, правильне харчування і, головне, фізичні вправи.

�������� �� ���������

Яким же чином може допомогти скакалка від целюліту?

Якщо ваші м'язи постійно знаходяться в доброму тонусі, то відкладення жирових клітин під шкірою відбуватиметься набагато повільніше. Стрибки через скакалку також покращують лімфоток, що є важливою умовою для позбавлення від целюліту.

Також всім відомо, що улюблене місце целюліту - стегна, ноги, сідниці. Він, звичайно, може «вилізти» і в інших місцях, але ці відіграють важливу роль у виношуванні дитини, тому саме тут целюліт проявляється у всій красі. D першу чергу варто вправляти саме ноги.

Якщо ви будете використовуватискакалку для схуднення і від целюліту, То в якості додаткового бонусу можете сміливо розраховувати також на зміцнення серцево-судинної системи. Стрибки зі скакалкою, на думку фахівців найкращий кардиотренажер.

Велику роль у досягненні вашої мети грають правильність вибору скакалки і техніка стрибків. Стрибаючи, ви повинні тримати спину абсолютно прямо, в строго фіксованому положенні. Також необхідно притиснути до тіла лікті. Таким чином, під час стрибка ви будете тільки обертати скакалку кистями і пружинити ногами під час відриву від підлоги і приземлення.

Щоб вправи зіскакалкою для схуднення і проти целюліту були максимально ефективними, в першу чергу потрібно правильно вибрати скакалку. І тут все залежить від вашого зростання і побажань.

Правильна довжина скакалки допоможе працювати в оптимальному режимі, напружуючи саме ті м'язи, які потрібні.
% Додаткові функції можуть допомогти вам збільшити навантаження або порахувати кількість витрачених калорій. Для цього існують відповідно скакалки з додатковим навантаженням і з вбудованим лічильником калорій.

Для того щоб визначитися з довжиною, необхідно знати своє зростання. Довжина скакалки при цьому визначається таким чином:
% - При зростанні менш 152 см довжина скакалки повинна бути 210 см;
% - При зростанні менш 176 см - 250 см;
% - При зростанні менше 183 см - 280 см;
% - При зростанні більше 183 см - 310 см.

Стрибки зіскакалкою для схуднення і від целюліту можуть бути найпростішими або поскладніше: на одній нозі, вперед і назад, на одному місці або з поворотами, і так далі, наскільки вистачить фантазії. Проте починати слід з повільного темпу і коротких тренувань по 10-15 хвилин. Навіть якщо ваші заняття з скакалкою не перевищуватимуть цього часу, але займатися ви будете щодня, вже через пару тижнів зможете помітити деякі зміни.

Ну а якщо ви вирішили підійти до питаннясхуднення і позбавлення від целюліту за допомогою скакалки серйозно, тоді слід зробити заняття більш тривалими.

Хороший ефект вправи зіскакалкою для схуднення і від целюліту дає застосування під час тренування спеціальних антицелюлітних засобів. Наносити їх краще на розігріте тіло після розминки, але перед основною частиною.

Розминка може бути виконана у вигляді декількох хвилин стрибків з скакалкою в повільному темпі, поки м'язи не розігріються. А можна зробити справжню повноцінну розминку, яка підготує ваші м'язи до вправ зіскакалкою для схуднення і від целюліту набагато ефективніше.

Для цього зробіть декілька нахилів, присідань, випадів ногами, вирощений тілом, подскоков на шкарпетках. Після розминки і нанесення спеціального крему можна приступати до вправзі скакалкою для схуднення і від целюліту.

Тренування дасть найбільш помітні результати, якщо ви доведете її час до 30-45 хвилин щодня, а також приділіть увагу харчуванню або будете пару раз на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні.

Після того, як ви досягнете бажаних результатів можна знову скоротити час тренувань до 15 хвилин для підтримки форми. Можна також включити 10-15 хвилин стрибків з скакалкою в основний комплекс, який ви виконуєте для схуднення і від целюліту.

На закінчення хочеться звернути вашу увагу, на те, що вправи зі скакалкою мають протипоказання. Якщо у вас є хвороби суглобів або дегенеративні ураження хрящової тканини доведеться відмовитися від вправ зіскакалкою для схуднення і від целюліту.

Якщо у вас занадто велика надмірна вага, вам теж краще почекати. Але коли ви скинете деяку кількість кілограмів і зможете легше і вільніше рухатися, можете перейти на вправи зіскакалкою для схуднення і від целюліту.

У разі захворювань серцево-судинної системи, перед тим як братися за скакалку, потрібно обов'язково порадитися з кардіологом.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: довжина, вправа, схуднення, відкликання, стрибок, протипоказання, скакалка