Підручні засоби замість тренажерів

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��������� �������� ������ ����������
% Ви вважаєте, що аеробіка та пілатес це несерйозно? Ось силові вправи - це здорово, це дає справжній результат! Тільки у вас немає грошей, часу і сил на те, щоб відвідувати фітнес - центр. І тому ви продовжуєте лежати на дивані, з сумом дивлячись на підтягнуті фігури актрис і телеведучих. Вважайте, що з цим покінчено! У кожному будинку знайдуться предмети, здатні замінити найсучасніші тренажери.
% Статті за темою «Підручні засоби замість тренажерів» %
Підручні засоби замість тренажерів
% Тренажер для талії з підручних матеріалів %
Підручні засоби замість тренажерів
% 5 жіночих домашніх тренажерів %
Підручні засоби замість тренажерів
% Тренажери для домашнього використання %
Підручні засоби замість тренажерів
% Новий пасивний тренажер: гавайський стілець %

Найбільш простий варіант це заміна гантелей звичайними пластиковими пляшками з водою. Додаючи або, навпаки, виливаючи воду, ви зможете регулювати вагу, з яким будете працювати. А далі все легко, вибирайте в спортивному журналі вподобаний комплекс вправ з гантелями і вперед, до досконалості. Аби вам було зручно тримати пляшки.

Тепер візьміть міцну качалку з обертовими ручками, і ось перед вами гімнастичний ролик. Це найпростіший і гранично ефективний тренажер. Особливо серйозне навантаження при роботі з цим інструментом отримують м'язи преса. Крім них задіяні м'язи спини, грудей, рук і ніг. Так як скалка на відміну від справжнього ролика не має гумової амортизації, підстеліть під неї килимок або рушник. Встаньте на коліна, покладіть качалку перед собою і акуратно нахиляйтеся вперед, катя її перед собою. Потім, напружуючи м'язи спини і преса, підкотите качалку тому. При кожному нахилі робіть вдих, при випрямленні видих. Повторіть 10-15 разів. Єдине обмеження: скалка все ж не розрахована на великі навантаження. І якщо ваша вага більше 70 кг, на жаль, цей снаряд не для вас.

Наступний супер тренажер - рушник. Візьміть рушник руками за кінці, поставте ногу на середину і піднімайте руки вгору, долаючи опір. Вправа нагадує роботу зі штангою.

Якщо у вас знайдеться другий рушник, то ви можете чудово опрацювати м'язи грудей. Необхідна умова - гладкий підлогу, такий як ламінат, паркет або лінолеум. Головне, щоб рушник добре по ньому линула. Встаньте на коліна, покладіть два складених рушники перед собою. Поставте на рушники руки. Віджимайтеся і розводите руки в сторони одночасно, як ніби виконуєте розведення з гантелями. Пальці під час вправи повинні бути спрямовані вперед. Піднімаючись вгору, повертайте руки у вихідне положення. Коли ви станете виконувати цю вправу з легкістю, зробіть його більш складним. Виконуйте розводку, що не стоячи на колінах, а просто на прямих ногах

Тонку талію і плоский животик вам забезпечить вправа «дроворуб». У спортзалі за цю вправу відповідає тренажер зі складною системою блоків. Удома можна спробувати замінити його звичайною подушкою. Головне, щоб подушка була набита НЕ легчайшим холофайбером, а повноцінним пером. Візьміть подушку в руки і, розгорнувши тіло, опустіть її до лівої ноги. Тепер випрямляючи, розвертайте корпус в протилежну сторону і піднімайте на витягнутих руках подушку до рівня очей. Відразу ж поверніться у вихідне положення. Зробіть два підходи по 10 повторів у кожну сторону. Виконуйте вправи в швидкому темпі, і ви відчуєте, як працюють м'язи кора і косі м'язи живота.

Руки теж повинні бути красивими. Невисокий диван або кушетка замінять вам гімнастичну лаву. Ви зможете виконати зворотні віджимання, які опрацьовують трицепси. Встаньте спиною до кушетки, руки поставте на краєчок. Ноги витягнуті. Повільно згинайте і розгинайте руки, опускаючи таз до підлоги. Повторіть 5-10 разів.

Ну, ось тепер ви можете дивитися на телевізійних красунь з відчуттям легкого переваги. Адже регулярно займаючись, ви досягнете таких же чудових результатів і абсолютно безкоштовно.

Теги: нога, м'яз, засіб, рука, тренажер, підручний, рушник, гантель, вправа, качалка

Як підібрати лижні черевики за розміром

% Сергій Пшеничников, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ������� �� �������
% Найчастіше любителі лижного спорту вважають, що, купивши дорогі і хороші лижі, можна відразу ж відправитися на гірськолижний схил. І як бувають вони розчаровані, коли їх захоплення не приносить задоволення через незручного взуття. Невід'ємною частиною екіпірування лижника є черевики для лиж, які підібрати досить проблематично.
% Статті за темою «Як підібрати лижні черевики за розміром» %
Як підібрати лижні черевики за розміром
% Як підібрати лижні черевики за розміром %
Як підібрати лижні черевики за розміром
% Як вибирати лижні черевики %
Як підібрати лижні черевики за розміром
% Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж %
Як підібрати лижні черевики за розміром
% Як підібрати гірськолижні черевики %
% Головне при покупці лижних черевиків - щоб вони добре сиділи на нозі, ніде її не стискується, були теплими і легко знімалися. Тому дуже важливо підібрати черевики за розміром.%

Для початку необхідно визначитися зі стилем черевик, їх існує два види: класичний і для конькового катання. Черевики класичного стилю однотипні, тому в ціні значно дешевше, ніж коньковие. У спортивних магазинах асортимент такого взуття невеликою. В основному класика призначена для недовгих лижних походів або прогулянок по лісі. Коньковий стиль черевик увазі вже професійні заняття спортом, при їх виборі головне, щоб нозі в них було комфортно, тому вона при заняттях знаходиться в постійному русі.

Черевики найкраще купувати у вечірній час, тому що під кінець робочого дня до ніг йде великий приплив крові, і ступні матимуть максимальні розміри. Якщо здійснити вибір взуття в ранкові години, то до вечора черевики можуть почати тиснути на ногу. Приміряти взуття краще в теплих шкарпетках.

Якщо є можливість замовити спортивні черевики через інтернет-магазин, то щоб не помилитися з розміром, можна виміряти ногу таким чином: у вечірній час на ногу надіти теплі шкарпетки, поставити на альбомний аркуш і акуратно обвести ступню олівцем. Проводити процедуру слід сидячи на стільці або стоячи, а краще попросити товариша обвести ступню. Щоб уникнути спотворення розміру ступні не можна сідати навпочіпки.

Для того, щоб виміряти відстань на обведеному сліді, потрібно поставити невелику точку посередині п'яти, а другу - де закінчується найдовший палець. За допомогою лінійки з'єднати точки і подивитися, скільки буде сантиметрів. Тепер на будь-якому сайті можна вибрати вподобані черевики, природно, при наявності відповідного розміру.

Теги: інтернет, розмір, стиль, черевик

Крутимо обруч для стрункої талії!

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
������ ����� ��� �������� �����!
% Тонка талія у жінки - це дуже сексуально. Однак домогтися її буває досить складно. Одним з найпоширеніших способів є крутіння обруча. Воно стимулює роботу м'язів стегон і талії. Також при таких вправах відбувається тренування дихання, зменшення целюліту. Через місяць регулярних занять можна помітити ефект - зменшення обсягу на 1 см.
% Статті за темою «Крутимо обруч для стрункої талії! » %
Крутимо обруч для стрункої талії!
% Вправи для стрункої талії %
Крутимо обруч для стрункої талії!
% Дбаємо про талію: крутимо обруч %
Крутимо обруч для стрункої талії!
% Як крутити обруч %
Крутимо обруч для стрункої талії!
% Вибираємо обруч! %

Як будь-який спортивний вправа, робота з обручем спалює калорії в проблемних місцях і зміцнює м'язи. Оскільки тренується талія, то саме звідти і забирається жир. На користь обруча говорять ще й ті факти, що він робить шкіру більш пружною, зменшується целюліт. Трохи тренує вестибулярний апарат. Дихальна та серцево-судинна системи теж не залишаються без уваги.

Обручі бувають декількох типів. Перший з них - це звичайний. Він виготовляється порожнім всередині з пластмаси або алюмінію. Другий - обважений. Його вага варіюється від 0, 5 до 2 кг. При бажанні такий тренажер можна зробити зі звичайного обруча, розрізавши його і заповнивши піском або горохом. Також бувають обручі з масажними елементами або з лічильниками калорій. Такий тренажер не займе багато місця в квартирі і дуже простий у використанні. Він абсолютно безпечний в експлуатації.

Крутити обруч слід близько 10-15 хвилин щодня. Для того, щоб отримати результат, потрібно буде чимало постаратися. Приблизно через місяць стане помітно зменшення талії і стегон на 1 см. Краса, як говоритися вимагає жертв. Вам доведеться набратися терпіння, і результат вас не розчарує.

Для початку поставте ноги на ширину плечей, обіпріться повністю на всю ступню; злегка зігніть коліна і трохи виставите таз вперед. Випряміть спину, розправте плечі (розправте, а не відводите їх назад!). Запустіть руками обруч, і за допомогою ніг і корпусу змусьте його обертатися.

Коли ви звикнете з елементарними вправами, можна буде перейти до більш складних, запозиченим зі східних танців.

Теги: талія, обруч