Як навчитися обертатися на ковзанах
% Міла Кірдіна, автор JustLady.
%
%
%
% Будь-яке шоу на льоду або виступ фігуристів на змаганнях супроводжується віртуозними елементами, наприклад, обертанням. Так хочеться повторити це самостійно і здивувати друзів не просто катанням, а витонченим і віртуозним володінням тілом на льоду. Кілька тренувань - і ви зможете це зробити.
% Статті за темою «Як навчитися обертатися на ковзанах»
%
% Як навчитися робити трюки на ковзанах
%
% Як навчитися гальмувати на ковзанах
%
% Як навчитися кататися на фігурних ковзанах
%
% Як навчитися красиво кататися на ковзанах
%
% Для початку необхідно самостійно навчитися добре тримати рівновагу, розвертатися, гальмувати, відчувати себе на льоду впевнено і вільно.% Потім приступайте до освоєння обертання на місці. Слід стати прямо, розслабити тіло, а руки притиснути на рівні грудей. Праву ногу трохи зігнути в коліні, спираючись на ребро правого коника. Лівою ногою без особливого зусилля, плавно слід спробувати відштовхнутися від поверхні льоду. При цьому повинно вийти повільне обертання в праву сторону. Під час повороту необхідно випрямити ноги, зберігаючи рівновагу. Не варто відразу відштовхуватися сильно, так швидкість обертання може бути занадто великою. Краще поступово збільшувати силу відштовхування, досягаючи тим самим поступового збільшення швидкості обертання. Дуже добре, якщо з вами поруч буде хтось, хто зможе підстрахувати вас у разі потреби.
Якщо ви впевнені, що навчилися без праці обертатися на місці, при цьому не відчуваєте ніяких труднощів, можна продовжувати освоювати більш складні обертання на швидкості - піруети. Найскладніше в піруетах - початок обертання і його завершення.
При освоєнні переднього піруета слід починати руху досить швидко. Для цього потрібно енергійно відштовхнутися правою ногою, ліву ногу зігнути і продовжувати рух вліво по колу. Праву ногу необхідно витягнути і зробити «ластівку», руки розвести в сторони, щоб не виникала хиткість. Витягнутої правою ногою слід постаратися направити рух свого тіла по спіралі, закручуючись у ліву сторону. Коли обертання у вас вже вийшло, можна випрямляти ліву ногу, а праву в цей час витягати назад, утримуючи позицію «ластівки». Обертання має тривати, тепер немає необхідності спеціально розкручувати себе. Поступово, коли швидкість обертання почне гаснути, потрібно постаратися зробити легкий перевага тіла вперед, і акуратно повільно почати ковзання, виходячи з піруета.
Задній пірует виконується трохи інакше. Рухатися потрібно так само, по колу, положення тіла зберігати таке, як при виконанні прямого піруета. Однак у цьому випадку рух починається з боку спини, тому робити задній пірует трохи складніше. Коли ви рухаєтеся, потрібно змінюючи ноги направляти своє тіло в ліву сторону, поступово розганяючись і починаючи закручуватися по великій амплітуді. Потім слід поступово скорочувати діаметр уявного кола, по якому ви рухаєтеся, і продовжити обертання в центрі на правій нозі. Ліву ногу в цей час потрібно перевести в положення «ластівки» і направляти нею своє тіло, закручуючи його ще більше. Руки краще тримати в сторони, так набагато легше зберігати рівновагу. Після уповільнення обертання закінчити пірует слід плавним ковзанням в ліву сторону.
Як схуднути за допомогою велотренажера
% Ольга Долбишева, автор JustLady.
%
%
%
% У дитинстві і юності багато хто захоплюється їздою на велосипеді. Регулярні фізичні навантаження сприяють спалюванню жиру і зміцненню м'язів, тому проблема надмірної ваги рідко кого турбує в юному віці. У міру дорослішання з'являється безліч турбот, що віднімають більшу частину часу, а велосипед замінює автомобіль та інші самохідні засоби пересування. Зниження фізичної активності нерідко стає однією з головних причин збільшення ваги. Відновити втрачений баланс вам допоможуть заняття на велотренажері.
% Статті за темою «Як схуднути за допомогою велотренажера»
%
% Сайкл: тренування для тих, хто хоче схуднути
%
% Як схуднути за допомогою йоги
%
% Сайклінг для схуднення: особливості методики
%
Велотренажер, на відміну від велосипеда, зручний тим, що на ньому можна займатися в будь-який час року і в будь-яких умовах, як вдома, так і у фітнес-клубі. Тренування у фітнес-клубі переважніше занять вдома, оскільки ваші навантаження буде контролювати досвідчений тренер і легше буде зосередитися на досягненні поставленої мети.
Якщо у вас немає часу на відвідування спортзалу, то велотренажер можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині за доступною ціною. Заняття вдома зручно буде поєднувати з переглядом телевізора або прослуховуванням улюбленої музики.
Отже, Ви твердо вирішили, що будете регулярно тренуватися, але поки не знаєте, як схуднути за допомогою велотренажера. Перш за все, слід налаштуватися на тренування протягом тривалого часу. Не розраховуйте швидко схуднути за один тиждень чи місяць. При надмірній вазі до 4 кг схуднення за місяць цілком можливо, а ось при надлишку ваги від 10 і більше кілограмів знадобиться як мінімум три місяці занять.
Перед початком тренувань бажано проконсультуватися з лікарем. Особливо ретельно потрібно підбирати фізичні навантаження при серйозних захворюваннях серцево-судинної системи або суглобів. У будь-якому випадку, якщо ви давно не займалися спортом або фітнесом, заняття краще починати з мінімальних навантажень. У міру тренованості їх можна підвищувати.
Перший тиждень займайтеся через день по 15 хвилин з мінімальним опором педалей. Темп 50 кроків за хвилину. Пульс в межах 60-70% від максимального. Максимальний пульс вираховується за формулою 220 мінус вік. На більшості велотренажерів стоять датчики для визначення пульсу. Контролюйте зміни пульсу в міру тривалості занять.
У другий тиждень постарайтеся збільшити тривалість їзди до 30 хвилин. Пульс в межах 65-75% від максимального. Опір педалей не змінює. Темп 50-60 кроків за хвилину.
На третьому тижні продовжуйте збільшувати тривалість їзди до 40-60 хвилин. Пульс 65-80% від максимального. Темп не більше 60 кроків за хвилину. Якщо ви добре себе почуваєте, і підвищення навантаження вам йде на користь, на четвертому тижні можете збільшити трохи опір педалей.
У наступні тижні занять зберігайте темп в 60 кроків при пульсі не більше 80% від максимального. Тренуйтеся 3-4 рази на тиждень по 40-60 хвилин. Опір педалей поступово підвищуйте до середнього рівня. Більше не рекомендується, оскільки можна надмірно накачати м'язи стегон. Ваша ж мета - схуднути за допомогою велотренажера, отже, навантаження на м'язи повинні бути невеликими, але тривалими за часом.
Під час занять кожні 10-15 хвилин пийте чисту воду маленькими ковтками. Не їжте протягом години до тренування і після неї. Поєднуйте заняття на велотренажері з правильним харчуванням і виконанням загальнозміцнюючих вправ для м'язів рук, преса і спини. Так ви не тільки схуднете, але і сформуєте красиву, пропорційну фігуру.
Теги: велосипед, велотренажер, допомога, фітнес, схуднення
|