Як перевірити заточку ковзанів

% Зорро, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� �������
% Катання на ковзанах щороку завойовує все нових прихильників. Цьому сприяють і телевізійні шоу, які пропагують фігурне катання, і перемоги хокейної збірної країни на різних змаганнях. Однак одними з найпотужніших стимулів є прагнення вести здоровий спосіб життя. Причому покататися на ковзанах можна не тільки взимку - до послуг шанувальників цього спортивного снаряда льодові палаци, які є в багатьох містах.
% Статті за темою «Як перевірити заточку ковзанів» %
Як перевірити заточку ковзанів
% Як визначити, заточені чи ковзани %
Як перевірити заточку ковзанів
% Як вибрати прогулянкові ковзани %
Як перевірити заточку ковзанів
% Льодовиковий період: все про ковзани %
Як перевірити заточку ковзанів
% Як визначити розмір ковзанів %
% У процесі катання леза ковзанів сточуються, і їх необхідно оновлювати. Краще, щоб заточку ковзанів виконав фахівець, який зможе зробити правильну «канавку» - жолобок посередині леза ковзанів (радіус «канавки» - 11-15 мм.). Причому залежно від виду спорту і рівня майстерності ковзани заточуються по-різному. Точніше, «канавка» робиться певної глибини.%

Так, для хокейних ковзанів краще глибока «канавка» з чітко вираженими двома (зовнішнім і внутрішнім) лезами. Така заточка дозволить здійснювати різкі маневри і забезпечить високі швидкісні характеристики. Подібна заточка підійде і для ковзанів фігурних. Адже для різних елементів фігурного катання також потрібні швидкість і можливість маневру. А для аматорського катання на ковзанах підійде заточка без «канавки». Вона робить ковзани більш стійкими.

У процесі катання леза сточуються, і потрібно час від часу відновлювати заточку. Самостійно це робити не рекомендується - можна зіпсувати лезо. Однак часто заточувати ковзани також не слід - леза зроблені з розрахунком певної кількості заточувань. Цю процедуру краще довірити фахівцеві, який зробить її на спеціальному верстаті. Інформація про те, де можна заточити ковзани, є практично близько будь-якого катка.

Якість заточування перевіряється досить простим способом - на рівній поверхні коник ставиться на лезо і, якщо він не падає, то лезо заточене правильно.

Щоб зберегти заточку і самі леза ковзанів, є ряд правил. Після кожного катання леза потрібно протирати насухо. Якщо доводиться на ковзанах йти до льоду, то необхідно надягати на них спеціальні захисні чохли.

Дотримання правил експлуатації і якісна заточка льодових ковзанів дозволять насолоджуватися корисним відпочинком і улюбленим спортом кілька років, не змінюючи ковзанів.

Теги: коник, заточка, катання

Тренажери для стегон і сідниць

% Owosss, автор JustLady. % % %
��������� ��� ����� � ������
% Немає такої дівчини, якій не хочеться мати стрункі ніжки і ловити на собі погляди перехожих. Всі жінки прагнуть досягти якогось ідеалу, намальованого в їхній підсвідомості, причому не завжди цей ідеал є досяжним. Але все-таки дещо виправити цілком реально. Наприклад, фігуру.%
% Статті за темою «Тренажери для стегон і сідниць» %
Тренажери для стегон і сідниць
% Правильний вибір тренажера %
Тренажери для стегон і сідниць
% Вправи з еспандером %
Тренажери для стегон і сідниць
% Як накачати м'язи стегон %
Тренажери для стегон і сідниць
% Як збільшити стегна і сідниці %

В даний час не складає ніяких труднощів придбати собі який-небудь тренажер. Їх виготовляють в достатній кількості, та й ціни цілком прийнятні. Тренажери допомагають підкоригувати фігуру в потрібних місцях. Тренажери комплексної дії надають можливість тренувати всі групи м'язів, а є й інші, спеціалізовані на окремих групах м'язів.

Заняття на тренажерах для стегон і сідниць займуть у вас всього лише 15-20 хвилин на день, але цього цілком достатньо, щоб помітити перші результати вже через пару тижнів. Розробляють також цілі програми для тренування м'язів ніг і не тільки. Стегна і сідниці - це ті ділянки, з яких найбільш проблемно прибираються зайві кілограми і сантиметри. Замість непотрібних жирових надмірностей нарощується необхідна і красиво сформована м'язова маса. Саме для цього й створені дані тренажери - щоб зробити процес спалювання жиру і формування м'язової маси для вас більш швидким і приємним.

Ці тренажери допоможуть також і худишкам підкоригувати свою фігуру. У багатьох дівчат є комплекси з приводу своїх тонких ніг. Та й просто через відсутність округлих форм багато хто відмовляється носити відвертий одяг, приховують ноги під брюками. Не треба цього робити. Це не вихід з положення. Все ще можна виправити. У цьому випадку вам потрібно нарощувати м'язи на цих ділянках, використовуючи навантаження на ноги. Для цього якраз підходять навіть елементарні присідання, якщо під рукою немає спеціального тренажера, або у вас немає до нього доступу.

Але навіть якщо ви не худенька, це ще не означає, що тренажери для стегон і сідниць вам не підходять. Вони допоможуть вам зробити стегна більш пружними, а сідниці - округлими.

Теги: м'яз, сідниця, група, тренажер, стегно, вібрація, телемагазин

Як накачати гімнастичний м'яч

% Дмитро близнят, автор JustLady. % % %
��� �������� �������������� ���
% Кожен вид спорту вимагає дотримання дисципліни, а спеціальний інвентар зазнає підготовку до занять. Гімнастичні м'ячі так само, як і його «родичі» (футбольні, баскетбольні і т.д.) необхідно накачувати.
% Статті за темою «Як накачати гімнастичний м'яч» %
Як накачати гімнастичний м'яч
% Як накачати м'язи грудей %
Як накачати гімнастичний м'яч
% Гімнастичний м'яч: 10 вправ для фігури %
Як накачати гімнастичний м'яч
% Як накачати внутрішню частину стегон %
Як накачати гімнастичний м'яч
% Як надути фітбол %
% Щоб накачати гімнастичний м'яч вам знадобиться, перш за все, спеціальний насос, який, як правило, йде в комплекті з купуються інвентарем. Якщо ваш випадок - виняток, придбайте його окремо, їх ціна не така висока. У будь-якому випадку завжди можна знайти альтернативу, скориставшись звичайним велосипедним насосом, який є вдома у багатьох родом з Радянського Союзу. Також варто взяти на озброєння, що без відповідної голки, одним лише насосом, накачати м'яч буде неможливо.%

Якщо ви купували м'яч, а не брали напрокат або у друзів на деякий час, рекомендується ознайомитися з інструкцією. Вона знаходиться в коробці з м'ячем. Швидше за все, вам необхідно витягти весь вміст з упаковки. Зверніть увагу, немає сенсу відразу ж накачувати куля до максимальної позначки, таким чином ви можете зіпсувати його.

Процес наповнення кулі повітрям потрібно почати зі складання насоса: до насоса приєднаєте малий повітряний шланг, потім вставте спеціальну голку. Після з'єднання насоса і гімнастичного м'яча почніть накачувати його повітрям. Намагайтеся не перекачати куля, орієнтуйтеся на неповне накачування (~ 80-85%).

Тепер залиште куля в спокої, через 30-40 хвилин додатково накачайте його до бажаного стану. Зверніть увагу на діаметр накачаного м'яча. У кожної моделі є своя межа, який позначений на упаковці або в інструкції з експлуатації. Намагайтеся не виходити за ці рамки. Для чого це взагалі робиться? Дана процедура, розділена на два кроки, необхідна, насамперед, для користувача цієї кулі. На першому кроці можна переконатися в тому, що м'яч не лопне під вами.

Не забувайте, що процедура накачування, що проходить поруч з відкритим вогнем, опалювальними нагрівачами або джерелами небезпеки, може призвести до незворотних наслідків. Побережіть себе і своїх близьких.

Теги: насос, м'яч