Як підібрати лижні палиці

% Дмитро близнят, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ �����
% Досить важко не погодитися з тим, що основною характеристикою лижних палиць є їх толчковая сила, яка може надати додаткове прискорення або допомогти встати після невдалого падіння.
% Статті за темою «Як підібрати лижні палиці» %
Як підібрати лижні палиці
% Як вибирати лижні палиці %
Як підібрати лижні палиці
% Як вкоротити лижні палиці %
Як підібрати лижні палиці
% Як підібрати лижі по зростанню %
Як підібрати лижні палиці
% Як підібрати лижні черевики за розміром %
% У професійній підготовці лижників можна виділити кілька рівнів. Любителі - ті, хто бере лижі досить рідко і в основному катається тільки на природі. Середній рівень полягає в періодичності прогулянок на лижах. Як правило, це ті, хто раніше активно займався лижними видами спорту, але тяга так і не пропала. Професійний рівень полягає в постійних тренуваннях. Для кожного рівня майстерності існують свої види лижних палиць.%

При виборі лижних палиць в першу чергу варто звернути увагу на їх жорсткість. Найбільш жорстким вважається інвентар, виготовлений за допомогою вуглеводневих елементів. У народі він частіше зветься карбоном. Якщо увіткнути палиці з цього матеріалу в сніг і спробувати їх зігнути, нічого не вийде, матеріал досить жорсткий. Але є й істотний мінус - крихкість матеріалу. При ударі будь-яким виробом з такого матеріалу про тверду поверхню відбудеться його надлом. Але це не лякає професіоналів, оскільки їх цікавить надлегкий інвентар.

Якщо ви не збираєтеся намотувати кола по лижній трасі, зупиніть свій вибір на палицях, виготовлених із скловолокна або алюмінію. Для тих, хто давно на лижах, рекомендується використовувати інвентар з поєднання двох матеріалів: карбону і скловолокна.

Крім матеріалу корпусу палиць варто звернути увагу на наконечники. Найбільш міцним і надійним матеріалом вважається переможе. Його з успіхом використовують навіть влітку, наконечник не стирається на асфальті.

Також необхідно правильно вибрати форму «лапки». Лапка - це капелюшок, яка розташовується вище наконечника. Основне її призначення - не дозволити палиці провалитися в товщу снігу. Якщо ви віддаєте перевагу укатані траси, рекомендується купувати палиці з невеликими лапками, в інших випадках варто придивитися в сторону лапок широкого діаметру.

Останнім штрихом при виборі лижних палиць є їх пластикові ручки. Тут необхідно вибирати найбільш ергономічні. Не варто гнатися за останніми дизайнерськими рішеннями.

Теги: палиця, обмундирування

Як змастити ролики

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ������� ������
% Їзда на роликах приносить величезне задоволення любителям цього модного розваги і бажаючим скинути пару зайвих кілограмів. Щоб роликові ковзани завжди були на ходу, за ними потрібно правильно доглядати. Особливо це стосується конструкції, важливим елементом якої є підшипники. Саме вони забезпечують рух і швидкість.
% Статті за темою «Як змастити ролики» %
Як змастити ролики
% Як приготувати торт-сердечко %
Як змастити ролики
% Ефект Мальвіни, або штучні вії %
Як змастити ролики
% Догляд за шкірою навколо очей %
Як змастити ролики
% Як зробити шкіру гладкою і бархатистою %
% Правильний догляд за роликами полягає в розбиранні і мастилі елементів механізму. Дрібні частинки землі і піску, потрапляючи всередину підшипників, викликають швидке зношення. Чималу шкоду механізму завдає і зайва волога: мастило в підшипнику вбирає воду і ущільнюється, потім збивається в грудочки і втрачає змазує функцію. Для того щоб обробити ролики, потрібно бензин і мастило для підшипників.%

За допомогою спеціального ключа зніміть коліщатка. Цей ключ зазвичай продається в комплекті з роликами, якщо ні, то його можна придбати в будь-якому спортивному відділі або магазині. Усередині кожного колеса знаходиться підшипники, які слід дістати і розібрати для подальшого очищення і мастила. Всі складові механізму руху роликів необхідно протерти від бруду.

Підшипники можуть бути двох видів: розбірні і нерозбірні. Почистити розбірні підшипники нескладно, так як в них є пилозахисні кільце, під якими розташовані кульки. Ці кульки потрібно протерти і змастити невеликою кількістю спеціальної мастила. У роликів з нерозбірними підшипниками слід прибрати пилозахисну пластину, очистити механізм, потім закріпити в колесі так, щоб його відкрита сторона дивилася всередину ролика. Так як усередині поверхню досить чиста і захищена, то шкоди вкладишу нанесено не буде. Проводити промивку потрібно водою, в яку доданий бензин. Цей розчин відмінно змиє бруд і непридатні залишки масла. Після ретельного промивання механізм слід просушити.

Мастило для роликових ковзанів краще вибирати пластичну. Відмінно підійдуть велосипедні мастила, так як вони набагато довше зберігають свої властивості. Не рекомендується для змащування роликів використання солідолу і гасу: вони швидко випаровуються і вивітрюються, що прискорює знос рушійного механізму.

Якщо у вас немає здатності до збірці або розбиранні механізмів, і ви не можете самостійно змастити ролики, зверніться в спеціалізовані спортивні магазини - там завжди допоможуть в обслуговуванні за цілком подібною ціною.

Теги: ролик, мастило

Як качати прес тренажером

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� ����������
% Підкоригувати свою фігуру завжди можна за допомогою фізичних вправ. Можна займатися вдома самостійно або відвідувати тренажерні зали, проте в будь-якому випадку потрібно знати як правильно і найбільш ефективно досягти бажаних результатів.
% Статті за темою «Як качати прес тренажером» %
Як качати прес тренажером
% Як вибрати лаву для преса %
Як качати прес тренажером
% Як качати прес з коліщатком %
Як качати прес тренажером
% Тренажери для качання преса %
Як качати прес тренажером
% Як качати прес роликом %
% Займаючись на силовому тренажері або використовуючи гантелі, потрібно уважно підходити до підбору ваги, особливо якщо ви тільки починаєте.%

Прямий м'яз живота, яка розташована вздовж всієї передньої стінки очеревини, гойдається згинаннями тулуба в положенні лежачи. При цьому руки повинні бути відведені за голову. Можна урізноманітнити цю вправу і виконувати його, висячи на перекладині - в цьому випадку піднімають вгору ноги. Якщо ви не маєте великого досвіду, вправи краще виконувати на тренажерах, що мають опорну стінку для спини.

Косі м'язи, відповідальні за бічну підтримку очеревини, гойдаються схожим чином, проте в цьому випадку при виконанні згинання торса або підйомах ніг необхідно одночасно виконувати поворотні скручують руху.

Тренажери, на яких виконуються вправи лежачи, мають можливість регулювання навантаження. Перший час завжди слід починати з невеликих навантажень, поступово їх збільшуючи. При тренуванні на таких тренажерах важливо знати, що чим нижче ваші плечі щодо колін, тим сильніше ви навантажуєте м'язи черевного преса. На таких тренажерах виконуються обидва варіанти вправи - просте підняття корпусу і підняття з поворотом. Підйом тіла з поворотом виконується з максимальною амплітудою повороту - лівий лікоть дивиться на праве коліно і навпаки.

Якщо вправи виконуються занадто легко і ви не відчуваєте прикладеного зусилля, навантаження пора збільшувати, інакше результат буде не дуже помітний.

Вертикальні тренажери дають більше навантаження на м'язи черевного преса, ніж горизонтальні. Для того щоб приступити до виконання вправи, потрібно встати на підставку для ніг, руки зручно покласти на упори, захвати обхопити кистями і здійснювати підйом ніг до такого стану, щоб стегна стали на лінію, перпендикулярну очеревині. Щоб злегка зменшити навантаження, можна піднімати ноги, зігнуті в колінах. Під час підйому зробіть видих, ноги затримайте в такому положенні, а потім плавно разом із зітханням опустіть їх в початковий стан. Для рівномірності навантаження і більшої ефективності вправи його потрібно виконувати повільно, не поспішаючи, приділяючи максимальну увагу відчуттю навантаження на м'язах преса.

Теги: прес, тренажер